• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
*můžu samozřejmě, překlep :grinning:
10. říj 2013 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohla by som sa aj ja pridat? Byvam v Prahe, som v 8tt a TP mam 26.5.2014. Dakujem.
10. říj 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já bych taky chtěla do VIP :wink: pokud je to možné ..
11. říj 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchena85 jééé mě taky vychází porod kolem 14.5.2014 :grinning:
11. říj 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky bych se k Vám ráda přidala :slight_smile: Zatím jsem se jen rozkoukávala, abych to nezakřikla, už mám taky pár nezdarů za sebou. Termín mám asi 11.5. Včera jsem byla na odběru krve na NT screening a 31.10. jdu na ultrazvuk, to čekání je příšerný… Přeju všem, ať to dobře dopadne.
11. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “propagace vlastního bazaru”
12. říj 2013 v 10:13 • zvaskova
Ahoji, někdo z Brna? a termín porodu cca 7.5. 2014? :wink:
14. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím vše v pořádku :slight_smile: 4.11. do Olmíku na screening, tak snad to bude dobré, už se strašně těším až to mrně uvidím pořádně :slight_smile: ale zároveň jsem nervozní :grinning: aby bylo všechno v pořádku
16. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přidávám se mezi Vás, termín porodu bych měla mít asi posledního května.. Dr. mi ještě nic neřekl... jen to, že vidí srdeční akci. Zítra jdu opět na kontrolu budu 8+1, tak doufám, že mi už řekne víc.. :slight_smile:
17. říj 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahoj, můžu taky požádat o přidání? Předem mockrát děkuji. :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám termín v květnu :slight_smile: a to 6 :slight_smile: už aby to bylo
17. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macinka0007 já 29. asi doktor mi to ještě neřek, tak uvidíme, co se z toho ještě vyvrbí... zítra jdu na kontrolu :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to řek hned na první kontrole a to tam ještě nebylo ani nic vidět :D já jdu na kontrolu příští týden ...nějak se nemůžu dočkat až toho cvrčka uvidím...
17. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca omlouvám se,ale nikoho už do skourkomé neberem,už se tam přes měsíc tak nějak známe,k dispozici jsou vám věřejné
17. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak to pak je na prd tato diskuze.. :unamused:
17. říj 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca co je naprd diskuze?sešly jsme se tu holky od začátku těhu,jsme tu spolu od nějakého 5tt a tak jsme si šly na soukromo,kdo měl zájem se přidat,mohl dávno,můžete si tu taky založit svoje soukromé diskuze nebo zůstat tu nebo co chcete ale prostě soukromou jsme si založili právě že už jsme se oťukali a nestojíme o šmírování z venku ani nabíraní nových zcela nových lidí,prostě máme to takové rodinné,přece jen jít do skupiny trmínovek květnovek,když už dávno začli termínovky červnovky,je docela pozdě a dá se předpokládat že zaběhlá skupina už se zná a přece jen se už blbě zapadá,tak to prostě v termínovkách bývá
17. říj 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@saminomimino WTF???? beriem spat svoju ziadost o pridanie do Vasej sukromnej skupiny. Ja naopak nestojim o Vase "rodinne" tlachani, otukavani atd. (vacsina sukromnych diskusii sa casom odkloni od povodnej temy). Naopak, rada zostanem v tejto verejnej skupine a rada si vymenim anonymne s ostatnymi holkami skusenosti. Myslim, ze to je zmysel verejnych diskusii.
Takze dievcata, ktore mate rovnako ako ja termin v kvetnu, tak sup sem...myslim, ze postupne sa pridaju este dalsie, ktore tehotenstvo zistili neskor pripadne cakaju az na koniec 1.trimestru. alebo len proste nechcu prispievat.
21. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, moc vás zdravím. Předem se omlouvám, ale zpětně dočítat nebudu, je tu toho opravdu moc :slight_smile: Jsem cca na přelomu 10 a 11tt., přesněji se snad dozvím ve středu, kdy jdu téměř po měsíci na další ultrazvuk. Hrozně moc se těším :slight_smile: Minule jsem se přibližně ve stejnou dobu dozvěděla zamlklé těhotenství, ale teď věřím, že všechno bude ok. Pořád mě bolí prsa, tak to beru jako dobré znamení :wink: Přeju pohodové těhulkování! H.
21. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přidávám se k Vám, jsem 9+6tt. V květnu jsem prodělala mimoděložní těhotenství, následovala laparoskopie a odebrání pravého vejcovodu. Hned po 3 měsících se nám podařilo otěhotnět a teď věříme, že už to bude v pořádku. Je to v podstatě 3. pokus, sice tenhle jsme neplánovali, ale ono si nás to našlo samo :slight_smile:.

Příští týden jdu na kontrolu a teoreticky bych měla dostat průkazku.

Žádné velké komplikace nepociťuji, jen bolest prsou, sem tam v podbříšku. Nejhorší je neustálý pocit hladu a kyselost v ústech. Byla jsem 2 týdny nemocná, tak jsem pila hodně ovocných čajů a teď je už nemůžu ani vidět, tak se snažím pít co nejvíce vody, ale nějak mi to posledních pár dnů vůbec s těmi tekutinami nejde. Co vy, kolik toho vypijete za den?
21. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@polocpet Ja jsem ted s tekutinami taky dost na stiru a to jsem přitom jinak dost velka "pijavice", ale je mi po odpolednach soufl, a to s jídlem i bez nej a s pitim i bez nej, tak to tak nejak sidim.... nekdy před deseti dny mi nevolnosti vymizely, tak jsem se radovala, ale ted je vse zpet a mnohdy se vecer ani poradne nenajim. Jako nezvracím, to ne, ale mam porad takovou jakoby morskou nemoc, tak nemam ani naladu do sebe nic soukat.
21. říj 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ja som na tom s jedlom rovnako. Rano i cez den mi v pohode chuti jest vsetko, vecer ked pridem z prace do seba uz nic nedam, zvlastne je, ze nie som vecer ani hladna, mam zaludok na vode. Zle mi nebyva, som v 9tt a jediny priznak, ktory zatial citim je unava...no a vlastne na prvom ultrazvuku mi nasli cystu, ale doktorka vravela, ze to suvisi s tehotenstvom, ze by mala sama zmiznut, tak to zatial neriesim.
Pitny rezim mam zase naopak az moc...stale musim mat pri sebe vodu a pit, za den predpokladam, ze vypijem i 3l vody/caje...pred tehotenstvom som bola rada, ked som vypila polovicu...
21. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estate Jojo, ten zaludek na vode je snad horsi, nez kdybychom zvracely, protože potom se cloveku aspoň obvykle ulevi, ale od tehle morske nemoci jsem teda zatím zadnou ulevu nenasla. S prvním mi pomáhalo se najist, ale ted mi teda nepomaha nic, tak holt jen to pretrpet a doufat, ze to brzy povoli... a uz nadobro. :slight_smile: Ve stredu zacinam 13tt, tak uz by fakt mohlo. :slight_smile:
21. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estate ja to mam naopaak pred tehu i 3 litry denne , hodne jsem sportovala , v tehu mam problem vypit pulku a to jeste blinkam i vodu.... dneska i ve tri rano jsem se napila a hned to slo ven.....
21. říj 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova - uz to treba prejde.... ja bohuzel pocitam s horsi variantou, ze to bude jak u dcery do 25 tt
21. říj 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estate Ve stejný den jako já! :wink:
21. říj 2013 v 18:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole a konečně jsem dostala průkazku :slight_smile: Další vyšetření teď bude ten screening 31.10...
Jinak prosím nevíte, jaký čaje jsou "bezpečný"? Byla jsem zvyklá vypít klidně i 2 litry čaje denně, teď jsem to radši hodně omezila. Mám ráda bylinkový, co třeba máta, meduňka nebo heřmánek? A ovocný jsou všechny v pohodě?
21. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrasska ahojky, taky mám termín screeningu 31. 10. S bylinkama ti asi bohužel moc neporadím. Jen mám pocit, že jsem někde četla, že zrovna máta není moc vhodná. Zkus pohledat v diskuzích. H.
22. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkaa Díky moc. Já právě hledala a pročítala a skoro vždycky to bylo ve smyslu - to a to je určitě bezpečný a v jiným článku jsem se dočetla opak... No nic, koupila jsem v lékarně "Čaj pro těhotné", ten se předpokládám může :grinning:
22. říj 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja se taky pridam,termin vychazi 18.5. a sem docela rada,sama semv květnu,o to vif mě to těší,mohli by se narodit na moje narozeniny,byl by to ten nejlepší dárek :slight_smile:
22. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrasska Tak ten by opravdu vadit neměl :grinning: Kdybys chtěla nějakou změnu, zkus si ohřát vodu tak, aby byla teplá, ne moc horká, v ní si rozpustím med. Dřív jsem si tam dávala skořici, ale ta by se v těhu prý taky moc neměla. Med je zdravý, nic tím nezkazíš :wink:
22. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek