• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@ivetapo Mě za celou dobu těhotenství břicho netvrdne a dosud se ani poslíčci neohlásily. Myslím,že to naše miminko až se rozhodne tak rovnou přijde a moc dopředu svůj příchod ohlašovat nebude.
Věř sama sobě - ono stejný nález může každý doktor popsat trochu jinak :slight_smile:
Jdu na krátkou procházku. Ta jarní příroda je nádherná, jak je s každým dnem jiná a kolik ebergie přináší :slight_smile:
Měj se prima ty i všichni ostatní :slight_smile:
7. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata. V prosinci jsem se k Vám přidávala a těšila se na holčičku. Nedopadlo to a tak jsem si zoufala a topila se v tom. No a netrvalo to tak dlouho a znovu mám na testu krásnou druhou čárku. Držte nám palečky aby to tentokrát dopadlo. Do třetice snad už bude dobře.
8. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova Ahoj, moc bych Ti přála, aby vše bylo v pořádku a by jsi měla dalšího prcka doma :slight_smile: Drž se, přeji hodně štěstí a hlavně zdraví!
8. dub 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet moc děkuju. Strašně se těším, ale ještě víc bojím. No a chlap? Ten prohlásil, že tomu začne věřit až budu po 24tt kdy se to dá zachránit. :frowning2: No ale jako chápu ho no...
8. dub 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova To se dá pochopit, že se bojíš a nejen ty, ale i Tvůj chlap. Já nemohu nějak moc radit, čekám první dítko a nic takového jako Ty za sebou nemám. Ale moc bych Ti přála, aby to tentokrát vyšlo, tak jak si přeješ :slight_smile: Zkus být pozitivně naladěná, pozitivní mysl, podle mě tomu také dost napomáhá.
8. dub 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova Ahoj z vlastní zkušenosti vím o čem mluvíš. Když jsem loni v srpnu otěhotněla od počátku jsem věděla,že všechno je a bude v pořádku a letos na jaře se mi narodí krásné a zdravé miminko. Doporučuji Ti jak píše Ivet pozitivní ladění a mysl. Věř sama sobě,svému tělu a miminku a vše se v dobré obrátí :slight_smile: Co bylo to bylo to nezměníš a nemá smysl se v tom babrat. Co bude to se uvidí a věřím,že vše dopadne podle toho ,jak si přeješ - dobře. Žij přítomným okamžikem - s optimismem,láskou a pohodou a nelámej si hlavu tím,co všechno by se moholo stát,stejně to nelze změnit.
Hezký den Tobě a všem :slight_smile:
9. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova ahoj, tak tě tu znovu vítám. To je fajn, že se to povedlo tak rychle. Moc a moc držím všechny palce. Koukám, že máš termín v prosinci....to bude ten nejkrásnější dárek pod stromeček. Jinak souhlasím s tím, co píšou holky. Chce to pozitivní myšlením a koukat se jen vpřed!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
To se nám to ochladilo.....ach jo :unamused:
10. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my čekáme miminko v červenci... Doma už jednu holčičku máme...:slight_smile:
Volný čas si zpestřuji povídáním o látkových plenkách... Když já byla těhotná, informace jsem horko těžko sháněla a tak si říkám, že to třeba někomu pomůže...
Kdybyste měly chut se podívat, jak takové různé typy a značky plenek vypadají a jak to všechno funguje, scházíme se na Praze 6 a termín viz http://doodle.com/u478qhzfd3q3nqnf
10. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky čekáme v květnu prvňátko, tak jsem se přišla kouknout mezi vás :slight_smile: A zjišťuju, že všechny něco trápí.. My máme mrňouska na hranici váhy, bříško opožděné o 4 týdny..na poslední kontrole nám pro jistotu nařídili další monitor po 3dnech.. Takže jak jste psaly, chce to myslet hlavně pozitivně, že to bude všechno dobré.. :wink:
10. dub 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezký pátek přeji, i když nesvítí venku sluníčko, všem přeji, aby se cítily co nejlépe, aby ty poslední týdny a dny byly co možná nejpohodovější. :slight_smile: Včera jsem se byla podívat v nemocnici (Ostrava Fifejdy), kde budu rodit. Velmi mě překvapil přístup a vstřícnost porodní asistentky, která nás po dvě hodiny provázela a řekla vše, co se bude dít od příjmu až po péči na oddělení šestinedělí. Měla jsem z porodní asistentky i z porodnice dobrý pocit a když nebudou žádné komplikace, tak se budu na porod i těšit. :grinning:
11. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. dub 2014 ve 20:53 • janicac
Ahoj, všem těhulkám tady přeji hezký den. Našla jsem náhodou tuto stránku. Mám rodit také na začátku května, tedy dle prvního propočtu , ale dle ultrazvuku a mých pocitů a přání :slight_smile: doufám, že porodím ještě ted v dubnu! Toto těhulkování je tak náročné, že se stydím o tom i vyprávět. Teď mne nejvíce berou kyčle, nemůžu skoro chodit. některý den je to dobrý, ale jiné dny (a čím se blíží porod tak jich je víc) jsou tak vyčerpávající....přibližně každý 5tý krok, šílená bolest, podlomí se kolena, neudržím se na nohách, chytám se čeho se všeho kolem...až vyhrknou slzy...mám to už přes dva měsíce a jsem opravdu už šíleně vyčerpaná! nemluvě o bolestech jednoho žebra, špatně se mi dýchá, časté křeče v lýtkách, atd... nechápu? předešlé těhotenství byly taaak v pohodě!! vždy jsem si říkala že ty maminky co si stěžují jsou rozmazlené, hypochodričky.... no tak ted to mám! :slight_smile: Těhulky přeji Vám at už se dočkáte, at máme zdravé miminka.... a já jdu přežívat, jinak se to ani nazvat nedá...a modlit se abych porodila dříve a ne až ve 40tt či přenášela....
14. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem tady po delší odmlce a všechny zdravím :slight_smile: Dneska mě paní doktorka nepotěšila,jelikož nastaly komplikace,tak jsem byla předána na rizikovku a porod bude probíhat císařem.Chtěla jsem se zeptat,jestli to tady máte některá podobně a můžete mi poradit zda si vybrat plnou narkózu nebo jen spinál....díky za radu :slight_smile:Jinak už taky dva měsíce skoro nespím,budím se co hodinu i méně,kyčle a křečáky mi dávají pěkně zabrat,,takže to chápu velice dobře.U prvního těhotenství jsem byla čilá až do konce a u druhého taky sotva přeřžívám :unamused: Snad to všechno dobře všechny zvládneme,už jen pár týdnů a máme miminka u sebe... :slight_smile: Krásný den přeji všem....
15. dub 2014 ve 13:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 .Ahojky.Já sice těhu nejsem - pracujeme na druhém.První porod zkončil císařem.3 dny se mi snažili porod vyvolat,bolesti,neprostupující porod.Císař byl vysvobozením,je to šup šup a mimi je venku.Mě dali epidurál a jinou anestezii bych nechtěla(byla jsem při vědomí,manžel u mě, malého jsem hned viděla).
Císař je rychlá záležitost.Jizva samozřejmě bolí(je to břišní operace),ale pokud ti ho plánují,je to o to jednodušší.
Do porodnice doporučuju odsávačku(po císaři se někdy hůře rozjíždí laktace a odsávačka ti pomůže).
Po porodu jsi 24h na JIPU,pak na šestinedělí
19. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a děkuji za informace.Taky mi nejprve říkali,že to bude spinál,ale včera na hematologii mi pan doktor oznámil,že jedině celková,jelikož mám trombózu a musím si píchat injekce na ředění krve.Prý bych mohla u spinálu vykrvácet.Takže je skoro rozhodnuto.Jsem zvědavá co mi na to poví ještě můj gynekolog.Děkuji moc za rady a přeji at se przo zadaří :slight_smile: A všem krásné velikonoce :slight_smile:
19. dub 2014 v 09:17  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: náhodou jsem na Vás narazila.
Tak bych se s Vámi chtěla podělit a i poradit. Je mi 20 a jsem studentka posledního ročníku nástavby, a letos dělám maturitu. Termín porodu mám stanovený dle ultrazvuku na 24.5, poslední maturitní zkouška mě čeká 22.5 :confounded: Prckovi s přítelem pořád domlouváme, ať jde všechno tak jak má, a narodí se na termín :grinning: hrozně ráda bych dodělala maturitu teď v květnu, než až v září. To bych se chtěla plně věnovat našemu malému :slight_smile: ale jde o to, že poslední dva dny mě trápí bolesti podbříšku, tak se bojím aby bylo vše OK. Zítra jdu k doktorovi na kontrolu a na první měření ozvyček, tak mi držte palce :slight_smile: A přeji všem krásné velikonoce :slight_smile:
21. dub 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky krásné sluncem zalité povelikonoční dny :wink: Je nádherně,příroda plná čisté energie v rozpuku každý den o trochu jiná... Já si užívám a prožívám poslední dny,kdy je naše miminko u mě v bříšku. Nyní může přijít na svět kdykoliv se rozhodne je to na něm jestli naše jarňátko bude dubnové nebo májové ? Vše je na jeho příchod připravené. Včera jsem byla v porodnici v poradně a vše je tak jak má být,rozloučení bylo úsměvné - další kontrola za týden pokud budete celá :slight_smile: A jak se máte vy ?
23. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka44 Ahoj,koukám,že Tvé křečáky Ti daly zabrat a pořídily si trombózu potvory !!! Myslím na Tebe a držím palce ať přes všechny tyhle nesnáze proběhne porod císařem dobře a rychle se hojíš a máte se oba s miminkem k světu a jste v pohodě :slight_smile: Jen mě napadá jestli Ti na hematologii nabraly případně krev na genetickou poruchu krve - leidenské mutace, já to mám a krev se při nich více sráží a je větší pravděpodobnost trombózy atd. Samozřejmě v Tvé situaci to nyní nic nezmění avšak do budoucna se to může hodit.
23. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, tak už některé máme před sebou cílovou rovinku těch našich dlouhých 9.měsíců :slight_smile: uteklo to jako voda... Jak se Vám daří? Užíváte si poslední dny relaxací a odpočinkem? U nás to máme vše obráceně, do teď se celkem relaxovalo a teď se už druhý den stěhujeme z 1.patra do přízemí :frowning2: Člověk už není tak ohebný, tolik toho nezvládne a potřebuje pracovat. Už to na sobě pociťuji to stěhování, ale snad prcek počká aspoň do víkendu ještě v bříšku, aby jsme to dostěhovali, trochu zabydleli a pak už může :slight_smile:
Přeji Všem příjemné poslední dny a kdyby se některé mamince už rozhodlo miminko přijít na svět, tak přeji pohodový porod :slight_smile:
24. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hollky,moc vám děkuji za rady a povzbuzení :slight_smile: Včera jsem byla na rizikovce a opět to vypadá jinak,jelikož mám i jiné problémy,tak zatím toho císaře vidí 50 na 50,no ještě mě čeká spousty vyšetření než budu vědět jak se rozhodnou...no raději bych rodila přirozeně :slight_smile: Na hematologii jdu v pondělí,tak jsem zvědavá co mi poví,snad to bude jen tím těhotenstvím a žádná mutace se nepotvrdí.
Všem vám držím palečky at máte co nejhezčí porody a zdravá vysmátá miminka :slight_smile:
25. dub 2014 v 09:22  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji všem krásný slunečný den. Jsem celkem dobře naladěná po kontrole, všechno prý máme ukázkové až na předpokládanou porod.hmotnost, ale to už jsem přestala řešit a trápit se tím.. malé se očividně daří, tak jsem ráda. I vám přeji samé dobré zprávy a užívejte poslední dny/týdny klidu a všem co už se pomalu chystají držím palečky :wink:
25. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posíláme s Filipkem pozdrav z porodnice. Rozhodl se přijít na svět již dnes ráno, narodil se v 8:07 a váží 3198g. Krásný den, všem :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahojte, tak jsem dnes začala 40. týden, a prckovi se nějak nechce ven. Oba kluci se mi narodili ve 39. týdnu, ale tomu třetímu se u mě asi hodně líbí :slight_smile: Přítel má narozeniny 5.5., takže on už to má naplánované :wink: . Jenže já jsem registrovaná v Praze na Bulovce, kde mají od 5.5. do 12.5. sanitární úklid a můžu v podstatě rodit kdekoliv a to se mi moc nelíbí (neznámé prostředí atd.). Asi nám nezbyde nic jiného, než vyrazit na nějakou dlóóuhou procházku a trošku miminku pomoci. Nebo znáte nějakou lepší osvědčenou radu? :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Ahoj srdečně gratuluji a mám z Vás velkou radost. Přeji Vám oboum především pevné zdraví a mějte se krásně,užívejte každého okamžiku :slight_smile: Opatrujte se
2. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezafaltysova Ahoj, já zítra 40tt končím a dosud se nic neděje. Cítím se skvěle a je to jen a jen na miminku,kdy zavelí a rozhodne se přijít na svět. Může kdykoliv :slight_smile: Každý z mých blízkých má svůj tip i já :slight_smile: jsem také 5.5 a ať už se miminko do tohoto data trefí nebo ne bude to nejhezčí narozeninový dárek :slight_smile:
Za osvědčené rady se má milování, babská rady mluví i o bouřkách a ta je u nás každý den a s človíčkem to ani nehne :wink: Měj se prima a Tobě a všem ostatním pohodový porod:slight_smile:
2. kvě 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivetapo Gratulace k mimískovi :slight_smile: ať se vám daří..
My dneska zvládli odložené těhu focení (fotograf měl rýmičku :grinning: tak jsem se trochu obávala jestli to ještě klapne..) a ostatním přeji ať se miminka vyklubou až se jim bude chtít, hlavně ať je to bezproblémové a rychlé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Právě mi odešla hlenová zátka, tak uvidíme :slight_smile: Už se těším :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě odešla část zátky v pátek večer, v sobotu mi začali přes den pravidelné kontrakce po 10 minutách, bolelo mě v podbřišku jako při MS a v zádech, trochu jsem i špinila, takže jsme zajeli do porodnice. Tam mi řekli že čípek je 1,5cm, tak mě poslali domů, že bych tam zbytečně strávila noc. Že mám přijet až budou stahy po 5-8 minutách. V neděli ráno se nedělo vůbec nic, až zase navečer, kontrakce po 10-15 minutách, večer to zase přestalo. Dneska ráno od cca 2 hodin ráno zase bolesti, které trvají doted nepravidelně v 10-30 minutových intervalech. Pokud ležím nebo sedím, tak jsou intervaly delší. Jakmile stojím tak mě to tlačí na spodek a většinou se dostaví kontrakce. Tak já teda nevím, kdy jet do porodnice. Dva porody předtím mi odtekla voda a kontrakce jsem vůbec nesledovala, jelikož jsem už byla v porodnici. Poradíte někdo?
5. kvě 2014 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivetapo gratuluji k chlapečkovi a přeju oběma co nejvíc zdravíčka :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás vše probíhá snad tak jak má. Naše slečna se narodí 19.5...teda pokud se nerozhodne, že nás překvapí dřív. Kluci si doma odškrtávají dny v kalendáři...je to sranda. No holky, jdeme do finále. Hodně síly a štěstí všem...držme si palce----
5. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek