• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@eliss2 aspoň malá naděje, díky :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já naivka si myslela, těhotenská nevolnost, to budu párkrát za den zvracet, to se zvládne. kdybych tušila, že to bude nepřetržitě, i v noci...
23. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha já taky nezvracím, ale celý den žaludek jak na vodě... to je děs... :confounded: chvílema si říkám, že by bylo lepší zvracet... :grinning: ale zase holky co zvrací by rády opak... :grinning: dělám obchodáka a je to makačka u klientů... :zipper_mouth:
23. bře 2012 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m máme přibližně stejný termín :grinning: Já jsem u dr, ještšě nebyla, momentálně má dovču, takže jsem objednaná na 02. 04. Ale podle výpočtů by to měl být termín porodu mezi 23. - 26. listopad :grinning:
23. bře 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis To já mám taky 24.-27. listopad .. uvidíme, hlavně aby to dobře dopadlo
23. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Tak jsem si myslela, ze tentokrat do terminovky nepolezu, ale neda mi to:grinning:
Jeste jsem nebyla u Dr., test jsem mela pozitivni v pondeli,dalnice jak blazen, podle posledni MS mi vychazi termin 20.11., ale tipuju spis o malinko pozdeji:slight_smile:
Doma mam 20mesicniho Zachariaska, takovyho malyho zavislacka kojenyho :grinning: no bude to sranda :dizzy_face:
23. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin jééé no krása vítej :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin nebyla jsi driv v nektere disuzi, de byla i Andelka? Neco se mi plete.... :slight_smile:
Jinak gratuluji k testiku a drzim palce, at je vsechno v podarku a Zachy ma brzy sourozence! Moc pekne jmeno mate.
23. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Ty pijes vino?
23. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 s Andelkou chodim do jara 2010, nebo tak nejak, ted uz mame uzamceny pokracovani :slight_smile: a asi jsme se nekde fakt potkaly :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 tak to tě obdivuju, jak obchodník musíš i hodně jezdit autem, jenom z té představy je mi špatně :slight_smile: já jsem zvědavá jak budu fungovat.
23. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne bylo spatne minule uz nevim od kteryho tydne, ale do konce 1. trim to bylo presne to co popisujete, 24h soufl, bleee :-P a zvracet jsem zacala az pak:grinning: ale nastesti to trvalo jen asi 2-3tydny a blila jsem 1x denne :grinning:
ted zatim dobry...
23. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Jo jaro 2010 ano.... ja tam uplne ze zacatku chodila, nez mi byl blizsi podzim 2009 :slight_smile: Tak z tama si te pamatuju :slight_smile: A ted jsme se selsi tady, pekne :slight_smile:

S tou nevolnsoti jsem si uzila u prvniho, ted tuk tuk tuk, at t nezakriknu jsu 8tt a nevolnosti nic, uzivam si to naplno, zatim :slight_smile: Raduji se z kazdeho dne kdy se citim skvele, ani nejsu unavena, protoze vim, ze to muze prijit kdykoliv.
23. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 tak u me to nakonec bylo az leto 2010 :grinning:
a unavu teda citim, a boleni bricha...hlavne kdyz poponasim malyho a to ma sotva 10kg :sweat_smile:
23. bře 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 jo ad jmeno, diky:slight_smile: uz si lamu hlavu s ladicim klucicim i holcicim:grinning: holcicku jsem chtela Magdalenu, meli jsme ji napsanou i u Z., ale v poslednim roce se narodila Magdalenka dvema kamaradkam, tak to asi pada :frowning2:
23. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin obcasne pobolivani bricha povazi i me.... ale to beru jako prirozenou vec :slight_smile: S tim tahanim maleho je to horsi, sice mame uz 2,5 roku ale obcas ho proste musi vzit a jeho 17kg je uz dost. Myslim, ze ted v zacatku to ta nevadi, ale z mi pooroste briso, tak tomu budu muset udelat razny konec..

Se jmenama uz v hlave taky strasim :slight_smile: a vubec ale vubec netusim. Pockam az mi sestra vrati knizku Jak se bude jmenovat Vase dite a to potom zacnu listovat a vymyslet :slight_smile: Me se libila i Matylda... ale abych na deti volala "Maty a Maty", tak to ne :D Ale stejne mam tuseni, ze to bude zase kluk :D

A uplne me dostala informace, ze uz od 10tt jde z krve matky zjistit polavi ditete, delaji to v Prenatalu v Brne :sweat_smile: Ja to taaaak chci vedet kdo se zabydlel v brisku :slight_smile: Jsu neskutecne zvedava, vzdy jsem byla a jsu vic a vic :D
23. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 ja si taky myslim, ze bude druhej pindik:grinning:
a mezi klucicima mame i Matyase:slight_smile: a Matouse
pohlavi si taky chci nechat rict, ale pockam si na velkej UTZ kolem 20tt v Prenatalu, doufam ze se mi zas povede objednat k Vlasinovi :dizzy_face:

jojo, to noseni je blby....a u nas teda jeste kojeni :grinning:
23. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@granda já jsem taky z Hradce :wink:
@eupha z předchozího těhotenství jsem se poučila a vím, že jediný způsob, jak přežít, je nepřestat jíst, ikdyž není chuť..........jsem bohužel jedna z těch, co skončila 4x v nemocnici na kapačkách a to ještě nepočítám, že asi pětkrát mi manžel z nemocnice přivezl infůzní set, jakmile se mi vyprázdnil žaludek, začla jsem blít vodu, celé dny a noci a pak to došlo do stadia, kdy jsem nemohla nic pozřít, z toho mě neskutečně bolel žaludek...tohle trvalo do 23. týdne....bylo to nekonečné...hrozné....toto už nechci ani za nic......
nevím, co mě ještě čeká, jestli se to bude ještě zhoršovat, nebo to, co zažívám, je maximum...dnes jsem byla v práci.......přesto, že jsem chodila celou dobu ukusovat něco k jídlu, v půl dvanáctý se mi udělalo šíleně zle, musela jsem hodit nohy nahoru a sníst celý krajíc, aby se to trochu srovnalo.............
23. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 teda, to je horor... já se taky snažím skoro pořád něco jíst, i když se mi dělá blbě jen při pomyšlení na jídlo. naštěstí mi ještě nevadí vůně, zvládla jsem koupit manželovi v pekařství chleba a zákusek a vyjít schody v baráku, kde někdo připálil lívance nebo koblihy, a hezky mi to vonělo. ale že bych na to měla chuť, to teda ani náhodou :unamused:
23. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hrozně moc obdivuju vás všechny, co už doma jedno děcko máte, nedokážu si představit, že bych v tomhle stavu lezla po zemi s prckem nebo ho dokonce přebalovala... fakt, klobouk dolů
23. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jj sedím v autě pořád... to mi kupodivu nevadí, případně otvírám okýnko, jen musím pořád pít... vypiju toho denně hrozně moc... do oběda sem zvládla už dva litry... spíš je mi hůř v kanceláři, jsme v klimatizované prosklené budově, kde je takové divné klima a to mi moc dobře nedělá. :frowning2: nemám vůbec chuť k jídlu ani hlad, jen hroooznou žízeň :grinning: jestli to takhle půjde dál, tak vůbec nevím, jak to vydržím...

@ivana21m já mám taky podobný termín kolem 20.listopadu... :slight_smile:

@katunka82 už od 10tt? to je skvělý... jen do brna je to tedy dálka... taky mě hrozně zajímá jestli to bude holčička nebo chlapeček, chtěla bych si už začít kupovat oblečky... :grinning: radši bych holčičku, ale ve finále, je to asi jedno... :slight_smile:

holky kdy plánujete oznámit okolí novinku? čekáte 3měsíce nebo i dřív? velikonoce by se k tomu hodily... :grinning:
23. bře 2012 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja toho ted asi moc kupovat nebudu, ale na malyho siju, tak chci vedet predem co to bude abych neco na mrne usila, po porodu to asi hned tak nepujde:grinning:
jinak teda budem porizovat snad jen vetsi postel pro Z., kterou nevim kam dame, on spi s nama, respektive ma balkonek z postylky, bez bocnice
23. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 Ahojky, taky delam obchodaka. Mudra rikala ze denne sedet v aute je stejne riskantni jak sedet v kancelari.. ale kdyz vidim co nektery paka na silnici vyváději, tak si timnejsme uplně tak jistá :sunglasses: ..Jak dlouho myslis ze vydrzis jezdit? Kolik tak najezdis mesične km?
23. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 manželovi rodiče to vědí, našim to řeknu o Velikonocích a ostatním až po třech měsících, ale nejraději bych to vyžvanila hned každému :grinning:
23. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jezdím po praze, tak to ani není tolik o kilometrech, ale o čase, který trávím v autě... denně tak půlku pracovní doby... je to tu ale hrozný stres - spíš nevím, jestli tím chci zatěžovat toho malýho drobečka... protože stres je podle mě hrozný... samá porada a reporty... :confounded: co ty? jak to plánuješ?
23. bře 2012 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 byla jsem včera na degustaci, jinak si sem tam decinku dám, ale to je hodně málo často, protože manžel víno nepije a samotné mi nechutná, takže tak maximálně akorát na nějaký přípitek, nebo decinku při posezení s kamarádkou...
23. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 já jezdím teda od Humpolce po Třinec a denně jsem na D1. V Praze jsem žila a občas tam jedu kdyz mam vyměněné zákazníky s kolegou.. najezdim 5-6tis km za mesic, coz vyda stejen jako jezdeni po Praze.. a kdyz porovnam jezdeni po Moravě a v Praze.. tak ted na dalnici poznam kdyz jedu smer Brno a směr Praha.. na Prahu jezdej daleko vic "prasata" na Brno se mi snad stalo jen jednou az ty tři roky ze mne nekdo predjel z prava... a na Prahu temer po kazde, a to v situacich kdy jsem jen v kolone a cekam az jedne kamion co jede 85 predjede druhyho co jede 82 :grinning: .. co musim teda v Praze uznat ze je dobry, je tam vic ohleduplnejsich ridič nez jinde, v Brne nebo Ostrave se Ti temer nestane ze by Te nekdo jen tak dobrovolne pustil se zařadit.. mozna to je tim z emam Prazskou značku :grinning: .. ale co se tyče hustoty provozu, parkovani a kolon, tak Praha vede na plnej čare, a jsem rada ze tam jezdim jen občas.. Jela jsem k zakaznikovi do Katerinsky, a z tohoparkovani a modrejch bilejch prerušovanej a nepřerušovanejch mne malem kleplo tak jsem parkovala u Apolinaře :slight_smile: .. ale zas kdyz jsem v zime skončila diky navigaci nekd ev lese ve stoupaku v zatačce a couvala do lesa do stromu protoze jsem mela blokly kola. tak bych Prahu brala hned :slight_smile:).. jinak porady jen kazde pondeli v 6 rano a pak velka jednou za mesic, a reporty denně přez VPN. Co kde jak proč nač, presne rozepisovat od kolika do kolika jsem tam byla co jem si tam povidala. A dve noci z tydne spim mimo domov. Tak že si myslim že bych chtěla vydržet do konce června. S briškem uz jezdit nebudu, nestoji to za to.
23. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 teda, ty jsi taky neuvěřitelná, jak to dokážeš? mně se dělá v autě blbě vždycky, natož teď, a ten stres v provozu... a poradu v 6 ráno bych asi strávila na záchodě :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 chudáku, denně po D1? to je děs... a to spíš dva dny v týdnu mimo domov? spáváš po hotelích? to ti bude asi domácí postýlka dost chybět, až bude bříško větší...
jinak je to je podobný... je fakt, že v praze je ta zima celkem v pohodě... jen když napadne víc sněhu, jako zima 2010 a zůstanou zaseklý kamiony, tak se prostě nedostaneš nikam... jinak to jde... jen se mi s tím bříškem taky moc jezdit nechce... kor pak v tom vedru... to je pak klima - vedro - klima - vedro... to je na zbláznění... vidím to taky do června - asi max...
začínáme do toho stavět domek - dřevostavbu, tak doufám, že do června to bude pod střechou a budu si moct vymalovat a tak, už si to tam dělat hezký... :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 nedokazu, občas to flakam, a musim si na benzince lehnout a dat 20 :grinning: a jestli mne ted po 12tt ta unava neprejde tak jdu na neschopneku driv nehodlam nekde zachrapat na dalnici...

@pe_t_ka123 jo denně D1 to drncani mne dost uspava.. coz je muj nejvetsi problem. Spavam po hotelich a pensionech, tak že i s tou stravou je to takove na prd.. Jsem rada ze s enašel nekdo kdo ma podobny "problem".. ono i pak hledat wc v tom aute asi nebude v zacpane Jizni spojce nic moc :D.... A domekněkde za Prahou? to budeš mit super kdyz budes mit klid na zarizovani a malovani pak si to budes pekne zivat.. mi jsme rekonstruovali loni na podzim, a ja pri ty dvy praci zarizovala sadrokartony, počitala elektricke zasuvky, objednavala a počitala dlazbu a stalo mne to s tim mym autozivotnim stylem +12kg :unamused: ted uz jakz takz bydlime a rekal jsem ze zbytek budu navrhovat a dodelavat az o mateřsky, ze ted na to nemam.. muj jezdi kamionem od pondeli do patku je pryč, a moc na ty technicky veci neni.. ted apokud to neni auto nebo motorka :grinning: mužu se zeptat s čim obchodujes?
23. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek