• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aaa je fakt, že doma je nuda, zvlášť když musím jen ležet, na druhou stranu zas pociťuju duševní klid. Mám docela stresovou práci, na osmihodinovou pracovní dobu se u nás nehraje, takže se teď cítím víc v pohodě. Každopádně peníze se taky hoděj, zvlášť před nástupem na mateřskou, takže se do práce ještě vrátit určitě chci.
22. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123
@aaa holky já jsem P-9 Vysočany :slight_smile:
22. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Tak, sýry : hermelín, niva atd... dále nesmíme nepasterizované potraviny...pozor hodně mléčných výrobku pasterizovaných není a nejsem si jistá ale zakysané nápoje se živými kulturami asi taky moc nee... No káva by měla být 1 šálek denně...alkohol v prvním trimestru prý vůbec...ale já jsem závislák na pivu :frowning2: to asi nezvládánu, já miluji si dát k meníčku v práci malé pivko a teď se musím krotit :confounded:
22. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Ahojky :slight_smile: Já v Praze pracuju, na Chodove, bydlime ale za Prahou.
22. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se dneska máte holky? Doufám že žádnou netrápí moc velké nevolnosti :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já jsem dneska úplně v pohodě :slight_smile: jenom mě bolí prsa..jinak vůbec nic...co ty Žanetko?
@andrejkonellis Já dneska taky, ale dopoledne mi bývá líp, nejhůře večer. Už dva večery jsem měla migrénu, ale já asi málo piju tak to dneska musím napravit :slight_smile: Už ses rozhodla kdy půjdeš k tomu doktorovi?
22. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem z Českých Budějovic.Jinak je mi pořád tak divně,ale nezvracím a jsem děsně unavená.
22. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta půjdu 30. 03.nebo 02.04. podle toho jak budou mít čas...Možná budeme cítit i srdíčko :slight_smile: moc se těším :grinning: no a teď musím jít pracovat, jinak zase nic neudělám :sunglasses: celý čas čučím do noťasu a sbírám inspiraci a rady z netu :grinning:
22. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Ahojka, mame uplne stejny termin 7.11 :slight_smile:

Ahoj nastavajici maminky, tak uz i ja se vam pridavam.. zatim vas od sameho zacatku jen ctu, nechtela jsem se pridavat dokud tehu neoznamime rodine, nikdy nevite kde mate zname, tak jsem nechtela riskovat diskuzi tady :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mně je zase divně, jako každý jiný den, dneska ale nepomohla ani snídaně :slight_smile: Do toho mě bolí ta ruka od toho, jak mi včera sestřička špatně napíchla žílu na odběry, mám tam modřinu, super. Dneska se musím pustit do jarního úklidu, musím se přemoct, protože jsem pořád příšerně unavená. Já bydlím v Chrášťanech, je to asi tři kilometry od Prahy-Zličína :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 S tou únavou to znám, včera jsem jel zajela na menší nákup, uvařila oběd a myslela jsem že padnu :grinning: Jarní úklid bych taky potřebovala :angry:
22. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta To je přesný, já chodívala spát nejdřív o půlnoci a teď chodím max. v půl desátý a ráno vstávám mnohem nevyspalejší než když jsem chodila spát v jednu ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Jojo, je to tak. Taky chodím max.v deset, ale já se většinou v noci na hodinu dvě vzbudím a čučím do zdi :frowning2: No je to sranda :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa mne obvodacka potom gyndarka si ji vyzadala
22. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Ahooj, tenhle termín mi ukázala kalkulačka na internetu :slight_smile: Takže předpokládám, že na 1. těhu poradně mi to dle UTZ upřesní, takže se to ještě může lišit.

Je to paráda, když tu jsou holky víceméně stejně dlouho těhotné :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta a @zuzik24
holky pravda, normálně jsem chodila spát o půlnoci, teď příjdu domu a kolikrát se natáhnu a v posteli jsem už kolem desáté :(
což mě štve, protože potřebuji už dopsat diplomku a tímto stylem přes týden neudělám lautr nic :(
22. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda maminy ja jsem od 2 vzhuru bylo mi v noci spatne pak jsem mela zas hlad dala jsem prat dve pracky a v 5 jsem usnula uz mne neni tak spatne ale nejlip taky ne a co vy jak se mate
22. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Jee tak snad bude brzy lip aby ses mohla venovat diplomce. Do kdy ji mas mit?
22. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 tak to ni naprosto rozumím, já dodělávám disertaci, vůbec mi to nejde, jak jsem unavená, tak nemůžu myslet
22. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka ahoj sousedko :slight_smile: (možná?)
22. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je klasicky blbě vždycky dopoledne, tak kolem druhé to trochu povolí a večer je mi docela fajn. zatím nezvracím, ale zhoršuje se to, tak to čekám každým dnem. pomáhá mi jíst každé dvě hodiny aspoň maličko, ale skoro po každém jídle mě pořádně tlačí žaludek, teď jsem vyzkoušela, že jablko teda asi fakt ne :frowning2:
22. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011
@zzaneta Ahoj holky, mně je od včera blbě celý den, mám žaludek na vodě, ale zatím jsem nezvracela. Také to očekávám každým dnem :slight_smile: Většinou mi pomůže když se najím, ale tak půl hodiny po jídle to začne zase. No nic moc příjemného. Taky mě silně bolí hlava.
22. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha mně dneska docela taky, asi se mění tlak :frowning2: jsem zvědavá, co budu dělat, až mě jako obvykle chytne krční páteř, když nemůžu svoje oblíbené růžové pilule :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta do 6/4 je poslední termín na odevzdání zaknihované práce, ale chtěla bych to stihnout do 31/3, protože pak budou zase zkoušky atd.. ale už je to za pár, po těch letech studia, tak to prostě musím dotáhnout :slight_smile: jakmile dodělám školu, chceme předělat obývák (máme ještě retro obýv. stěnu po dědovi a celkově je to teda hrozný, každý kus nábytku jiný :slight_smile: a pak už se budeme intenzivně těšit jenom na miminko :slight_smile:)
22. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 dizertačku, takže doktorantský studium? To obdivuju, já končím se studiem a už se těším, teď studuji dálkově 6. rok a je to už tak akorát :slight_smile: do kdy máš odevzdat práci?
22. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 taky do konce měsíce, ale to určitě nedám, musím udělat ještě jednu podstatnou část, kterou si na mě vymyslela školitelka, a že to udělám spolu s nějakou její kolegyní, akorát že jsem ji nemohla víc než měsíc sehnat a teď už je dost pozdě, tak nevím :frowning2: já spíš obdivuju tebe, že se dokážeš v tomhle stavu naučit na zkoušky, já jsem tak vyfluslá, že si to neumím vůbec představit
22. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 no tak to máš teda fofr, ale zkus to dotáhnout do konce :slight_smile: no já jsem těhu chvilku, takže ještě nevím jak mi to půjde s učením, zkouškové mám až teď od dubna.... no ale co se týče psaní diplomky, tak jsem buď tady na MK, nebo dělám doma cokoliv jiného strašně důležitého ! :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 jo, takhle já funguju v práci, tam neudělám vůbec nic, protože sleduju koníka nebo beremko :wink: teď jsem doma, mám studijní volno na psaní, sedím u jiného počítače, tak tu neprokecám takovou dobu :slight_smile: už bych teda asi měla zase jít psát :wink:
22. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek