• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Ahoj. Je už tady někdo, kdo objevil // v těchto dnech a termín mu vychází na listopad?
Já si dělala test 2dny před MS a čárka už tam je. Cítila jsem, že tam bude :grinning: . Čekám druhé mimi
A těším se na další maminky co se postupně přidají!
27. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. taky už mám // .. a TP podle MS 1.11.
27. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda 7.11 :slight_smile: Je to daleko, ale ono to tak uteče :slight_smile:
Teda pokud bude vše ok a fakt to dopadne
Ty čekáš první?
27. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já podle ovulky 6.11., ale uvidíme, kdy se mimčo nakonec rozhodne vykouknout na svět.. a čekám druhý.. doma už mám skoro tříletou holčičku..
27. únor 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...máme zatím ducha, ale je to 5 dní před MS. Podle toho by TP byl 12.11 :slight_smile: Tak doufáme, že to za pár dní budou opravdu // Přejeme si třetí děťátko. Mám syny 12 a 8 let
28. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: no já mám zatim ducha, zítra testuju opět, snad čárka zesílí,ale jsem ještě brzy DPO jsem 4 dny před MS :slight_smile: ale vypadá to,že to nejspíš vyšlo :slight_smile: čekáme druhý, doma už budu mít za měsíc čtyřletýho vochechulu :grinning: jinak TP by byl 14.11 tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
28. únor 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když koukám, někde mi to počítá TP 12.11 :slight_smile:
28. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. včera jsem byla u mudra kvůli neschopence, tak mi udělal UZ.. jako viděli jsme tečku, ale jestli to bylo vážně mimi, to nikdo nedokáže říct.. takže příští týden znova..
29. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala! Ve čtvrtek 22 jsem objevila //, druhá byla slabounká, ale bylo to 4 dny před MS. Dneska je z toho pěkná čára!:slight_smile: jsem těhotná poprvé tak jsme ze všeho pěkně vyjukaná...asi to znáte:slight_smile: Kdy se má jít na kontrolu ke gyn? Díky
29. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela ty jdeš tak brzo na nemocenskou, jakto?

@janes9 k doktorovi nevím kdy půjdu. Já tam ještě nevolala. Ale po minulé zkušenosti chci jít později. Já byla minule asi 2 týdny potom co jsem to zjistila a on mě jen vystresoval. Tvářil se vážně, nic neříkal, v děloze prý dutina, takže těhu jo,a le není srdíčko...říkal to, jak by to byla nějaká fakt tragédie... za týden jsem měla přijít znovu. Já ale jela na dovču, tak nakonec jsem tam šla za 3 dny a už bylo srdíčko a ok. On mě ale fakt vydeptal, neřekl, že to je nromální, nemluvilll
No každopádně ted mám jiného doktora, doktorku a ta je fajn, tak k tomuhle už nedojde a taky už vím, že to je normální...
ale i tak chci asi radši tak za 3 týdny.... ale zavolám tam a uvidíme co mi řeknou
29. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai nooo, nejdu, ale uvažovala jsem o tom.. kvůli penězům, ale to je dlouhá historie..
@janes9 vítej.. šla bych na ko až bude srdíčko, takže až tak 7-8tt..
29. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela já právě nemám nárok na mateřskou a taky jsem o tom uvažovala. Ale prý ted už chodí kontroly, jsou omezené vycházky, tak na to kašlu... a čeká mě 4 letý rodičák :frowning2:
Štve mě to, protože minulou mateřksou jsem měla super, jenže pak jsem dostala výpověd, firma končila. Takže jsem za to fakt nemohla a ted jsem na setjné úrovni jako ti co nikdy nedělali :frowning2:
A fakt mě to neskutečně štve!
29. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai no, já měla dvouletej rodičák (chtěli jsme děti blízko od sebe), pak jsem byla na neschopence, teď jsem nějaký čas bez práce, tak jsme mysleli, že aspoň neschopenka by dala nějaký prachy.. ale je to vo hubu, tak do toho nejdu (neumím a nechci podvádět).. tak uvidíme, co bude dál..
29. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela tak to na tom asi budeš stejně jako já :frowning2: bez mateřské a 4 letý rodičák...teda vlastně ne, pokud tvůj chlap platí nemocenské, tak můžeš přes něho. Mateřskou mít nebudeš, ale budeš si moct dát aspoń 3 letý rodičák
Můj chlap je OSVČ a nemocenské si neplatí, takže i v tomhle máme smůlu :frowning2:
29. únor 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@angeela a jakto,že nejsi doma teda,když jsi šla kvuli práci? Já jdu v pondělí k dr. tak uvidíme.
Jinak dnešní testík o něco silnější čárečka, takže to snad dopadne :slight_smile:
29. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai @xsuzzi holky, celý by to bylo na dlouhý vysvětlování a to sem moc nepatří..
@xsuzzi krásná čárka, tak ať jen sílí..
29. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela tak třeba v budoucnu až se zavřeme :slight_smile:
29. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai třeba.. pak dodám i foto..
29. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás nakonec nic :frowning2: Třeba se to povede příště.....ach jo
29. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda ziram, jak to vsechno utika. Pred chvili jsem se "zaregistrovala" do TP srpen 2012 a uz se tu objevil listopad 2012. Taky jsem mela TP listopad, ale 2010 :slight_smile: . Sice se mi holcicka narodila 1. prosince, ale tim listopadem jsem dlouho zila. Moc preju tem co uz nalezly // i tem, co jeste najdou // nezapomenutelne, bezproblemove tehuleni a v listopadu narozeni krasnych a zdravych deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 ahoj, já jsem taky žila listopadem 2010 :slight_smile: my jsme se narodili v půlce :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov ahoj, no my to vzali hakem, a tak uz se rozrustame :slight_smile: koukam, ze se taky snazite, tak mozna, ze se opet dostanes do listopadu. Drzim palce :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 to doufám :slight_smile: ....čekám jestli se zadařilo nebo ne ... :slight_smile: ... byla bych ráda, kdyby se zadařilo, to bych měla TP 14.11. a dcerka je 17.11. :grinning: ...a hned bych si stáhla rodičák, abych dostávala 11500Kč/měsíc ... přece to statá nenechám :grinning:
29. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iff_kov ja jsem si nastavila hned od zacatku dvoulety rodicak a vyslo nam to. :slight_smile: tak at se mrsky // ukazou :wink:
29. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73 děkuju :slight_smile: ... dám sem vědět :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iff_kov to si ale myslím už změnit nemůžeš, pokud sis o změnu nezažádala do konce ledna. My co to máme po staru to prý takhle libovolně měnit nemůžeme. Kámoška to řešila a tak jí to řekli. Do konce ledna se to mělo nahlásit a to by změnit šlo. Ted už prý ne.
Ale pokud zjistíš že to je jinak, dej prosím vědět, taky bych měnila :grinning:
29. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai paní na ÚP jsem řekla co a jak a dala mi papíry na změnu RP, tak až bych to řešila a bude to aktuální, tak dám určo vědět :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iff_kov ok, dej vědět. Já se kámošky ještě jednou zeptám, ale fakt mi to tvrdila.
Já mám ted 3 letou do dubna, takže by mi to taky bodlo změnit. V lednu jsem nevěděla, že to budu chtít :grinning:
29. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se pidávám. Čárka hodně slabá- 4 dny zpoždění. Doma mám 9 měsíční dceru takže hodně hoidně hodně brzo po sobě :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a TP dle MS 5.11. ale Emičku jsem rodila o měsíc dřív- minulý květen
29. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Nechci to nějak zakřiknout, protože už jsem jednou potratila, tak se do kontroly snažím moc nepřipouštět, že jsem těhotná. TP by mi vycházel na moje narozeniny 4.11. :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 61
Tvůj příspěvek