• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aaa snad to bude v pořádku, v 5 tt jsem byla na utz kvuli velkym bolestem a jediny co tam bylo videt, byla černá tečka v děloze, nic víc, tak nevím co z toho poznají,takže je pravda, že je asi brzo na jakýkoliv závěry
věřím, že to bude ok !
22. bře 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Jo, to znám, ale musím říct, že je mnohem jemnější než jakákoliv gynekoložka :slight_smile: .A rodí v Krči. Musím dva týdny vydržet a pak se uvidí.
22. bře 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Děkuju, snad ano. Já se k tomu nechci upínat, bojím se zklamání. Ta tečka tam je a snad tam i zůstane :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa nikdy bych neřekla, že dva týdny bude trvat tak strašne dlouho :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 To mi povídej :slight_smile: . Jdu se pomalu chystat do práce, hezký zbytek dne všem a držte se :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa i tobě, zvládni to! teda, noční, to bych asi nedala, dneska sotva lezu, jsi fakt dobrá
22. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no já na to zatím nezkoušela nic, bolí mě vždycky spíš dopoledne tak to nějak přežiju, teď už je to dobrý
22. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahojky, pisni, jak jsi dopadla se srdíčkem, dočkala jsi se? Mě schvátili střevní chřipka, tři dny jsem proležela na kapačkách v nemocnici, vůbec nevíme, co mimísek, jak to snáší. Kontrola až 4.4, děsím se jí.... když budeš mít chviličku, pisni... REnča
22. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. můžu se přidat? už jsem tu zkraje sem tam něco psala, ale pak nějak nebyl čas.. ale ráda si s váma pokecám..
v úterý jsem byla na UZ a bilo srdíčko, tak mám radost.. TP mám podle ms 1.11. a podle ovu 6.11.
22. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilkabara To jsi teda statečná, že máte mimi tak po sobě. Našemu malýmu jsou teď dva roky a i tak se bojím, jak to všechno zvládnu při dvou. Obdivuji tě, fakt.... Mě postihla střevní chřipka, ležela jsem na kapačkách, tak snad to mimísek zvládne, zhubla jsem 3kg (při mé původní váze 61kg) a průjem a zvracení mám pořád. Kontrola na gyn až 4.4., umírám strachem, zda je všechno OK.... Drž se mamko... REnča
22. bře 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar ahoj vítej zpět :slight_smile: já jsem dopadla tak, že jsem minulý víkend začala hodně špinit, takže jsem na nic nečekala a běžela jsem hned v pondělí ráno k doktorovi. Byla jsem v té době 6tt+0, takže viděl plod, ale ještě neviděl srdíčko. Dal mi utrogestan a napsal na 14 dní neschopenku, takže od pondělí jsem doma a ležím. Ale špinění přestalo hned druhý den po tom utrogestanu, takže dobrý. Příští pátek jdu na kontrolu a to by už mělo srdíčko být stoprocentně. Já před tím než jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem taky byla nemocná, měla jsem šílenej kašel, takže záhul na břicho a všechno bylo v pořádku, tak neboj, to bude dobrý. Ale jak jsi tedy posledně psala, že tě pořád bolí břicho tak to bylo tou střevní chřipkou? Mně včera začaly nevolnosti, sice nezvracím, ale celý den mě bolí žaludek.
22. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem vás dočetla :dizzy_face: Dneska jsem byla na neplánované kontrole, bolel mně podbřišek jak čert. Jsem 6+2 a bylo vidět srdíčko, tak mám šílenou radost :grinning: Mám mít klidový režim, což teda se skoro 3letou neunavitelnou raubířkou moc nejde, ale odpo jsem s ní aspoň vyhnala manžu a ležím a dočítám.

@aaa Držím pěsti, ať ti to dopadne, přece jen je ještě brzo a pokud doktor viděl tečku, tak snad to bude v poho.

Jinak holky na těhu nevolnost pomáhá nakapat na kapesník max 2 kapky tea tree oleje a několikrát se nadechnout :slight_smile: Jsem si zrovna šňupla a je mi líp :dizzy_face:
22. bře 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@jejda fakt to pomáhá? že bych taky vyzkoušela? udělala bych cokoliv, aby mi bylo dobře, zatím pomáhá jíst a jíst plnohodnotná jídla, ale musím se hrozně přemáhat, mám totální nechuť k jídlu :unamused: to, na co chuť mám, mě nevytrhne na moc dlouho, po dortíku, jablku, nebo mrkvi s cukrem je mi dobře 15 min.a pak musím sníst stejně něco energeticky dlouhodobějšího.....
22. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju všem holkám ke zjištění těhotenství a k srdíčkům :wink:
22. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jeee super, gratuluji k srdíčku :slight_smile: s tím tea tree to zkusím, doufám, že z té silné vůně spíš nehodím :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 já jsem zas zjistila, že když žaludek zaměstnávám tak je to lepší, ale bojím se, že tím jak jen ležím a jím spíš nakynu :slight_smile: byla jsem navyklá na zdravou stravu, pěkně 5 porcí denně a teď do sebe pořád něco lupu, ale žaludek alespoň nebolí :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ze špinění si nic nedělej, stává se to často, švagrová špinila do 12tt a donosila zdravá dvojčátka. A špiníš krví? Je u toho důležité, aby nebyla krev červená, čerstvá, ale stará, barvy hnědé, to je dobré znamení. Hormony pomůžou, hlavně nestresuj, to je to nejhorší. Jinak mě bříško už nebolí, přišla jsem na to, že mi dělala špatně jabka, bylo mi po niž těžko. Teď držím dietu a ještě dlouho ji držet budu. Ale nezbývá než čekat, u nás obou.... Renča
22. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha No právě proto musíš max 2 kapky (na celém kapesníku se to ztratí). Hele a stejně hůř už snad být nemůže :wink:
@romik84 Jj mohlo by pomoct, ale každému pomůže něco jiného. Já zjistila, že mi pomáhá chleba nebo rohlík s máslem. A jinak venku mi pomáhají bonpari nebo žvýkačka :sweat_smile:
22. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar Jakou dietu držíš, poraď!!! :confused:
22. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze začátku jsem se hlídala, samá zelenina, ovoce....vše zdravé...
Dnes vepřové na paprice s knedlíkama ( kolega si dal lehký kuřecí stejk) a když všichni z kanclu odešli domu, skočila jsem si pro smaženku asi tak s tunou cibule navrchu......... tak dneska jo, ale dál by to takhle asi nešlo :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Dobrýýýýý, mňam, s tou omáčkou jsi mi dala dobrý tip na zítřejší oběd, akorát pro manžu udělám soju na paprice (je vegetarián) :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Ahoj, gratulace, jen se přidej. Já jsem tedy také prvorodička, ale je tu i spoustu zkušených maminek ;)
22. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Mám s toho strašnej strach, když jsem koukala na odborné videa jak se rodí .... juj :fearful:
22. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m tak na to se raději nedívám :slight_smile: mám kamarádku, která teď čeká druhý a zrovna mi nedávno říkala, že už se začíná děsit porodu, že ona ta sladká nevědomost při prvním dítěti není k zahození :slight_smile: takže raději budu zatím v sladké nevědomosti :slight_smile: Ale zvládly to všechny, zvládnem to taky ;)
22. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, porodu se nebojte, není proč :slight_smile:) Naopak se na něj těšte, upřímně po porodu jsem měla šílenou zácpu a to bylo mnooohem horší než porod a to nekecám :wink: Ale je fakt, že když mi můj dr. měřil pánev, tak prý bych mohla rodit i bagr, takže ono to hodně záleží i na tom. A porod byl za čtyři hodinky zmáknutej, takže kliiiiid a žádný videa, i když já si je pouštím, se u nich tak hezky dojmu a zavzpomínám na svůj :grinning:
22. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak to máme tu druhou kontrolu stejně, také jdu 5.dubna v 10h, a myslím si, že to bude dobré, někdy je to těhotenství mladší protože ovulace byla jinak atp., držím pěsti :wink:
22. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy, tak už jsem vás dočetla, bylo to namáhavé, ale mám to..
já jsem z Hradce Králové, budu rodit v Hradci v nemocnici, na gyndu chodím tam,
je to naše první miminko, tak si užíváme..
v práci to říct nemůžu, protože mám zkušební dobu do 20. června.. tka to musím nějak vydržet a skovávat,, ale na mě to vydět, tak rychle nebude,,,
22. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajulinka je z budejc to je supr moje babicky bydli na Včelný

Jinak ja jsem z prahy 9 čakovice
22. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 tak to ti zavidim ja mela porod vyvolavanej ve 37 tt a myslela jsem ze z tech vyvolanych kontrakcci chcipnu. Monitor vylit nahoru a zustal tam 40 minut ani chvilku oddych kontrakce po pul minute asi 8 hodin. Ale vzpominam na to rada stalo to za to.
22. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda ahojky, koukám, že ses taky připojila :slight_smile:
@ivana21m koukám, přidala se i Ivanka... to se tu postupně asi sejdeme většina snažilek...
22. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek