• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@koada mám to PPa 0.32 ariziko 1/880
4. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova No já měla necelých 27 a riziko 1:900, takže jsme skoro na stejno. Bude to dobré, uvidíš! Vím že ono se to říká hrozně lehce, ale mysli pozitivně!!!! Prcek bude zdravý!!!!
4. pro 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můžu jen ležet jinak nic. Což je pro mě strašné. Plodovky se nebojím. měla jsemji i u mladšího syna a má nás mít nastarosi stejný tým lidí. Spíš furt vyhrožujou tou nemocnicí kvůli tomu hematomu. Tak ak píšete, že setěšíte na UTZ tak já se ho vždy děsím. Má ho co 3dny.
4. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že se tady objevily nové duše a něco se tu zase děje :slight_smile: to mám radost!!!

@janakropackova četla jsem si tvoje příspěvky a držim palce, ať všechno dobře dopadne, hlavně klid a zkus myslet na něco hezkýho a veselýho!!!

Jsem po IVF, po několikátým transferu, 18tt a ještě necítím, že by se prcek nějak pohyboval, tak doufám, že je to jenom lenoch a brzo ho ucejtim :slight_smile:
5. pro 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem se k vam pridala a dnes uz neni duvod proc tu byt. Rano jsem doma potratila. Placenta zustala uvnitr a miminko jsem mela v dlanich. Nepreju nikomu to zazit. Je to strasna beznadej a zoufalstvi.
holky drzim vam vsem palecky a drzte se. Kazdy tyden mi projde pod rukama nekolik nadhernych miminek u foceni a ja preju i vam aby jste takove bobisky meli. Ja si je aspon na tu chvilku ponuchnam kdyz uz nemuzu mit v naruci toho naseho drobecka. Omlouvam se....jsem nadne. Je to druhy potrat po roce.
5. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova je mi to moc lito, ze to tak dopadlo :(, verila jsem, ze to bude v poradku. preju, at na to brzy zapomenes a tesis se ze svého mimiska v naruci nejen z tech pujcenych. poslala bych srdicko, kdybych mohla, zaslouzila by sis ho
5. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova je mi to moc líto!!!!Přeju ti, ať si brzo v pohodě psychycké i fyzické a ať se brzy zase zadaří... :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odběr plodovku už mám za sebou...HURÁ. Opravdu to nic není. Měla jsem štěstí na vynikajícího doktora. Byl neuvěřitelně příjemný, na všechno nám odpověděl a tak mě uklidnil, že jsem vůbec žádnou bolest necítila, jen dvakrát to byl trochu nepříjemný pocit.....ale jinak paráda. Mám na 7 dní neschopenku a nařízený odpočinek. Ještě že jsem byla tak prozíravá a zvládla cukroví ještě před tím. Trochu mě pobolívá břicho, ale při odpočinku nic hrozného. Mimísek byl zlatý. Spinkaol s ručičkou pod hlavou. Už má 150g, 17cm a obvod bříška 10cm. Pořádný macek. Vše je zatím v pořádku a zítra budou volat předběžné výsledky spolu s pohlavím...jak já se těším, Nemám žádný strach, že by něco mohlo být špatně....snad se nemýlím. Zbytek testů nám pošlou do 3 týdnů. Prý se ale nemám nervovat do konce. Vzhledem k tomu, že nemáme v rodině žádnou negativní zátěž je podstatný prvotní výsledek. Jinak pan doktor prohodil, že asi vidí holčičku, jsem natěšená na ten výsledek ještě víc. Ať je to co je to, hlavně ať je mimi zdravé avšechno dopadne OK.
11. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé Květnovky, HURÁ...výsledky plodovky dopadli dobře a tak v květnu očekáváme narození naší "HOLČIČKY". ke dvěma rošťákům nám přibude i naše malá Růžovka. já už se tak těším.
12. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@libara gratulace veliká :slight_smile:
12. pro 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara gratuluju :slight_smile:)
13. pro 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prodávám moc pěkné, minimálně nošené věci po synovi, velikosti pro mimča narozená na přelomu jara a léta, tak kdyžtak mrkněte na můj bazar :slight_smile: V Praze možno se sejít a věci omrknout !
16. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji....
16. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zvu Vás do skupinky na FB pro těhule s termínem v KVĚTNU 2014!!! Zde je odkaz... https://www.facebook.com/#!/groups/157681377773574/
16. pro 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za podporu. Tak nějak jsem se z toho za pomoci všech dostala. Dnes aspoň nějaká dobrá zpráva. Můžeme se defakto po šestinedělí začít snažit hned. krom hematomu nikde nic nebylo. Infekce, vada miminka... prostě nic. Byla to naprosto zdravá holčička... Holky držím palečky všem a přeji hezké svátky.
18. pro 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám termín 9.5.2014 a čekáme třetího kluka :slight_smile:
6. únor 2014 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diskuse neslouží pro prodej”
11. únor 2014 v 10:28 • petulkaz
ahojky maminky,můžu se přidat???? jsem maminkou devítiletého chlapce a pětileté holčičky. Pod srdíčkem nosím nový živůtek,má se narodit 28:5:2014 plánovaným cs,už třetím v pořadí:slight_smile:
14. únor 2014 v 15:35  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítám tě...moc se nám to tady nerozjelo...bohužel. :rolling_eyes: Taky mě čeká třetí císař. Doma mám dva kluky a moc se těšíme na holčičiku :grinning: :grinning:
14. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky, mohla bych se k Vám přidat? Čekám první miminko, nevím co to bude, malý nikdy nespolupracuje při ultrazvuku :slight_smile: Termín porodu 11.5.2014
14. únor 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo taky tě vítám....že by se nám to tady rozjelo...konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara Děkuji za přivítání :slight_smile: Určitě se to rozjede :slight_smile:
14. únor 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :wink: jak se vede ? Termín narození našeho človíčka je 3.5.2014 - inu uvidím jaký den si vybere pro svůj příchod na svět :slight_smile: Je to nádherné období a oba jsme zdravý, co víc si přát
14. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja se taky rada pridam!
14. únor 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena zatím jsme na tom obě dobře :grinning: :grinning: . Já mám termín zatím 23.5. Vzhledem k tomu, že zřejmě půjde o třetí císařský řez, počítám s trošku dřívějším termínem. Už se strašně těšíme. Bráchové se už nemůžou dočkat mimíska. a o nás ani nemluvím. Něco po něčem už nakupuju, ale největší dilema mám s kočárkem. Jsem tak trochu blázen do kočárků a tak nevím co si vybrat.
Jak jste na tom holky vy???? Už máte komplet všechno??? U kluků jsem snad už měla i všechno komplet vypráno a vyžehleno...teď mám pořád čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena U nás taky zatím vše v pořádku, mimčo už je otočené, ale prý se to ještě může změnit, tak doufám, že by tak už mohlo zůstat :slight_smile:
@libara Nám chybí kočárek s autosedačkou, ale už je objednáno a nějaká kosmetika, jinak doufejme máme vše. Vypráno už mám :slight_smile: vyžehleno ještě ne, moc se mi do toho nechce :slight_smile:
14. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara u mě je to první dítko,jestli se mudroši nespletly je to chlapeček,mám radost z každé chvilky nyní a těším se až bude na světě. Zatím si sedí KP - je to na něm jestli se otočí či ne,uvidím co přinesou další dny - však má čas. Vše mám vcelku připravené - chybí kočárek a připravit pokojíček... a těším se na další UZ koncem února,kdy se zase uvidíme :slight_smile:
14. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo vidíš to a já čekám až se rozhodne udělat kotrmelec a otočí se hlavičkou dolů a pokud ne inu tak to tak má být :slight_smile: Tak vzhůru do žehlení což ??
14. únor 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 ahoj vítej mezi námi,jak se vede ?
14. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek