• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@vrtulka81 Ahojky, máme stejný termín. Ale myslím si, že mi ho ještě dr. upraví :slight_smile:
22. říj 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkaa ja budu určitě dřív,mam tam dva kousky 0:slight_smile: tak si kyslim ze by mohli byt klidne 3.5. na moje narozky :wink: majove koťátka sou stejně nejlepší,trochu sice tvrdohlavci jako býk ....
22. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Teda, dvojčátka? Gratulace dvojnásobná :slight_smile: To máš pravdu, je hodně pravděpodobné, že vykouknou dřív :wink: Já si myslím, že u mě to dr. posune dozadu. Takže možná to nebude býček, ale blíženec. Nevím, jestli se nemám bát těch dvou tváří :slight_smile: Ale každé znamení má něco, nikdo není dokonalý.
22. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkaa dcera je treba 2.7 a syn 13.7. jsou uplne jini,takze na nejake znameni uz nehledim :wink:Radost to je,ale nevim jak to budu zvladat se čtyřma detma,to sem nečekala
22. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že středeční kontrola dopadla dobře. Podle MS jsme dnes 11+6, podle utz. 10+5. Mrňousek tam mával ručkama nožkama, bylo to krásné :slight_smile: Jestli tam máme schovanou holčičku, tak má dneska svátek :dizzy_face:
25. říj 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouho jsem sem nenakoukla a koukám, tady to žije, to je prima :slight_smile: ve středu jdu na screening a doufám, že už nakulej průkazku :slight_smile: :D
26. říj 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opět po delší odmlce zdravím!!! Něco jsem zpětně dočetla, ale vše nestíhám. V pondělí mě konečně čeká screenink. Už jsem pořádně nervózní a zároveň se nemůžu dočkat. Mimo manžela a ségry stále nikdo netuší, že čekáme 3 přírůstek. V práci je to celkem zábava. Nemůžu totiž pozřít kávu a maso. Dřív jsem si ranní kávu u počítače neodpustila. Teď si musím vymýšlet výmluvy PROČ A JAK. Naštěstí už mě opustily ranní a večerní nevolnosti, ale odpor k mnoha potravinám stále trvá. Děti mi říkají Vegetariánko. Moc by mě zajímalo...jestli u vás na screeninku poznal doktor pohlaví dítěte??? Tedy na kolik procent to bude pravda....to ještě asi uvidíme. No vůbec by mi nevadilo, kdyby mi to prozradil už v pondělí!!!
14. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara já taky čekala,jak nám řeknou pohlaví a pěkný prd. :grinning: Byla jsem na screeningu v 12+5 a prý bylo moc brzo. :angry:
17. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po sreeningu. Ultrazvuk dopadl dobře mimi má cca 10cm je v pořádku a živé a čilé až až a teď už jen čekání na výsledky krevních testů. Jinak jsem pořádně naštvaná. Doktor nám udělal dvě fotky...děs a hrůza. Na jedné mimčo připomíná oteklé ucho a druhá...snad nějaký rozplizlý červ. To opravdu děktem ukázat nemůžu. Všechno bylo hr, hr. Nejdřív sáhodlouhé poučování od sestřičky co všechno za těch 1000Kč musí udělat a potom taková rychlovka, ven a DALŠÍ. Hned na začátku nám nabídli odběr plodové vody. Kdybych se prý rozhodla, nemusí dělat krevní testy. Můj doktor mě tam ale poslal s tím, že na plodovku mě pošlou oni v případě nejasných či horších výsledků. Jaké máte holky zkušenosti vy??? Vzhledem k tomu, že dvacet už mi dávno není jsme s plodovkou počítala, ale teď vážně nevím.... Pokud bude něco špatně, zavolají prý nejdéle do středy, jinak pošlou výsledky písemně mému gynekologovi. Snad nikdo volat nebude. Hned mě objednali na kontrolní UTZ ve 21. týdnu. Nechápu proč, když mezitím by měla proběhnout plodovka. Snad mi všechno ve středu objasní můj doktor. Jsem z toho vážně zmatená, protože o takových obstrukcích tady žádné z vás nepsala a ještě k tomu ty fotky!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara Ahojky, já jsem byla na screeningu před čtrnácti dny, byla jsem někde kolem 14. - 15. týdne. Krev mi brali už někde v 9.tt a teď mi doktor dělal podrobný UZ, již přes bříško. Byli jsme tam přes půl hodiny a pan doktor nám vše krásně vysvětlil i ukázal. Viděli jsme, kde má miminko žaludek, močový měchýř, atd. Vše nám dopadlo dobře, takže z jeho pohledu na plodovku už nemusím. Ale jelikož to není můj vlastní gynekolog, tak uvidím, co mi řekne ten můj. Každopádně mi jen doporučil ve 20.tt podrobný UZ a jinak nic. A jinak fotečku nám udělal moc pěknou, na to jak se tam ten náš šmudla pořád otáčel a vrtěl...:grinning:
3. pro 2013 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne ahoj, všecny výsledky dopadli na jedničku ( UF) i přesto mě plodovka čeká přesně za týden 10.12. Asi není důvod, ale vzhledem k věku jsme se rozhodli pro všechna vyšetření. Docela se bojím...ale snad není čeho. Aspoň budu dřív vědět co k nám přiletí...čáp nebo vrána?! Budeme mít dárek pod stromeček. Tak to jste měli štěstí na trpělivého lékaře...ten náš spěchal. Bohužel. Kdybych byla prvorodička, naštvalo by mě to daleko víc. Ještě ž emám super gynekologa. Udělal mi pro kluky novou fotečku, sice ne ve 3D, ale miminko je na ní krásné. Všichni mají ohromnou radost a tak to má být.
3. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, muzu se taky pripojit? Jsem tu dneska prvne a zatim se rozkoukavam :slight_smile: Ja mam termin podle menstruace 12.5. a podle ultrazvuku 7.5. Uz vite, jestli cekate holcicku nebo kluka? Ja se to snad dozvim pristi tyden....jsem desne zvedava.
3. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janehajsman Ahojky a vítej...:slight_smile: Já to ještě nevím, ale už se moc těšíme, až to budeme vědět. Na screeningu nám pan doktor řekl, že nám to řeknou nejdříve kolem 20.tt, tak ještě musíme 4 týdny počkat...:slight_smile: Nu uvidíme...:grinning:
3. pro 2013 v 18:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara Tak to je super, že ti to dobře dopadlo. A s tou plodovkou, moje mamka na tom byla taky, jelikož jí už bylo skoro 40 a nebylo to tak hrozné...:wink: tak držím palečky, ať to dobře dopadne...A dej pak vědět...:slight_smile:
3. pro 2013 v 18:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne diky za odpoved a za privitani... :slight_smile: Ja jdu na ultrazvuk pristi tyden a budu na zacatku 19tt, jsem desne zvedava a moc se tesim. Jen mam strach, ze to nebude videt a budu zklamana...
3. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janehajsman No tak když to nebude vidět teď, tak příště už určitě...:wink: Hlavní je, aby jste byli oba v pořádku...:slight_smile:
3. pro 2013 ve 21:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janehajsman vítej!!!
4. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, patřím sice spíč o týden dál, ale snad mě nevyhodíte. Jsem 13tta tak trochu potřebuju podporu. :pensive:
4. pro 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne, máš samozřejmě pravdu, ale jsem už taaaak strašně zvědavá :slight_smile: Navíc si mě doktor zve 1x za měsíc a další měsíc už bych čekat nevydržela.....tak jenom doufam, že by nás třeba pozval za 14 dní znovu.... i když do toho jsou ještě Vánoce... do ledna to fakt už nevydržím. Jsem děsná
@libara, děkuji za přivítání :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova nevyhodíme...stejně tu poslední dobou nikdo není.....
4. pro 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych právě potřebovala aby tu někdo byl a měla jsem si s kým promluvit komu mluvení o těhu nevadí :grinning:
4. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak my taky patříme k vám :slight_smile:. TP mám 6/5.. :slight_smile:

@janakropackova vše ok?
4. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju se vypovídat....
První 2měsíce jsem netušila, že jsem těhotná. Měla jsem za tu dobu dvoje ATB na průdušky a až v 9tt mi zjistili, že jsem těhu. Obrovská radost. Loni jsem potratila. V 10tt jsem začala masivně krvácet a 14dní byla na kapačkách v Motole tam se to opakovalo ještě 2x. Teď jsem doma, ale zase všechno špatně. Mám obrovský hematom. Včera začal po pondělním velkém UTZ krvácet a odlučovat se sražená krev. Křeče, velké kusy sraženin. Ráno kontrola UTZ Klid.. určitě se hematom vyprázdnil a bude to vpohodě a začnete si těhu užívat. Jenže ono ne. Je o 2cm větší než v pondělí. Jem i zle a tak trochu na omdlení. Ta krev co jde ven strašně zapáchá. Doktorovi se to nelíbylo a tak mě hnal na krev. vyšla naštěstí OK a tak do nemocnice znovu zatím emusím, ale mám strašný strach. Mrně je v pořádku. Dneska mělo ruce za hlavou a kopalo do toho hematomu jako do kopačáku. dali mi dnes k Utrogestanu ještě Pambu. Tak snad zabere. Ale jsem hotová.Je všemu vyšla špatně krev na tom prvotrimestánlním odběru a tak 2.1. na plodovku. Jsem z toho uplně na nervy...
4. pro 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně vím, že s tím už všechny otravuju. Jsem zviklá na lidi a furt s někým kecat. Problémy řeším tak, že o nich mluvím až mi nepříjdou tak hrozné a najednou jsem tu sama celý den než příjde manžel s dětma a nervy pracují.
4. pro 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neustále taky telefonáty od lidí co chtějí nafotit a nebo nemají dodělané fotky a kdy budou a jakto, že nemakám. Nikdo nechápe jak mi je a že nejsem schopná to upravovat. Já vím, že je před Vánoci, ale nějak mě to spíš štve ta práce než těší..
4. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koada Manžel má narozeniny 7.5. taky chtěl květnoví :grinning: No já stejně v květnu rodit budu. Pokud to zvládneme. Rodím vždy tak o 3týdny dřív.
4. pro 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova Nějaké trable s prckem? Držím palce!
4. pro 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem to nahoře :grinning:
4. pro 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova Už to čtu... No máš to veselé, ale určitě bude vše ok. Možná by bylo dobré dodělat práci, víš nebudeš tolik myslet na malý a dostaneš penízky. Já měla taky horší krev to PPA nebo jak se to jmenuje, tak jsem šla na echo a vypadá to dobře. Taky si říkám jestli bude ok, zatím necítím pohyby tak jsem netrpělivá (jsem v 19tt). Ale uvidíš že bude všechno v pohodě a v květnu si přineseš zdravé a krásné miminko!!!
4. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova vidíš, prcek je rozumny a hematom chce ze svého života vykopat :slight_smile:. budu na tebe myslet, at se po novem roce dozvíš dobře zprávy. spatne výsledky z krve ještě nemuseji znamenat to nejhorsi. ale chápu, ze mas z odberu strach. zkus to ted přes vanoce vypustit z hlavy, nekaz si to a ver, ze bude vse ok. prcka mas v poradku a to je dulezity a s hematomem on uz si jak vidno poradi ;))
4. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek