• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
autor
@janula28 no Jani, to sji mě dostala :slight_smile: neboj, budu mlčet! A vy jste chtěli?
20. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai já se teda taky koupu, nedávám si tak teplou vodu jako vždy... ale moc se mi tam ve vodě líbí.... a vetšinou mi to i pomohlo když mě bolelo břicho... i lkdyž jsem slyšela, že by se v těhu koupat prý nemělo....
20. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fori no říká se to, že se nemá dávat horká voda. mě je ale ve studené zima...
20. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai já to mám stejně, když nemám teplou vodu tak se ve vaně akorát klepu, tak nevím.
20. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 ten pocit znám :slight_smile: ale musím říct, že po té prohlídce jsem už klidnější, pomohlo mi to. I když doktor mi potvrdil graviditu a ukazoval mi na monitoru tu tečku a já na to neměla žádnou reakci, ani jsem tomu nemohla uvěřit. Když jsem se oblékala tak se mě ptal stylem: "No a co, tak dobrý ne? Máte z toho radost?" :slight_smile:)) Protože já do tý doby nevydala ani hlásku :slight_smile: Tak jsem mu řekla, že samozřejmě, ale že po poslední zkušenosti jsem spíš realista než optimista, a že ještě uvidíme jak se to bude vyvíjet :slight_smile: Každopádně moje reakce asi nebyla taková jakou čekal :slight_smile:
20. bře 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, mohu se přidat?
20. bře 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu mezi vás? :slight_smile:
20. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila
@aaa Ahoj holky, jasně, přidejte se :slight_smile: v jakém jste týdnu a pociťujete nějaké problémy?
20. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jak mám v profilu, tak bych měla být 6tt, TP 17.11., problémy - bolení břicha a to dost časté, únava, jinak celkem nic... 26.3. jdu na gyndu na první vyšetření, tak uvidím, jestli bude vše v pořádku
20. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání. K doktorovi jdu příští čtvrtek, podle mých výpočtů jsem 5tt. Pročítám vás od začátku, jen jsem chtěla počkat, až budu mít potvrzené, že je vše ok, ale neodolala jsem :slight_smile:. Asi dva dny jsem "užila" na záchodě obtočená kolem keramiky :grinning: , jinak mi nic není, jen mne lehce bolí prsa :slight_smile:.
20. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste tady některá z Prahy?
20. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila jsem na tom podobně, bolení břicha, únava a citlivost prsou
20. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa já jsem z Prahy, žaludeční potíže se u mě naštěstí zatím neobjevily a doufám, že ani neobjeví :slight_smile:
20. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Super, odkud z Prahy? Já jsem na Praze 4. Já taky doufám, že další takové dny nebudou, bylo to příšerný, chodila jsem co 30 minut.
20. bře 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Výpověď mi dát nechtěli, to ze zákona nemůžou, když jsem na rodičovské dovolené, ale chtěli se dohodnout na ukončení pracovního poměru, dostala bych tři odstupné platy, ale musela bych na pracák a pak bych neměla nárok na mateřskou a musela bych si vzít jen čtyřletou variantu, což pro mě z finančních důvodů nepřichází v úvahu. Takže si budu muset vzít neschopenku až do září, jestli mi jí dr. napíše :frowning2:
20. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Brzo to určitě není, nejvíc nafouklé břicho jsme měla 5 a 6 tt, ted mi přijde, že už je to lepší :slight_smile: Taky jsem si říkala, že je teda sakra brzo :slight_smile:
21. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...

Já mám dneska strašně divnej stav, takhle je mi většinou až večer. Cítím že bych dokázala usnout a bolí mě i psaní na klávesnici, jak kdybych v rukách měla svalovou horečku. Přitom tak do osmi jsem byla úplně v pohodě... Zvažuju jestli si nevzít v práci volno, ale jak to vysvětlt? Ještě to tu neví, nechci to říkat před třetím měsícem... Sice dělám grafiku, takže na tělo nenáročný, ale na hlavu jo a bojím se, že dneska něco podělám...
21. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 hihi a teď mi navíc začíná být dost blbe :frowning2: Slunéčko a ty si v kterém týdnu?
21. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

poraďte mi, co myslíte, kdy je nejlepší jít k dr.? Já se nemůžu dočkat, ale nechci tam chodit zbytečně brzo...Vychází mi to takto : pon.26.3 budu 5+4tt , pá30.03 budu 6+1tt , pon02.04. budu 6+4tt. Můj dr. je v ordinaci vždy pondělí a pátek. Takže přemýšlím kdy se objednám...
21. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Já bych klidně počkala až do 2.4., mě dr. objednala taky až na příští pondělí s tím, že v té době budu na konci 6tt nebo na začátku 7tt, ale nejlepší vidím si tam zavolat, ona sestřička určitě řekne, kdy to bude nejlepší... mě objednala už přímo do poradny...
21. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik prostě ti není dobře a hotovo... nikdo nemusí vědět, proč je ti zle, prostě je ti zle...
21. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se o mě dnes také začaly pokoušet žaludeční nevolnosti a to jsem doufala, že se jim vyhnu. Od rána mám žaludek na vodě. Udělala jsem si zázvorový čaj tak uvidíme
21. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Já bydlím na devítce, ve vysočanech :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, můžu se taky přidat? jen nevím jestli jsem tu správně, na gyn jdu až příští čtvrtek, ale odhaduju to na 4 týdny od početí - nic o tom nevím, jak se to počítá :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Ahoj, vezmi si první den poslední menstruace a od toho odpočítej počet týdnů + dnů. Já jsem třeba teď 6tt+2, což znamená 6 týdnů 2 dny od prvního dne poslední menstruace :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 ale je to hrubej výpočet, záleží kdy máš ovulaci a tak, takže tohle je spíš orientační :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha ovulaci jsem teda nikdy nezkoumala, a poslední menstruaci jsem měla od 10. února. ale jsem si dost jistá, že den D (nebo spíš P) byl 23. února, moc jiných příležitostí nebylo :wink:
21. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jo, podle nějaké té kalkulačky byla ovulace právě toho 23.
21. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukam ze tu mame nove tehulky tak vas tu vitamgratuluji a preji hodne stesticka :wink:
21. bře 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo tu psal, že zkoušel cocculine - taky jsem to koupila, ale nejsem si jistá, jak to brát, může se to brát před jídlem nebo po jídle nebo jak, nevíte někdo prosím?
21. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek