• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@kamisek35
@maximka33 Děkuji za odpověď, líbí se mi tam kojící podprdy (ty teda objednám až později), těhu tepláky a trička, mají tam fajn ceny, tak to asi prubnu.
@maximka33 Ono je to i tím, jak není člověku dobře, tak ho všechno rozčílí. :wink:
@slunecko123 Asi bude nejlepší počkat, až bude miminko vypadat jak človíček, aby z toho manžel něco měl :dizzy_face:
27. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 jj s nervama jsem fakt hin, cokoliv mě vytočí :frowning2: k doktorovi nemůžu, jsem teď u našich, ale hned ve čtvrtek tam budu.
@slunecko123 u prvního nás oba doktorka pozvala na ten utz při nt screningu 12 až 13tt. ale bacha, mě to dělala vnitřně, tak ať je na to partner připravený :slight_smile:
27. bře 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jo vidíš, těhu podprdy jsem tam nevíděla. ale asi bych počkala nejdřív do 7. měsíce, aby ti pasovala velkost.
jinak právě mě nic není, takže se nerozčiluju proto, že je mi blbě. to jen ty hormony jsou takto nastavené..
jinak ten utz ´při nt může odhalit i pohlaví, proto to bylo zajímavé. i když u nás neodhalilo.
27. bře 2012 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala do party. Čtu Vás od začátku, ale až dnes jsem byla na prvním ultrazvuku a nechtěla jsem se z pověrčivosti hlásit předem než budu mít jisté, že aspoň prozatím je mimi tam, kde má být a navíc mu už bije i srdíčko :slight_smile: My jsme se snažili s manželem více jak rok, za sebou máme 3 neúspěšné pokusy IUI a teď v březnu nás čekalo IVF. Takže hoooodně nervů, který nikomu nepřeju. Těsně před zahájením procesu IVF se zadařilo přirozeně a i když jsme ještě nevěděla, že jsem těhu, tak jsme dokonce rozjeli dlouhý protokol injekcí Dipherelinu. MS po injekci se už nedostavila a já místo toho našla na testu ty nejkrásnější // :slight_smile: Naštěstí mě zatím není vůbec blbě. A na pokyn Dr. beru 2-2-2 Utrogestan. Prý až někdy do 14. týdne. Na screening jsem objednaná až na 24.4, takže mě čeká dlouhá doba čekání, ale pořád je to lepší než to čekání po IUI :slight_smile: Holky, máte k tomu I. trimestriálnímu screeningu donést seznam nemocí v nejbližší rodině? Vím, že někde to chtějí, někde právě ne. díky Katka
27. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha K těm hnusárnám :grinning: , před chvilkou jsem si prostě musela dát párky, jinak bych asi nepřežila :grinning: . Ty jezdíš na gyndu tak daleko? Budu držet palce, aby jsi to zvládla :slight_smile:.
27. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 ahoj, vítám tě tu :slight_smile: to je zajímavé, že se vám to nakonec povedlo přirozeně, nám taky. a proč IUI, měli jste nějaké problémy? seznam nemocí jsem diktovala do těhotenské průkazky, ale stačili jen rodiče.
27. bře 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa hihi, naše miminka si prostě žádaj hnusárny, asi abychom byly tlusťoučký a měly hodně mléka - teda jestli to s tím má souvislost :slight_smile:. Jinak já mám gynekologa v centru asi 5 minut od práce, přišlo mi to super, že když je potřeba můžu odběhnout. Akorát teď jsem do konce týdne na neschopence a bydlím od centra daleko :slight_smile: Nakonec asi poprosím manžela aby mě tam ráno odvezl, sockou bych to asi fakt nedala. A co ty jak zvládáš v práci? pracuješ nějak na směny, že?
27. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@maximka33 - jo, u mě byla diagnoza ženská neplodnost spojená s anovulací. Při prvním pokusu IUI jsme zjistili, že i jedna manželova hodnota je na hranici, začal brát Eregmu, po které se to nelepšilo, ale naopak zhoršilo. Při 3. pokusu IUI mě řekli, že dlaší už nemá smysl a rovnou IVF. Vše bylo připraveno, pojišťovna schválila žádost, ale naštěstí jsme to nemuseli absolvovat a ušetřili jak nervy, tak i peníze za IVF, ale hlavně ty nervy :slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahoj, no ja uz stihla nabrat 3 kila :angry: , to je to moje lezeni a spani, jenze co s tim clovek nadela, kdyz se mu chce porad spat :slight_smile: Ja taky spinila a pak i dokonce krvacela, utros beru a na to krvaceni jsem dostala injekci agolutinu a jeste ten den to preslo :slight_smile: . Urcite bude vse vporadku
27. bře 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 ahoj, tak to je super tehulko :slight_smile: .
27. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 no to je nádherný konec :slight_smile: ptám se, protože u nás prostě na nic nepřišli, akorát to rok a půl nešlo. tak doufám,že taky nakonec IUI nebudu potřebovat.
@danielahe tak to je maso :slight_smile: já měla na konci 13tt 2 kg. ale unavená jsem taky dost, furt zívám a říkám ach jo. naštěst í to není krvácení, jen zašpinění. je vidět, že se fakt nesmím nervovat, musím si dát bacha...
27. bře 2012 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33: no snad nebudete. Na to, jaká je úspěšnost jsou to strašný nervy. A pochybuju, že někdo, kdo to podstupuje ty chytrý řeči: "tak si to tak neber" nebo "nemysli na to" opravdu bere vážně. Já po téhle zkušenosti vím, ž tohle nikdy nikomu říkat nebudu, protože nemyslet na to se nedá. Zejména když všechny holky okolo Tebe rodí jedno dítko za druhým a při každé příležitosti se Tě vyptávají, jak jsme na tom. Navíc nikdo z našich známých to nevěděl, co podstupujeme, jen moje mamka, ani zbytek rodiny, takže je to fakt těžké.
27. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Asi dost podobně :slight_smile: Už přemýšlím nad odstavením...Emča je už v noci přicucnutá pomalu nonstop. Ani nepočítám kolikrát se vzbudí-je to snad každých 30min.
Tak zrovna dneska začínám s rušením nočního kojení a obrňuju se trpělivostí :frowning2:
Já mám hrozné motanice, je mi pořád špatně od žaludku a o únavě ani nemluvím-jsem už jak zombie :slight_smile:
Teď mi ještě ochořel manžel, ulehl s horečkama a poroučí si čajíčky a prášíčky, takže mám mimina rázem dvě :slight_smile:

Tak snad nás ty nevolnosti brzy přejdou a Emičky začnou trošku chrupat. Ty také kojíš, viď? Jak často přes den?
27. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eupha :grinning: já mám navíc pořád chuť na sladký, který jsem nikdy nejedla...
Jojo, dělám na směny, denní a noční dvanáctky, bohužel máme tento a příští týden zkomplikovaný školením, které je každý všední den. Celé je to v angličtině, takže není šance vypnout hlavu. Takže trošku padám na ústa, ale na druhou stranu nemám čas se pozorovat a stresovat jestli je všechno tak jak má. Pokud bude vše ok, stejně nebudu moct noční dělat a přejdu jen na denní směny.
Já si našla doktora pět minut od baráku, nechtělo se mi dojíždět. Kamarádka chodí mi dohazovala svého, kapacita, ale je až ve Vysočanech, to by bylo spíš pro tebe :slight_smile:.
27. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 Gratuluju a vítej :slight_smile:
27. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Děkuji.
27. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 dekujeme :slight_smile: no ja bych si tak dala energetak monster uplne me to vzdycky laka si dat jak si otevre pritel tak pekne provokuje :grinning:
27. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Se mnou půjde manžel na screening ve 13tt. U prvního těhu to bylo také tak, pak byl v 16tt, když nám doktor řekl pohlaví, pak někdy ve 20tt na velkém ultrazvuku a pak byl ještě jednou okolo 30tt na dalším velkém ultrazvuku. Takže vlastně kromě těch prvních byl u všeho :slight_smile:

@jejda Já tedy z Bon prixu nic neobjednávám, ale švagrová s tchýní ano a prý je vždy potřeba objednávat o jedno číslo menší, aby to dobře sedělo podle té jejich tabulky velikostí.
Jinak jak už psala maximka33, tak když ti to nebude sedět, tak to můžeš poslat zpět a buď si vybrat jiné zboží, velikost a nebo pošlou peníze (jen je to zase starost navíc)
27. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak jsem tu juchala že se mi udělalo dobře- už to neudělám. Od včerejšího oběda mám žaludek na vodě..Manžel na mě chtěl být hodnej, tak udělal k večeři kuře s rýží..dloubla jsem do toho a šla si pro rohlík a syrečky (zase). Kuře jen zahlídnu a vrhla bych... A po cestě do práce manžel pustil ostřikovače - no to nikdy víc, už chtěl zastavovat, nevěřil že tu udržím.... Takže dneska jsem buď bez obda, nebo poběžím pro rohlík do nebližší samky.... A jsem zvědavá jak vydržím večer na hokeji...
28. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda já od nich občas nakupuju, ale není to moc kvalitní, občas trochu hadr, takové ty tenčí umělé úplety, ale jsou celkem levní a jestli to máš nosit jen pár měsíců, tak proč ne, docela dobrá tam mají myslím trika, horší zkušenost mám se šaty, problém bývá čistý polyester
28. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máme srdíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a máme 7 týdnů,nechápu jak je to možný,ale máme prý skoro 2 cm,podle všech knížek by mimi mělo být pár mm. Trošku jsem si oddychla.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duck09 držím palečky..
28. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik teda, s tou to pěkně hází :slight_smile: miminko si asi dělá místečko :wink: já totálně nesnášela špekáčky, a to mi zůstalo doteďka. jinak jsem na pachy vůbec nebyla choulostivá..
@kamisek35 moc gratuluji. a kdy myslíš, že došlo k početí?
28. bře 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásně se nám to tady rozrůstá :grinning:

@kamisek35 gratuluji taky moc moc :dizzy_face: já jedu na první vyšetření 02.04. tak doufám, že bude taky všechno v pořádku :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 take se pridavam ke gratulaci :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 super, gratulace :slight_smile: já bych měla mít srdíčko stopro potvrzené tento pátek tak jsem zvědavá, ale vzhledem k nevolnostem, které mě trápí si myslím, že bude vše v pořádku :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 gratulace k srdíčku..
28. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jj, doktor ti noční brzo zatrhne :slight_smile: jinak vysočany by se mi hodily, to bych měla 5 minut od baráku, ale stejně se chystám zpět do práce, takže budu mít doktora alespoň kousek od práce :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Vám moc s mimískem děkujeme..Tak mě to potěšilo,že už koukám na jména (sice je to moc brzy,ale přesto) Máte už někdo vybrané jméno? :grinning:
28. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 jméno ještě zdaleka ne.. Nikola dostala jméno 2 dny před porodem (rodila jsem 37+5tt).. máme před sebou ještě dlouhou cestu..
28. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek