Termín porodu listopad 2012

Ahoj. Je už tady někdo, kdo objevil // v těchto dnech a termín mu vychází na listopad?
Já si dělala test 2dny před MS a čárka už tam je. Cítila jsem, že tam bude 😃 . Čekám druhé mimi
A těším se na další maminky co se postupně přidají!
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta no přemýšlím, že se objednám na tento, nebo příští týden, momentálně jsem 4. týden, takže chci počkat, aby jse už neco viděli a slešeli srdíčko 🙂 ...Kdy si byla ty u doktora?
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta ...Žanetko, když jsem viděla tvoje fotečky, tak jsem měla slzičku v očku a ani jsem nedoufala, že nakonec budeme snad rodit v jeden měsíc !!! Příroda je neuvěřitelná 😃
zzaneta
19. bře 2012
@andrejkonellis Mne vysla preventivka na konec ctvrteho tydne, to nic videt nebylo, tak vzali aspon krev. Koncem pateho jsem byla znovu, byl zloutkovy vacek a pak jsem byla az koncem sedmeho a to bylo uz i se srdickem.
zzaneta
19. bře 2012
@andrejkonellis No vidíš 🙂 Těším se na Tvoje fotečky 🙂 Já ještě nemám úplně vyhráno, špiním, ale Utrogestan už snad pomalu zabírá. A prcek se vyvíjí, takže by to mělo být v pohodě 🙂
fori
19. bře 2012
@zzaneta já taky 3.11. 🙂
zzaneta
19. bře 2012
@fori Jéé tak to jsme stejně 🙂 A jak Ti je?
fori
19. bře 2012
@zzaneta no jako dobře , akorát to píchání nalevo mě znekldnuje... ale holky psaly že je to prý normalní... tak snad jo, a co ty?? máš nějáké příznaky.. já teda nic, ani prsa mě nebolí.... prostě nic...
lucifereeek
19. bře 2012
@fori mě někdy tak píchalo v podbříšku že jsem nemohla ani stopnout na nohu, takže je to normální, pokud ta bolest netrvá v kuse třeba celý den, nebo nemáš ještě nějaké jiné problémy.
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta uupps, tak snad bude vše ok...moje segra taky špinila hodně, ale malá je krásna a zdravá !!! Akorát na sebe dávej hodně pozor, ať je vše 100% v pořádku....
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta Já asi s návštěvou u dr. ještě trošku počkám...aspoň ten týden - dva, ať ta nechodím zbytečně ...
fori
19. bře 2012
@lucifereeek píchá mě tam od včerejška, jako ne v kuse třeba po 1o min... dá se to vydržet.... .... uvidím no... nic jiného mi není...
andrejkonellis
19. bře 2012
Holky a není to krásné ?Jsou to krásné nevolnost, že? 😃 ...Teda já mám zatím jenom slabé nevolnosti ráno, takže mě se to zatím lehce říká :-N
lucifereeek
19. bře 2012
@fori já myslím, že to je normální 🙂 ale pokud máš pochybnosti, tak jak půjdeš na kontrolu k dr. tak mu to řekni...
fori
19. bře 2012
@lucifereeek joo to já mu řeknu ae jdu až 13.4. to je za dlouho 😞 nejradči bych chodila každý týden 🙂
lucifereeek
19. bře 2012
@fori jo to věřím, ale každá si tím musela projít 🙂 já se taky bála každého píchnutí, aby něbylo něco špatně 🙂
jejda
19. bře 2012
@fori Já si zase vždycky říkám, že snad každé píchnutí znamená, že se tam něco děje a naopak jsem na prášky, když nic necítím. Takhle na začátku je to ale naprd, že člověk nevidí nic, ale bude líp až začnou pohyby. i když já plašila, když se malá dlouho nehýbala, ale je to opravdu potom lepší 🙂
fori
19. bře 2012
@jejda
@lucifereeek nmo víte já 2x potratila .. vždy v 8tt, no a to jsem ted.... proto se tak bojím...
jejda
19. bře 2012
@fori Úplně ti rozumím, já potratila hned poprvé a u Kristýnky jsem měla hned od začátku rizikové, protože jsem špinila a trochu krvácela a teď bude mít 3 roky, takže si buď jistá, že se to prostě už podaří i tobě. Jsou to nervy, ale bohužel musíme být trpělivé 🙂
lucifereeek
19. bře 2012
@fori já taky potratila v 9tt 😞 ale to jsem špinila celou dobu, toto těhotenství nic.
fori
19. bře 2012
@lucifereeek no mě to poprvé řekli až ve 12tt na ultr. že plod odumřel v 8tt - vůbec nic mi nebylo... a podruhé... mi taky nic nebylo .. jenom, jsem začla špinit, jela jsem hned do nemocnice a už si mě tam nechali a druhý den jsem šla hned na revizi.. .takže tak...
zzaneta
19. bře 2012
@fori Já bych taky chodila nejraději každý týden a teď jdu až 20.4. 😞
Neboj, tentokrát to bude dobrý.. a s tím špiněním to nerada slyším 😞
zzaneta
19. bře 2012
@andrejkonellis Já jsem od začátku na neschopence, už kvůli tomu minulému potratu v 5tt. Takže se hlídám, odpočívám a skoro nic nedělám, tak snad to bude dobrý 🙂
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta chápu, je to nepříjemné ale fakt držím palečky ať je všechno ok a jenom hezky odpočívej 😉
zzaneta
19. bře 2012
@andrejkonellis Děkuji 🙂 Věřím že bude,i když v sobotu na mne padla taková depka.. ale už je dobře 🙂
fori
19. bře 2012
@zzaneta já jsem taky už na riziku
andrejkonellis
19. bře 2012
@zzaneta
@fori

Holky hodně sil přeji a nemějte depky 😢
zzaneta
19. bře 2012
@fori Mně dala neschopenku moje obvodní, gyndař řekl že si nemyslí že je to nutné, že jestli o to mám přijít tak o to příjdu i když budu ležet - to mne teda moc nepovzbudilo. Ty to máš kvůli těm dvoum potratům?
@andrejkonellis Díky Andrej, depka přišla a zase odešla, ono je to těžký když máš za sebou špatnou zkušenost a k tomu ještě špinění.. ale bude líp 🙂 Už aby byl první trimestr za námi a bude líp 🙂
fori
19. bře 2012
@zzaneta jo kvůli 2 potratům, kvulí imunite, taky jsem po IVF.... mám toho hodně... mám napsáno v papírech od gynekologa... vysoce riziková a žádaní gravidita...
zzaneta
19. bře 2012
@fori Uuuf, to toho máš více než dost. Držím palce ať je vše v pořádku, dávej na sebe pozor 🙂
fori
19. bře 2012
@zzaneta no dík, snažím se.... ty taky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli