• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@kamisek35 jj, přesně jak píše sova.. hlavně se nestresuj.. já, i když už mám tohle za sebou a riziko toho, že se to bude opakovat je 25%, tak si to nepřipouštím a věřím tomu, že je mimi v pořádku.. jinak bych se asi zbláznila..
27. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Docela tě chápu, já jsem na tohle taky hrozná, pořád přemýšlím, co by se kdy a kde mohlo pokazit (nejen v těhotenství, ale obecně). Přeju ti, aby bylo vše OK.
27. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela @sova33 holky mně moc pomáhá si pokecat,takže jsem ráda,že Vás tady všechy mám..a snad budeme mít v listopadu všechny obrovskou radost.. :grinning: Musím jít vařit,ta moje beruška dnes nešla do školy,je nějaká nemocná. Držte se.. :grinning:
27. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 @kamisek35 toho se taky děsím nejvíc, ve svém věku... ale snažím se na to nemyslet a doufat
27. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 jo , to dělám taky, samé katastrofické scénáře a plány, co by kdyby :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 K tomu věku ... našemu prckovi je 14 měsíců a má dva mladší "spolužáky", kteří mají maminky 40+ (jedna z nich je sestřenice mojí tchyně :grinning:, takže buď v klidu :grinning: Co se má podařit, podaří se bez ohledu na věk. Ano, rizikovost je větší,ale kostky už jsou vrženy, takže teď si to prostě užívej a nemysli na to :wink:
27. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 já vím, jen že je to moje první...
27. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny. Taky jsem na testu objevila //. Chci se zeptat, kdy mám jít k doktorovi? Nechci jít dřív než bude srdíčko. Dneska jsem 4+6.
27. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina no já jsem pro jistotu zavolala do ordinace a objednali mě sami, to je asi nejjednodušší
27. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se tu docetla o te vasi ankete o snazeni :slight_smile: , Prvni ditko Jirula se narodil po prvnim uspesnem IVF a ted po 8 letech jsme se rozhoupali na druhe mimi. prvni pokus v lednu neuspesne a v unoru jsme na to vlitli znovu a dali si nasi zmrzlinku a ta ted doufam statecne roste u me v brisku :slight_smile:. Bobecek mi dava zabrat, pac jsem krvacela, ted uz dlouho nic, tak snad uz bude vse ok :slight_smile:, na kontrolu jdu tento patek, tak jsme zvedava :slight_smile:
27. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina ahoj, já být tebou, tak si zavolám k doktorce a oni si tě objednají podle poslední ms... je to nejjistější. a i když srdíčko ještě nebude, tak příště už určitě bude... :slight_smile: zavolej a uvidíš, poradí ti nejlépe...
27. bře 2012 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 Mám strach, že tam přijdu a nebude srdíčko. Už jsem o miminko přišla, nebylo srdíčko a v 6. týdnu se přestalo vyvíjet. Další zklamání už bych nedala...
27. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina tak to zkus se sestřičkou probrat... třeba ti poradí, kdy je to nejlepší... kdy už je jistota, že by už srdíčko na tom jejich přístroji mělo být... :slight_smile: budu držet moc palečky... hlavně na sebe dávej pořádný pozor... odpočíváš? určitě to bude v pořádku... moc ti držím palečky... drž se... :slight_smile: já byla v pondělí a ještě tam srdíčko nebylo - dle dr. tak 4 - 5tt, tak si mě objednala až na 17.4., tak snad bude vše v pořádku a příště tam už srdíčko bude... :slight_smile: nejradši bych se jí tm nasáčkovala na každý den... teď by mi vůbec nevadilo být u doktorky často - hlavně, aby mě kontrolovala... sem hrozná... 17.4. je moooc daleko...
27. bře 2012 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 Naprosto rozumím :slight_smile: Jj odpočívám, v práci sedím za počítačem, stres žádný, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Muj doktor ordinuje jenom ve středu, tak bych tam chtěla jít až po Velikonocích 11.dubna. Uvidím. Zkusím tam koncem týdne zavolat a budu chytřejší... Díky
27. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Ahoj, já jsem byla u doktora minulé pondělí a podle UTZ jsem byla 6+3tt a srdíčko už bylo hezky vidět. Takže pokud nemáš žádné problémy, krvácení, bolesti apod., tak bych do toho 11. 3. klidně počkala, to už budeš podle tvých výpočtů na konci 7. týdne (pokud se nepletu) a srdíčko by už mělo být vidět. Já jsem // objevila 2.3. a k doktorovi jsem šla 19.3.
27. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Jj, přesně jak píšeš. Když bude nějaký problém, tak tam poběžím hned, ale jinak vydržím do toho 11. dubna. Já // objevila v neděli.
27. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha čauky, mně se taky změnily chutě v těhotenství, jedla bych samou pizzu a fast food :slight_smile:
@danielahe ahoj vítej mezi náma.
27. bře 2012 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina čauky, a nebudeš mít termín už v prosinci? na gyndu je nejlepší jít až v 7tt, to je jisté srdíčko.
27. bře 2012 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Zatím mi to vychází na 28. listopadu :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 ahoj, tak to vam ty chute zavidim,ja ma chute pokazde na neco jineho a je mi porad tak nejak divne a navic pribiram snad i po vode :grinning:
27. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ja byla vcera na kontrole uz mame krasnou fotecku miminku tluce srdicko ted nas cekaji odbery krve a screening tak snad nam vsechno dobre dopadne a jak pise @maximka33 tak mam ty same chute a jeste k tomu mam chut porad na jahody jahodovou zmrzlinu a jogurty po tech bych se ted umlatila a tvaroh :grinning: :grinning:
27. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina ahojky,zaleží proč to předtím nevyšlo.Mně hodně asi kvůli krvácení,takže jsem šupala k doktorce hned jak byly dvě čárky..Vyfasovala jsem léky na zasavení krvácení a to byl čtvrtek a v pátek ouhle hned to začalo,takže jsem se okamžitě začala dopovat a snad zatím dobrý uvidím zítra.. a to jsem byla 4t+2.
27. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem už ve 13. týdnu a zbylo mi 11 tabletek Femibionu 800, který se má brát jen do 12. týdne. Nabízím, kdo má zájem napište mi zprávu.
27. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máte někdo zkušenost s oblečením z Bon Prixu? Líbí se mi tam těhu oblečení, ale nemám tuto značku vyzkoušenou, tak nevím, jestli do toho jít. :confounded:
27. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho ahoj tak jak se mate s Emickou? Me je furt desne zle a jsem dost unavena- docela zaprah s malym ditetem, ze? Emicka se ted budi i nekolikrat za noc, uz ji nechavam u nas v posteli. Jak jsi na tom?
27. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Mimi se přestalo vyvíjet. Nebyl tam nějaký důvod, žádné krvácení. Cítila jsem se dobře. Až UTZ odhalil, že mimi neroste...
27. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina tak to jo,určitě to bude OK.
@jejda já teda neobjednávám,ale holky dosti často a chválí si to,jen říkají,že velikosti neodpovídají berou vždy to nejmenší číslo..A hodně koukají na recenze,tam pokud to za nic nestojí tak to tam hned holky píšou.. :grinning:
27. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe fakt? a kolik si už nabrala? já naberu před každým těhu kilo.. jakoby z ničeho nic. to je takové poznávací znamení..
@barusatko moc gratuluji k srdíčku. mně minule chytaly chutě na hroznové víno, te´d zatím nic.
@jejda zrovna jsem si z bonprixu, sice ne těhu, ale dvě tuniky volnější. mám zkušenost, že když to nesedí, pošlu to zpět a do 14 dní pošlou peníze na účet. objednávám u nich občas asi 4 roky.

holky, taky to máte, že se hned rozčílite? mně je z toho úplně nanic, hned se mi zvedá tlak a mám chu=t se hádat. a s našima je k tomu příležitost. dnes jsem z toho začala špinit, tak se bojím..
a z klobásy mně dnes natáhlo..
27. bře 2012 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee budoucí maminy :slight_smile:,
chtěla jsem se Vás zeptat, kdy půjdete na kontrolu i s manželem / partnerem / kýmkoliv?
Chtěla bych, aby taky viděl toho malýho broučka na UTZ, ale nevím, kdy je to vhodné.
27. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 To jsem ráda,že nejsem sama s tím rozčilováním..Vzhledem k tomu,že ležím,tak všechny kolem komanduju,už toho mají plné zuby a ten binec,co je doma no hrůza.Jestli budu ležet do 5 měsíce tak už nezbydou ani uličky na projití mezi pokojema :grinning: :grinning: :grinning: Jinak utíkej k doktorovi dá Ti utrogestan a je to v poho..
27. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek