• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@saminomimino ja nevedela (z UTZ) s prvni dcerou, manzel si trval na prekvapku, ale ja vedela, ze bude holcicka...u druhe nam to rekli velmi brzy, tak nejak to uplne narusilo nejake pocity, co vlastne nosim...no a ted chci prekvapeni ja..manzela jsem se jaksi neptala:wink:
4. zář 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mně intuice nikdy nezklamala proto i teď věřím že to vím,ale dozvím se to až za děvět měsíců,tedy doufám,ve zdárný konec :dizzy_face:
4. zář 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskadovci me se tedy slabsi zda, ale pote, co mi dnes rano take vysel takovej pekne debilni test...tak bych doporucila udelat dalsi...

Hodne stesti.
4. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nevím,no,zase tak to nezkoumám :grinning: ,podle mně těhu jen,jen HCg stoupá pomaleji i tak narlstá ob den,takže bych řekla že je to v normě
4. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino me nezklamala s prvni, s druhou ani nenastoupila:slight_smile: Mas jeste vybavicku? Ja nemam nic...doslova a do pismene...
4. zář 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni přesně tak,záleží na naředěné moči,v takto raném těhu stačí fakt málo a naředěná moč okamžitě čárku zmenší
4. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj, pravdu dis...
4. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni chtěla jsme prodat všemale duch svatý stál při mně,takže mám vše krom oblečení na miminko do půl roku,uff :grinning: postýlku má ještě nejmenší dcera a autosedačku,taky mám,i lehátko někde,jo a přebalovák nemám,a kočárek taky ne,tedy hluboký,já ho ch ci,nějaký klasický,přece jen když jsem s dětma dýl venku tady na vesnici miminko nemůžu mít v šátku pořád
4. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se priznam, ze pokukuji, co bych kde ulovila...jako vybavicku...ale zatim se drzim...tedy kecam, uz jsem se 2x neudrzela, ale to je tak malinke, ze jakoby to ani nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to chapu...ja se vyradila s mladsi a mela doslova kazdou kravinu...ted uz tedy vim, ze asi tak 80% z toho jsem nepotrebovala:slight_smile: Tazke budu trosku selektivni, ale jak moc...no...se jeste uvidi...my hlavne potrebujem nove auto.
4. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no co udělat si radost :slight_smile:mně to zatím tedy nechytám,mám doma pořád defakto miminko,tak nemám potřebu
4. zář 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni já nikdy neměla moc věcí,nějak mi to bylo jedno,jen základ,spíš jsme ujížděla na kočárech,a ty potominky,co se kolikrát prodávají že rozum stojí to nechci ani vidět
4. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ja mam vnitrni vymluvu, ze to vzdycky muzu pouzit k foceni, snad budu brzy zarizovat atelier:wink:
4. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak zase kocary nechavaji klidnou me, ale mam uzasnou kamaradku, ktera doma naschromazdila luxusni vozovy park:slight_smile: Od Tuetonia pres Jane slalom a bugaboo az po ruzne super golfky:slight_smile:
4. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni co fotíš?
4. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já vždy měním jeden za druhý,ale teď doma máme vícero,vozíme i nosíme obě holky takže hafo vozidel a nosítek
4. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@cabalkova no tak teda nevim, ten test byl po 12h cely jeste svetlejsi. Dnes jsem nedelala z ranni moci, kontrolni carka byla normalni, jako na tech prvnich dvou, testovaci vybehla hned, ale svetla, ale tak to zrovna muze byt tim, ze to nebyla ranni moc. No v utery budu chytrejsi a snad je vse v poradku
5. zář 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miskadovci Neboj nic, pokud carka vybehla hned, tak je to dobře znameni. Holt se musíme obe dočkat tech kontrol, z testiku nic nevycteme, ale rozhodne si nemyslim, ze by něco mělo byt v neporadku, proste jen jina sarze testu nebo jinak naredena moc. Tak uz netestuj a vydrz do uterka. :slight_smile:
5. zář 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miskadovci tady je muj dnesni experiment. Oba testy maji byt citlivost 10, oba odecitatelne do peti minut, oba ponorene ve stejnou chvili a vedle sebe a kazdy vypada jinak. Paradxne ten s vyraznejsi kontrolni carkou je ten svetlejsi. Takze asi tak... Jinak vsechny zdravim a hezky den preji:slight_smile:
5. zář 2013 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Mne navíc delal test s citlivosti 10 stejnou carku jako test s citlivosti 25, takze si myslim, ze tohle pomerovani a sledovani je akorát zdrojem stresu.
5. zář 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova tak me tento docela uklidnil, ale plnne chapu tvou myslenku. Ja jdu na KO az 2.10. Ty to mas brzy, ze? :slight_smile:
5. zář 2013 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ja jdu dneska, tak doufam, ze prinesu dobře zprávy. Manzel se me každý den pta, jak mi je, tak mu rikam, at uz se me nepta, ze fakt nevim, co je pravda a co jsem si vsugerovala nebo naopak odsugerovala, proste utz a pripadne krev to jisti a na testy uz kaslu. Kolik jsi vlastne dnes dpo?
5. zář 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak predne strasne moc drzim palce na dnesek! Ja jsem dnes 17/18DPO....nevim uplne presne.
5. zář 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Moc dekuju. 18 dpo jsem taky dělala poslední testik. :slight_smile: Odpol se prihlasim a doufam, ze navzdory svým pochybnostem prinesu dobře zprávy. :slight_smile:
5. zář 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova v kolik hodin mas tu KO? Abych vedela, kdy specificky drzet palce:slight_smile:
5. zář 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Dr je tam od jedne, takze před jednou uz ji budu nervozne stepovat před dvermi. :slight_smile:
5. zář 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova tak tfuj, tfuj, tfuj!

Ja jdu konecne na tu blbou stavbu...ale slibuji, ze se nepredru, jsem vyborny delegator:slight_smile:
5. zář 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Diky, diky. Jsem se ted nastvala, vlezla jsem na vahu a mam kilo navrch... no co toto... to nechapu... docela me to vytočilo.
5. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Taky držím palce!!! :slight_smile:
5. zář 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova hmm...tak to ja se hlidam jak pes, idelane potrebuji rodit na stejne vaze, jako jsem ted...mam z ceho brat. V obou prvnich tehotenstvich jsem napbrala 6kg v prvnim trimestru, o zbytku ani nemluve. Proste uz ted nemuzu, bych se neunesla...
5. zář 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek