• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@nonnni No to ja prave taky nemuzu potrebovat Mam rozpis od dietologa a az na par zapraseni podle nej fakt jedu, tak me stve, ze to jde nahoru i přes to. Myslela jsem, ze se diky tomu udrzim v nejakych rozumných mezích. Kurna!!!
5. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova a je to rozpis pro tehotnou? Ja tak nejak vim co bych mela a nemela, druhou veci je, ze to nedelam...al evim co na me funguje. Ted je mi tak nejak blivno, ale nemam chut na nic, predstava, ze neco davam do pusy je ble...tak jeste chvili pockam a zkusim do sebe neco natlacit pred odjezdem na tu stavbu...jako stavbu...je to zrekonstruovany mini byt...asi 3 minuty autem a to jeste, kdyz chytim sranky :grinning:
5. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No je to rozpis pro netěhotnou, ale konzultovala jsem to, a minimalne v prvním trimestru by to mělo stacit tak, jak to je, pak se mirne navysi prilohy. A ty jsi teda architekt nebo stavar? Delas stavebni dohled?
5. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni cau ,já dnes takto,včera mamatest obě stejný dnešní jiný test jak vidíš,nelámu si tím hlavu,je toi o z načce,Ms nedošla čárky jsou dělohu cítím,těhotná jsem hotovo :grinning:
5. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova neeeee, ja jsem lektor jazyka a k tomu fotim. Ten byt je nas, zrekonstruovali jsme ho a ted ho budeme zarizovat jako kancelar pro manzel a foto studio pro me:slight_smile: Napred to mela byt investice k pronajmu, ale nejak se nam to ted nechce pronjajimat-) Koupili jsme ho najare, 14.5. pojistili, 31.5. nam ho katastr zapsal a v nedeli 2.6. byl vytopeny pri tech povodnich :angry: Takze ted je uplne zrekonstruovany.

Mam tam pana, ktery dela vsechno a co neumi, to zaridi, at udela nekdo dalsi. Takze ja udelam co budu moct a on dodela zbytek...treba podlahy po malovani cisti on, ja si to jen dolestim mopem:wink:
5. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino super dalnice:slight_smile:
5. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jo aha. A tedy ucis nebo jak? Taky se zivim jazykem. :slight_smile:
5. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, ted mi volal, jestli nemam kartacek na ruce, ze chce vzti spary poradne...ze me uz moc chlapu do kolen nejde, tak jedu koupit kartacek a uzivat si, ze se prede mnou nekdo plazi po kolenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jj, ucim pod UK. Zacinam pristi pondeli. A ty?
5. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Vidis, to je moje alma mater. Ja jsem vystaudovala anglistiku, amerikanistiku a filosofii a zivim se prekladanim.
5. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No tak to je super pan remeslnik, to se jen tak nevidi.
5. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Držím pěsti na kontrolu, aŤ je vše, jak má být!

@cabalkova @nonnni Holky, taky nesmím přibrat. Před malou jsem přibrala jen při snažení 9 kg díky Clostilbegytu, při kojení jsem ze začátku nádherně hubla, pak se mi zbláznila štítka a já přibírala a přibírala, než se zjistilo, co se děje. A od té doby jsem zhubla 4 kg a šlus, víc to nejde. Od března jsem chodila k výživové poradkyni, tak se mi podařilo dát dolů 2 kg tuku,ale víc ani ťuk. Teď po dovolené mám 1,5 kg nahoře, ale chci to dát dolů a ještě něco k tomu!!!!
5. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyzr ja mam hodne velkou nadváhu, tak jsem prave myslela, ze se aspoň v prvním trimestru udrzim na pocatecni vaze a ono uz to jde nahoru. jsem teda porad -1,6 kg oproti vychozi predtehu vaze, ale i tak me to stve. Myslim, ze v prvním tehu jsem i kvůli nadvaze mela blby konec tehu a porod, tak jsem se tomu tentokrát chtěla vyhnout. :/
5. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám taky velkou nadváhu - po prvním těhotenství jsem dost zhubla (malý trpěl hodně na prdíky, myslela jsem že je to mým jídlem,tak jsem jedla jen dušené maso, suché rohlíky a jablíčka:slight_smile: ),samozřejmě se to vrátilo zase zpět, teď se snažím hned od začátku, jíst pravidelně a žádné sladké a dost zeleniny, tak jsem zvědavá, jak rychle to půjde nahoru.
Já jdu k Dr. 12.9. tak uvidím jestli už bude srdíčko, s Honzíkem jsem byla poprvé 6+0 a už bylo.
5. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky ....měla jsem jít na kontrolu ve středu ráno a ve čtvrtek večer začla špinit, tak jsem šla do nemocnice, dostala jsem kapačku, ale v noci se to rozjelo víc a mimoušek nevydržel, tak jsme skončili 7tt. obrečela jsem to, ale ted už dobrý, budem zkoušet dál , je to první neúspěch, tak nehážeme flintu do žita...tak se držte a opatrujte kočky... pa
5. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 Tak to mě moc mrzí. Držte se a miminko si vás určitě najde!!!
5. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 moc mně mrzí,tohle je strašák nás všech,hodně štěstí do snažení :dizzy_face:
5. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01 to je mi lito:frowning2:

@cabalkova tak jaaaaaak?
5. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem taky skončila :frowning2: :frowning2: :frowning2: , už zase - na kontrole všechno v pořádku a dom jsem dojela už krvavá - za 2hodiny jsem se vracela - mimino se ještě drželo ale už bylo dole. Takže opět revize a už jsem doma. Zkoušet můžem zase za 2-3měsíce :frowning2:
5. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 nepsala jsi, ze jsi se rozkrvacela po kontrole? Je mi to moc lito....;(

A zadne zpravy od cabalkove, zacinam byt nervozni...
5. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 muzu se jeste zeptat v kolikatem tydnu jsi byla a co myslis tim, ze "bylo dole"?
5. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jo, po kontrole a nepřestalo to - spíš to bylo horší a horší. Takže se nedalo nic dělat :frowning2: .
5. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni v 6tt, no že bylo už v hrdle.
5. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 ted na to koukam, ze 5+5...stejne je to na sracky tohle, proc takhle brzy delaji revize? Zejmena, kdyz eveidentne se odlucovalo a odchazelo samo, proc te nemohly nechat vycistit prirozene a mohla bys zkouset hned...nehlede na to, ze revize je zasah do tela jak prase:cry:
5. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni u nás je to stejně na trochu dýl, musíme na IVF. Naštěstí máme ještě 2mražáčky - ale co když to zase nevyjde, už na to nemám nervy :frowning2:
5. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 ja vim, ale ten princip je stejne na pytel. Kazdopadne je to velice smutne, docitala jsem jeste zacatek diskuse...je mi lito, cim prochazite:frowning2:
5. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kocenky, jsem tu zpet a nesu dobré zprávy, doktorka byla zase zlata, fakt mam stesti: takze v děloze krasna dutinka 12mm, v ni zarodecny tercik, zloutkovy vacek a ted se podrzte: začínající srdecni akce. Jsem teprve 5+1tt, takze se mimi fakticky snazi. Kontrola za tyden. Jsem stastna jako blecha.
5. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lili01 Holcinky, to me moc mrzi, vim, co zazivate, ale mimi bude a nebude to dlouho trvat.
@falca1 Ono je to ted hodne zive, ale uvidíš, ze po první, druhé ms uz budes mit zase myslenky na mimi a pujdete si pro mrazacka ještě před vanoci. Drzim palce.
5. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek