• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Zdravím všechny květňačky, našla jsem vaší diskuzi náhodou a jsem za to ráda :slight_smile: mám termín 17.5. a čekáme chlapečka :slight_smile: jsem z Brandýsa nad Labem taky se nemůžete dočkat května????
25. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kattherinne Ahoj,vítám Tě zde. Na poslední kontrole jsem byla v 28tt a jdu po měsici vlastně 5 týdnech neb má má lékařka dovolenou :slight_smile: Pak uvidím,jak to bude - nejspíš další kontrola bude za týden neb budu potřebovat vyřídit přechod na mateřskou. Letí to čím dál rychleji :slight_smile: a já i miminko se radujeme z každé chvilky,kdy jsme takhle blízko spolu u mě v bříšku :slight_smile: Hezký den všem :slight_smile:
25. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@libara Díky, chápu Tvůj pohled a díky za Tvé přání. Myslím,že porod proběhne pro mě i miminko tím nejlepším způsobem - vím,co si přeji a co ne, celá situace ukáže,jak vše bude. Nejvíc záleží na miminku a tak uvidím,jak proběhne jeho příchod na svět a kdy to bude :slight_smile:
Měj se krásně :slight_smile:
25. únor 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreadornova Ahojky, já mám termín 22.5., tak to jsme kousek od sebe, čekáme holčičku...Květen už bude za chvilinku, uteče to jako voda, ale taky se nemůžu dočkat...:slight_smile:
25. únor 2014 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne no u mě spíš hrozí porod dříve tak uvidíme byla bych ráda kdyby to bylo až v květnu :wink: na mě už je to moc dlouhý, jsem doma už od půlky prosince a už nevím co bych doma dělala koušu se tady nudou :slight_smile: :slight_smile: já už jednu princeznu mám doma a přáli jsme si chlapečka tak se nám to splnilo :slight_smile:
25. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreadornova Jak to, že ti hrozí porod dříve? Nějaké potíže??? :frowning2: Já jsem doma od konce listopadu a ještě jsem se nestihla nudit....:grinning: Spíš bych brala tak jeden den nudy, kdy bych si jen lehla a četla si, ale to asi nehrozí...:grinning: Pořád nějak mám co dělat...
25. únor 2014 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena Mam termin 8. kvetna, ale cekam to spis driv, prvni byl driv skoro o mesic... na druhou stranu me ale druhe mimi muze prekvapit a muzu klidne prenaset. :slight_smile: Chodim i k jedne z tamnich dr jako ke sve gyndr, tak bych jeste byla rada, kdyby ji zrovna vysla sluzba na muj porod, ale to uz bych asi chtela moc. :slight_smile:
25. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne tiše závidím že se nemáš čas nudit :slight_smile: mám hodně zkrácený čípek a občas špiním.Správně bych měla polehávat ale jelikož mám školačku v první třídě tak jí musím vozit do školy a taky vařit a starat se o ní tak to moc nedokážu plnit :frowning2: dr. říkala že by bylo dobrý vydržet co nejdýl nejlépe 34.tt tak uvidíme jak to zvládnu :slight_smile: taky máš problémy když jsi doma už od listopadu?
25. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreadornova Tak budu držet palečky, ať to zvládnete, co nejdéle...Já jsem doma ze dvou důvodů, tím prvním je Crohnova choroba, kvůli tomu budu mít plánovaného císaře a tím druhým je moje zaměstnání, zdravotní sestra na Detoxu...Doktor se mě ani neptal a automaticky mě nechal doma, dvanáctky a noční bych určitě nezvládala...
25. únor 2014 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne tak to chápu, já měla to samý u dcerky akoorát to jsem ležela v nemocnici teď to fakt nejde.Anička se narodila 35tt tak snad to půjde :slight_smile: a na kdy máš naplánovaný toho císaře?a kde ses rozhodla rodit?
25. únor 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreadornova Ještě nemám datum stanovené, budu jezdit do Prahy od 36.tt, ale rodit budu u apolináře...Tak nějak mi to doporučila moje doktorka, co k ní jezdím do Prahy na biologickou léčbu...Hodně o tom u aplináře vědí a docela se mi to tam i líbí...:slight_smile: A kde ty budeš rodit? V Brandýse?
25. únor 2014 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brandýse bohužel ne tady už je nemocnice zavřená ale měla bych to za rohem :slight_smile: Apolinář je prý dobrej já se registrovala na bulovce protože jsem tam rodila dcerku a byla jsem se vším moc spokojená :slight_smile: a hlavně když to bude bez komplikací tak za 3 dny domů nemám ráda nemocniční prostředí :slight_smile:
25. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreadornova To asi nemá rád nikdo...:slight_smile: A rodit budeš normálně?
25. únor 2014 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattherinne Jojo snad to tak bude císař jedině při komplikacích tak snad ....:slight_smile: tak hlavně ať vše dopadne dobře a prcky porodíme zdravý a v pořádku :wink:
25. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreadornova Přesně tak, hlavně, ať je vše v pořádku...:slight_smile:
25. únor 2014 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jak to máte se spaním?Já se každou noc co půl hodiny budím spocená a s bolestma kýčlí,no nevím jak to zvládnu ještě těch dvanáct týdnů....to jsem u první dcery tak brzo neměla....asi to bude tím věkem :slight_smile:
28. únor 2014 v 11:56  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 koukám máme stejný termín,ale tenhle problém nemám,ani se nebudím v noci na záchod a spím celou noc.Ale u dcerky jsem to měla úplně stejně jako ty a bylo mi řečeno, že to přejde až porodem prý se děloha připravuje na porod
28. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Tak další kontrola za námi. Malá je v pořádku a konečně se mi ukázala. Je samozřejmě nádherná...no vlastně, čí dítko není ..... že?! Mudr mě zarazil větou " na hospitalizaci to zatím není". Byla a jsem z toho stále paf. Pořád jsem se cítila neohrožená a vida, asi to nmusí být pravda. Jinak s termínem 23.5 v žádném případě počítat nemám. Minimálně 14 dní předen, tedy pokud vše půjde tak jak má, mě pošle do nemocnice k hospitalizaci. Potom už bude záležet na nich, jaký termín zvolí. No, když jsem to spočítala, moc času na reorganizaci domácnosti mi nezbývá :rolling_eyes: Jinak kočárek už je doma a je prostě nádherný. Nakonec ho vybral mladší syn...já se rohodovala mezi dvěma a on byl tak smutný, že bych si mohla vybrat ten, co se jemu nelíbí, až mu i slzy ukápla. Bylo to dojemné. Za 14 dní mě čeká velký ultrazvuk v nemocnicí...UŽ SE TĚŠÍM!!!!
28. únor 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 zatím bolí jen levá a jenom v noci, ale takové bolesti nemám. Litju tě, ale co bychom pro ně nevytrpěli, že??
28. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak,co bychom pro ty naše miminka nevydržely.Hlavně at vše dobře dopadne. :slight_smile:
Jinak vám přeji krásný slunečný víkend :slight_smile:
1. bře 2014 v 08:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já v noci chodím jako koroptev na záchod cca po 1,5hod. Sotva usnu probudí mě to. Je to sranda maraton a nejspíš to tak bude až do porodu.Ve čtvrtek jsem byla na Uz v 31tt. Chlapeček ukazoval zase hrdě pindíka světu,je to čipera a je zdravý a má nyní 1600g. Celý den a ještě dnes jsem dojatá,hormony dělají divy a všichni se diví nad mým úsměvem doslova nad vším. Užívám(e) si procházek a zítra začínám připravovat pokojíček.Neb čas,kdy je v bříšku se krátí a momentálně mám diář naplněný setkáváním s přáteli a kamarádkami,trochu nestíhám... :slight_smile: Hezký víkend a opatrujte se všechny :slight_smile:
1. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, mám prosibčku, také máte období, kdy je dítko maximálně v klidu třeba i několik dní? Občas se zavrtí, ale jsou to jen slaboučké a málo časté pohyby?
4. bře 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Ahoj, přesně tak. Některé dny se vrtí dost,některé dny odpočívá a zavrtí se jen občas. Většinou se hýbe málo ve dnech, kdy to nepřeháním s aktivitou a nemusí mě svými pohyby upozorňovat na to,že tu je a ať trochu zpomalím :slight_smile: Hezký den
4. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrysantena Dnes mám poradnu, tak jsem se trochu obávala aby vše bylo v pořádky, když se nevrtí :slight_smile: ale když v tom nejsem sama, tak jsem hned klidnější, děkuji :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem 31 týden, čekáme 9.5. třetího chlapečka :grinning: Mrňousek je hodně čilej, kope hlavně do stran, takže si myslím, že ještě není hlavou dolu. Příští týden jdeme na UZ tak jsem zvědavá. Jinak se vrtí hlavně dopoledne a večer když chci spát. Občas má taky den, že se moc nevrtí, tak mě to znervozňuje, ale netrvá to nikdy dlouho :slight_smile: Jak často berete magnezium? Občas mi tvrdne břicho i když nic nedělám....
4. bře 2014 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezafaltysova Večer se taky vrtí víc, ale přes den nevím, že jsem těhotná a už skoro na konci :frowning2: Já mám magnosolv ('prášek rozpustný ve vodě) a beru pouze 1xdenně, bříško sice tvrdne, ale už né tolik jako před začátkem užívání :slight_smile:
4. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Doktor mi rikal, ze by se mel vzdy aspon trochu ozvat do 12 ti hodit. Pokud vic jak 12 h neni nic citit, radeji zajet do nemocnice. Takze pokud aspon neco citis , bud v klidu. Me teda kope fest kazdy den v kteroukoli dobu. Ma delsi intervaly, kdy spi, ale jinak je to divoch :slight_smile:.
4. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 Právě že mi přijde že to je pěkný lenoch :slight_smile: přes den se opravdu jen párkrát se zavrtí, nebo se vyboulí na stranu a tím to hasne. Večer už je čilejší. Dnes mám poradnu, tak snad to bude jen tím, že je méně aktivní :slight_smile:
Jsem prvorodička, tak se v tom moc neorientuji, omlouvám se.
4. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Ja taky cekam prvni ;). A z toho duvodu jsme taky tady, achom si navzajem poradily :slight_smile:.
4. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.111 Díky za ochotu :slight_smile:
4. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek