• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saal gravitace zatim vyhrava, nepotrebuju zrovna romantiku ale nemusim zbatecne krvaky a strilecky ;)
7. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saal děkuji, to že je ti zle je ale dobré znamení ne? to já neměla...špinění nevadí, tak držím palce :wink:
7. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka takco,už dobrý?
7. říj 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty že není zle v těhu nic neznamení,já vživotě nezvracela dokonce u syna mi nebylo lautr nic,teď občas žaudek a trávení zlobí,a vždy byly těhu bezproblémové
7. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda odstartuju pupko foto jo :grinning:
7. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@saminomimino no jeste uplne ne, ale uz to podle me neni cista krev, takze to pomalu asi prechazi do spineni. Lezela jsem co to slo, manzel sice z prace prisel pred osmou ale Vojta byl uplne vzornej a hral si sam u me :slight_smile:, nezvykle :D. Asi to ty deti umi obcas vycitit
7. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino pupik uz mas peknej :slight_smile:, jsem rada ze nevylezl jen mne ;)
7. říj 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino Pekny brisko,me zatim narostl jen spek a prsa... :D
7. říj 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino krasa!!!! A mame doma stejne povleceni :grinning:

@pebecka deti to umi vycitit a ty koukej odpocivat! :wink:
8. říj 2013 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já jen, že se to říká...
8. říj 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jéééééééééééé hezkýýýý

pěkně rostete holky :-P tiše závidím...

my si včera pořídili náhradu mimča s přítelem ve formě autíčka....koupili jsme 7místný Hyundai Trajet a nemůžem si ho vynachválit....ale na mimouškovi pracujeme, tak se snad taky dočkáme
8. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko,

@nonnni Skvělé zprávy. :wink:
@saminomimino Krásný pupík, takový jsem vždycky chtěla. :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni tak to má te krásné povlečení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty držím palečky... je mi to líto, ale hlavu vzhůru, všechno bude OK
jinak já už mám za sebou první MS po revizi a jsem fakt ráda, protože jsem se bála, že budu mít rozhozený cyklus ale ona došla na den přesně, takže jupííí pro mě pozitivní zpráva
držte se kočky
8. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 děkuji a prosimtě počítá se jako MS i krvácení po potratu?
8. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty u mě to bylo prvně, takže nevím....já to počítala, že když jsem byla na revizi 4.9., tak je to jako MS a další by měla přijít jako předtím, mám cyklus 30dní, takže u mě za 30dní...

ale holky se tu určitě přidají a poradí, jestli je to takhle nebo jinak...držím palečky
8. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jéé, Ty jsi hezká :slight_smile: Také už se mi takhle pomalu vyvaluje pupík, ale spíš bych řekla, že je to špek než květák :grinning: a rostou mi prsa.
8. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty ono je to s tim odpocinkem tezky, kdyz jsem cely den na Vojtu sama.

Jeste porad dost spinim, ale neni to cerstva krev, tak to nebudu resit. Jeste mi vcera doslo (ale nevim jestli to muze souviset), ze jsem zase v terminu MS kdybych nebyla tehotna. Tak bud to bylo tema kopancema a tahanim malyho na plavcu nebo tim
8. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest jé děkuji :dizzy_face: ,já jsem zase tyčka no tak mi to leze brzy :grinning:
8. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 děkuji a tobě taky, auto už máte krásně velký, to nám ještě chybí... :wink:
8. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Já jsem také normálně hubená, teď mám jen trochu špíčku z hormonů :wink: Na svůj věk dobré :grinning:
8. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest tak mně se taly drží jemný pupajz i po sekci,ale to je malá daň...
8. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Kdovikde :grinning: :grinning: Bych to neřekla ani omylem, že máš už tolik dětí :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty no máme náběh na dvojčátka...nastávající je ob generaci a já přímo z dvojčat a zatím u nich nikdo nemá, u nás taky ne, tak to možná čeká na nás...tak když už mimčo nedopadlo, tak jsme vyměnili aspoň auto a mimoušek bude další v pořadí :-P
8. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino vychrtlino :sweat_smile:
8. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky po událostech které mně tu potkali vás chci požádat zda by šlo založit soukromou skupiny,jinak asi už nebudu přispívat,bohužel i mně si našel šmírák,brala jsme to jako utopii ale jak vidíte nikdy nevíte kdo vás sleduje,co vy na to?
8. říj 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 nechápu jak může být někdo s větším počtem dětí tlustý,já se celý den nezastavím :grinning:
8. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to je mi lito:frowning2: Jsi v poradku?
8. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni krom toho že vidím rudě ano,mám s mužem pocit že jsem snad z jiné planty a k lidem neptříme... :confounded:
8. říj 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nevim, co z toho kdo ma :(. kazdopadne mne je to jedno a klidne se presuneme do soukrome. mam radeji tuto diskuzi nez skupinu kvetnovek :slight_smile:, takze bych byla nerada, kdyby to tu zamrzlo
8. říj 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek