• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
tak ja, pokud to vse klapne tak jak ma, budu mit celkem cerstvych 25, az se druhy drobek narodi :grinning:
26. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin Byla jsem v pátém týdnu. Prý se nějak hýbal ten váček a to prý nemá, že je to většinou znamení toho, že se odloučí a dojde k potratu. Prý mi to říká, abych s tím počítala a nebyla smutná, že se to stává hodně často a hodně žen si ani neuvědomí, že šlo o potrat, ale pokládají to za opožděnou silnější mentruaci.
26. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Ono ani tak nejde o břišní svaly, ale o svaly panvového dna, teda tie ktoré ti to tam zospodu všetko držia. Ja som predtým robila brušné tance, a celkom sme to posilovali, tak som sa sa dosť divila, že práve s tým mám problém.
26. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Vyděsil, ale já jsem raději, že to vím. Zatím se snažím neupínat k tomu, že jsem těhotná, bojím se zklamání.
26. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mizím, jdu se najíst a pak do práce, zkusím vás dočíst v noci. Mějte všechny fajn den a dávejte na sebe pozor :wink:
26. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jeežiš takto nervovať! :confused:
26. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa ale držím palce nech to dobre dopadne :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela a jsou na to nějaké cviky?
26. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem z kontroly doma... Prý je vše v pořádku, miminko odpovídá 6+5/6+4 a další kontrola s odběrama a průkazkou 23.4.
26. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila krásné, blahopřeji!
26. bře 2012 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zahajuji anketu na téma, jak dlouho jste se snažili, než to vyšlo, případně co všechno jste dělali :slight_smile:
my přes rok a půl a už bylo přede mnou IUI, a to asi zafungovalo na psychiku, že to raději vyšlo normálně.
26. bře 2012 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Děkuji....

No, u nás se dlouho nesnažilo... v prosinci jsem vysadila HA a začala si měřit BT, abych zjistila, kdy začnu fungovat normálně... a podařilo se hned v únoru... i dr. říkala, že to jsem teda docela rychlá, že to je super, že se to tak brzy podařilo...
26. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my jsme se u prvniho snazili 11 mesicu, druhy jsme chteli stihnout do jeho 3 let, tak jsme si tento cyklus rekli, ze tomu nechame volny prubeh,kdyz to minule tak trvalo a kdyz spolu stejne spime tak 4x do mesice....no, a takhle to dopadlo:grinning:
26. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila BLAHOPŘEJI a co to srdíčko,bylo už vidět??
26. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila gratulace :dizzy_face:
26. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme bojovali něco přes rok.. V říjnu 2010 jsem vysadila antikoncepci a do konce roku jsme se chránili jinak, chtěla jsem aby si tělo odpočalo. No odpočívalo skoro rok..U chlapa všechno OK, já dlouhé cyklusy, takže jsem myslela že vůbec nemám ovulku...V březnu mě mělo čekat vyšetření průchodnosti vaječníků...a ono :grinning:

Jen mám pocit že se tý kontroly 5.4. snad nedočkám...
26. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 děkuji... jj, dr. říkala, že srdeční činnost už vidí
@aerin děkuji
26. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila gratulace :dizzy_face:
26. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 jj, dá sa to v pohode robiť doma alebo aj keď stojíš na autobusovej zastávke :grinning: keď si dáš do vyhladávača posilování pánevního dna, určite ti niečo nájde :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 První ostrý pokus a hned úspěch, i doktor byl v úžasu :grinning:
26. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila to je super,tak to jsem zvědavá na to naše,úplně se mi stahuje žaludek.. :grinning:
Jak často holky chodíte na kontroly,já musím každých 14 dní. :cry:
26. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste se rozjely :slight_smile:
Mne ustaly nevolnosti a najednou mi nic není.. je to zvláštní pocit, až jsem si říkala jestli je vše v pořádku :slight_smile:
My jsme se snažili tři měsíce, z toho druhý měsíc se prcek neudržel a v 5tt jsem začala krvácet. Šlo to docela rychle :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Já chodila každých 14dní a teď jdu až za měsíc :cry:
26. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Taky jdu po 14 dnech :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 já jsem taky byla šíleně nervozní... jinak zatím ji mám za měsíc, pokud bude vše v pořádku, jinak samozřejmě okamžitě...
26. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik jo já taky bojovala s dlouhými cykly, nejdelší 50 dní, to už jsem měla jít na vyvolávačku, a ms došla sama. ale jinak cyklus 35 dní byl normální. tak jsem pár měsíců brala duphaston. a přesně po jeho vysazení to vyšlo. jinak jsme oba v pořádku.
@kamisek35 Kami, to fakt musíš? já vím, že na začátku je to častější, protože se nabírá krev, dělá se Nt a ultrazvuk. pak už to bylo co měsíc.
@zzaneta takže jsi čekala dvojčátka přirozeně? super, že nevolnosti přestaly, teď si to začneš užívat.
u Martínka jsem taky byla ve 13 tt, to se koukala na pohlaví, ale nebylo vidět. pak v 16tt už utz nebyl, až ve 20tt velký. to bylo fakt dlouho bez utz. ale zase poslouchali srdíčko.
26. bře 2012 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela ok, najdu si to, díky :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila a za měsíc na nt?
26. bře 2012 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila super, gratulujem :slight_smile:
@maximka33 prvé tehu pol roka od vysadenia antiko a druhé, tiež sme si povedali ako @aerin že tomu necháme volný priebeh :slight_smile:
inak počula som viac takých prípadov, že mali isť na asistované alebo boli, ale nakoniec to vyšlo prirodzene :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta teda, to ti závidím, doufám, že mi taky brzy přestanou
já yvsadila v listopadu a zadařilo se v únoru, ale nijak jsme to nepřeháněli, nic jsem neměřila a plodné dny jsme taky moc nesledovali, až v tom únoru jsem si řekla, že se zkusíme trefit - a trefili :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek