• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
autor
Plísnové sýry se nedoporučují kvůli listerióze...ale třeba ve francii je jedí ve velkém furt, i těhotné a nevadí to, tam zase prý vadí saláty (listové)...takže to je těžké. Já vše pořádně myju, plísnové sýry jím občas
Nebudu teda radši jíst tvarůžky, tam ta listerie bývá nejčastěji. Dávat si pozor na syrová vajíčka...

Kafe nevadí ani později, v malémm množství. Ony se s píš přehání ty zákazy, hlavně ty časáky píšou občas kraviny (hlavně maminka, tam jsou kecy...)
21. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aaa caro jsem si minulé těhu koupila, ale jen tumleželo, tentorkát ani nekuépuju
21. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: teda tady se to rozjíždí, skoro se to nedá dočíst :slight_smile:
dneska poprvé kontrola a máme srdíčko a 8.1 mm :slight_smile: , naměřila asi o pět dní míň, ale to snad nevadí, záleží na úhlu otočení........
21. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romik84 Mně na minulé kontrole taky říkala, že mimi má 8mm a že odpovídá podle MS 7+4, ale že je o týden menší 6+5 a řekla, že to vůbec nevadí, tak snad to bude v pořádku.
21. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 no tak to je úplně přesný, taky bych měla být 7+3 a řekla 6+5 :wink:
21. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 @romik84 nebojte se, ono to miminko dožene... ty začátky se měří blbě, jak je to miminečko ještě malunkatý... příště to bude určitě už tak, jak má být...
21. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@vera_vila já tomu věřím, už byla vidět jasná hlava, náznak nožiček, ručiček
21. bře 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to u nás nebylo vidět nic, mimísek byl otočený páteří k nám, ještě měl u sebe žloutek :slight_smile: Ale nepřekvapuje mě to, Verunka byla taky vždycky otočená zádama, na 3D teda ne, to zase měla před obličejem obě ruce :grinning:
21. bře 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 ahojky urcite to pochopi ja menila uz 3 krat misto pobytu na neschopence takze uplne v pohode tyden jsem byla doma pak zas tyden u pritele a pak zas doma a ted jsem zas u pritele :grinning:
21. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko a jak to funguje když chceš změnit místo pobytu?
21. bře 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha normalne jsem rekla doktorce jestli by slo ze chci bydlet u pritele jestli by mne to nemohla prepsat tak mne to prepsali poslali zmenu a bylo vyreseno vyresi ti to doktorka
21. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko aha, já právě nevěděla kam se s tím obrátit, díky za info :slight_smile:
21. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha jj neni zaco ja toho zjistovala vice :slight_smile:
21. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko Děkuju moc za info :slight_smile:
21. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,, tak jsem dneska sebrala odvahu a jdu příští týden na první vyšetření,, ještě budu testovat do té doby abych věděla co a jak,,, tak se těším,, to bude super zkušenost,,,,
21. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 jj neni zaco :slight_smile:
21. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, koukám, že vás je hodně na neschopence, tu vám vystavil gynďák nebo obvoďačka?
21. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@scai Děkuju za info :slight_smile:.
21. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa No, já ještě nejsem, ale nejspíš mi od 21. dubna nic jiného nezbyde :frowning2: Zkusím se domluvit s gyndařkou, uvidím, co mi na to řekne :frowning2:
21. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis no stím jídlem je to těžký, kdyby jsi měla dodržovat vše co píšou na internetu, tak se nenajíš :slight_smile: už jsem to raději přestala študovat, mám ráda tuňáka v konzervě, někde psali, že můžeš, jinde zase, že ne... je to těžký, trochu víc se koukám na složení výrobků, nosím si do práce svačiny - ovoce... ale zase když máš na něco chuť, tak si to máš dát :slight_smile: Je to trochu tou naší dobou, sehnat informace dnes není problém, ale utřídit to, které jsou k něčemu a které ne.....to už je těžší :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aaa já mám neschopenku zatím na 2 týdny, kvůli krvácení, po kontrole uvidím, ale pokud mi nic nebude tak se asi nechám uschopnit.. Vystavil mi to normálně gynekolog
21. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@granda budeme držet palce ať ti to dobře dopadne. Já jdu příští týden v pátek a to už by mělo srdce bít jako zvon :slight_smile: tak už se těším
21. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak který z Vás jsou pražandy? a vůbec vy ostatní odkud jste ? :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecko123 Já jsem z Prahy :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha Aha, tak držím palce, abys byla v poho a mohla jít do práce. Já se právě bojím, že mě doktor nechá doma kvůli práci, dělám na směny dvanáctky-denni, noční. Jenže já bych se doma zbláznila nudou.
21. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 Jo, četla jsem, že to řešíš kvůli práci. To bude pěkně na pikaču, když už doma jednoho prcka máš. Nevím, jak ti doktorka může napsat vycházky, snad ti vyjde vstříc.
21. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa Já taky z Prahy :slight_smile:
21. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecko123 Odkud jsi? Já bydlím mezi Opatovem a Hájema :slight_smile:
21. bře 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa Praha 7 :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecko123 to je přesný, taky jsem pátrala, třeba hlavně kvůli bylinkovým čajům, a skoro pokaždé najdeš něco jiného, takže jednou smíš mátu, podruhý zas ne, s tím tuňákem jsem třeba našla, že z konzervy můžeš, ale už ne steak, protože v těch velkých je moc rtuti a tak. Takže asi podle selského rozumu, dřív naše maminky a babičky nic z toho nevěděly a jaké jsou z nás pěkné holky :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek