• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@chrysantena Také čekáme první :slight_smile: To se máte, že víte pohlaví, to naše mrně nespolupracuje a tak nevíme ještě co to bude :frowning2: Vzůru ani moc ne :slight_smile: přes víkend to počká, to bude přítel doma a máme výročí, tak až budu sama v týdnu, tak teprve začnu žehlit.
14. únor 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena Ahoj a dekuji za privitani. Mam se fajn, tehotenstvi si uzivam :slight_smile:.
Holky, chtela jsem se zeptat, kolik jakeho obleceni pro mimco mate nachystane? Ja to nechci podcenit, ale zase nechci mit hromadu zbytecnosti :slight_smile:.
15. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 já mám od každého něco, samozřejmě bodýček nejvíc, jak s krátkým, tak s dlouhým. Podle mě se vždy dá dokoupit a nebo se prý dost oblečků dostane :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tady poprvé a chtěla bych se přidat :slight_smile: V květnu čekám holčičku,která má stejný termín jako moje první dcera před patnácti lety,tak jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile: už se moc těším.....je tady někdo z Ostravy a okolí?????
16. únor 2014 v 11:39  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: tak to je krásný, že máš termín stejný jako u první dcery :slight_smile: Jistě se tu někdo z Ostravy a okolí najde, já to mám dost z ruky :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přijetí :slight_smile:Neznám v okolí žádnou těhulku,tak jsem si to čekání rozhodla zpříjemnit aspoň takhle...už jsem týden doma díky škaredým křečákům na pravé noze,tak bych se ráda zeptala ,jestli máte některá podobný problém.A ty jsi od kud? :slight_smile:
16. únor 2014 ve 12:17  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Ty křečáky tedy nezávidím. Jsem od Litomyšle :slight_smile: Ono už to čekání nebude dlouhé, my máme do porodu už "jen" 84 dnů, toto letí :slight_smile:
16. únor 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo teda to mě nenapadlo počítat dny...paráda :grinning: :grinning: . Taky se mi zdá, že ten čas letí strašně rychle...to je fajn.
@zuzi.111 už mám nekoupeno asi do vel. 62-68 a něco i větší. Už budu dokupovat jen fajnovky a ty věcičky, bez kterých nemůžu z obchodu odejít. Jen už máme asi přerůžovělo. Musím se s tou sladkostí mírnit.
@valinka44 vítej, tak snad se i druhá holčička narodí ve stejném termínu...to budou každoroční oslavy :sunglasses: :sunglasses:
17. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara nepočítám, ale když si otevřeš Tvůj fotoblok, tak vpravo to odpočítává samo :slight_smile: Do teď to letělo, snad to bude i nadále :slight_smile:
17. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě ten čas právě poslední dobou moc neletí :slight_smile:poslední tři měsíce se to spíše potáhne :unamused: ale co už,jsme holky šikovné,my to zvládneme :slight_smile:
No pokud se to opravdu podaří,to budou teda oslavy :grinning: :slight_smile:
Můžu se zeptat kolik jste do ted přibraly???? :sunglasses:
17. únor 2014 v 08:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 já celkem dobrý...2,30kg...jsem spokojená :grinning: :grinning: No a oslavovat budou spíš taťkové...my budeme trpět, ale hezky :wink: :wink:
17. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo aha, to jsem netušila. Jdu se mrknout já 94 ufffffffffffffff
17. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Taky celkem dobrý, mám o 0,9kg víc než před otěhotněním :slight_smile: ale dle průkazky, kdy jsem byla vážěná v 9.tt mám nahoře 2,9kg :slight_smile:
@libara To je pravda, tatínkové budou slavit a my si užívat první hodiny s miminkem. Je to takové zvláštní vidět už jen dvociferná čísla :grinning:
17. únor 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Můžu se optat, kolik jsi přibrala Ty?
17. únor 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vám můžu jen tiše závidět :slight_smile: Já už mám nahoře 14 kg,takže do porodu to určitě dotáhnu na hezké číslo :grinning: U první dcery jsem připrala dvacetšest kilo,no není mi co závidět...
No a miminko momentálně váží 900g :slight_smile:
17. únor 2014 v 10:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo naše miminko při uz taky nikdy moc nepsolupracuje,s pindíkem se však chtělo pochlubit. Myslím,že u Tebe prostě chce,aby jste měly překvapení :slight_smile: nejspíš to tak má být tak z toho nebuď smutná,kdyby medicína nepokročila a neměla tak nevíme nikdo nic a jen a jen se těšíme :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 já Ti s výbavičkou věru radit nemohu neb jsem dostala půjčené spoustu věcí od švagrové a s mamkou jsme trochu v obchodech ulítly,aby měl človíček také něco nového a tak má největší šatník z celé rodiny :slight_smile: Nyní už nic nekupuji a do obchodů radši nechodím neb se vždy najde něco čemu nelze odolat...
17. únor 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 mě to letí čím dál rychleji, s termínem to mám podobné - já se narodila 5.5 a termín je 3.5 ať už se mininko trefí do mých narozenin nebo ne je to ten nejhezčí dárek.
A váha ? 12kg navíc,cítím,že už to nebude nijak závratně přibývat, tělo najednou zadržuje více vody ...ještě,že není léto neb mi je stále vedro :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja zatim pribrala asi 7 kilo a pripadam si jako velryba :slight_smile:. No uvidime, co dal. Ale nestresujte se, ono hlavne zalezi, jaka byla startovaci vaha. Pokud je nekdo hubenej, musi nabrat vic. Ty plnejsi mamky nektere i behem tehotenstvi zhubnou. Takze cislo, o kolik kdo pribral, je dost nesmerodatna informace :wink:.
@ivetapo @libara @chrysantena Diky za reakce k vybavicce. No je to narocne, urcit, co je optimalni mnozstvi :slight_smile:. Ja uz mam plnou komodu vseho mozneho a porad me lakaji dalsi vecicky. Kdyby aspon clovek vedel, jaky bude leto :slight_smile:.
17. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena To naše ani s pindíkem, ještě uvidíme co povědí na UZ ve 30.týdnu a když nic, tak to bude překvápko pro všechny :slight_smile: To máš pravdu, všichni by jsme měli překvapení, kdyby nebyla medicína na takové úrovni na jaké je.
17. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena A s terminem to mam podobne. 16. mam narozeniny a termin je 23. A moje mamka ma narozky 28. tak to budou casem taky dobre party :slight_smile:.
17. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já znám pohlaví z výsledků plodové vody. Jinak jsme naši krasavici ještě neviděli. Ani 3D ultrazvuk nevyšel. Pořád se schovává. Zatím jsem viděla jen nos, pusinku a ruku.....vše zvlát. Ať si lehnu jak chci a mudr se může snažit sebevíc...stále nic. A to jí pokaždé cestou v autě mluvím do duše :grinning: :grinning: :grinning: . Holka jedna paličatá. Všem závidím památeční fotečky, jen my stále nic. O to větší budeme mít překvápko. A jak jste zvládly test na cukrovku!!! To byl hnus velebnosti. Nic tak přeslazenýho jsem v životě nepila. Ale co bychom pro mimísky nevytrpěly, že?!
17. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara My na 3D ani nebyli. Fotky máme jen dvě a to v 6.tt a ve 13.tt, od té doby nic. I s měřením má doktorka vždy problém :slight_smile: Také si tak vduchu říkám, že by se mohl/a natočit tak, aby to doktorce ulehčil/a, ale nikdy mě neposlechne :grinning: Cukrovka celkem ušla, bylo to tedy více sladké, ale zvládnout se to dalo :slight_smile: přesně, co by jsme pro ně neudělaly :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my už máme 3D za sebou a malá Valinka nám ukázala vše co bylo třeba.... :slight_smile: Hlavně jsme byli rádi za ten veliký nosík,z něj jsme měli radost největší :slight_smile:,jelikož nás straší s dawnem....plodovku jsem odmítla,takže nám ted musí stačit víra,že to dobře dopadne :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libara na 3D ultrazvuk jsem nešla připadá mi to zbytečné, nejsou pro mě důležité snímky z uz a případné videozáznamy,důležité je že to je a miminko i já se máme dobře a jsme zdravý :slight_smile: Test na cukrovku - znám i lepší chutě,dalo se to zvládnout a zvládla jsem to. Hlavní je výsledek,že vše je v normě. Neberu to,že bych kvůli těmto vyšetřením nějak trpěla, mají proběhnout a tak proběhnou a pokud o tom nejsem přesvědčená,že je to pro mě a miminko dobře stačí je odmítnout.
17. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 pokud instiktivně cítíš a víš,že je vše v pořádku tak to tak bude nenech se lékaři a čtením různých článků či diskuzí nahlodat :slight_smile: většinout se všude píší samé negativa,pozitivní věci si dost lidí nechává pro sebe a své blízké.
Mě na počátku těhotenství lékaři ordinovaly pro jistotu Utrogestan kvůli trombofilii atd. i když má hladina hormonů byla zcela v normě. Věděla jsem,že vše je a bude v pořádku a tablety jsem nikdy nezačala brát a také to tak bylo. Je to takové mé malé tajemství neb do dikuze s gynekoložkou jsem se radši nepouštěla. Jsem taky zdravotník a tak vím,jak by to dopadlo...není to jednoduché stát si pevně za svým :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 uvidíme kdy budeme kdo oslavovat :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Držím palce, aby malá byla v pořádku :wink:
17. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu,už se nedám.... :slight_smile:
A můžu vědět co je to ta trombofobie?Snad nic vážného.No ale je fajn,že jsi zdravotník a jdeš si za svým. :slight_smile:
Já byla dneska na konrole ve 28 týdnu a malá už má kilo,hezky nám roste holka. :slight_smile:
Akorát ty křečáky se moc paní doktorce nelíbily,zato cukrovka prý vyšla výborně,tak aspoň že tak. :slight_smile:
18. únor 2014 ve 12:48  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi nabídli odběr pupečníkové krve. Uvažovala jste některá o odběru a následném uchování??? Nebo máte dokonce zkušenosti?? Docela na to musím myslet.....
18. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek