• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@sova33 jo, uvidime:grinning:
26. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Kamarádka kojila přesně do dvou let, pak měl prcek nějaké zvracení nebo něco takového, tak doktorka nakázala tři dny nekojit, kamarádka malému řekla, že mlíčko odnesla paní doktorka, přelepila si bradavky náplastí s Garfieldem (jinou nenašla) a malý to prostě přijal a odstavení bylo hotové. Sice pár dní kontroloval, jestli jsou opravdu zalepené, ale kojení nevyžadoval.
26. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 no teda, mně nikdo nic zakazovat nemůže :slight_smile: u mně je to tak, že čím víc mám info, tím víc jsem klidnější. prostě i na císařský řez jsem si udělala porodní plán a vyšlo to na 100 %. když jsem odcházela z porodncie, tak jsem tam chtěla jít zas, tak jsem byla spokojená. a diskuze na netu mi moc pomohly a přesvědčily mě, že porodnici jsem vybrala správně :wink: ale věřím,, že někomu dost vadí číst o problémech a o tom, co všechno se může stát. každá jsme jiná.
26. bře 2012 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 kami, ségra měla první porod dost rychlý, ráno porodní bolesti a večer malá na světě (málem nedojeli včas) a o tři týdny dřív. druhá dcera až 2 dny po termínu a hlavně tam byla i přes noc, to bylo pomalejší. fakt je každý porod jiný. moc se to nedá porovnávat. mně přišel ten její první dost rychlý. tak druhý si vytrpěla víc.
26. bře 2012 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis tak přidej ještě boky :slight_smile: jinak musíš být pěkná hubenina :slight_smile:
@aerin uvidíš, třeba to kojení přejde samo. mnohým dětem to přestává chutnat s příchodem menstruace ( u nás ne). některým, když se vyvíjí miminko. náš malý se odstavil sám. a pak už miloval jen lahvičku.
26. bře 2012 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 souhlasim:slight_smile:
ja zadny vylozeny traumata z prvniho porodu nemam, nebylo to zas tak hrozny, ale mohlo to byt lepsi:sweat_smile: napriklad jsem se nakonec stejne nechala vmanipulovat do toho abych vylezla na kozu (tlacila jsem nejdriv na vsechn ctyrech, pak na koze, zas na zemi a nakonec bohuzel zas na koze) i kdyz jsem vedela (jednak z epina a jednak z toho samotnyho stridani polohy tam) ze se mi tak tlaci proste blbe:frowning2: dal mi napriklad trvdili ze NENI MOZNY, aby diteti podali vit. K oralne, misto injekcne (jako proc, kdyz jinde to jde), ze NENI MOZNY, aby nerezali pupik (opet, proc to jinde jde?) atd.....
26. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem si dnes volala na gyndu, a´t mi posunou hodinu kontroly, měla jsem tam být v 11, a na prohlídku doktora mám 3 hodiny, jinak to je neplacené, tak bych se musela vrátit do práce a to bych nestihla vyzvednout malého ze školky. tak mě dostala, že jsem objednaná už tento čtvrtek! no to toho asi nebude moc vidět. takhle brzo jsem tam nikdy nebyla :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 juu, tak to je super:slight_smile: ja jsem taky dnes volala a jdu 4.4 :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aerin to je smutné. věřím, že vše je o přístupu. já byla nadšená z toho, že u mně může být manžel, i když to byla operace. byl samozřejmě u hlavy a nic neviděl, ale prcka viděl první :slight_smile: a taky si ho pochoval na hrudi, zahřál ho, když já jsem nemohla. bylo to úžasné. ale teď bych ráda rodila normálně, kéž by. rodila jsem v menší soukromé porodnici, kde se rodí jen tak 6 dětí denně, bylo to fakt krásné, na všechno byl čas. a tak drahé to nakonec nebylo, většinu peněz mi proplatila pojišťovna na příspěvcích. je dobré se informovat včas o možnostech porodnice (pokud se nemusí dělat rezervace jen v jedné´) a zjistit, kde ti to bude co nejvíc vyhovovat. v té mojí třeba není dětská jip, to by museli odvážet malého vrtulníkem, nebo by nás prostě nevzali a musela bych do prahy. moje těhu bylo bezproblémové a v rodině nic takového nemáme, tak jsem tušila, že tu jip nebudem potřebovat. a ten komfort moct mít malého hned u sebe i po císaři (rodičky taky nejsou na JIP) bylo super. jen na noc jsem si ho nechala odvézt, jizva bolela. prostě jsem si mohla vybrat. mám na to jen ty nejlepší vzpomínky. a přitom jsem tam pobyla jen 3,5 dne.
26. bře 2012 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pozerám že tu pribudlo dosť tehuliek, čo som tu nebola. Všetkým gratulujem :slight_smile: Ja som to už vyzvonila našim. Inak som stále desne unavená a začalo mi byť strašne blbe a to celý deň, dokonca aj v noci, keď vstávam k malej :unamused: Ale prso je jedine, čo ju v noci ukludní, má teraz nejaké zlé noci.
Pozerám, že sa tu už bavíte o porodoch. Ja som prvý mala hrozne rychlý, od prasknutia plodovky 2 hodiny a to som doma 1,5 hodiny stepovala a nevedela, či už naozaj ako, kontrakcie nič moc... až sme zavolali sanitku (manžel si 2 dni predtým zlomil nohu) a z tej som sa už nepostavila. Naštastie sme mali vtedy Bohunice 10 minut od domu. Oficialne som na porodnom strávila 3 minuty než sa E narodila. Tak som fakt zvedavá na druhý porod :confused:
26. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré dopolko, koukám, že jste se při pondělku pěkně rozkecaly :grinning: . Kila neřeším, nejsem hubeňour a nikdy nebudu, na to moc ráda jím :grinning: . Spíš to kompenzuju cvičením, abych nebyla rozkydlá.
Špatně mi není, vlastně mi není vůbec nic, jen jsem dneska v noci měla hororový sny :unamused: a jsem jak zmlácená a to mám před sebou 16 hodin v práci - napřed školení a pak noční, sama sebe chci vidět kolem půlnoci... :confounded:
26. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se už řeší porodnice, jo? No nazdar :grinning: . Pražandy, povídejte a přehánějte, jaké máte zkušenosti. Já v rámci porodů kamarádek viděla Apolináře a Vinohrady. Vinohrady teda strašný... Na Apolináře jsou různý názory, buď nadšení nebo opak, nic mezi tím. Kolegyně na ně dokonce podává žalobu...
26. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela Tak takový porod by si asi přála každá :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ve které porodnici jsi rodila? Nějak to v té záplavě příspěvků nemůžu najít :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela a nebyla jsi hodně natržená? bývá to u překotných porodů.
@aaa to budeš mít teda dlouhý den... já měla v záloze Bulovku, podle bydliště. určitě to tam není špatné, dost se zlepšili. a zaručeně to není továrna na děti jako např. Podolí..
26. bře 2012 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jasně, on to tak spíš myslel, že čím víc se dočtu o různých komplikacích a problémech, tím víc se budu zbytečně bát. Strach samozřejmě trochu mám, už jsem na první dítě dost stará, ale jinak jsem zdravá, tak to snad dopadne všechno dobře.
26. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Buď v klidu, jsem ještě starší :wink:
26. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Porod bol fakt super :slight_smile:, ale po porode mi takpovediac "vypadávala deloha", mala som oslabené panvové dno, musela som mať mesiac zavedený kruhový pesar, ako dostávajú staršie pani a samozrejme cvičiť. No a teraz sa bojím, aby som mimčo donosila. U doktorky som zatial nebola, mala dovolenku a sestra ma objednala až o mesiac, tak som zvedavá, čo mi povie v súvislosti s tou mojou anamnézou.
26. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 práveže som natržená nebola, len jeden vraj kozmetický steh, cvičila som predtým s epi-no. Moja mamka mala tiež prvý porod za 2 hodky, tak to máme asi v rodine.
26. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela Aha, tak je to něco za něco... Kamarádka rodila podobně rychle, ale bez následných komplikací, dokonce měla jen tři stehy. A doktora, kterého měla zaplaceného k porodu, viděla až po akci, prostě to nestihl :grinning:
@aaa ale už jedno máš, nebo ne?
@maximka33 Já mám podle bydliště nejblíž Krč a Podolí.
26. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Nemám, tohle je premiéra :slight_smile:
26. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela z toho mám taky strach, mám úplně ochablé břišní svaly, a vlastně všechny, protože víc než půl roku jen sedím u počítače, celý den v práci a večer doma, takže jsem totálně jak bláto :frowning2: zrovna jsem chtěla začít chodit do fitka, ale už jsem to nestihla
26. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa aha :slight_smile: no tak si budeme navzájem držet palce :slight_smile: a jak ti vůbec je, už je to lepší?
26. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Není mi vůbec nic, jen mě trochu bolí prsa. Musím vydržet do 5.4. na kontrolu, na prvním UTZ se doktorovi něco nezdálo a rovnou mi řekl, že si myslí, že malé neudrží a že asi začnu krvácet. To bylo ve čtvrtek a zatím se nic neděje. Takže můžu jen čekat a snažit se nenervovat.
26. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa asi jsem to nepsala. v Neratovicích. bydlíme odtamtud kousek.
@katkaela tak to jsi měla krásné. akorát zas komplikace po porodu..
holky, těším se, až si tu založíme tabulku a řeknem si tam i to, co není v profilech, protože chápu, že si tam každý nechce dát vše, aby třeba nebyl někým špehován nebo tak. ale bude hezké vidět, kolik dnů do porodu zbývá, kdo má podobný termín, kdo je taky starší matka a tak :slight_smile: moje máti má tři děti a všechny stihla dřív, než já první :grinning:
26. bře 2012 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa neco nezdalo? a v kterem tydnu jsi byla? nekteri doktori maji ve zvyku proste nervovat:frowning2:
26. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jéé, tak to mala kamaratka fakt super, hlavne že boli potom v poriadku :slight_smile: a máš právdu niekedy ani ten rychlý porod nie je najlepší, ale keby som si mohla vybrať, absolvovala by som ten moj kludne aj 5x, ale to už asi nestihnem :grinning:
26. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no teda, to tě pěkně vyděsil... neřekl proč si to myslí?
26. bře 2012 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek