• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Tak to jo..Říkala jsem,jestli to není přehnané,ono ten ultrazvuk pořád dokola taky nebude pro to mimčo asi nejzdravější. Na druhou stranu ten klid,že je vše OK taky není špatnej.. Jen si říkám,že moje dcera má problémy s migrénama , lékaři na nic nepřišli a kdysi jsem slyšela, že by to moho být častějšími ultrazvuky...,dopředu ale říkám,že je to možná hloupost... :grinning: nejsem lékař
26. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Nee, dvojcatka ne :slight_smile: No abych pravdu rekla tak je to je to takove zvlastni. Takhle jsem vedela ze se neco deje. Ale na druhou stranu je to prijemna zmena. Unava teda zustala, ale jsem doma, takze mi nevadi.
Mam takovy pocit ze u meho doktora jsou vsechny kontroly jen jednou za mesic :slight_smile: to je doba.. byla jsem zacatkem 8tt a ted pujdu az 20.4. rovnou na prvni screening v ukoncenem 12tt. A to dostanu prukajdu, posunula bych cas :grinning:
26. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 Já vysadila v půlce listopadu :slight_smile: A první měsíc jsem zkoušela ovu testy ale pak jsem se na to vyprdla, lepší bylo snažení ob den. Ani jsem nevěděla kdy pořádně byla ovulka :slight_smile: Šikovně jste se trefili :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 - já brala zase Proveru, ale bylo mi po ní pěkně blbě... A ještě mi řekla co bych jako chtělo, když jsem si tělo deset let trávila antikoncepcí...

Jsem pořád v šoku z toho, že mi přestalo být zle, o to víc se bojím aby bylo vše ok, podobně jako @zzaneta
26. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik buď ráda, že to tak dobře snášíš :slight_smile:teď jsem mluvila s kolegyní, je v pátém měsíci, a říkala, že jí bylo blbě tak čtrnáct dní a u prvního taky, takže všechno je určitě v pořádku
26. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 trumfnu te, muj nejdelsi byl myslim 72 dni :grinning:
26. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik mně nebylo zle nikdy, tak to zase vůbec neočekávám :slight_smile: a proč si to taky přivolávat. taky jsem dlouho brala antikoncepci, ale první dítě se povedlo 3. měsíc po vysazení. s tím problém nebyl žádný..
@aerin no tak to je mazec, nebylo to po porodu?
26. bře 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik A v kolikatem jsi tydnu? Je to nezvyk co?
26. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ne, takhle jsem je mela pred tehotenstvim, od porodu jsem stihla MS mylsim 3 nebo 4, poprve jsem to dostala kdyz bylo malymu tusim 15 mesicu
26. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 tak ne, mlzim, koukla jsem do grafu co mam tady v albu a mam tam cykly: 43, 53, 50, 66, 46, 30, 35, 31 :slight_smile:
26. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 to nevím, to neříkala... jen že budou odběry a vystaví průkazku...

@katkaela Děkuji...
26. bře 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahojky, koukám, že jsi založila diskuzi :slight_smile: Já vysadila loni v dubnu antikoncepci, otěhotněla jsem srpnu, ale v září v 7tt samovolný potrat. Měla jsem hrozný problémy s dlouhými cykly a po revizi to bylo ještě horší. V lednu mi doktor nasadil utrogestan na zkrácení cyklů, začala jsem ho brát v únoru a hned otěhotněla, takže mi možná hned na začátku pomohl s udržením. Začala jsem si v únoru zkusmo měřit bazální teplotu, abych se v těch svých cyklech trochu zorientovala a podle toho jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile: Nejlepší je, že zrovna v tom únoru jsme sexovali jen 2x, protože manžel byl delší dobu na školení. No a zrovna jsem se jednou trefili, byla to náhoda jak blázen, vůbec jsme se v té době nesnažili :slight_smile: Navíc jsem byla přesvědčená o tom, že díky dlouhým cyklům mám ovulaci i hodně pozdě, ale dle BT jsem ovulovala a otěhotněla ve 14 den cyklu. No prostě šok :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 až taká hlúpost to s tými účinkami ultrazvuku určite nebude, a vobec by som sa nečudovala, keby tie migrény boli z toho, ale samozrejme to v tomto prípade nemusí byť pravda. Týmto, ale určite nechcem budúce mamičky strašiť :slight_smile: Myslím, že tak ako je to v súčastnosti s počtom UTZ v bezproblémovom tehu nastavené, je to OK. Kedysi sa robil RTG, tak ešte možeme byť radi. Ja som sa v prvom tehu stále pozorovala, že či je všetko OK a keďže som veterinárka a priznám sa, že som sa občas na malú pozrela ultrazvukom, lebo sme ho mali v ordinácii a doktor, u ktorého som pracovala, my vždy nadával, že to nemám robiť, ale ja oblbnutá tehu hormonami som to aj tak občas nevydržala :unamused:
26. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. nebylajsem tu, včera večer jsme přijeli z rakouska u lyží a určitě nestihnu dočíst. Teď se budeme stěhovat, takže práce je hodně....
Snad se někdy zvládnu na dýl připojit.

@maximka33
nene nemám ani mateřskou, tím jak ztratíš ten pracovní poměr, ze kterého se počítá, tak není. I když s prvním jsem jí měla, ted už ne.... bohužel :frowning2:
26. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: po náročném víkendu, bylo mi fak strašně......rozdýchávala jsem to horko těžko, dneska je mi celkem slušně :slight_smile: ....ale nechci zakřiknout :wink:
předchozí dvě těhotenství vyšly na potřetí, podruhé byl potrat v 8.t. a za dva měsíce pauzy, jeden sex ve správnou dobu (pět dní před a po nic nebylo) a vyšlo to :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, obdivuju vás, co jezdíte dlouhé trasy autem :wink: mně stačí přejezd přes město a připadám si furt v ohrožení, protože někteří účastníci provozu se chovají jako prasata :unamused:
26. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 jj na silnicich je to des.. taky jsem měla obavu ze s praci hned seknu.. ale mudra rikala ze to neni nic nebezpečnyho :slight_smile:
26. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám jak se tady debata rozjela :slight_smile:
k řidičkám..... našla jsem na internetu bezpečnostní pás pro těhotné BeSafe... přijde mi to jako dobrá věc, hlavně pro ty, které jezdí často.... nový je docela drahý ( kolem tisicovky), ale da se sehnat už použitej za trochu lepsi penize.... mě jeden takový "použitý" přijde asi za 14 dní, tak jsem zvědavá :slight_smile: zatím co jsem četla v diskuzích tak si ho všechny těhulky chválí.....používá se cca od 2 měsíce těhu...tak kdyby vás to zajímalo, mrkněte na net.
26. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slunecko123 Ahojky, taky uz jsem na to koukala a dokonce jsem nedavno narazila na album jedne pani ktera si ho vyrobila doma - ale ja jsem leva takze kouknu po pouzitem :slight_smile:
26. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jj to album jsme taky viděla, upřímně mě to taky napadlo to nějak spíchnout, ale víc budu věřit otestovanému :slight_smile: Přijde mi to jako dobrá věc, hodně těhulek si stěžovalo, že jim pás neustále lezl na břicho....tak uvidíme, snad to k něčemu bude :slight_smile:
kdy tě čeká kontrola? já byla naposledy na srdíčku a ted až 17/4 - těhotenská poradna, mají mi brát krev a mám donést moč... tak nevím co všechno stím budou dělat...do tý doby se zbláznim...těhu příznaky skoro odezněli, tak jsem trochu nejistá, už abych zas viděla broučka na UTZ :slight_smile: ty intervaly kontrol jsou dlouhé :slight_smile: to je snad jediné období, kdy člověku nevadí "lítat" po doktorech :slight_smile:
26. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 To jsme na tom stejne :slight_smile: Ja byla naposledy 16.3. a ted jdu az 20.4., prvni poradna, tyden pred tim krev a moc a budu to mit rovnou s prvotrimestralnim screeningem. Uz aby to bylo co? Mne dneska prave taky bylo dobre az jsem si rikala jestli je to ok. Ale ted uz je mi soufl a snad po kazdem jidle mne pali zaha, Rennie mam porad po ruce.
Ja se snazim najit nejaky ten pouzity pas ale nic moc.. a novy je fakt drahy, ale nasla jsem jeden za 650, uplne novy, tak o nem uvazuju. Nejezdim casto jak jsem na nemocenske, ale prece jen by se hodil.
26. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta a ten prvotrimestralni screening je tedy z krve?
no právě...koukám, že je to všude stejný :slight_smile:
po tom pásu je velký zájem, takže myslím nebude problém ho potom prodat :slight_smile:
26. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 ja to jeste poradne nezkoumala, ale myslim ze se udela krev a podle vysledku se pak dela detailni velky UZ - jestli se pletu tak mne holky opravte.
Jsem rada ze je to vsude stejny. Hezky se o ty sve drobecky bojime, uz od sameho zacatku :slight_smile:
To je pravda a my bychom chteli dve deti takze se vyuzije i pozdeji.. no jdu hledat a objednat..
26. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla na gyn. a těhotenství mi potvrdili,ještě aby ne když je mi celý den blbě :frowning2: .Ale podle ultrazvuku 6+2 tak snad bude vše ok,náznak srdeční akce,jinak jdu na kontrolu 17.4. už aby to bylo................
26. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajulinka Tak to tu budeme společně odpočítávat dny do kontroly :slight_smile: Většina z nás jde okolo toho data.
A gratuluji :slight_smile:
26. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nemám sílu vás dočíst, tak jen popřeju hezký den. Já jsem dneska 6.tt, alespoň podle mých výpočtů :wink:
27. bře 2012 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta - já jsem devátý týden, asi tak..na kontorlu jdu příští čtvrtek a snad mě hned pak objedná na screening a bude to v pořádku...

S tou nevolností jsem o trochu zakřikla, včera jsem večeřela až v devět večer a ráno mě dost slušně nakopávalo čistění zubů....A v autě jsem byla dneska nebezpečná spíše já...Jezdím 13km mezi městy...
27. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano:slight_smile:
NT screening se pocita z krve, utz a veku matky :slight_smile:

@zzaneta Rennie pak doporucuju vzit i k porodu, ja jsem ho nevzala a spoustu hodin jsem tam trpela nez me napadlo rict si PA o antacid:grinning:
27. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno! já jdu na první kontrolu až ve čtvrtek, taky už se nemůžu dočkat - těch 14 dní od chvíle, co mě objednali, se neuvěřitelně táhne :slight_smile: takže teď to bude jen UTZ a průkazka bude až příště? hlavně už chci vědět, v jakém týdnu doopravdy jsem
27. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 on to dela asi kazdej dr. jinak, minule jsem dostala prukazku uz 8tt +, to mi brali asi i krev....
27. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek