• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Dobré ráno, vidím, že nám je všem špatně :grinning: snad budeme mít brzo klid.
Jinak k tématu otěhotnění, nám se pokaždé povedlo hned (poprvé skončilo těhu potratem, po druhé mens. po revizi se zas hned povedlo), akorát tentokrát jsem zjistila po půl roce, že se snažíme ve špatné dny a po nápravě se zadařilo :sweat_smile: . Tentokrát jsme to moc nehrotili, jen jsem chtěla otěhotnět než se budu muset vrátit do práce, aby za mě včas našli zástup.
Ještě jste se bavily o porodu, já rodila v Brně Bohunicích (bydlíme hned vedle) a spokojenost, jen jsem nebyla na porod připravená, jsem myslela, že to zvládnu i bez přípravy, ale nebylo to tak jednoduché, tentokrát chci zajít na nějaký kurzík a chci teda chodit cvičit. Holky z Brna....nepodniknem něco společně? :dizzy_face:
27. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 ne ne, hubenina už nee :wink: už jsem v 26 - sti, konečne jako žena s normál rozměry :grinning:
27. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 Evi, mně dali průkazku až v 13tt. a není to úplně zlé, protože do té doby hrozí ještě dost potratů. opravdu to dělá každý doktor jinak. myslím, že po NT screeningu je to už dost velká jistota.
27. bře 2012 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda jéé to je srandovní, že jste se snažili ve špatné dny :slight_smile: my se snažili pořád průběžně, ale o plodných dnech jsem věděla, kdy je asi mám.
27. bře 2012 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 Já právě myslela, že mám ovu kolem 11. dne a tentokrát jsem si koupila ovu testy a zjistila, že ji mám až 15.-16. :sunglasses:
Minule mi dala doktorka průkazku taky až po tom screeningu, tentokrát možná dostanu už příští týden (budu 8+1).
27. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mně je pořád hrozně, hlavně celé dopoledne. Úplně se děsím pátku, kdy mám být v 8:30 na kontrole a ještě mám přijít nalačno kvůli odběru krve. Nechápu jak se tam nalačno přes půl Prahy dopravím. Já jakmile nedám něco do žaludku tak mě to nakopává. Když jdu na krev tak nesmím vůbec nic? třeba alespoň 2 malý piškotky :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha Tak co si pamatuju, tak nalačno jsem měla přijít akorát na test na cukrovku (kolem 26tt), jinak ne. Řekla ti doktorka vyloženě nalačno? :unamused:
27. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda jj řekla nalačno, budou mi brát krev kvůli nějakému screeningu, moc se v tom nevyznám.
27. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@brindik Taky jsem to včera zakřikla a večer mi bylo pěkně šoufl :grinning: No tak si můžeme být jisté že prcci rostou :slight_smile:
@aerin Díky za radu, budu na to myslet :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha Já musím taky nalačno a děsím se toho :frowning2:
27. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha ja z toho mam taky hruzu, jdu pristi stredu na devatou, malej vstava cca v 6, to proste fakt nedam, jeste kdyz se musim starat o nej a nejen o to abych se nekde nevyvratila/nepoblila :sweat_smile:
27. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha na zacatku se bere krevni skupina, stitna zlaza, HIV,.....atd
aspon myslim
27. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu k vam na pokec? :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zzaneta
@aerin no holky jsem zvědavá jak to dám, ještě až mi odebere krev, tak asi lehnu :slight_smile: v pátek poreferuju. Nejvíc se bojím té cesty z domova tam.

Jinak tě aerin obdivuju, že ještě zvládáš starat se o prcka, já mám co dělat sama se sebou.
27. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a krevni obraz samozrejme :grinning:
27. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha no tak nejsem tu jedina, ze jo...
a priznam se ze dite sedi v posledni dobe dost u pohadek, coz jemu teda rozhodne nevadi, ale mne jo, fakt jsem necekala, ze bude zavislej na pohadkach takhle brzy :pensive:
27. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin Ono ho to přejde, neboj... My to měli s malým taky tak a pak ho to přestalo bavit, protože už ty pohádky znal zpaměti... a že jich sakra má... teď už na ně kouká, jen když je nemocný a nudí se (a to si může číst a malovat a dělat do školy...)
27. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vera_vila no ja doufam:frowning2: protoze momentalne jsme fakt ve stadiu, ze jakmile vstane, chce pohadky:frowning2: a chce je furt, pokud nejsme venku:frowning2:
a ja jak chci mit klid, a treba potrebuju delat na nejake zakazce, tak mu proste vyhovim a kecam tu nebo siju:frowning2:
27. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a to nemluvim o strave, chjo, dneska snidame bramborovy tycinky, protoze ze vseho ostatniho se mi zvedl zaludek:sweat_smile:
27. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin uvidíš... já to měla taky tak...
27. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aerin tak je fakt, že druhorodiček je tu převaha :slight_smile: nejhorší je,, že já před otěhotněním jedla fakt zdravě, hodně zeleniny, ovoce, atd., ale teď mám chuť na samý prasárny. Včera jsem viděla reklamu na McDonalds a dostala hroznou chuť na hamburgera a to před tím jsem si dala něco ve fast foodu tak jednou za rok, když nebylo co jiného :slight_smile:) moje tělo si prostě žádá hnusárny :slight_smile: ještě, že jsem doma a mcdonalds není v dohledu :slight_smile:
27. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha soucitim! ja jsem s uderem minulyho tehu prestala naprosto jist celozrny pecivo a presla na chleba...no a ted me natahuje i z toho chleba, tak asi skoncim na rohlikach :sweat_smile:
a taky jsem minule nemohla ani citit nejdriv jenom parboiled ryzi a pak uz zadnou:-P a cim bylo i maso prirodnejsi, zdravejsi, tim spis jsem ho vyhodila:grinning: proste radost, 4x tydne jsme meli spagety s parkem a kecupem, kterej jsem predtim nemela snad dva roky:grinning:
akorat ted musim resit i to jidlo pro malyho, tak nevim jak to udelam :sweat_smile:
27. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, je mi děsně zle už fakt nevim co bych. Ještě mam pocit, že se to zhoršilo. Včera KO, vše ok, srdíčko je, 1,65 cm :slight_smile:
Emička se teď budí tak 5x za noc nevim proč. Jsem dneska v práci, ale totálně ko. Doktor mi řekl ať přestanu kojit.
Promiňte za strohou zprávu je mi fakt děsně.
27. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe jasně, že můžeš :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak s tím odběrem na lačno mě taky nepotěšili asi padnu naštěstí ten den má manžel dovolenou tak ho pohlídá,a já si vezmu s sebou velkou snídani.O zdravém stravování mi ani nemluvte před tím jsem držela dietu na zhubnutí a jedla samé zdravé potraviny ted se na ně podívám a je mi blivno,ale takový vlašák mi moc chutnal ted dělám buchtičky se šodo :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha @aerin a co nějakej ten rýžovej nebo kukuřičnej chlebíček, tam přece nemůže být nic, co by se objevilo v krvi? Zkusila bych tam ještě zavolat a zeptat se
27. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. zdravím po delší době, teď jsem se nějak nedostala k netu..
mě o víkendu nevolnosti zmizely, tak doufám, že je vše v poho.. stále cítím prsa a jsem dost unavená..
jinak my jsme se snažili o první 9 měsíců, o druhý 10 (indukce v 17tt kvůli vv) a teď se zadařilo v 8mém cyklu..
v týdnu kolem velikonoc jdu na krev (nalačno) a 25.4. na NT.. toho se děsím nejvíc.. minule nám právě na něm našli odchylku a dopadlo to tak, jak to dopadlo..
a jnak taky ujíždím na dooost nezdravým jidle.. předtím jsem se držela dietně a zdravě, teď mám dvakrát týdně paštiku a tak.. děs a hrůza.. ale zatím jsem nabrala jen dvě rychlý kila na začátku (jak jsem přestala jíst dietně) a od tý doby se držím.. hrozí mi, že se dostanu na metrák a toho se dost děsím..
27. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ angeela Ahojky,co Ti to zjistili v tom 17tt? Nějak nevím co je W :cry:,taky se děsím navíc proto,že už jsem to jednou zažila a ještě nejsem nejmladší :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 Ahoj, VV je vývojová vada. Hlavně se zbytečně nestresuj, v těhotenství se těch vyšetření dělá několik a ty bys byla jen uzlíček nervů a mimču by to stejně nepomohlo. Prostě buď v klidu, co se má stát, se stane.
27. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sova33 Já vím,nikdy jsem se tak nervózní nebyla až teď..Snažím se na to nemyslet,ale když musím ležet a nic nemůžu dělat,tak to jde těžko...,ale snad to tentokrát vyjde,musím doufat..
27. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek