• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@chris_n tak to bude dobré,hodně holek špiní i půl těhu,tak držím palce ať ti to do KO utíká a jen dobré zprávy :wink:
7. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no proto už nestresuju a neběžím tam hned. Kdyby mělo být něco špatně, tak to bude asi horší než to, co je ted a do čtvrtka vydržíme :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest no já absolutně nevím kam šoupnu děti až na NT pojedu a pak do porodky na mnitory ke konci těhu,no s prvním to byla zábava teď nutné zlo :grinning:
7. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n špiníš už dýl,většina holek co bylo něco špatně hned po špinění brzy krváceli,tak je dobře že ne nenervuješ,myslím že je vše dobré
7. říj 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino díky, taky v to doufáme :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino my meli supr vikend. V sobotu odpo do aqua centra, v nedeli vylet, vecer cvico :slight_smile:. Dneska jsem byla s malym na plavcu a tak zkopana do bricha jsem dlouho nebyla :(. Musim si ho nejak drzet vic od tela. ... Ale jinak se citim dobre :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hlavně klid, holky. Jak tu každou chvíli některá píšete, "to je hrůza, tolik potratů v jedné skupině termínovekm to nikdy nebylo" - tak vyvracím, není to pravda. Když jsem potratila loni v květnu, bylo nás ve skupině taky hned několik s podobným případem (potraty vesměs 6tt až 9tt), a dalších dvacet holek už dneska má krásné zdravé děti. Prostě se to stává a my, co jsme teď na začátku, musíme být optimistické a věřit, že všechno dobře dopadne a dětičky nám hezky porostou a v květnu se jich dočkáme. Nemá cenu se stresovat předem. Já věřím svému tělu a signálům, co mi vysílá, snažím se fungovat normálně (i když víkend jsem opět skoro celý střídavě prospala) a doufám, že se mímu u mě dobře daří. V pátek mi držte palce, jdu na konziliární ultrazvuk do Podolí, poslali mě tam zvlášť, aby vyloučili rizika pro plod kvůli myomům, co mám v děloze, ale zaplaťbůh nekrvacím nijak, je mi dobře, tak snad je všechno ok. Musíme smýšlet vesele :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky, tak minulou středu jsem byla u dr. zatím jen váček bez srdíčka, byla jsem v 6tt.. za 14 dnů opět kontrola.. jinak nestíhám koníka skoro vůbec, malá má asi nějakou separační úzkost, do toho soplí a rostou jí tři zuby, takže lahůdka :grinning: na mě taky něco leze, do toho už slabší ranní a večerní nevolnosti, ty večerní snáším teda hůř.. když se najím, přejde to, takže doufám, že k porodu půjdu zase s 30 kilama navrch :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino :grinning: a co manžel,nepohlídá? Nebo někdo z příbuzných,přátel...při nejhorším s sebou, třeba tam mají hrací koutek :wink: A věřím, že na tohle jsou zvyklí
7. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u mě víkend super, že byla změna a člověk přišel na jiný myšlenky. já nějak nedávám to, že jsem doma na neschopence, je to dlouhý a vůbec to neutíká, tak víkend byl fajn, že jsme dali dlouhý procházky a kafíčka u známých. jinak špinění sice trvá, ale je to fakt malinko, někdy jen ráno a pak celý den nic.ve středu mám doktora, tak snad budu moudřejší a uvidím, zda to dvoje krvácení má nebo nemá následky. snažím se myslet pozitivně :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vikend byl valeci,jsem porad hrozne unavena,jak kdybych lamala skaly :D Dnes jsem se objednala na genetiku na NT,jdu 7.listopadu...
7. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest muž by i pohlídal ale v 9 ráno se z práce neurve,no musím to vymyslet,na děti tam jsou zvyklí ale roční a dvouletý mi během vyšetření nikdo nepohlídá :sweat_smile:
7. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha tak já mám zkušennost jinou,za své 3 těhotenství jsem v termínovkách měla jeden potrat a teď na počtvrté jeden potrat za druhým,takže si nemyslím že je to až tak normální :pensive:
7. říj 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim, ze na kontrole vse absolutne v poradku...huraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Od soboty odpoledne jsem uz jen spinila, dneska uz ani to ne, deloha je vycistena, zvladlo se to bez revize.

Ted mam dodrzet sestinedeli, pak si dojit na cytologii a pak klidne otehotnet.
7. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@nonnni Supeer!! Tak držím palce ať to vyjde co nejdříve :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni super,aspoň že tak :dizzy_face:
7. říj 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoolky netusite jak je to se saunovanim? Budeme mit s manzou volny vecer a ja bych si chtela zavzpominat na stare casy kdyz jsem byla mlada svobodna s peknou figurou a balila jsem manzela v saunovem sveete. Proste bysme chteli dat relax v saune ;)
7. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no moc tě nepotěším, saunování se nedoporučuje, minulé těhu jsme chtěli s manželem taky zahít, tak jsem to zjišťovala a všude psaly, že v těhotenství se nedoporučuje, tak manžel vzal místo mě kamaráda...
7. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesni cviceni s prckem a pak kopance na plavani se mimi asi nelibily. Ted jsem vstala a zachod zalizy krvi :(. Snad to prejde, jinak jedu :(
7. říj 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka já teda taky všude vyčetla že saunu určitě ne, kvůli té vysoké teplotě, že by to mohlo poškodit plod...asi by tolik nevadila nějaká nízkoteplotní či bylinková (v saunovém světě je velký výběr saun),ale klasická finská určitě ne...ještě myslím jsem slyšela, že i to horko prokrvuje celý tělo teda včetně dělohy a mohlo by to spustit nějaké špinění...já za sebe jsem se saunám vyhýbala už když jsem si nebyla jistá, zda náhodou nejsem těhu
7. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka jéé, až teď čtu tvůj druhý komentář :frowning2: u mě vždy to krvácení bylo silné tak první půl hodinu až hodinu, to teklo hodně, ale pak to začalo ustávat...tak držím pěsti, ať to pomalu přestává a nejsou u toho bolesti! drž se!! a zkus myslet pozitivně!!
7. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercaz mne bylo divne uz na tom plavani. Ale nic se nedelo jen takova jako tlak v podbrisku. Odpo jsem si sla s malym odpocinout a ted tohle. Ale zatim zadne drama jen jsem si myslela ze uz je klid :(
7. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79
@vercaz tak asi pujdeme radeji do kina.
Nemate nekdo dobry tip? Jen Nemam rada akcni ;)
7. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takmtu vidím,že další mimi to zabalilo,je to děs.Moc mě to mrzí.Já zatím ok jen jsem unavená sem tam pobolívá břicho a zle mi je večer,snad je mimi v pořádku.Zítra jdu na kontrolu s chřipkou,neumím si představit,že půjdu ve středu do práce,furt musím spát
7. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to je dobře, snad to taky tak zvládnu. Musí se dodržet to šestinedělí? Vím, že kamarádka otěhotněla hned následující cyklus...
7. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty nevim, dle meho az tak uplne ne, ale ja ho dodrzim...preci jen to byl sok pro me i po psychicke strance, jednu MS necham probehnout...takhle jsem to mela i pred deviti lety, potrat kolem 7.tt bez kyretaze, probehla jedna MS ( za 6 a pul tydne) a pak jsem hned otehotnela se starsi dcerou...

Hodne stesti!
7. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já jsem se s tím srovnala nějak moc rychle, na to jakej jsem normálně cíťa, asi to bylo tím, že mi to říkali doktoři od začátku, že se to může stát...děkuji i tobě :wink:
7. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty dej tomu cas, ja byla take celkem srovnana....rikala jsem si, ze to tak melo byt, priroda se postarala sama...coz porad netvrdim, ze ne, ale zhruba od soboty mam docela krizi a zacinam premyslet, zda do toho vubec pujdem, ze mi to za tohle nestoji....jsem desne litostiva, podrazdena. mam radost, ze se to dalo bez revize, ale porad me se*e, ze se to vubec stalo...je mi to moc lito...a mam strach. Prachobycejny srach z toho, ze se nepvede, nebo miminko nebude zdrave...no psycho...
7. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni o tom jsem taky přemýšlela, že když se zadaří, tak budu mít šílenej strach a budu pořád všechno kontrolovat...
7. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to je mi moc líto co se ti stalo :frowning2:

Je tu toho vážně moc, co jsem byla na baby-cafe s Lukáškem tam nic a tady takové rány.

Já se tak nějak držím, je mi furt zle, včera mi přišlo že už je to lepší a dnes zase skoro celý den je mi na zvracení, ale ono furt nic, pomalu bych už byla ráda kdybych se vyzvracela aby mi bylo aspoň trochu líp, ale ono nic. Jen se trochu dávím a je mi zle furt. Snad to brzy přejde. Jinak furt trochu špiním, ale naštěstí žádné krvacení, tak snad to bude dobré.

@pebecka my byli v sobotu na gravitaci a moc dobré to bylo, ale nevím když nemáš ráda akční, žádná romantika to není :slight_smile: ještě bych chtěla vidět Rivaly ty jsou taky teď v kinech.
7. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek