• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@kamisek35 vodní želva živá jo? my máme doma králíka, ale bude na maso..
24. bře 2012 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha my bydlíme u Mělníka, ale dřív jsme bydleli v čakovicích. jsem zvědavá, jak budu mít ty vycházky. ráda bych zvládala chodit pro malého do školky.. a ty bydlíš v těch nových domech? tam jsem si taky vyhlížela byt :slight_smile:
@aerin u nás je to s vstáváním to samý, i dnes o půl šestý. takže se dobře připravuje na posun času. jak to ty dětičky vědí...
24. bře 2012 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já jsem to zatím našim neřekla... jestli to vyjde, tak by to dostali k narozeninám už s fotkou z prvotrimestrové kontroly na přelomu dubna a května...
24. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila játo tentokrát neřeknu nikomu dřív /mimo tatínka :slight_smile: /než mezi 12-16 týdnem .Minule jak nám to nevyšlo,tak mě všichni chodili litovat a bylo to ještě horší. Jinak obdivuju holky Vás všechny,co chodíte do práce..Sice ty omezený vycházky jsou na prd,ale aspoň člověk trochu zvolní a nehoní se.@maximka33 no živou želvičku,dala jsem babičce peníze,ať malé něco koupí,když já musím ležet a dopadlo to takhle.. :grinning:
24. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 aha takže takový neplánový dáreček :wink: no já furt nevím.. nejraději bych to řekla. ale taky máme za sebou potrat. a te´d se zadařilo až po roce a půl. už jsem to musela říct doktorce, když jsem si šla pro léky a kámošce včera. ale asi to udělám tak. že když se mě někdo blízký zeptá, zatloukat nebudu. ale šířit to lavinou asi taky ne.. zatím. až po NT screeningu.
24. bře 2012 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Ahoj, my taky vstáváme strašně brzo a to už od mala, to jsme vstávaly s malou třeba ve 4 :rolling_eyes: Teď teda spí tak do 6, ale stejně pro mě je to málo, i když jdu spát kolem 10. A to už malá nechce spinkat po obědě, zato já si dám 20 a Kikča si u mě zatím hraje nebo jí pustím pohádky u mě v posteli.
25. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 řekla jsem to okolo jen lidem, kterým bezmezně věřím a vím, že si to nechají pro sebe a kdyby něco, tak mě litovat nebudou... ostatním tak nějak mlžím a je to dost těžký, když se mě spousta lidí v práci a kamarádi ptají... ale zatím všude jen říkám - pracuje se na tom... v práci to neví nikdo kromě 2 kolegyň, naši se neptají, takže těm to oprvdu dám až jako dáreček s fotečkou, až budu mít průkazku...
25. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska je krásně a já nemůžu ven a ještě musím koukat v telce na formule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: @vera_vila jasně,to je na každým,kdy to řekne,já už jim nechci způsobit další bolest,prožívají to ještě víc než já..Minule jsem jim to řekla v 6 t a v 10t už bylo o všem. Jen by mě zajímalo jak ty kg dám pak dolů,pokud se budu takhle válet,tak ze mě bude kulička.. :slight_smile:
25. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to řekla v pátek mamce. Kdybych náhodou skončila v nemocnici, aby se s tátou nevyplašili, co se děje...
25. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Kila dáš dolů při procházkách s kočárkem :wink:
25. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jaká byla reakce ? :slight_smile:
25. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 První reakce byla šok a jestli si uvědomuju, do čeho jdu. Za chvilku už dobrý a hned do Nextu hrabat růžový šatičky na holčičku :grinning: . Brácha má kluka, takže mamka je ochuzená o holčičku, kterou by strojila do šatiček :slight_smile:.
25. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, nějak mě pobolívá kolem vaječníku, nevíte, co to je? přemýšlím, kde vlastně je vajíčko na konci 5. týdne, jestli už uprostřed nebo blíž vaječníku?
25. bře 2012 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa ty brďo, a proč nemocnice? jinak mám zkušenost, že hubnutí po porodu není z jízdy s kočárkem, ale díky kojení :slight_smile: já kojila rok a zhubla jsem tak, že jsem vážila o dvě kila míŃ, než před otěhotněním. a vůbec jsem nesportovala :slight_smile:
25. bře 2012 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 On mě doktor trošku vystrašil, že kdybych začala krvácet, tak musím hned přijít a mimo ordinační hodiny mám mazat do nemocnice. Tak proto :slight_smile:.
Kojení a kolotoč kolem mimča je nejlepší dieta, co? :wink:
25. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa jj přesně tak. jen se nesmí zapomínat jíst pravidelně :slight_smile: protože moje švagrová, co má dvojčata, moc nezhubla.. doteďka ráno nesnídá, ani děti..
25. bře 2012 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem pred otehotnenim vazila 49kg a kojenim jsem shodila az na 41/42 :-P to uz byl fakt masakr.....kojim sice furt, ale uz min a od Novyho roku teda vesele kynu :sweat_smile:
25. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 v pátém týdnu už je rozhodně v děloze...
25. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no tak to jsi zhubla moc. myslím, že se hubne hlavně první rok, pak už to tělo ani nepozná.
25. bře 2012 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
On Zakous jeste v roce jedl neco jinyho krom mlika spis zridka...a do roka a pul jsem kojila snad 10x za noc...tak to bylo asi tim:grinning:
25. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to jde? jak se vyvíjí nevolnosti? U mě zatím probíhají s určitou pravidelností. Je mi špatně v noci, to mě nevolnosti i budí, potom celé dopoledne musím ležet, jinak mě to nakopává. Pak po obědě se to uklidní, to už můžu i normálně fungovat a pak to zase začne večer a trvá to dokud neusnu. Takhle se to u mě zatím vyvíjí několik dní :slight_smile:
25. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahoj, jojo, bydlím v těch nových na Harfě. Je tu klid, akorát okolí nic moc. Před tím jsem bydlela na Motole a to byla jiná :slight_smile:
25. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no to jsem nekojila ani novorozence tak často, a to říkám, že mám fakt živé a neklidné dítě :grinning: ale v noci byl fakt zlatej, napil se pořádně a spinkal. a zoubky ho v noci za celou dobu zlobily asi 3x. holt super spánek po tatínkovi.
@eupha u mně nevolnosti žádné, to asi nepřijde. to spíš únava, bolest kostrče. teď jak mě pobolívá ten vaječník, to je divné. jak kdyby se chystala ovulace, přitom tento byl aktivní minulý měsíc.. je to fakt divné. no ať už má po KO:
25. bře 2012 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po krásném víkende opět nový týden :slight_smile:
@eupha U mně nevolnosti pomalinku nabírají na síle...Ráno mě bolí prsa, tak že se je nemůžu ani dotknout. A dost nevolno mě je k večeru. No a chodím spát v 9hod.... :confounded:

Jinak holky nemáte některá zkušenosti s celulkou v těhu? Já jsem teprve na začátku a celulka se mi rapidně zhoršila ....cca 3 týdny....Takže vůbec netuším co s tím :frowning2: Ale holky rapidně, nechci si ani představit, co bude na konci těhu :frowning2:
26. bře 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis - s celulitidou jsem se vyděsila dneska ráno..chtla jsem si vzít nedávno koupené šedé kalhoty a nejde to..Vypadám v tom podobně jako dřív v béžových tzn. strašně...

Mě přestává být špatně (je to možné na přelomu osmého a devátého týdne?), jen nesmím dostat hlad, to je pak zlo. Ale bolavá prsa a únava mě pořád honí dost úspěšně...
26. bře 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 on spal asi do 4 mesicu klidne 8 hodin v kuse....pak se to zacalo postupne zhorsovat, az jsme skoncili za dobrych noci co hodina az dve, za blbych noci treba co pulhodiny:grinning: krom toho spaval vzdycky blbe i pres den, treba po pul hodinach, a az nekdy v roce a ctvrt zacal usinat rozumne kolem osme, do te doby to bylo cca ve 22h a meli jsme obdobi kdy to bylo 23 - 24h , sranda:grinning:
ted spi pres den 1x tak 45min - 1,5h, vecer jde spat cca v tech osm (ale nekdy uspavam skoro hodinu a to teda uz rostu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), spi az cca do 4:30, kdy kojim a vstavame po te 5 :-P
samozrejme s vyjimkama, znas to :grinning:

jooo a nevolnosti uz u me zacaly, achich ouvej :sweat_smile:
26. bře 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik děsím se léta :frowning2: Nejsem zástavce drahých krémů proti celulitidě, ale asi budu muset masírovat....TOPVET z lékárny stojí 60Kč a je prý nejlepší...tak asi ho zkusím...
26. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha u mě nevolnosti stabilně celý den, dřív to bývalo aspoň k večeru lepší, teď už je to tak nějak stejně, ráno samozřejmě nejhůř. Ale včera mi dal prcek volno, to mi bylo chvílema i dobře :slight_smile: zato dneska to doháním :frowning2:
ve čtvrtek jdu na první kontrolu, pak už to asi budu muset říkat, jednak se dost lidí vyptává, jednak už se mnou počítají na různé akce na léto, tak budu muset s pravdou ven
26. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze boze...a ja jsem tak blba, ze si ctu na aperiu o porodnicich, ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
je mi z toho ouveeeej :confounded:
26. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,k těm kg..Jde mi o to,že jsem 1/2 roku brala hormony,přibrala jsem 20 kg a teď v těhu musím ležet a opět se cpát dalšíma lékama,tak to vidím na dalších 20,takže s tím pak bude ai hodně velký problém.Jinak o celulitidě ani nemluvím,to je úplná katastrofa a to mastím a mastím..Můj chlap mi pořád z legrace říká,že si našel hubenou kočku a teď má sexy boubelku..Při mojí první holčičce jsem nezhubla ani kg dokud jsem kojila,asi až dva roky po kojení se vše vrátilo.. :grinning: :sunglasses: Jinak vaječníky a břicho mě taky pořád bolí,tak jsm zvědavá ,co u Dr.
26. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek