• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@janetoty To me mrzi, ale jestli to jen trochu jde, tak to zkus brat tak, ze ti priroda ušetřila pozdejsi rozhodovani, jestli si nechat nemocne miminko... ja to zazila v breznu.... s mimi jsem se rozloučila, podekovala mu a vlastne jsem se tim ani moc netrapila, proste jsem sla dal, verila jsem, ze se zanedlouho zadari znovu a mimi uz bude zdrave. Pockali jsme tri mesice a po dalších trech to skutecne klaplo. Drzim palce, abyste na mimi necekali dlouho.
6. říj 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucies25
@nonnni děkuju holky, myslím, že to bude dobré, jen na to nemyslet. Budu se muset zakousnout do školy, Ať na to nemám čas
6. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova děkuju jen přemýšlím, jestli ta pauza nebude delší....
6. říj 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty moc mně to mrzí,hodně sil
6. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty ach jo, to je hrůza :frowning2: je mi to moc líto a přeju hodně sil!!
6. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je strašný!! postupně odchází holky, se kterými jsem si psala ohledně krvácení :frowning2: úplně mě popadá panika, že budu další :frowning2: je to hrozný ta nejistota :frowning2: ale potvrzuje se, že to krvácení je asi fakt blbý :frowning2: :frowning2:
6. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz taky jsem se toho bála, ale ty to zvládneš až do konce :wink:
@saminomimino
děkuji vám
6. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercaz taky se toho trochu bojím. Já sice nekrvácela... ale špinění se mi zase vrací :_/
6. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty - dej si pauzu a za mesic to zkuste znova.... takovou zkusenost ma vic jak pulka holek. ale je to dobry znameni a za dva mesice to urcite vyjde jak nam.....
6. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky zdravim:slight_smile: moc nemam cas docitat, malou mam nemocnou, snopli kasle blije..noc strasna a furt musim nosit:frowning2: ted nastesti spinka, tak aspon muzu neco udelat..manza vzal holky ven, tak mam klid

@janetoty je mi to lito..ja pockala radeji pro jistotu 3ms, drive jsem kvuli sobe ani nechtela, ani se to nedoporucuje, byla bych strasne vynervovana..a vyslo hned, bude to dobre..cas to spravi a dalsi mimi prijde brzo

holky ja vcera mela nakupovaci manii uvalila jsem svych 40nasetrenych litru..ale aspon mam temer vse co jsem chtela:slight_smile: nej je bunda z kary s nadhernym lemem kolem kapuce, kratsi ale volnejsi, takze tak do pateho sesteho mesice by mela vydrzet..no dalsi uz stejne nekoupim, protoze uz dosly penizky..asi budu muset casteji do prace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no spise vice uz setrit...takhle je ale moje LV kabela jeste hodne hodne v nedohlednu

holky uplne me mrazi..kolik z nas tady odchazi...jak psala samino nikdy v zadnem foru nebylo tolik potratu..co se deje? zacinam mit pekelny strach...k tomu jsem omylem zajela na diskuzi zemrelo mi dite a tak jsem si uz dlouho dlouho neporvala..k tomu je mi nejak jen mirne nevolno, s holkama jsem blila furt, tak se bojim, bojim...neco se mi fakt nezda:frowning2:
6. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No statisticky se vi, ze v prvním trimu konci 20 az 25 procent všech tehotenstvi, tak se obavam, ze to je "normalni", holt se dneska o tehu vi brzy, tak i holka vi, když o to prijde... je to smutny a blby, ale nezbyva nez verit, ze piroda poste vi, co dela a resi tak problémy radeji dřív nez později... taky jsem to tak brala... před Tondikem se mi to stalo ctyrikrat, to uz mi dochazela nadeje... tentokrát to bylo "jen" jednou... tak snad uz nam to tentokrát klapne az do konce.
6. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1
@lajla ještě se poradím s doktorem co a jak...vím, že každý říká něco jiného- někdo hned, někdo 6 týdnu, někdo 3 měsíce, slyšela jsem i půl roku...musíme se taky domluvit s manželem. Děkuju za podporu :wink:
6. říj 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty vsak to zalezi na vas.....mne po chemickem tehu kdy vsechno taky odeslo krvacenim v 5tt rikali mesic....a stalo se to zacatkem cervence a 29.srpna jsem otehotnela podruhe....
6. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajla ale ona není po revizy odešlo to samo,tudíž se na nic čekat nemusí,tělo to samo odhadne :wink:
6. říj 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty po revizi bych čekal 3 měsíce,možná,ale pokud miminko odšlo samo s MS,vůbec bych to neřešilacyklus obvykle hned naskočí sám
6. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 jj to je prý pak jak pohnojené a když je to bez revize tak proč ne
6. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty Zalezi na tom,jak se budes citit...ja mela revizi vzdy,muj gyndar tvrdil,ze muzem hned,primar v nemocnici tvrdil cekat min 3 mesice,a genetik radil otehotnet v kvetnu,kvuli chripce atd.No a otehotnela jsem v srpnu,8 mes od revize.
6. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty To mě moc mrzí. Držím palce, ať je brzy lépe a mimčo si k vám najde co nejdřív cestu. :wink:
6. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji, jj mimčo odešlo samo, a zatím to vypadá, že se tělo pročistí taky samo. MS je skoro jako normální, jen bude asi delší
6. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to je na celé té hrůze jediné velké pozitivum:slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak tovypada na dobrou zprávu je fakt ze potom nemusíš čekat pokud bude VŠE ok
6. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty kdybych mohla poslu ti srdicko, tak alespoň preju, at se pročistíš sama a miminko k si k vam najde cestu co nejdříve :slight_smile:
6. říj 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka děkuju, už jsem nějaké dostala, tak si ho nechám, dokud si k nám nenajde cestu další :wink:
7. říj 2013 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj po víkendu,jak se máte??

Mně hned ráno vovala paní s Prenatalu,takže NT screening mám 31.10,to je fofr :wink:
7. říj 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahojky. Mám se dobře, čeká mě dnes docela dost vyřizování. Já jsem na NT objednána u svého dr.v rámci normální poradny, takže bomba :slight_smile:
7. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino já mám tento týden druhou kontrolu u dr., tak uvidíme co se dozvíme ....
7. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj vím ve čtvrtek že,co špinění lepší?
7. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest to se někdo má,ale já tam jezdím ráda,změna je příjemná
7. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Mě stačí, že dojíždím do poradny, to je také změna :grinning: A až budu dojíždět do porodnice...hi hi, to bude adrenalin :slight_smile: A docela mě překvapilo, že můj dr. má akreditaci na NT a budu platit 1 000,- a to mi proplatí pojišťovna...tak alespoň něco :sweat_smile:
7. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no zatím se přiznám, že nevím... musím skočit na záchod :-/ Ale jelikož mi moc není blbě, tak myslím, že ne. Mám to v nějakých intervalech, chvilku nevolnosti - ale špinění v poho. Pak bez nevolností, ale špinění....
7. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek