• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
Ahoj holky, dnes jsem se dozvěděla, že mimi je stále hlavičkou nahoře. Je tu některá, která to má taky tak? Mám trochu obavy, že to není úplně standardní, tak jen hledám někoho, kdo z toho není tak nervózní jako já...
5. kvě 2014 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuji za gratulace :slight_smile: Tak jsme konečně doma. Protáhlo se nám to o den, protože jsme neměli pořádně zaschlý pupík, aby ho mohli uříznout a dnes to taky bylo 50:50 protože nám vyskočila žloutenka. Ale jsme doma :slight_smile:
Přejeme všem maminkám rychlý a pohodový porod :slight_smile:
6. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem 2 dny po termínu a kde nic, tu nic.. :slight_smile: Včera jsem si zašla ještě ke kadeřnici, dnes s přítelem zajela do Prahy na nákupy.. teda on šel do práce a já běhala po obchodech a nakupovala :slight_smile: ale musela jsem se pravidelně každou hodinu hlásit, že jsem ok a nerodím :grinning:
6. kvě 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám připojila...mám termín na 16.5., takže už jen čekáme kdy se té naší kočičce bude chtít konečně ven :slight_smile:...poslíky jsou, ale jinak nic zvláštního co by nasvědčovalo, že už se to blíží ...začala jsem pít maliník, tak uvidíme co to s náma udělá... :wink:
6. kvě 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, v úterý ráno 6.5. se nám narodil krásný Adámek :slight_smile: Děkuji moc všem za rady v průběhu těhotenství.
9. kvě 2014 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezafaltysova Tak to veliká gratulace :slight_smile: Ať se Adámkovi daří a je hlavně zdravý.
9. kvě 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezafaltysova Ahoj gratuluji moc :slight_smile: Tak bude slavit o den po Tvém příteli - z oslavy do oslavy :slight_smile: Opatrujte se :slight_smile: ať se Vám všem daří a především ať jste zdraví :slight_smile:
9. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: náš chlapeček si dává na čas a věřím,že až se rozhodne vezme to hopem :slight_smile: Dnes končím 41tt a vše je v pohodě. Navádím ho ať se vyklube neb příští úterý mě nejspíš začnou lékaři přesvědčovat o vyvolání porodu...Je ještě mnoho času,tak už v tom bříšku zabal batůže načeš kohouta a hurá do světa :slight_smile:
9. kvě 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a těhulky. Náš Jindřich si pro příchod na svět vybral neděli svátek matek 11.5. v 18 hod a při narození vážil 3790g. Porod byl nádherný zážitek a proběhl přesně tak,jak jsem si přála - přirozeně bez analgetik,léků atd. Děkuji všem a opatrujte se :slight_smile: Narození dítka je vlastně rande na slepo a z něho láska na první pohled :slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chrysantena Ahoj, právě jsem chtěla psát, jak jsi na tom, zda už máš toho svého broučka na světě u sebe a koukám, ona už tu je zprávička, že je Jindříšek na světě, tak ho vítám, mooc gratuluji a přeji hlavně zdraví jak malému tak Tobě! Je dobře, že porod byl dle Tvých představ. Užívejte si společné chvíle, je to radost :slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se taky hlasime na svete.. :slight_smile: nase kocicka byla tyden po terminu a uz jsme zacinali byt zoufali, ze budeme muset na vyvolani.. tak jsme vyzkouseli snad vsechny dostupne babske rady (pro jistotu uspechu :grinning: a v pondeli se slecna preci jen rozmyslela, ze prirozene to bude lepsi :grinning: Porod byl hodne rychly, naprosto bez problemu a pak vam prinesou ten krasnej uzlicek.. no, co vam budu mamky povidat,ze? Nejkrasnejsi zazitek a hned na sale jsem slibila ze si udelame dalsi :wink:
16. kvě 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky,moc vam gratuluji....ja jsem ode dneška prijatá v nemocnici a zitra nastane ten úžasný den a já už si taky pochovám tu naši krásku.....
18. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cejina Gratuluji :slight_smile: Hlavně zdravíčko přeji :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Děkujeme :slight_smile: Máme se čile k světu a je to úplně úúúžasný :wink:
19. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cejina Tak si to užívej, Filípek teď má období pláče a neusínání :frowning2: když usne, dělám co je potřeba doma, ale moc toho nestihnu, protože tomu spinkání moc nedá. Ale je to krásný mít toho svého broučka už u sebe po těch devíti měsících a člověk i když je vyčerpaný, tak v blízkosti miminka ožije :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetapo Jj, oživlá jsem celkem slušně, jsem z ní úplně vedle, je to prdelka :slight_smile: Zatím teda skoro pořád spí, má slabou žloutenku, tak se to zatím dá.. Uvidíme až bude úplně ready, co to bude za čerta :grinning: Přeji, ať líp spí a ty si krom potřebného i trochu odpočineš :wink:
19. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cejina Taky se nás žloutenka ještě trochu drží :frowning2: Odpočívat? To jde ten když taťka hlídá u hokeje večer :slight_smile: tak máma spí :slight_smile: a pak mě jen vzbudí na kojení :slight_smile: Užijte si dnešní krásný den :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,tak naše pricezna Emma prišla na svět očekávaného 19.5 po poledni s mírami 50cm a 3200g. Jsme hrozně šťastní a máme z ní radost. Zatím papá jedna báseň, tak jen doufám , že jí to vydrží. Jinak všem co už porodily přeju spokojené .mimísky a těm čekatelkám porody v pohodě.
21. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@libara Gratuluji a preji moc stesticka a zdravi. A at si to s princeznou uzivate tak jako my :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminky, jakpak si užíváte chvilky s miminkama? Moc to tady tedy nekomunikuje, tak snad se někdo ozve :slight_smile: Hezký večer
26. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem po delší době nakoukla a hle tady se nic neděje. :unamused: :unamused: :unamused:
@ivetapo užíváme si co můžeme...už se na nás usmívá a je rozkošná. Leckdy si říkám, že bych ji chtěla mít pořád tak malinkou.....panenku moji. :slight_smile: Prdíky jsme už snad zvládly, i když vlastně nejím vůbec nic z čeho by je mohla mít. Co bych dala za zeleninový salát a kupu ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky :slight_smile: čas neskutečně letí a každá chvilka stojí za to :slight_smile: V neděli bude Jindříškovi 8 týdnů - je to naše láska - usmívá se ,brouká a pase i koníčky. Šikulka :slight_smile: Každý den mi připadá večer zase trochu jiný a vždy překvapí něčím novým...je to radost :slight_smile: A jak se daří ostatním ?
2. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky nasemu Nikolasovi budou9.cervence uz dva mesice a dneska jsme byli u pani doktorky a Niky uz ma vahu4700g...kolik maji ty vase deticky???
4. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobr den, používala jste některá epi-no? Neprodáváte za dobrou cenu?
5. črc 2014 v 11:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroon1 ahoj našemu Jindřichovi budou 2 měsíce 11.7 a v 6 týdnech měl 4600g,nyní má něco přes 5kg roste jako z vody potom co z porodní váhy 3790g ubyl na 3400g než jsem se rozkojila tak to statečně dohnal :slight_smile:
7. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrysantena ahoj...tak to ma Jindrisek peknou vahu na to ze je jen kojenej..to ja Nikolase nekojim uz vubec,je pouze na um.strave..
7. črc 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynagreb Jj, já jo a bylo to ke 100% spokojenosti, mám ho v inzerátech..
7. črc 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy, taky si to užíváme co to dá, dokud je ještě maličká :slight_smile: pěkně se už směje, je to fakt sranda, když přijde taťka z práce a ona začne brblat..vždycky říká, že mu vypráví, co jsme elý den dělaly :grinning:
7. črc 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je tady nějaká maminka, které se narodila holčička a je z Prahy? :wink:
10. srp 2014 v 17:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_8055 me se teda narodil chlapeček, ale jsem z Prahy;)
10. srp 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek