• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@evka2011 S tím jablkem je to naprosto přesný, taky jsem zjistila, že jakékoliv ovoce mi obrací žaludek vzhůru nohama. A to já ovoce miluju, hlavně jablka, hrušky a banány a teď mám smůlu :frowning2: Doufám, že se to brzy vrátí do normálu. Jinak tebe i slunecko123 obdivuju, že studujete, to nevím, jak bych dělala, ještě se učit na zkoušky, no potěš koště! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přeju vám hodně štěstí, ať vám to jde co nejlépe od ruky :wink:
22. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 díky :slight_smile: mne už ze zkoušek naštěstí čeká jen v létě obhajova, a to snad bude dobrý, budu vystrkovat břicho a tvářit se vyčerpaně, tak mi to určitě rychle dají :wink: a ty banány máš vyzkoušené? někde jsem četla, že by snad měly být stravitelnější
22. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Banán jsem měla a teda nic moc. Ale zase ne takovej masakr jako jablko, to je pravda :grinning: Tak snad vystrkování bříška zabere, v MHD to vůbec nepomáhá, ale ve škole snad joooo :wink:
22. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha A máš nějaký trik na tu hlavu? Já si dám magnesium a trochu to povolí, ale žádná sláva.
22. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Tak to máš ještě týden a vsadím se že Ti toho moc nezbývá :wink: :dizzy_face: To zvládneš, i když s nevolnostma a únavou je to na prd, to věřím. Já školu přerušila už na podzim, na rok, ale nevím teda jestli se tam vrátím :sweat_smile: Co studuješ?
22. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem v noci skoro nespala, malý dostal teploty, celé dopoledne jsme lítali po doktorech, protože naše má jako na potvoru dovolenou, tak jsme museli na druhý konec města za zástupcem... Prý je to jen nachlazení, tak snad se z toho Tomík vypotí a v pondělí hurá do školy...
22. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 i beremko? Tak že by nějaká svatbička blízko ?:slight_smile: Tam jsem také hodně koukala na inspiraci :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no taky jsem si rikala, že bych šla ke státnicím příští rok, ale jak se znám, tak už bych to nedodělala.
Studuju dálkově ekonomickou fakultu na ČZU. A ty jsi studovala co?
22. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 já už mám po svatbě od září :slight_smile: a dělám historii
22. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Tak to jo :slight_smile: já jsem se vdávala také loni, na konci srpna :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Já jsem dálkově studovala v Brně MU na ekonomce, navazujici magisterske.. No uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 no jo jsme sousedky,v které části bydlíš já na sídlišti Vltava :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A není některá z vás z Liberecka?
Včerejší večer jsem trávila na záchodě, brutální průjem. A dneska jsem neuvěřitelně ztahaná. Muž mi vynadal, že se na práci nevybodnu, ale já vidím co mi tu toho leží a vím že zítra bych tu seděla do noci. Ale asi se sbalím dřív...Jen kdyby se mi tak přestala točit hlava..
Na kontrolu jdu až za 14 dní, přijde mi to nekonečný a hlavně jsem jak papiňák, tak moc bych to už chtěla říct rodinám, ale musím to vydržet...Moji rodiče chtějí ke tchánovcům jet na velikonoce, tak jim to oznámíme najednou. Napadlo mě nechat si dát fotečku, oskenovat, vytisknout na samolepku, nalepit na břich a před rodiči pak jen vytáhnout tričko :grinning:
22. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brindik taky se chystáme to oznámit manželově rodině o velikonocích :slight_smile: mojí to budeme řikat pár dní předem.... a ostatním to chci říct až na konci toho 3 měsíce ( i když 2 kamarádky už to vědědí, to už se vážně nedalo vydržet :slight_smile:))
to asi budu rikat i v práci...at mají čas se podle toho zařídit

holky, kdy to budete říkat v práci vy?
22. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 - v práci to chci taky říkat po třetím měsíci...I když dneska se mě šéf ptal když průjmuju, jestli nejsem těhotná...nevím zda jsem nezrudla, ale nějak jsem to zakecala... :slight_smile:
všichni mi tu vypráví jakej to bude strašnej problém...a mě je to docela jedno, protože to bude jejich problém :slight_smile: vím že se sem nevrátím, nikoho po mateřský si tu nenechali, vždy dali nižší pozici a pak ho vyštípali..ale tak aby odešel sám...ale to budu řešit za tři roky a ne teď...
22. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla na ultrazvuku, mám tam dutinku se žloutkovým váčkem a na další kontrolu jdu za 14 dní. To už bude vidět, jestli je to "živé". Tak věřím, že to tak dopadne, a že se konečně dočkáme té holčičky. A jestli ani do třetice ne, tak Klapzubovu jedenáctku doma opravdu nechci :grinning:
22. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Mléčné výrobky jsem nikdy nemusela, ale jsem na tom stejně s pivem :grinning: . Já si teda skleničku denně dám, dělá mi dobře na žaludek.

Holky, co studujete, klobouk dolů, já už bych se učit nechtěla :slight_smile: .
Dočtu vás večer, mažu teď na gyndu a pak do práce.
22. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Já to v práci řeknu, až budu muset, správně bych neměla dělat noční, takže to oznámím asi ve chvíli, kdy je přestanu zvládat. Jinak to vědí dvě kamarádky a samozřejmě potencionální taťka :slight_smile: . Rodičům nevím kdy... Já to mám o něco složitější, na malé budu v podstatě sama. Takže našim to řeknu, až to bude úplně jisté, bojím se, že budou maličko vyšilovat.
22. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Jinak práci mám taky stresovou, ale baví mě a opravdu si nedokážu představit, že bych musela zůstat doma.
22. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka já ve Čtyráku, koukám z okna na novou FF a knihovnu a na druho stranu na Hlubokou a Temelín, a možná i na tebe :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to zatím řekla jen holkám na fóru na Beremku, a hned se tam vyskytla jedna, co asi pracuje s mojí kamarádkou, tak snad to nepraskne :slight_smile: chci to říct až po kontrole, tu mám příští čtvrtek, takže našim taky na Velikonoce:slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v práci to budu muset říct taky, už v pondělí jsem se musela omluvit z porady, protože mi bylo zle, tak se prý hned strhla debata, jestli jsem nebo nejsem, to je fakt drbárna :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Jo, drbárna je asi všude :grinning: . Já se kdysi podle kolegů vdávala, dokonce věděli termín a prohazovali si služby, aby měli volno. Já jako údajná nevěsta jsem se to dozvěděla poslední :grinning: . Do dneška nevím, jak na to přišli :grinning: . Na beremku jsem nebyla ani nepamatuju, mám tam sice fotky, ale loni jsme se rozvedli...
22. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 tak já v práci co nejpozději... ale jsem hubeňoura, tak to půjde stejně brzy vidět... každopádně tam vědí, že mimi plánujeme... takže počkám tak do toho května, možná června, než začnou holky drbat, že nějak tloustnu... čím později, tím líp, jen ať si to pořádně vyžerou... Jinak našim to oznámím asi až po tom 3. měsíci... zatím nic netuší ani nepozorují, dostali by to k narozeninám... v práci to vědí 2 kolegyně, ale ty si to nechají pro sebe... no a pak to vědí holky snažilky tady na foru... no a samozřejmě tatínek a syn... syn je pusa otevřená, ten by to mohl našim vykecat, ale myslím, že si to zatím taky nějak neuvědomuje, takže to snad dřív, než za ten měsíc, nepraskne...
22. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to stejně asi dýl nevydržela :slight_smile: je to divný, cizí tajemství udržím snadno, ale o sobě hned všechno vykecám :wink: naštěstí nejsem pověrčivá, tak se nebudu muset ještě dva měsíce vymlouvat na střevní chřipku nebo kocovinu :slight_smile:
22. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no taky si to nedokážu představit, manžel pořád říká, že to doma na mateřský nevydržím :slight_smile: a má pravdu, ale zase budu mít konečně čas na to co mě baví a ne samé povinnosti ( práce, škola)...no hezky si to maluju co ?:slight_smile:
..z Tvých zpráv to vypadá, že budeš na mimčo sama, obdivuji tě a určitě vše zvládneš, my ženský to máme totiž v genech:slight_smile: !!!!
22. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011
@slunecko123 já to v práci už také musela říct hlavně vzhledem k té 2týdenní neschopence na které jsem teď. 14 dní před tím jsem byla doma se střevní chřipkou a před tím s angínou, takže jsem si nechtěla vymýšlet žádnou nemoc :slight_smile: Šéfovi jsem to vysvětlila a řekla mu na rovinu, že jsem teprve krátce, a že se může stát cokoliv. Kdyby ale bylo vše v pořádku tak bych asi do konce 3.měsíce počkala. I když ona není jistota nikdy, kolegyně takhle potratila v šestém měsíci, takže je to asi spíš o tom jaké jsou vztahy v práci a tak. Jinak mé části rodiny to asi řekneme teď o víkendu a manželově části rodiny někdy během velikonoc až k nim pojedeme.
22. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 To je jasný, ženská vydrží víc než člověk :grinning: .

Přišla jsem od doktora a nemám teda nic moc zprávy. Jednak je brzo, cca 5tt a na UTZ se mu něco nezdálo, takže mi rovnou řekl, že je tady možnost, že to nedopadne, abych s tím tak trochu počítala. Na další kontrolu mám přijít 5.4., to už bude jasno a kdybych začala krvácet, tak přijít okamžitě, buď k němu nebo na pohotovost. Jinak musím říct, že je moc fajn-mladej, krásnej a milej :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa taky mám takovýho, nikdy jsem nechtěla k chlapovi, ale teď jsem ráda, hlavně je zkušenej a vyhlášenej porodník :slight_smile:
to mě mrzí, že to nevypadá nejlíp, ale fakt je ještě brzo, snad to nic nebude
22. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, :slight_smile: včera nám paní doktorka potvrdila těhu a termín máme 24. listopadu ...
Jsme sice na začátku, ale pár rad nikdy neuškodí. Budu jen rádá, když si budu moci z někým popovídat o porodu, mě to čeká teprve poprvé :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek