• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@zzaneta no přemýšlím, že se objednám na tento, nebo příští týden, momentálně jsem 4. týden, takže chci počkat, aby jse už neco viděli a slešeli srdíčko :slight_smile: ...Kdy si byla ty u doktora?
19. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ...Žanetko, když jsem viděla tvoje fotečky, tak jsem měla slzičku v očku a ani jsem nedoufala, že nakonec budeme snad rodit v jeden měsíc !!! Příroda je neuvěřitelná :grinning:
19. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Mne vysla preventivka na konec ctvrteho tydne, to nic videt nebylo, tak vzali aspon krev. Koncem pateho jsem byla znovu, byl zloutkovy vacek a pak jsem byla az koncem sedmeho a to bylo uz i se srdickem.
19. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis No vidíš :slight_smile: Těším se na Tvoje fotečky :slight_smile: Já ještě nemám úplně vyhráno, špiním, ale Utrogestan už snad pomalu zabírá. A prcek se vyvíjí, takže by to mělo být v pohodě :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já taky 3.11. :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Jéé tak to jsme stejně :slight_smile: A jak Ti je?
19. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no jako dobře , akorát to píchání nalevo mě znekldnuje... ale holky psaly že je to prý normalní... tak snad jo, a co ty?? máš nějáké příznaky.. já teda nic, ani prsa mě nebolí.... prostě nic...
19. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori mě někdy tak píchalo v podbříšku že jsem nemohla ani stopnout na nohu, takže je to normální, pokud ta bolest netrvá v kuse třeba celý den, nebo nemáš ještě nějaké jiné problémy.
19. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta uupps, tak snad bude vše ok...moje segra taky špinila hodně, ale malá je krásna a zdravá !!! Akorát na sebe dávej hodně pozor, ať je vše 100% v pořádku....
19. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Já asi s návštěvou u dr. ještě trošku počkám...aspoň ten týden - dva, ať ta nechodím zbytečně ...
19. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek píchá mě tam od včerejška, jako ne v kuse třeba po 1o min... dá se to vydržet.... .... uvidím no... nic jiného mi není...
19. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a není to krásné ?Jsou to krásné nevolnost, že? :grinning: ...Teda já mám zatím jenom slabé nevolnosti ráno, takže mě se to zatím lehce říká :sweat_smile:
19. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori já myslím, že to je normální :slight_smile: ale pokud máš pochybnosti, tak jak půjdeš na kontrolu k dr. tak mu to řekni...
19. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek joo to já mu řeknu ae jdu až 13.4. to je za dlouho :frowning2: nejradči bych chodila každý týden :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori jo to věřím, ale každá si tím musela projít :slight_smile: já se taky bála každého píchnutí, aby něbylo něco špatně :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Já si zase vždycky říkám, že snad každé píchnutí znamená, že se tam něco děje a naopak jsem na prášky, když nic necítím. Takhle na začátku je to ale naprd, že člověk nevidí nic, ale bude líp až začnou pohyby. i když já plašila, když se malá dlouho nehýbala, ale je to opravdu potom lepší :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda
@lucifereeek nmo víte já 2x potratila .. vždy v 8tt, no a to jsem ted.... proto se tak bojím...
19. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Úplně ti rozumím, já potratila hned poprvé a u Kristýnky jsem měla hned od začátku rizikové, protože jsem špinila a trochu krvácela a teď bude mít 3 roky, takže si buď jistá, že se to prostě už podaří i tobě. Jsou to nervy, ale bohužel musíme být trpělivé :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori já taky potratila v 9tt :( ale to jsem špinila celou dobu, toto těhotenství nic.
19. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no mě to poprvé řekli až ve 12tt na ultr. že plod odumřel v 8tt - vůbec nic mi nebylo... a podruhé... mi taky nic nebylo .. jenom, jsem začla špinit, jela jsem hned do nemocnice a už si mě tam nechali a druhý den jsem šla hned na revizi.. .takže tak...
19. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Já bych taky chodila nejraději každý týden a teď jdu až 20.4. :frowning2:
Neboj, tentokrát to bude dobrý.. a s tím špiněním to nerada slyším :frowning2:
19. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Já jsem od začátku na neschopence, už kvůli tomu minulému potratu v 5tt. Takže se hlídám, odpočívám a skoro nic nedělám, tak snad to bude dobrý :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta chápu, je to nepříjemné ale fakt držím palečky ať je všechno ok a jenom hezky odpočívej :wink:
19. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Děkuji :slight_smile: Věřím že bude,i když v sobotu na mne padla taková depka.. ale už je dobře :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já jsem taky už na riziku
19. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta
@fori

Holky hodně sil přeji a nemějte depky :cry:
19. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Mně dala neschopenku moje obvodní, gyndař řekl že si nemyslí že je to nutné, že jestli o to mám přijít tak o to příjdu i když budu ležet - to mne teda moc nepovzbudilo. Ty to máš kvůli těm dvoum potratům?
@andrejkonellis Díky Andrej, depka přišla a zase odešla, ono je to těžký když máš za sebou špatnou zkušenost a k tomu ještě špinění.. ale bude líp :slight_smile: Už aby byl první trimestr za námi a bude líp :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jo kvůli 2 potratům, kvulí imunite, taky jsem po IVF.... mám toho hodně... mám napsáno v papírech od gynekologa... vysoce riziková a žádaní gravidita...
19. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Uuuf, to toho máš více než dost. Držím palce ať je vše v pořádku, dávej na sebe pozor :slight_smile:
19. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no dík, snažím se.... ty taky :slight_smile:
19. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek