• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aerin to nesmíš! mně to doktor zakázal hned, jak jsem řekla, že uvažujeme o miminku :slight_smile:
26. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 co nesmim?:sweat_smile:
26. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lézt po internetu a koukat na to o těch porodnicích! :slight_smile: mně zakázal i těhotenské diskuze a fóra a zaručené rady:wink:
26. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 tak vzhledem k tomu ze mi neni uplne jedno jak ze me to dite vyleze, tak mi nic jinyho nezbyva, ne?:grinning:
26. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 jo a co tu teda delas, kurna!:grinning:
26. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no právě :slight_smile: já mu hned říkala, že je to marný...
mně to taky není jedno, je to moje první, takže vůbec nevím, co čekat, ale chystám se v budoucnu na nějaké kurzy, tak snad mi to tam někdo vysvětlí. Ale zatím mi to přijde hrozně daleko, teď se soustředím jen na to, abych přežila ty nevolnosti
26. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evka2011 holky to je hloupost,já si aspoň trochu nepokecat,tak se zblázním :grinning: vzhledem k tomu,že to zatím před našima a dcerou tajím,to bych nevydržela :grinning:
26. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A pokud by to vyšlo,tak přesto,že to mám 2 hodinky cesty,tak bych jela rodit do Brna,už jsem tam jednou rodila a nedá se to srovnat s tím,co tady mám v okolí..
26. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 a kam?
ja prave resim a nemuzu si vybrat to "mensi zlo":sweat_smile: ja jsem rodila v Ivancicich, i kdyz jsem Brnacka
26. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 já to taky nemůžu vydržet, tady už jsem to rozkecala všude :slight_smile: zatím to taky tajíme, ale jak je mi blbě, tak pro mě bude jednodušší to fakt říct, aby se mě pořád lidi nevyptávali, co mi je. tady to aspoň můžu s někým probrat a porovnat. já mám štěstí, že u nás je porodnice skvělá, můj doktor tam rodí a je fakt dobrej, tak snad se mi podaří si ho zamluvit :wink:
26. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Milosrdných,tady u nás na severní moravě je to děs.. :grinning:
26. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Kami, tak to máš teda trápení s těmi kg.. no taky se toho bojím, budu zase starší. takže se budu krotit, ať nepřiberu moc a hlavně, ať to jde dolů. předtím jsem přibrala 12,,5 kg, to by bylo fajn. takže tě taky bolí vaječníky. já to vůbec neznám... no k doktorce jdu až za deset dní, kdy ty?
@andrejkonellis zatím jsem si celulitidy nějak nevšímala. průběžně mažu po sprchování a je to znám, pokožka je příjemně hladká. tak uvidíme, jestli se s tím něco stane. spíš mám strach ze strií, kolem prsou jsem to měla hrozné..
26. bře 2012 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 :sweat_smile:
ja proste fakt nevim, jako casu dost, ale...
a ono je to asi i jedno, protoze zalezi na koho padnu, no....blbci jsou bohuzel vsude:frowning2:
26. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 asi si pak budu muset pozvat Cejhamlovou :grinning: ,aby mě dala dokupy.. :grinning: Na kontrolu jdu ve středu,to budu skoro 7t,tak doufám,že už uvidím srdíčko,dám vědět..@aeriaby to nebyla taková rychlovka,že porodíš v autě... :slight_smile:,né,že bych to někomu přála,ale párkrát už se to taky stalo.. :zipper_mouth:
26. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ja jsem minule rodila 26hodin, takze v takovej zvrat asi moc neverim :sweat_smile: ja se prave spis bojim, ze zas pojedu moc brzy:frowning2:
26. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin počkej, počkej já su taky z Brna...takže v Brně máš špatné zkušenosti? :frowning2:
26. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Já teda 15 min,takže plánuju pobyt asi týden před porodem v Brně.. Podruhé to je daleko rychlejší.ale potom to zavinování dělohy horší,prý..ale to už moc předbíháme ještě nás čeká 8 měsíců :grinning:
26. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné slunečné ráno, maminy :slight_smile:
26. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám takovou otázku, je tu někdo kdo už rodil a to v Liberci?
26. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 strie taky, to jsem zvědavá jak dopadnu já...od teď každý den mažu : prdélku, stehna, bříško...a prsa začnu asi taky...moje tělo je náchylné na celulku a strie :frowning2:
26. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejkonellis ale nemam:grinning: rodila jsem v Ivancicich...no ehm, protoze jsem nechtela v Brne, to je fakt:grinning:
no ale ted uz to na Brno vypada a fakt nevim kde...
ale hele klid, ono je to proste o ocekavanich

@kamisek35 aha, tak to je fofr:grinning: ja jsem jenom tlacila hodinu a pul :grinning:
26. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, strie....uaaaa
jestli se neblinkatem poslu vam fotku meho bricha :grinning:
26. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis ja mazala snad 100x za den a bylo to k nicemu:frowning2:
26. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no jo no...je to všechno o pokožce...někdo nemá vůbec a někomu nepomůže ani 100x mazat...to je přesně můj případ... od 14 let jsem měla 56-58kg (173cm)...za 3 roky se mi váha ustálila na 62kg a tělo vypadá jak s 20kg navíc....a to jsem cvičila...ale hold sedavé zaměstnání nemůžu změnit... :unamused:
26. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec se nás spousta sejde v Brně.. :slight_smile: :grinning:
26. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsme se vrátili z hor, tak jsem zase tu. Vidím, že se bavíte o váze a mazání apod. Já jsem při svých 178 cm otěhotněla, když jsem měla cca 61 kilo, přibrala jsem asi 28 a15 mi zůstalo a dolů nešlo ani deko. Prostě těch zatracených 76 kg mám od porodu. A to ještě pořád kojím (do 6 měsíců plně), s kočárem jsem lítala jako blázen, vylezu do 3. patra s prcke snad 15 denně a stejně nehubnu. Teď je mi to jedno, ale děsím se, kolik zase naberu. To bych totiž mohla pokořit metrák :unamused:
A k tomu mazání, já jsem mazala hoooodně nepoctivě a břicho úplně v pohodě, zato od puberty mám strie na zadku a na stehnech, takže stejně se v plavkách moc nevystavuju :confounded:
26. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 a jak to mas v planu ted s kojenim? jak casto kojis, jak stary ditko...? promin za tolik dotazu :grinning:
mne se to momentalne dari celkem drzet na tech cca 3 kojeni za den, rano v posteli, na poledni a na vecerni spani....on totiz drahousek bez toho neusne :sweat_smile:
26. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Malému je 14 měsíců a už nějakou dobu (cca 3 měsíce) kojím jenom ráno po probuzení a večer před spaním. Přes den na to ani nepomyslí, prostě to u nás patří už jenom do postele :grinning:
Mám v plánu ho během léta odstavit, tandem kojit nechci :grinning: a chtěla bych, aby to bylo dost s předstihem, aby pak neměl pocit, že je odstrčený. Uvidíme, jaká bude realita.
26. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 ja to vidim stejne, no....chtela jsem kojit do dvou let urcite, tak to celkem stiham, Z. budou 2 kooncem cervence, tak to bych to chtela asi utnout uplne...do te doby bych se ale uz teda chtela pokouset at zvladne usnout i s muzem, bez prsa...tak uvidime:frowning2:
a on je teda prsomil pekelnej, vubec bych se nedivila, kdyby se chtel zas kojit s miminkem, i kdyz uz bude odstavenej :sweat_smile:
26. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Uvidíš, oni nás ti prckové někdy překvapí :grinning:
26. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek