Termín porodu květen 2014

Ahojky holky je tu někdo - na povídání, prožívání těhotenství atd., kdo teď našel // nebo na ně čeká a termín mu vychází na květen 2014? 🙂

Já dnes 10 DPO našla slabonkého ducha - ještě nevím, jak to dopadne, ale doufám, že dobře 🙂

Bylo to naše první snažení, vůbec jsem to nečekala 🙂 a doufám, že vše půjde dobře 🙂... Kdyby ano, tak TP podle ovulace by byl 11.5. 🙂

Doma mám 8 měsíčního broučka, tak doufám, že nám k němu vyjde sestřička 🙂
saminomimino
5. zář 2013
@falca1 holka moc mně to mrzí,nevím co říct,hodně sil 😞
saminomimino
5. zář 2013
@cabalkova tak srdíčko že bije není divné,to bije vždy ale doktorka má asi super UTZ že to i viděl,moc gratuluji!!!
miskadovci
5. zář 2013
@cabalkova
@nonnni holky, tak dodavam nejnovejsi foto testu z dnesniho rana. Ted si dam s testovanim pauzu, mozna v pondeli zkusim jeste jeden a v utery hura na kontrolu!
miskadovci
5. zář 2013
@cabalkova Teda Klarko! Super, mam velkou radost, doufam, ze i ja se po tobe budu zase opicit, tak jako s prvnim testikem 😃
miskadovci
5. zář 2013
@lili01
@falca1 je mi to moc lito holky, posilam vam hodne sil, at to zvladnete a preju hodne stesti, aby to priste mimi zvladlo az do konce!
cabalkova
5. zář 2013
@saminomimino Hlavne sama doktorka je super, ze si s tim dala takovou praci a hledala az nasla. Chtela me uklidnit, a to se ji teda povedlo. 🙂
cabalkova
5. zář 2013
@miskadovci Urcite, v utery pribehnes se skvělými zprávami z kontroly zase ty. 🙂
nonnni
5. zář 2013
@miskadovci drzim palce na uterni kontrolu.

ja hlasim, ze jsem byla odppoledne uplne KO, jenze jsem tu mela na navsteve holcicek kamarady a tak jsem nejen varila, ale i pekla a krotila...ac bych nejradeji zalezla a spala...ted resime ukoly a pujdu je za chvili utopit do vany...klasika🙂

Hezky vecer vsem.
monca87
5. zář 2013
@paoliiina drž se
lili01
6. zář 2013
@falca1 tak jsme na to dvě :-| .... jen já to mám jednodušší, že jsem otěhotněla přirozeně...a po revizi mě dr. řekl, že mimi nebylo v děloze vidět, protože bylo těsně za děložním čípkem a tam by se stejně nemohlo vyvíjet, vzorek poslal na histologii, do 14dní budou výsledky, tak třeba z toho něco zjistí, co bylo špatně....uvidíme...tak se drž kočko, hodně sil, určitě se dočkáme...útěchou nám můžou být aspoň dětičky, co už doma máme,,,,

ostatním gratuluju k dobrým zprávičkám...držíme palečky
nonnni
6. zář 2013
Takze finalni test...jsem ho udelat musela, kdyz uz byl doma :-p Prvni je z nedele odpo a druhy pred chvili. Pred tydnem jsem mela prvni duchy. ..leti to:-) Timto vsem zucastnenym slibuji, ze koncim s testy! 🙂
impipi
6. zář 2013
@cabalkova No tak to ti mooooc grutuluju.. 🙂
Já byla včera taky, mimi už má 14 mm, odpovídající 8tt, tak až budu mít foto v pc, pošlu obrázek..Doktor řekl, že je všechno v naprostém pořádku, jak má. Mám hroznou radost..
falca1
6. zář 2013
@lili01 taky čekám na histologii - ale myslím že tam nic nenajdou. Posledně mi taky nic nenašli
holky děkuju všem za podporu.
cabalkova
6. zář 2013
@falca1 Drz se, devce, mimi budu, nevzdávej to, jo?
cital
6. zář 2013
Jé ahoj holky, našla jsem tady tuto diskuzi. Já bych měla mít termín 3.5. Už jednou jsem prodělala samovolný potrat, doufám, že toto mimi to zvládne a zůstane už s námi 🙂. Vám samozřejmě přeji to samé!
falca1
6. zář 2013
@cabalkova nevzdávám to, ale už jsem připravená jen na příští KET(máme ještě 2mražáčky), další IVF bych už nedala. Ty se taky drž ale 2v1 a né že se k nám přidáš, opovaž se 🙂
cabalkova
6. zář 2013
@falca1 Neeee, nechci se pridavat, chci se tu udrzet zuby nehty!! Uvidis, ja myslim, ze KET bude stacit. A mate je zamrazene dohromady nebo zvlast? SLi by rozdělit na dvakrát? Ja vim, ze ne kazde embrijko to rozmrazeni zvladne, ale třeba by se to zrovna povedlo.
cabalkova
6. zář 2013
@cital Nazdaaaar, to je dobře, ze jsi tu, vitam. Promin, mela jsem ti rovnou hodit odkaz, me to trubku nenapadlo, pardon.
falca1
6. zář 2013
@cabalkova už teďka jsem byla na Ketu - rozmrazily bohužel už 5 - měli jsme 7. Určitě nejsou zvlášť. No musíme doufat.
bkattie
6. zář 2013
ahoj holky.. tak jsem včera večer nevydržela a udělala jsem si zase testík a přijde mi, že tam není ani dušík..😞( ale je to jiná citlivost testu, tak se tím uklidňuju..😞 dnes nakoupím další a ještě o víkendu otestuju a doufám, že mrcha nedorazí..😞
cabalkova
6. zář 2013
@bkattie No a nechces zkusit digital? Ten je takovy jednoznacny. 🙂 Nam se tady s holkama osvedcil. Kazdopadne drzim palce, aby carka zase vykoukla. 🙂
nonnni
6. zář 2013
@bkattie drzim palce!
saminomimino
6. zář 2013
@nonnni já si dnes ještě koupila 😃
saminomimino
6. zář 2013
@impipi gratuluji,ale TP máš na duben ne?
nonnni
6. zář 2013
@saminomimino kecaaaas 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Ukaaaaaa

Ja jsme pekne vytocena, mame velky mezonetovy byt se stoletym smrkem primo pred balkonem a dalsimi stromy kolem a nejaky dedek jich chce 7 vykacet, ze mu blbe schne pradlo na dvore! Uf...
saminomimino
6. zář 2013
@nonnni netestovala jsem chci zítra,jen tak pro klid duše 😃 Není nad to mít souseda zakomplexovanýho důchodce,lidstvo je plenit a nicčit,vše
saminomimino
6. zář 2013
jinak holky nemít na testu čárky nevím že jsem v tom,ako večer cítím dělohu,a dnes se mi lehce zdají citlivá prsa,ale jak kojím není to směrodatné,zkrátka se děsím co po klidu před bouří dorazí 😃
nonnni
6. zář 2013
@saminomimino no i povidej, nastesti snad ostatni sdileji nas nazor...
nonnni
6. zář 2013
@saminomimino nedoraziiiiii....ja dnes pocurala posledni, kupovat Ijsem zareknuta), ze uz nebudu...mnooooo...dam vam vedet🙂

Ja jsem nafoukla jak balon, trpim nechutenstvim, coz je u mne totalne mimo charakter, ja obycejne trpim silnym chutenstvi, jinak znamem jako obzerstvi...prsa tak nejak normalne, citlivejsi jsou, ale uz ne tak dramaticky...
saminomimino
6. zář 2013
@nonnni jo tak nechutenství jsem měla dlouho předešlé dvě těhu,jíst bylo šílené,přešlo to 😉
Jo jediná neobvyklost u mně je,jsme taková klidná psychicky vyrovnaná,což u mně je podivné,jsem cholerik výbušný 😃