• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@fori Povídej mi o tom, já jdu až 20.4., to je šílená doba :slight_smile:
@andrejkonellis Jo to znám, já se musím víc hlídat nebo koupit nové kalhoty :grinning:
20. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to, že jdete až takhle pozdě? Mně objednává po dvou týdnech, teď tam jdu 30.3.
@zzaneta Tak to kontrola dopadne na jedničku s hvězdičkou, jdeš na ko akorát na třetí narozeninky naší princezny :wink:
20. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Věřím že dopadne, jsou to totiž i mé narozeniny :slight_smile:
Já se taky divila že až za měsíc, ale pan doktor to tak chtěl no :frowning2: dokonce i průkazku dostanu až toho 20teho :unamused: Hlavně ať je všechno v pořádku :slight_smile:
20. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahojky :slight_smile: tak jak jsi na tom, doufám že Utrogestan zabírá :slight_smile:
20. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, tak to opravdu nemůže dopadnout jinak :slight_smile: Je to divný, že každý objednává jinak. Já bych měla tu průkajdu dostat právě na konci března, tak se na ni klepu :slight_smile:
20. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 No to věřím. Hlavně mne i ty dva týdny přišly jako strašná doba, ale měsíc? Divné to je, ale někdo to asi rád kontroluje více, jiný méně.. každopádně kdyby něco mám přijít kdykoliv, takže možná tomu nechává prostor :slight_smile:
20. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta utrogestan zabral, zatím žádné špinění :slight_smile: akorát nuda, ležím doma a nevím coby :slight_smile: Ty máš neschopenku jen na nějakou dobu na celé těhotenství? Já ji mám zatím na 14 dní, ale když vidím co se děje v práci tak bych se nejraději nevracela.
20. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha tak to jsem rada ze hned zabral, jen at to tak zustane :slight_smile:
Ja ji mam jen na zacatek, ale jak rikas, kdyz si jen vzpomenu na praci a ten stres tam, tak bych nejradeji byla doma porad. Manzel sam prohlasil ze by byl radeji a klidnejsi kdybych uz zustala doma, ale prece jen penize se hodi. Na druhou stranu za ten stres to nestoji. Ja jdu prave na kontrolu dneska, tak uvidim, ale jsem jeste na Utrogestanu min.do 20.4. takze pocitam ze tu dobu budu doma.
Jen mne stvou ty vychazky, mam dve hodiny dopo a dve odpo, snad mi to dneska zmeni na nejakou rozumnejsi dobu, takhle skoro nikam nemuzeme. Ne ze bych chtela nekde litat, to ne,ale aspon o tom vikendu, treba k nasim na chatu na kafco nebo proste trochu na vzduch kdyz je tak krasne. Tak uvidime.
20. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky doktorka objednala až po měsíci, měl by to být desátý týden, a ještě prý nebudeme dělat odběry, to jsem zvědavá jak dlouho budu čekat na ně....Doufám že mě pak už vezme po 14 dnech, jinak mě švihne... Mám staršnou hrůzu aby bylo všechno OK a ten měsíc je prostě moc...
20. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta mám to stejně, peníze se hodí, ale ten stres tam mi taky moc nepomůže. No uvidíme jak se to bude vyvíjet. Jak to že máš tak málo vycházek? měla bys mít nárok na 6 hodin denně. Mně to napsal na dvě hodiny dopol. 10-12 a pak 4 hod. odpol. 14-18. Já chci teda stejně minimálně ten první týden spíš jen ležet, ale v tomhle počasí je to opruz :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera mi doktor potvrdil, že cca 9. listopadu čekáme druhého prcka. Jednoho čtrnáctiměsíčního už mám doma, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Nevím, takhle mi je na začátku doktor napsal, asi abych byla pořádně v klidu, jsem doma od samého začátku, teď už je to měsíc. Dneska se zeptám jestli by mi je změnili, stejně je chci využít vždycky jen o víkendu. Tak snad to půjde :slight_smile: Já taky ležím a koukám jak je venku krásně, ale pro prcka cokoliv :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Ahojky, vítej mezi námi :slight_smile: To budete mít doma veselo, jsem zvědavá jak to zvládnete, my jsme totiz premysleli ze kdybychom meli mit druhe, tak s odstupem max.2 let :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta My to budeme mít necelých 22 měsíců, tak jsem zvědavá :grinning: Ale prcek je šikula, tak snad to nejak zvládneme. Maximálně skončím v blázinci a na mateřskou půjde taťka.
20. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 To ne, neskončíš. Bude to v pohodě, možná chvíli trochu náročné, ale myslím že je to ideální věkový rozdíl :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
zdravím i nové tváře :slight_smile:
jojo, to čekání je hrozný...já jdu zítra konečně poprvé k dr...tak držte palečky :wink: blbě je mi permanentně, snažím se to zahánět jídlem, ale je to těžké vymýšlet stále nové hodnotné svačinky, které mi uleví aspoň na chvilku........
@eupha super, že se miminko drží :wink: já se taky hrozně sleduju, přecijen jak to jednou dopadlo špatně, tak už se toho nějak nemůžu zbavit...
20. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 ze začátku (první rok)to bude náročné-období vzdoru staršího a tak.......ale pak ideální
20. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
též odpoledne nemůžu dopnou kalhoty, mám břicho jako jsem měla minule v pátém měsíci
20. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta tobě už taky špinění ustalo? moc nám všem držím palečky, abychom miminka porodily........
20. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 Musím zaklepat ale už ustalo.. tentokrát to trvalo pár dní a doufám že už se to nevrátí :slight_smile: Jak jsi psala, jak už má člověk špatnou zkušenost tak se těžce zbavuje strachu, taky se více hlídám a kdejaké píchnutí mne znervózní :slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai tak to máš jako já já pracovala ještě v den porodu minule...
20. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 chtěli ti dát výpověd?
20. bře 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Ahoj, já třeba jakmile se vykoupu v trochu teplejší vodě tak mám třeba tři hodiny stahy dělohy jako po porodu při zavinování- takže bolesti a docela i jednostranné, že mi to lítá do nohy. ono těch věcí proč může tělo takto reagovat je docela dost, chce to klid na lůžku. Držím ti moc palce.
20. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik já jsem minulý rok v únoru odhazovala u našich sníh- takže blbec. Těžký lopaty se sněhem. \Pak jsem začala krvácet takže jsem mazala do postele a Emička se narodila v pohodě, ale fakt nemá smysl nic riskovat. Hlavně jak jsem nosila v těhu nákupy a tak. Ani jsem si neuvědomovala co riskuji a ted když má člověk to miminko u sebe tak to teprv vidí, že není radno nic riskovat.
20. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já jsem chodila první těhu na začátku po 5ti týdnech až do sedmého měsíce, potom jsem chodila po 3 - děsná doba, ale sem tam jsem to proložila 3D UTZ nebo tak abych mimi viděla.
20. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 já mám doma 10 měsíčního :slight_smile: tak se budeme dělit o zážitky jak jsme úplně hotové :grinning:
20. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara - ono je to u našich úplně na hovno, máma je po operaci kyčle, táta má rakovinu plic, takže dejchavičnej a nevydrží námahu... proto k našim nejdezdím relaxovat, ale makat... další návštěvu u nich (mám je 80km) plánuju za necelý tři týdny, to už budu mít po kontrole na 10tt (a hodlám jim to konečně říct :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Já vás tady nějak nestíhám. Včera mi bylo zle a ještě k tomu jsem začala špinit. Dnes už je to dobrý, tak snad to bude ok.

@snazilkabara tebe fakt vadí takhle koupel? Já s e s malou koupala furt a ted se taky koupu. A nci mi z toho není. mě to nějak ve sprše nebaví a většinou jsem večer nějak promrzlá, že se jdu nahřát do vany :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilkabara a teda koukám, že máš doma takového prcka, to bude pak záhul :wink:
20. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? dnes jsem objevila // a jsem z toho mírně v šoku, ale třeba tam u mě v bříšku bydlí ta holčička, co nám chybí do party :grinning:
@scai to jsi nečekala, viď s kým se tady potkáš, ale nikdo o tom kromě manžela a 2 kamarádek zatím neví, ani naše diskuze :wink:
20. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek