• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@eupha tak mě dneska bylo taky šíleně zle, bolel mě taky žaludek... teď mám v sobě nějakou decinku vína z degustace a je mi líp...

jdu spát... kdo ví kolikrát budu muset večer vstávat k Tomíkovi... dobrou a všem krásné sny
22. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara To já měla taky vyvolávanej po termínu a ty nejhorší kontrakce jsem měla hodinu a půl, taky doufám, že to tentokrát bude stejná pohoda :grinning: Jenže u mě je to fakt o té široké pánvi, se dr. smál, že mu na mě skoro nestačí měrka :grinning:

@aaa Určitě to bude v pořádku, ono takhle brzy tam asi nic jiného vidět není, každopádně budu držet pěsti. A obdivuju, že chodíš na noční, to si neumím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Pokud máš zájem, ráda ti svou dietu přenechám. Jmenuje se střevní chřipka, už čtvrtý den zvracím a mám průjem.
22. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju za podporu, snad bude dobře.
22. bře 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar Dobrá dieta :grinning: , ale dobrovolně ji asi zkoušet nebudu :grinning:
22. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Na ty videa raději nekoukej, lepší nevědět :wink:
22. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda tea tree je fajn věc, dávám si ho na spánky při migréně
22. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno všem! mně teda na nevolnost pomáhá jíst každé dvě hodiny, sice jen trochu, ale aspoň tak. Zatím teda nezvracím, ale občas je to už už, jen mě bolí žaludek a absolutně nemám na nic chuť, ale vyplatí se přemoct. Taky jsem někde četla, že je dobré si před vstáváním vzít něco malého, takže mám budíka o 20minut dřív, schroustám rýžový chlebíček a sušené meruňky a ještě poležím a docela to pomáhá. Ale teda dortíky, smaženky... jak do děláte? :slight_smile: jediné, na co mám jakžtakž chuť, je dušená zelenina, maso jsem do sebe nacpala s obtížemi a sladké vůbec nemůžu, a to jsem odjakživa masožravec a závislák na čokoládě :slight_smile:
23. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, holky.. tak já mám odpolední-večrní nevolnosti.. děsně mě bolí žaludek a zatím jsem nepřišla na nic, co by pomohlo.. a teda děsně ujíždím na sladkým..
a na videa z porodů nekoukám.. ač už mám dva porody za sebou (jeden císař, jeden v 17tt), tak pořád nevím, do čeho jdu..
23. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa To jo, jen sem chtěla vidět co mě čeká .. ale brr teda :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha To určitě, když si vemu loni sestřenka rodila prvně, a zvládla to za 3hodiny :slight_smile: takovej porod bych si přála, a né jak kámoška 36h :fearful:
23. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela težko říct, jestli existuje vůbec něco, co by pomohlo, normálně asi ne a nějaký prášky se mi do sebe cpát nechce, zvlášť když ještě nezvracím, to se dá vydržet - když čtu ty šílenosti, jak někdo zvrací 10x denně a je v nemocnici na kapačkách, tak to jsme na tom ještě výborně :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě taky bolí žaludek a zatím jsem taky nepřišla na nic, co by pomáhalo... a prášky do sebe taky rvát nechci... když mi bylo hodně zle, tak jsem si dala půlku paralenu, to už jsem fakt nevěděla, co se sebou, ani jídlo nepomohlo... spíš mi ještě přitížilo a to jsem snědla jen 3 lžíce polévky... jinak se to jakž takž dá, ale je to dost nepříjemný... nevím, jak si sednout, aby mě nepálela žáha, nebo mě to břicho tolik nebolelo... nejlíp je mi v pololeže, ale to je v práci těžko praktikovatelný, protože bez plné opory zad mi zase trpí kostrč, tak budu muset něco vymyslet, abych se v práci pořád nekroutila a nebolely mě záda...
23. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat k Vám. Potřebovala bych si pokecat, vypadá to, že pokud se nám miminko podaří udržet,tak budu muset ležet min.do 4 měsíce.Momentálně jsem 6t a zajímalo by mě,kdy je holky vidět srdíčko? Už sice mám jedno dítko doma ,ale už si to nějak nepamatuji..Díky K. :grinning:
23. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 jsem ráda, že nezvracím.. tohle se dá tak nějak vydržet.. a snad to brzo přejde..
23. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila já jsem si koupila cocculine, je to homeopatikum, funguji i na kinetózu, což je můj problém i normálně, a docela zabral, ale nechci to právě přehánět, abych si na to nezvykla a pak by to neúčinkovalo
23. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 asi je to dost individuální, ale všichni mi tvrdí, že by už mělo být vidět v 7tt, tak uvidím... v pondělí mám kontrolu a budu 6+3tt
23. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 tohle jsem teď našla na netu: Zhruba dva nebo tři týdny po vynechané menstruaci už by měla být na ultrazvuku vidět přítomnost srdeční akce u embrya, což je známkou prosperujícího těhotenství.
23. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila děkuji moc za info,to jsem právě našla taky ,už několikrát jsem byla na UZ a nic. Tak snad ve středu na u Dr. Už jsem o jendo mimčo přišla,tak jsem celá vyplašená.. Jinak Vám všem držím palečky,ať se miminkám daří..
23. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 my držíme tobě, tentokrát to určitě bude všechno v pořádku!
23. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 pak jsem se dočetla, že by měla být srdeční akce vidět v 5+3tt, tak uvidíš... určitě to bude v pořádku...
23. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila,evka2011 holky moc děkuju snad to bude OK. Pořád se hrozně bojím.. :rolling_eyes:
23. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 myslím, že to každá... dokud nepřekleneme 12tt... a i pak se člověk pořád bojí, jestli bude v pořádku UZ ve 20tt a pak jestli bude dobrý UZ ve 30tt a jestli proběhne v pořádku porod... pořád se budeme jen bát...
23. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? zatím jsem byla u snažilek, ale nyní již asi můžu být tady jelikož v pondělí jsem objevila //... :slight_smile: podařilo se na poprvé po vysazení HA. k doktorce jdu tedy poprvé v toto pondělí, tak snad bude vše v pořádku... držím všem palečky... :slight_smile: takže listopaďátka... :slight_smile: vůbec nevím do čeho jdu... na natočený porod se bojím podívat... :zipper_mouth:
23. bře 2012 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky porodu se nebojte,zvládly to všechny,můj byl suprovej,stahy a bolesti trvaly 15 minut :slight_smile: To je to nejmenší,ale celých 9 měsíců strachu,jestli je mimčo v pořádku je náročné..
23. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si spíš nedovedu představit, jak přežiju ty minimálně tři měsíce nevolností, nedejbože celých devět, zatím je to je týden a ještě k tomu ta lehčí forma, a už jsem z toho docela hotová :frowning2:
23. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dám Vámmalou naději.. mne už nevolnost přešla během 9tt :slight_smile: .. a jinak do te dobry mi "pomahalo" jen kazdy dve hodiny neco snist jinak to bylo jeste horsi, a pak v lekarne prodavaji zazvorova lizatka primo pro tehotne na nevolnosti. Jinak všem držím pěsti at vše probíhá jak má.. a ještě jedna povzbudivá věta udajně našich babiček (řikala mi ji mudra) "Ten kdo zvrací nepotrácí" :grinning:
23. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evka2011 já jsem na tom stejně, také nezvracím, ale ta celodenní nevolnost mi dává zabrat. Naštěstí mám do konce příštího týdne neschopenku, ale nevím jak to budu zvládat potom. Pracuju v konzultační firmě a denně mám několik schůzek a to bych v dnešním stavu nezvládla. Nejlíp mi je když ležím, jakmile začnu chodit tak mě to nakopává. A zjistila jsem, že mi trochu pomáhá cola. Vím, že to není nic zdravého, ale dám si jen doušek a je mi lépe :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 taky si říkám, že nevolnost je alespoň známka toho, že všechno probíhá jak má :slight_smile: to je jediná útěcha.
23. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jj prej to zpsobuje tan HCG a kdyz je spatne znamena ze ho je hodne :o).. ja se pak taky divila jestli to je ok kdyz uz mi bylo dobre, ale nastesti mi zustala jeste bolest prsou :grinning:
23. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek