Termín porodu leden/únor 2015

summer18
12. čer 2014

Holky pojďte se s náma podělit o radosti a starosti začínajícího a pokročilého těhotenství 🙂

9helenka1
12. čer 2014

ještě si nebyla u doktora? tak to já radši letěla hned, poslední dobou jsem to měla strašně rozházené... 😒 ale je fakt, že teď budu čekat na další kontrolu až do 23.7. 😖 a to je něco pro mě, jsem totiž strašně zvědavá 😀 ještě že mezi tím jedem na dovču, jinak by to čekání bylo hroozně dlouhé 🙂 🙂

summer18
autor
12. čer 2014

@9helenka1 tak já jsem jí volala hned jak jsem zjistila dvě čárky a když mi řekla, že mě objedná na 18. aby něco bylo vidět.. tak proč ne. 🙂

nicol22
12. čer 2014

Já u doktora taky ještě nebyla, objednal mě až na 24. června 🙂

summer18
autor
12. čer 2014

@nicol22 to je ještě dýl jak já :P

13051988
12. čer 2014

ahojky taky jsem hned volala doktorce když se objevili // 🙂 . Předevčírem jsem byla na sono v 5+1 a byla tam vidět krásná minibublinka, tak doufám že bude vše ok, jsem cca 3 měsíce od spont. potratu tak jsem taková nejistá. Pořád si říkaám aby to bylo všechno v pořádku atd atd. na další kontrolu jdu 1.července tak uvidíme jestli už tam bude nějaká ta mini nožička nebo ručička 😀

luckamb
12. čer 2014

Holky,
preju vsem pohodove tehotenstvi s tim nej koncem. Ja mela termin 16.2.2014 a malej se narodil 31.1.2014. Tak uzivejte a teste se.

jimminka
12. čer 2014

Ahojky holky, termín mám začátkem ledna, tak by to mohlo být třebas první miminko roku 2015 🙂 ze začátku mi bylo po ránu lehce špatně, ale pomaličku to přestává....takže...ťuky, ťuk, ale zatím dobré.....jak jste na tom Vy? je Vám špatně? zvracíte? pořád spíte?.....

ellektron
12. čer 2014

Ahoj holky 🙂 Tak uz jsem taky tady. Sice jeste nemam nic potvrzeneho, ale carka uspesne kazdy den sili 😉

summer18
autor
12. čer 2014

@13051988 Určo už bude... neboj, já ti budu držet palečky 🙂

@luckamb jééé děkujeme 🙂 Mě to zatím kalkulačka na netu vypočíta kolem 31.1-3.2 takže ještě to přesně nevím (to vlastně neví ani dr :D ) Chtěla jsem jarňátko, to se moc nepovedlo, ale hlavně ať je to zdravé 🙂

@jimminka Ahojky, já bych měla být zase koncem ledna.. špatně? Co to je? Jediná co, tak mě ze začátku dooost bolelo v podbříšku a bolela mě prsa (to mě ještě drží) jinak nic moc.. možná víc chodím čůrat a ujíždím na pomer. džusu :D Jinak zatím vše ok.. až si říkám, jestli tam Bobík fakt je! Ale dnes jsem si z dlouhé chvíle udělala testík a je tam 🙂 Na první kontrolu jsem objednaná na 18.6. (na moje narozky 🙂 ) tak na mě myslete 🙂

Takže ty nám porody začneš a já je skončím :D Ach jo.. to jsem nechtěla, chtěla jsem bejt mezi prvníma :D

summer18
autor
12. čer 2014

@ellektron já taky ne...ale doufám v to dobré 🙂

ellektron
12. čer 2014

@summer18 Mne to tehotenska kalkulacka spocitala na 14. unora... takze budu asi posledni 😀 Jinak si prave taky nepripadam vubec tehotne, spatne mi neni, ani bricho neboli. Jenom kdyz nejsem v praci a zacnu se vic pozorovat, tak mi prijde, ze mam jakoby divny zaludek, jinak zatim nic 🙂

jimminka
12. čer 2014

@summer18 No tak to jsme na tom stejně 😉 mě bylo zle ze začátku i s bolením podbřišku, ale teď teda vážně nic....jen občas malinkatá nevolnost....ale fakt ojediněle a tak přesně jako Ty si říkám, jestli tam ten Punťa vážně je ;) :D uvidíme, jak dopadnou ty naše termíny...aby z 3.1. nebylo třebas 24.12. :D to by bylo sice bezva, ale chudák prcek...hlavně, že jsem si vždycky říkala, že chudáci děti, kteří jsou narozený kolem Vánoc...:D

summer18
autor
12. čer 2014

@ellektron No je pravda, že se mi nedavno udělalo špatně z dětskýho pudru.. normálně mi strašně voní . Jo a v práci mi příjde, že všichni choděj strašně navonění... taky utíkám ven na vzduch.. ale jinak bych fakt nepoznala že tam ,,něco" mám 🙂 Možná si mi to už psala..ale kdy jdeš k dr.?

summer18
autor
12. čer 2014

@jimminka tak mu dej jméno Eva/Adam.. a máš 3v1 :D To je důvod, proš jsem nechtěla zimní mimčo.. ale ten únor už jde.. horší je, že 21.1 má svátek přítel a 26.1. má narozeniny neteřinka... takže mi musíme ten začátek února.. 🙂

ellektron
12. čer 2014

@summer18 No ja jsem k doktorce jeste nevolala, cekala jsem, az carka zesili a nebude to duch 🙂 Takze jsem si rikala, ze zavolam bud zitra nebo v pondeli a uvidim na kdy me objedna 🙂

summer18
autor
12. čer 2014

@ellektron takže už máš dálnici??

ellektron
12. čer 2014

@summer18 😀 ... no jeste uplna dalnice to neni, carka je porad o neco slabsi nez kontrolni... ale testuju to vzdycky vecer...treba by to bylo rano lepsi 😉

trskova
12. čer 2014

překvapivě duch na tt...tak to vypadá, že i já jsem zase v tom...trošku rychleji než jsem myslela...hned po šestinedělí po druhém zamlklém těhotenství. Tak snad do třetice všeho dobrého...Holky jak řešíte dovolenou? nečekala jsem že do toho vlítnu takhle rychle. V srpnu máme jet autem do itálie.

lm222
13. čer 2014

Na mě v pondělí ráno vykoukl pozitivní test. Měla jsem jeden den zpoždění. Zrovna jsem měla jít ten den na gyndu, tak mi to dr nejspíš potvrdil, ale objednal mě až za 5 týdnů 😠 Takže 1. Pořádná kontrola bude v 10*1tt. Nezdá se vám to taky moc?

summer18
autor
13. čer 2014

@trskova to si mylsim, že bude v phodě.. já jsem se o tom s miláčkem tak bavila a on by nejraději nějaká pozn. zájezd.. ale letecky a to vyjde sejně jako týden u moře... ale asi tenhle rok pro jistotu zvolíme čr.. třeba do Jižních Čech.. tam je fajn 🙂

summer18
autor
13. čer 2014

@lm222 hele já poslední ms měla 25.4. takže já tu kontrolu budu mít něco kolem 8tt takže je to taky dost.. ale někdo mi řikal, že prej ty první tři měsíce to doktoři moc neřeší (já si myslim, že to jsou nejduležitější 3 měsíce)
Snad mám dobrou dr. Naštěstí je to mamina sestřenice a na znamylekar. cz kde je jejich hodnocení má skoro 100% úspěšnost. Tak budu doufat!! 🙂
Jsem na to zvědavá 🙂 Zatím jsem v pohodě.. horší bude, až mi dr řekne, že mám jít na krev. To bude nejhorší část těhu!! :D

nicky_2
13. čer 2014

Ahojky,holky tak se k vam taky pridavam,predpokladany termin porodu podle internetu 5. unora,k doktorce se chystam pristi tyden,jinak si zatim nejak na tu zpravu zvykam,necekals jsem totiz,ze otehotnim hned prvni mesic🙂 myslela jsem,ze nam to bude trvat dyl,taky jsem si planovala dubnove mimco🙂

ivet1987
13. čer 2014

Ahoj holky, založila jsem soukromou diskuzi, což je lepší ne? 🙂 Holky co jsou únorovky 2015 tam jsou přidané, kdo ne, ať pošle zprávu a přidám 🙂

summer18
autor
13. čer 2014

@ivet1987 já možná budu v lednu.. neva? :D

ivet1987
13. čer 2014

@summer18 Tak záleží jestli si založíte vlastní soukromou leden nebo chceš k nám 😀

summer18
autor
13. čer 2014

@nicky_2 to máš asi stejně jako já.. něktara kalkulačka mi ukazuje 31.1. a některá 2-5. 2.

ivet1987
13. čer 2014
ellektron
13. čer 2014

@ivet1987 Ahoj :o) A jak se da dostat do soukrome diskuze? Zatim teda jeste nemam nic potvrzene od doktorky, ale podle kalkulacky mi vyšel termin na 14. unora 🙂

ivet1987
13. čer 2014

@ellektron Ahoj zkus, už jsem tě přidala.

trskova
13. čer 2014

@summer18 my s manzou prave planujem zase takovy nejaky popojizdeni po itosce, ale necekala ksrm ze do toho vlitnu takhle hned. Manzel rika ze nam to akorat zkazi dovolenou...protoze je to pekne v terminu kdy by byla pripadna revize pokud se zase nepovede. Jeste to nevi, mam uplne strwch mu to rict. Je z tech dvou potratu dost zklamanej a uz nicemu neveri. Kam na jich? Tady nic neni 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru