Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Termín porodu květen 2016

yukonek
26. zář 2015

Ahoj holky! Zdravím čerstvě nejšťastnější ženy pod sluncem 🙂 mně dle výpočtů vychází termín na 23.5.2016, přikládám foto posledního testů a ve čtvrtek jdu na první kontrolu. Jak jste na tom vy? pochlubte se foteckami, starostmi, radosti a vším 🙂 snažili jsme se od 4.července a tak nějak jsme měli štěstí 🙂

everunka
28. zář 2015

@yukonek ahoj, moc gratuluji🙂 ja objevila pozitivni test asi pred 10ti dny a ted jsem objednana k lekari 7.10., to cekani je sileny, odpocitavam kazdy den. Jinak podle "chytre" kalkulacky mi termin odpovida 26.5. 🙂 Co tehotenske priznaky? Me az znervoznuje, ze krome citlivych prsou mi nic neni..

yukonek
autor
28. zář 2015

@everunka ahoj moc gratuluju 🙂 s tema priznakama to taky nemám nějak horký akorát minulý týden jsem dva dny ráno zvracela ale teď už dobrý 🙂 jinak prsa taky a nafouklé bříško... a cítím snad všechny pachy na světě :D já ty dny tak odpocitavam jak nějaký šílenec...už chci čtvrtek🙂

blanka_m
30. zář 2015

Ahojte holky,tak já jsem byla na kontrole včera a máme srdíčko 🙂 jinak příznaky taky jen citlivá prsa a nafouklé bříško, sem tam nějaký pach,kvůli kterého musím pryč. Zatím naštěstí žádné nevolnosti. Mimco se nám podařilo hned první měsíc po vysazení ha,tak snad bude všechno v poradku

kattynka1
6. říj 2015

Ahoj holky🙂 Dle poslední menstruace bych měla mít termín 10.5. a ještě jsem nebyla u doktorky. Objednala mě až na konec tohoto týdne. Nejdřív jsem si říkala, že je to divný, že co takhle čtu, všechny už u doktora na kontrole byly, na druhou stranu doufám, že už půjde alespoň něco vidět a už se to bude podobat člověku🙂 Tak jsem zatím nervozní a uvidím. My se snažili tak 5 měsíců, což ale v mém případě byly jen 3 cykly. Koupila jsem si nosifol a najednou jsem měla po 29 dnech pozitivní test🙂 Už jste to někomu oznámily nebo zatím ne? a kdy se na to chystáte?

maci87
27. říj 2015

Ahoj, mám uplně stejný termín podle poslední MS 😎 V pondělí jdu na kontrolu a 10.11.jdu na prvotrimestrální screening. Doufám, že bude vše v pořádku 🙂

verrrick
27. říj 2015

Ahojte ženy 🙂 Tak se k Vám taky přidávám. Doma už máme jednoho tříletého čerta, tak budeme mít v květnu veselo, ale moc se těšíme.. Přiznám se, že druhátko jsme "zatím" ještě neplánovali, ale taky se mu určitě nebránili, takže jsme rádi a doufáme, že bude vše v pořádku a tak jak má.
Dle poslední menstruace bych měla mít termín porodu 12.5., dle ultrazvuku 16.5., takže uvidíme.. Prvního syna, Adámka, jsem přenášela pět dní...
A jinak holky, co nevolnosti? Trápí Vás? Mě je teda špatně dost, nejvíc odpoledne, pak na večer... Navíc se mi neskutečně zhoršila pleť, jsem teď jako puberťák..
Z poslední kontroly mám i fotku našeho "fazolka", tak se Vám taky pochlubím... Srdíčko krásně bilo, je to radost to slyšet vždy na kontrole. 🙂
Mějte krásný večer!

marcipanka.k
19. lis 2015

Ahoj holky, sice koukám, že je tu trochu mrtvo, ale hlásím se do klubu 🙂

verrrick
19. lis 2015

@marcipanka.k Tak, tak.. dost mrtvo 😀 Vítám tě ;)

marcipanka.k
19. lis 2015

@verrrick Díky 😉 Taky čekám druhé mimčo, mám včera tříletého Adámka 🙂 Je mi teda o hodně hůř než při prvním těhotenství, kdy jsem v podstatě ani nevěděla, že jsem v tom...

yukonek
autor
19. lis 2015

Holky ja o pecka prisla...zamlkle tehu bohuzel :( byla jsem 5.10 na revizi a ted zase cekam az budeme moct se zase snazit 🙂 uz jsem se z toho dostala a moc se tesim az budu mit zase dve carky...vam vsem moc preju bezproblemove tehu a krasny zdravi miminka! 🙂

yukonek
autor
19. lis 2015

*prcka .... *zdrave (blba T9)

marcipanka.k
19. lis 2015

@yukonek Tak ať to příště vyjde 😉 Já mám za sebou taky jeden neúspěšný pokus na jaře...

verrrick
19. lis 2015

@yukonek Tak to mě moc mrzí.. Přeji teď hlavně kupu síly, trpělivosti a štěstí 🙂 A hlavně, co nejdřív dvě čárky na testu.. 🙂

verrrick
19. lis 2015

@marcipanka.k Tak to jsme na tom hooodně podobně, mám doma taky už tříletého Adámka ( je srpnový ), tak bude veselo doma 😀 Špatně mi už je méně, no první tři měsíce byly děs a hrůza, nevolnosti.. Tak přeju krásně těhulkování, a hlavně, ať je vše v pořádku 🙂

ester_ak1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fyzioter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz