• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@holino ahojky to ja nasla na testech dve carky 26 unora a 27nam to pani doktorka potvrdila :slight_smile: tak to gratuluji k mimisku :wink:
7. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holino no jasně, přidej se :wink:
@barusatko tak jasně, že se vždycky může něco stát, musíš myslet pozitivně :wink: blití je známka placentace, dokud člověk blije, nebo mu je blbě, tak víš, že se mimčo vyvíjí :wink: někdo nemá ale žádné nevolnosti a vývoj naprosto v pořádku.....taky bych chtěla být mezi těmi šťastnými.....dneska je mi už taky divně, jeno pevně doufám, že se k tomu blití nedostanu...já se kontroly asi nedočkám, půjdu až za čtrnáct dní, nechci vidět tečku, chci vidět malé miminečko se srdíčkem :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 ja musela i na malou tecku protoze jsem mela jit na rentgen ..vcera jsem cely den skoro prospala jak se mne motala hlava nemohla jsem se vubec pohnout hned mne bylo spatne ale dneska uz je lip ...ja myslim ze uz ti snad spatne nebude
7. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak od včerejška mám oficiálně potvrzené těhu.. prtě je o 5 dní menší, což odpovídá ovulce.. je tam, kde má být a za 14 dní na ko, to snad bude i srdíčko..
7. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuji holky
@barusatko tak my to potvrzený doktorem zatím nemáme jen testama
jsme po ivf .....a u nás v caru krev neberou ale jde se rovnou na utz
7. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak jak to jde? Už vám je blbě?? :sweat_smile: mě nic nenííííííí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
držim palečky ke kontrolám :dizzy_face: já jdu 21.3. na svý krásný narozeninky, tak prý dostanu určitě už krásný dárek v podobě miminka se srdíčkem :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko hele tebe sem už někde viděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: muc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak kde :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u mě doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko hele bolí tě bříško jak při ms teďkom? Mě už dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi u tebe doma :grinning: :grinning: :grinning: no ja spis v tom mam takovy tahy a hlavne me boli zebra nevim z ceho a kolikrat mne vadi podprda a na brisku nic nesnesu jenom barca jak zahriva tak mne nevadi to je prijemny :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak tahání já nemám, ale typický bolesti při ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi jo uz vim kde jsi me videla ted mi to doslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko si děláš prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi ne nedelam poskocila jsem si mam delsi vedeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko děláš prdel né :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi toz nedelam to vis no ja bych furt spala ted tak asi spi i muj mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: asi jo teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi tobe se nechce spat mne posledni dobou porad bych prospala celej den si pripadam jak medved v zime :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko - hele ani ne :grinning: v normě :grinning: sem měla před týdnem asi 2 dny a od tý doby nic, mě nic není prostě :sweat_smile:
7. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi je tak to mas super to ja vim ze jsem tehu porad :grinning: :grinning:
7. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám s termínem porodu v listopadu, vychází nám to na samotný začátek.
7. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ahojky tak to vitej mezi nama :wink:
7. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě u prvního dítěte špatně nebylo vůbec a taky to dopadlo dobře. Ono je to jedno. Každopádně i to že je špatně je normální a znamená to, že je vše ok a jseš těhu. Ale i když blbě není, je to ok :slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barusatko Díky :slight_smile: Mám už po jednom časném potratu v lednu a včera jsem mírně špinila tak mám utrogestan, jinak je prý vše v pořádku. Horší je že mám chronický zánět střev co mne teď trápí. Takže nevolnosti moc nemám, ale mám jiné bolesti :slight_smile:
7. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jej tak to je mi lito tak ted bude urco mimisek v pohode akorat nezavidim ti ty streva
7. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko verim ze bude :slight_smile: Ja mela od strev vice jak rok klid a ted se mi to rozjelo s tehotenstvim, ale pry se to stava, telo si zvyka na jiny stav, tak snad si zvykne rychle :slight_smile:
7. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jj ja myslim ze urco taky se bojim ted o mimco protoze ted kolem mne 3kamosky o mimca prisy tak se bojim i tesim
7. bře 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko to je asi normalni ten strach.. a kdyz uz o nej jednou prijdes, je jeste vetsi, sledujes kazdou anomalii :grinning: ale verim ze Utrogestan zabere a bude klid. Hodne holek v tehotenstvi spini a je to v pohode. Jeste zklidnit streva a bude fajn. Lezim teda v posteli, mam neschopenku, ale stejne nejsem schopna nic delat.
7. bře 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek