• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu květen 2014

6. prosince 2016 
@falca1 holka moc mně to mrzí,nevím co říct,hodně sil :frowning2:
5. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak srdíčko že bije není divné,to bije vždy ale doktorka má asi super UTZ že to i viděl,moc gratuluji!!!
5. zář 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova
@nonnni holky, tak dodavam nejnovejsi foto testu z dnesniho rana. Ted si dam s testovanim pauzu, mozna v pondeli zkusim jeste jeden a v utery hura na kontrolu!
5. zář 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Teda Klarko! Super, mam velkou radost, doufam, ze i ja se po tobe budu zase opicit, tak jako s prvnim testikem :grinning:
5. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili01
@falca1 je mi to moc lito holky, posilam vam hodne sil, at to zvladnete a preju hodne stesti, aby to priste mimi zvladlo az do konce!
5. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Hlavne sama doktorka je super, ze si s tim dala takovou praci a hledala az nasla. Chtela me uklidnit, a to se ji teda povedlo. :slight_smile:
5. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miskadovci Urcite, v utery pribehnes se skvělými zprávami z kontroly zase ty. :slight_smile:
5. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miskadovci drzim palce na uterni kontrolu.

ja hlasim, ze jsem byla odppoledne uplne KO, jenze jsem tu mela na navsteve holcicek kamarady a tak jsem nejen varila, ale i pekla a krotila...ac bych nejradeji zalezla a spala...ted resime ukoly a pujdu je za chvili utopit do vany...klasika:slight_smile:

Hezky vecer vsem.
5. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 tak jsme na to dvě :unamused: .... jen já to mám jednodušší, že jsem otěhotněla přirozeně...a po revizi mě dr. řekl, že mimi nebylo v děloze vidět, protože bylo těsně za děložním čípkem a tam by se stejně nemohlo vyvíjet, vzorek poslal na histologii, do 14dní budou výsledky, tak třeba z toho něco zjistí, co bylo špatně....uvidíme...tak se drž kočko, hodně sil, určitě se dočkáme...útěchou nám můžou být aspoň dětičky, co už doma máme,,,,

ostatním gratuluju k dobrým zprávičkám...držíme palečky
6. zář 2013 ve 03:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze finalni test...jsem ho udelat musela, kdyz uz byl doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prvni je z nedele odpo a druhy pred chvili. Pred tydnem jsem mela prvni duchy. ..leti to:slight_smile: Timto vsem zucastnenym slibuji, ze koncim s testy! :slight_smile:
6. zář 2013 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova No tak to ti mooooc grutuluju.. :slight_smile:
Já byla včera taky, mimi už má 14 mm, odpovídající 8tt, tak až budu mít foto v pc, pošlu obrázek..Doktor řekl, že je všechno v naprostém pořádku, jak má. Mám hroznou radost..
6. zář 2013 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lili01 taky čekám na histologii - ale myslím že tam nic nenajdou. Posledně mi taky nic nenašli
holky děkuju všem za podporu.
6. zář 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Drz se, devce, mimi budu, nevzdávej to, jo?
6. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj holky, našla jsem tady tuto diskuzi. Já bych měla mít termín 3.5. Už jednou jsem prodělala samovolný potrat, doufám, že toto mimi to zvládne a zůstane už s námi :slight_smile:. Vám samozřejmě přeji to samé!
6. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nevzdávám to, ale už jsem připravená jen na příští KET(máme ještě 2mražáčky), další IVF bych už nedala. Ty se taky drž ale 2v1 a né že se k nám přidáš, opovaž se :slight_smile:
6. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Neeee, nechci se pridavat, chci se tu udrzet zuby nehty!! Uvidis, ja myslim, ze KET bude stacit. A mate je zamrazene dohromady nebo zvlast? SLi by rozdělit na dvakrát? Ja vim, ze ne kazde embrijko to rozmrazeni zvladne, ale třeba by se to zrovna povedlo.
6. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital Nazdaaaar, to je dobře, ze jsi tu, vitam. Promin, mela jsem ti rovnou hodit odkaz, me to trubku nenapadlo, pardon.
6. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova už teďka jsem byla na Ketu - rozmrazily bohužel už 5 - měli jsme 7. Určitě nejsou zvlášť. No musíme doufat.
6. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak jsem včera večer nevydržela a udělala jsem si zase testík a přijde mi, že tam není ani dušík..:frowning2:( ale je to jiná citlivost testu, tak se tím uklidňuju..:frowning2: dnes nakoupím další a ještě o víkendu otestuju a doufám, že mrcha nedorazí..:frowning2:
6. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bkattie No a nechces zkusit digital? Ten je takovy jednoznacny. :slight_smile: Nam se tady s holkama osvedcil. Kazdopadne drzim palce, aby carka zase vykoukla. :slight_smile:
6. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bkattie drzim palce!
6. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni já si dnes ještě koupila :grinning:
6. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@impipi gratuluji,ale TP máš na duben ne?
6. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino kecaaaas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ukaaaaaa

Ja jsme pekne vytocena, mame velky mezonetovy byt se stoletym smrkem primo pred balkonem a dalsimi stromy kolem a nejaky dedek jich chce 7 vykacet, ze mu blbe schne pradlo na dvore! Uf...
6. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni netestovala jsem chci zítra,jen tak pro klid duše :grinning: Není nad to mít souseda zakomplexovanýho důchodce,lidstvo je plenit a nicčit,vše
6. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak holky nemít na testu čárky nevím že jsem v tom,ako večer cítím dělohu,a dnes se mi lehce zdají citlivá prsa,ale jak kojím není to směrodatné,zkrátka se děsím co po klidu před bouří dorazí :grinning:
6. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no i povidej, nastesti snad ostatni sdileji nas nazor...
6. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino nedoraziiiiii....ja dnes pocurala posledni, kupovat Ijsem zareknuta), ze uz nebudu...mnooooo...dam vam vedet:slight_smile:

Ja jsem nafoukla jak balon, trpim nechutenstvim, coz je u mne totalne mimo charakter, ja obycejne trpim silnym chutenstvi, jinak znamem jako obzerstvi...prsa tak nejak normalne, citlivejsi jsou, ale uz ne tak dramaticky...
6. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jo tak nechutenství jsem měla dlouho předešlé dvě těhu,jíst bylo šílené,přešlo to :wink:
Jo jediná neobvyklost u mně je,jsme taková klidná psychicky vyrovnaná,což u mně je podivné,jsem cholerik výbušný :grinning:
6. zář 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek