• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Ahoj holky, zdravím nové maminy a přeju, ať je vše v pořádku a tak jak má :slight_smile: .
Co plánujete na víkend? Má být krásně sluníčko.
23. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 ježiš až do 23tt to je masakr. Jinak s tím jídlem jsem na to už také přišla, pokud stále něco po kouskách jím, je to lepší. Nejintenzivnější to je vždy dopoledne, odpoledne mě pobolívá žaludek trochu a večer už o něm ani skoro nevím.
23. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa já vzhledem k nevolnostem budu asi spíš polehávat, ale ležím v kuse už od pondělí, tak bych se chtěla jít alespoň někam na chvíli projít. Špinění už mi přestalo, takže snad můžu. Co máš v plánu ty?
23. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci jít zítra ven na procházku a jsem domluvená s kamarádkou na večeři. Můj velký koníček je focení, tak bych ráda vyvětrala foťák :slight_smile:. A v neděli někam na sluníčko. Do teď jsem chodila cvičit, na jógu, ale to se bojím, možná si půjdu zaplavat.
Myslím, že malá procházka Ti udělá dobře, podle předpovědi má být parádně a v pondělí by se to mělo zkazit, škoda toho nevyužít :wink:
23. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Mně nic není, jen prsa bolí a dokonce se mi vrací chut k jídlu. Tak nevím, jestli je to dobře nebo ne, když vám je všem tak zle :slight_smile: .
23. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 já jsem obchodák s telekomunikacema a ICT. tak taková technika... ale je to dobré... jen ten stres je tu na denním pořádku a myslím si, že je to pro mimčo to nejhorší... zase na druhou stranu, než bude pod střechou ten domeček, tak zas nechci sedět doma a kynout... :grinning: jako stavím furt na benzínkách... ještě chvilku a budou mě tam už znát... na jižní spojce stojím každé ráno a protože mám furt hroznou žízeň, tak furt musím stavět. bez lahve s voudou nevycházím... :slight_smile:
s čím ty obchoduješ? to musí být náročný být pořád po hotelích. v pondělí jdu k mojí doktorce, tak sem nervozní, co se bude dít... už se asi i těším... snad bude všechno v pořádku.
to býváš dost doma sama vid? to já bych se bála. sem hroznej posera.
je super, že už bydlíte, my bychom měli mít domek dostavený v červnu, jen pak musime dodělat vnitřky, aby se tam dalo nastěhovat... takže pokojíček a kuchyň budeme dělat až za pochodu... :-/
23. bře 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak každý má ty příznaky trochu jiné.. Buď ráda, že ti špatně není :slight_smile: Uvidíš, dobře to dopadne. Jinak spíš asi na gravid jógu, klasickou bych takhle na začátku neriskovala. Až budu mít po prvním trimestru tak chci taky chodit na nějakou gravid jógu nebo pilates pro těhotný.
23. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ve fitku, kam chodím je i gravid jóga, tak bych pak chodila. Ona by neměla být problém ani klasická jóga, už jsem tam pár těhulí zažila a instruktorka je hlídala, řekla jim, které pozice by dělat neměly :slight_smile:.
23. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa budu stavět domeček, abychom měli kde bydlet, vařit oběd, zákusky, rýt zahradu na sadbu brambor,,, tak se nudit nebudu,,,, už ted peru prádlo, abych měla náskok na ráno,,
zítra budu dělat luxusní zákusek,, pečený banán v listovém těstě,,,
23. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Tééda, Ty jsi akční :slight_smile:. Banán v listovém těstě? Sem s receptem, zní to dobře, mňam :slight_smile:
23. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozvalet testo na tenko s nastrouhanou kurou z citronu, nakrajet 2-3cm proužky,, oloupat banan a prouzky omotat okolo bananu, jako na kromrolu das na pekac a pomazes vajickem,,,tak a to pak jde nez to bude,, tak to jde posazet oriskama...
23. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe_t_ka123 tak to mas zas vyhodu benzinek, ja na nekterych usecich musim dat za vdek lesikem :grinning: a nekde na novych dalnicich nesjou benzinky.. tak je to krušné. A pokud nepotrebujes nahanet penize a nevadej Ti omezene vychazky, tak určo jdi na nemocenskou, bo takovyho klidu si uz v zivote neuzijes (duchod mit nebudes hihi)... sama doma nejsem dole ma byt tchyně :unamused: :sunglasses: .. předmět mého obchodu napisu radeji do zpravy ať tu nikoho neděsím.. :rolling_eyes: :slight_smile:
23. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? jsem úplně na začátku, ale věřím, že se to povede až do konce a Martínek dostane na konci listopadu sourozence :slight_smile:
23. bře 2012 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, vítej v listopadu :slight_smile:
23. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela ahojky, vidím, že budeme mít stejně staré děti :slight_smile: taky jsem chtěla max. dva roky, ale bohužel... znám to z rodiny, ségra je mladší přesně o rok a půl. jak dlouho jsme si spolu hrály :slight_smile: než mě přerostla :grinning:
23. bře 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak skoro ani nevím, že jsem těhotná, akorát na mě jde únava. dnes jsem málem nedořídila domů, jak se mi zavíraly. to jsem měla u syna taky. ale teď to můžu svést na jarní únavu. budem to ještě chvíli tajit, až to prostě bude trochu vidět a výsledky v pořádku. vy už jste to rodině říkaly? dnes jsem to řekla doktorce, protože jsem tam šla s kašlem. jo a dostala jsem seznam asi 6 léků, které se dají brát v těhu, to se hodí. hned jsem si skoro všechny koupila a pětistovka v pytli :slight_smile:
23. bře 2012 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara teda, to si neumím představit jít pracovat od takového malého cvočka. a ještě k tomu mít zase bříško. druhé bylo plánované? já jsem šla do práce po dvou letech. děti měly být za sebou, ale bohužel. naštěstí jsem sehnala pro Martínka relativně levnou soukromou školku, tak to bylo štěstí.
23. bře 2012 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 jéé ahojky, máme stejně stará dítka :slight_smile: kdy má malá narozky? náš 12.4.
23. bře 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai ahoj, co se týče té mateřské, tu bys měla dostat stejnou jako u prvního ne? rodičák bohužel ne..
23. bře 2012 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jé ty bydlíš ve vysočanech, tam skoro každý den nastupuju na vlak :slight_smile: pracuji v Karlíně.
23. bře 2012 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá, jaké doporučení ohledně stravy a pití dostanu od paní doktorky :slight_smile: u předchozího těhu byla povolená jedna káva s mlíkem a dokonce i vinný střik a pivo občas - protože mám nižší tlak. a naordinovaná byla druhá večeře :grinning:
holky, kdo máte rizikovku, máte předepsány vycházky a kdy?
23. bře 2012 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Kami, tak co už bylo srdíčko? ono záleží, kdy jsi měla ovulaci, ta to může dost posunout. já ji měla až 22. den a početí ještě později, takže jsem prostě extrém. totéž bylo u syna, povedl se nám 27. den cyklu :wink: takže všude jsem musela říkat, že platí termín podle utz. ale malej se chtěl stejně narodit o týden dřív.
23. bře 2012 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahojky, koukala jsem, naše malá princezna má narozky 20. dubna a právě jsem zoufalá, protože to je snad poprvý, co nevím, co jí koupíme za dárečky :slight_smile: Nemáš tip? :grinning: My jsme chtěli dítko tak, aby to vyšlo tak, že bych šla z rodičovské na mateřskou, ale o půl roku nám to nevyšlo :slight_smile:)
23. bře 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 tak poradím ti jedině pokladnu - kasu, nebo encyklopedie. my máme jště vláčky z Ikea. a od příbuzných dostane duplo.
tak jsem si tu pěkně zaspamovala, než jsem vás dočetla. holky, mějte se krásně, my zítra s malým vyrážíme k našim vlakem, to pojedem celé dopoledne. a pak už bude dobře. potřebuju si doléčit kašel, takže trocha maminkovské péče mi přijde vhod. papa
23. bře 2012 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Tak kasu máme od Vánoc a už máme poztrácené penízky. :slight_smile: Já uvažuji o venkovní trampolíně, když je někde vidí, tak ji z nich nemůžeme dostat. Ale přece jen se bojím, aby ji to bavilo i doma, no.

Holky, co jezdíte v rámci zaměstnání autem, klobouk dolů. :grinning: Bych problinkala celou pracovní dobu. Já jsem teda taky zjistila, že musím pořád ujídat. Jako nepřecpávám se, to ne, ale každý dvě hodinky musím něčím zaplácnout žaludek, dneska jsem otevřela zavařený okurky a teda udělaly mi moooc dobře. Pak jsem dojedla Verunčinu zmrzku, co nechala a teda, ač je to kombinace prapodivná, tak mě to zachutnalo :grinning: Jo a co mi faktu udělá strašně dobře je maso. Takže zítra budeme grilovat pěkně masíčko a zeleninku, už se těším :slight_smile:
23. bře 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 děkuji za rady,k doktorce jdu ve středu,tak doufám,že už to srdíčko uvidím. Vzhledem k tomu,že musím ležet tak má člověk srašně moc času myslet na to,jestli je všechno v pořádku.Docela Vám holky závidím,tak bych šla na procházku a aspoň se odreagovala... :slight_smile: Jinak moje dcera má taky narozeniny a vyhrála to vodní želvička...
24. bře 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 Ahoj, bydlím na Nové Harfě, to je od nádraží libeň kousek. Ty bydlíš kde? Jinak vítej :slight_smile: Co se týká vycházek, tak já mám zatím neschopenku na 2 týdny a mám nárok na 6 hodin vycházek - od 10 do 12 a pak od 14 do 18. (můžeš si určit sama). Nejpozději se podle nového zákoníku dávají do 18 hodin.
24. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky včera jsem se byla po celém týdnu projít a došla jsem do lékárny a koupila si zázvorový lízátka, stojí asi 50,- a je jich tam asi 12. Fakt na nevolnost pomáhají a hlavně jsou moc dobrý. Mají různé příchutě, akorát nevím jestli jsou vhodný na zuby a na tloušťku, jsou dost sladký.
24. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ty lizatka minule taky koupila, ale nektery barvy mi delaly jeste vetsi peklo, tak jsem je brzy lizat prestala :sweat_smile:
nakonec jsem mela nejaky zazvorovy cucaci tablety na nevolnost, ale uz vubec nevim jak se to jmenovalo...
jo a cesty do prace napr. jsem prezivala na hroznovym cukru, takovych tech bonbonech ve valecku, tak treba taky tip pro nekoho :slight_smile: (vcera jsem si koupila mandarinkovy, mnam:grinning:)

ja se zcvoknu z toho vstavani, Z. ted temer kazdej den vstava kolem pul 6, to je na me fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
24. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Okurky a zmrzlina :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek