• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@maximka33 tak to vůbec netuším,ale podle této kalkulačky http://tehotenstvi.academy.sk/index.php k početí došlo 22.3. Podle ní jsem 6+6,podle doktorky 7+1. Ale 2 cm je masakr,asi bude brouček po mně mám 183 cm :grinning:
28. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 já začnu jména vybírat asi až budu vědět pohlaví a opačné pohlaví pak budu mít v záloze :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela no já na mimčo pořád mluvím,ať vydrží a tak.Takže hned jak mi řeknou pohlaví,tak už mám jméno..Je to brzo,ale někdo má jméno vybrané ještě než vůbec otěhotní,tak by mě zajímalo jaká se Vám líbí..A Nikolka je moc hezké jméno.Rozhodovala jsem se mezi Nikolkou a Anetkou- přítel ale nechtěl Nikolku tak máme Ájíčka :slight_smile:
28. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 gratulluji :dizzy_face:
28. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je všem špatně a já nic, připadám si mezi váma jako exot :grinning:
28. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka teda 22.2.pardón..
28. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa buď v klidu,mně jenom z léků někdy,beru jich moc,jinak taky ne..,ani v autě.
28. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 V autě jsem snad od otěhotnění neseděla, neřídím, tak nemůžu posoudit :wink: . Jinak mi teda bylo v noci těžko, ale to ty párečky :grinning:
28. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho Já byla v pondělí na ko u lékaře a řekl mi, že mam hned přestat. Že se kojení nedoporučuje v těhu i když na všech stránkách o kojení píšou že je to v pohodě. Prý to strašně unavuje a odvápňuje matku a všechno v těle jde na tvorbu mlíka a zbytek bere mimino. Prostě 3 lidi prý neuživím, takže už 2 noci jsem nekojila. Dávám Emičce v 6 večer kaši, v 8 večer nutrilon a pak v noci už jen dudlíčka. Jsem děsně unavená a je mi furt zle...Pomáhá mi hodně pít
28. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 my máme 16,5 mm takže dost podobné :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 my jsme si pohlaví říct nenechali, a na miminko jsem taky hodně mluvila, jen jsem ho neoslovovala jménem.. nám se oběma hodně líbí Pavlína, ale k našemu příjmení vůbec nejde, tak máme smůlu.. ještě jsme uvažovali nad Šárkou.. z klučičích vedl Ondra.. mně se líbí Matěj, Vojtěch, ale o těch manža nechce slyšet.. takže to bude zase náročný.. tenkrát jsem se v noci probudila, hlavou mi probleskla Nikola a zase jsem usnula.. ráno jsem to nadhodila manžovi a bylo schváleno.. tak třeba mě zase něco osvítí..
@aaa buď ráda, že je Ti dobře.. není o co stát.. i když mě už se ulevilo a nevolnosti ustoupily..
28. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Jejda,tak to je super,já už myslela,že budu mít obříka... :grinning:
28. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Ty máš můj obrovský obdiv, jak zvládáš mimčo, práci a další těhotenství. Já už bych byla u Chocholouška :wink:.
28. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný deň všetkým prajem :slight_smile:

@aaa buď rada že ti nie je špatně, ja by som kludne túto fázu tehu vynechala :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela Já jsem ráda, ale zároveň se bojím, že něco není v pořádku... Asi začínám blbnout :grinning: . Jdu se zkulturnit a pomažu do práce na další školení. Krásný jarní den všem :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 kami, tak to jo, odpovídá to, když to bylo o 12 dní dřív než u nás.
28. bře 2012 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa mně nikdy nebývalo špatně, tak nečekám, že se to teď změní. měla jsem pohodové těhu, mohla bych být těhotná pořád. jen ty nálady, žáha a kostrč při delším chození.
28. bře 2012 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa mě při předchozích těhu špatně taky nebylo.. teď jsem si pár nevolností užila.. ale nic velkýho..
28. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa mě taky neni špatně, naštěstí, ale přijde mi, že jsem taková nafouklá, manžel mě viděl z dálky a říkál, že to začíná být vidět...asi je to také umocněné tím, že nejsem vyžle a trošku bříško jsem měla vždycky :slight_smile:

jak jste na tom vy holky? Už pociťujete rostoucí bříško nebo ne? :slight_smile:
28. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte co by mohlo být účinné na bolest hlavy? jaké prášky se mohou? dnes mě bolí šíleně + k tomu ten žaludek, jsem úplně ko.
28. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Myslím, že můžeš ibalgin. Já trpím na migrény a docela mi pomáhá, když si do spánků vetřu tee trea olejíček. A hodně pít vodu s citronem, ale to asi na tvůj žaludek nebude úplně super. Pak zatemnit, ležet a zkusit to zaspat.
28. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 Taky nejsem vyžle :grinning: a mám pocit, že ten špek je pořád stejnej :wink: :grinning: . Na někom to vidět už být může :slight_smile:, na sobě to nepozoruju, dokonce dopnu džíny lépe než před měsícem :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 mně taky připadá, že mám mega břicho :slight_smile: a vždycky jsem ho měla větší. musím si koupit vycpanou podprsenku, abych ještě chvíli měla prsa větší než břicho :slight_smile:
@eupha jediné, co můžeš, je paralen.. na bolest. jinak mám seznam, co se smí v těhu na nachlazení:
strepfen na bolest krku
stodal a robitussin na kašel
allivictus sprej a kapky na bolavý krk a nachlazení
rennie na pálení žáhy

jestli víte ještě o něčem, klidně to dopište.

http://www.maminka.cz/clanek/tehotenstvi-a-porod/jak-zahnat-bolest-v-tehotenstvi-bez-leku
28. bře 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ibalgin a paralen jednorázově, ne pravidelně.
28. bře 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Mně by teda nepomohla ani podprsenka s extra prsama navíc ,to břicho se nedá přehlédnout.Nosím hodně volné věci,ale stejně to jde vidět, :grinning: Holky,doufám,že to všem dobře dopadne a pak si tady budeme psát,jak se nám daří ty kilečka dávat dolů..
28. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilkabara No vidíš, mě zase doktor říkal, že klidně kojit můžu. A pak si vyber.... Mě by snad samotné to kojení nevadilo-nijak nepociťuji, že by mě to zmáhalo. Ale to noční kojení je hrůza....Jenže já do ní nemůžu dostat žádné UM....koupila jsem Nutrilon a Sunar a obojí mi plive. Mám tady ještě vzorek od Beby, ale myslím si, že výsledek bude stejný.
Jak to probíhalo u vás, když jsi přestala kojit? To jsi ze dne na den vynechala všechno kojení?
Emča právě i odmítá flašku a nechce dudat ani dudlíka-uklidní se jedině u prsa. Takže když jsem se včera rozhodla, že jí už dávat pít nebudu, tak řvala a řvala, až jsem zase vyměkla :frowning2:
28. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho ještě zkus jinou láhev.. u nás byl nejlepší hami a pak sunar. nutrilon je hořký.. teda aspoň ten HA. u nás to bylo taky tak, ani dudlík nikdy neměl. budu se snažit u druhého dudlík používat, protože to občas dost pomůže. ještě by mohl pomoct nějaký mazlík - co by si mohla taky dávat do pusy..
28. bře 2012 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 tak na me to poznat jde ja mam brisko nafoukly jak balon ja uz to neutajim :grinning:
28. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa
@maximka33 Díky holky, u mě dneska dost přitvrdilo. Od rána už jsem 2x zvracela :( Závidím komu není blbě
28. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilkabara @pejtho Ahoj, mně taky řekl, že kojení je v pohodě. Výslovně jsem se na to ptala a řeklo, že stoprocentně v pohodě. Je i spousta ženských, co plynule přejdou z jednoho kojení do druhého nebo kojí tandem.

@aaa Mně taky není špatně, nejsi sama :wink:
28. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek