• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
holky, zahajuji další anketu :wink:
chcete vědět, co to bude? a jakým způsobem se k tomu budete chtít dopátrat?

my jsme měli strašně moc utz, ale bohužel to poznat nebylo, malý byl totiž hlavičkou nahoře, takže se na "tom" seděl :slight_smile: ted bych už překvapení nechtěla. moc bych chtěla holčičku. ale když ne, tak chci mít co nejvíce času, abych se s tím srovnala. uvažovala jsem už o testu pohlaví, nejspolehlivější je prý ve 14tt. půjdete do toho taky některá?
28. bře 2012 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, my jsme se u prvního nechali dobrovolně překvapit a uděláme to tak i toho druhého :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 Vyzkoušeli jsme plno dudlíků. Vodu mi pije jen z pítka, tak jsem jí do toho zkusila i mlíčko, ale stejně se kření a nechce to. Já jsem Emče dala dudlík už v porodnici a to po něm byla jak divá. Ještě pár dní doma chvíli dudala, ale pak přišla na to, jak je dobré prso a začala dudlík vyplivovat. Jinak jí dávám do postýlky různé její mazlíky a oblíbené hračky, ale akorát je vždycky zahodí a zuří dál.
No s druhým snad budeme prozíravější. Emču jsme si hlavně rozmazlili sami.

@sova33 Mě taky všichni říkají, že můžu kojit až do porodu-ale to zase nechci a kojit pak obě, to určitě ne.
Ale doufala jsem, že ještě alespoň pár měsíců(do léta) budu kojit a odstavíme nějak pomalu a třeba by se pak i odstavila sama. Ale zatím je to docela závislák :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 já myslela, že se to dá určit jen z plodové vody. Jsou ještě nějaké jiné testy?
28. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha jo něco jako těhu testy, cena je tak 500 až 1000 kč. nebo ještě se to dá poznat z 3D utz, jako spolehlivější než normální utz.
28. bře 2012 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 tak jestli mi to nezjistí z ultrazvuků tak se k tomu taky chci nějak dopátrat. Já bych to nevydržela :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No co se týče pohlaví :slight_smile: My jsme to u prvního vědět chtěli a holčička byla krásně poznat.
U druhého se teď chci nechat překvapit, jenže to tak asi nedopadne. Manžel si myslí na chlapečka a v podstatě to bere už jako hotovou věc. Rodina už o miminku také mluví, jako o klukovi a mluví o Štěpánkovi....což mi trošku vadí a i se bojím, aby pak manžel u porodu nebyl zklamaný, když čeká kluka a bude to druhá holčička. Takže jsem si říkala, že si to pravděpodobně zase necháme říct a spíš třeba budeme dělat tajnosti před okolím :slight_smile:
Ale zatím máme čas, takže bych řekla, že definitivně se rozhodneme až na UTZ :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 Jo jinak o testu pohlaví slyším poprvé :slight_smile: Náš doktor má v ordinaci 3D ultrazvuk a z toho je to poznat krásně.
Ale do odběrů z plodovky bych dobrovolně nikdy nešla a o tom testu fakt slyším poprvé-to se jako počůrá? :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak jsem ted dolízala lízatko proti nevolnosti a je mi lépe :slight_smile:
U našeho kloučka nám dělali velký ultrazvuk před odběrem plodové vody a dodnes slyším hlášku pana Doktora,,tak takhle holčička nevypadá" a pak nám to potvrdili z plodovky,tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát jenom doufám,že nebudu muset na plodovku,ale to předbíhám
28. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha mně je dneska taky dost blbě, asi budu muset odejít z práce :frowning2:
28. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pejtho Já taky nemyslím, že bych kojila až do porodu nebo obě děti, ale do toho léta bych to taky tak viděla a pak pomalu odstavit, aby neměl pocit, že ho to mimo o něco obralo nebo tak.
28. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 tak my mame pohlavi jisty z genetiky, takze u nas zadny prekvapko nebude, jedine ze by to popletli na genetice :slight_smile:
28. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 tak o těch testech nic nevím,nám to na UTZ řekli ,to se dá někde koupit? Já to nevydržím určitě,takže pokud to bude někde dostupné hned to beru :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pejtho já jednu holčičku doma mám a kdybych si mohla vybrat,brala bych ji znovu :dizzy_face: nevím jestli to budu s chlapečkem umět :grinning: no hlavně, aby jsme měli ty naše prcky zdravý..
28. bře 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je ten test..http://www.holkanebokluk.cz/
tak do toho jdu..
28. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pejtho ano má to být také test z moči.
@jajulinka a proč jsi musela na plodovku? já asi půjdu, přece jen mi bude už 35,5.
@danielahe a jak to myslíš, pohlaví jistý z genetiky? musíte na plodovku?
@kamisek35 jo dá se to koupit přes net. jen ty nejjistější výsledky jsou kolem 14tt, tak je ještě čas :wink:
28. bře 2012 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj, co mám dělat když se mi šíleně točí hlava? :frowning2: Normálně by mi pomohlo kafe, ale teď ho nechci moc chlastat :frowning2:
28. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis myslím, že jedno kafe ti neublíží. taky trpím na nižší tlak, v těhotenství to jde ještě více dolů. takže kafe jsem měla povolené od doktorky, s mlíkem
28. bře 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis ja se to vetsinou snazim zaspat
28. bře 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 já tomu moc nevěřím...
28. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis slaboučké s mlékem určitě neuškodí... jedno denně prý není na škodu...
28. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrejkonellis ahojky, tak jsme na tom podobně, nic mě netrápí, ale poslední dva dny je mi tak nějak divně, takovej malátnej stav, občas se mi zatočí hlava...ale prý to v těhu bývá, tak snad to brzo odejde !
28. bře 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda závidím všem, kterým je dobře, u mě přetrvává celodenní nevolnost, už mi snad nepomáhá ani se najíst :angry:

@maximka33 U prvního jsem chtěla hned vědět pohlaví a přála jsem si holčičku, což se mi vyplnilo. Teď přemýšlím, že se necháme překvapit, popravdě je mi to tentokrát jedno. Manžel by chtěl spíš kluka Honzíka, ale určitě se nebude zlobit ani za holčičku, akorát tam bude problém se jménem, to zatím fakt nevím. Si z něho dělám srandu, že když nebude kluk teď, tak třeba napotřetí, akorát teda kvůli nevolnosti jsem se zařekla, že další už nee, ale to jsem říkala i po porodu :grinning:
28. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 my mame genetiku embryjka, takze uz to vime, co cekame :slight_smile:
28. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 dopadla mi špatně genetika tak jsem musela na plodovku
28. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda já jsem na tom úplně stejně, už mi také nepomáhá se najíst, což dosud pomáhalo, nevolnost celý den a dnes se mi ještě přidalo zvracení :/ ať už je tohle období za mnou.
28. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ja si to říct asi nechám, ale nevím,
teda, ty nevolnosti vám nezávidím, mě je dobře, jen bolí prsa, jinak nic,, jen průjem, ale to se dá,,, zatím žádné zvracení a nic,, jen mám citlivý nos,, tak mi vadí kouř a smrádek,,,, ale hodně větrám, tak to zvládám...
28. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem už ve 13. týdnu a zbylo mi 10 tabletek Femibionu 800, který se má brát jen do 12. týdne. Nabízím, kdo má zájem napište mi zprávu.
28. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe takže máte umělé oplodnění? to jsem nevěděla, že se hned pozná pohlaví z embrya?

holky, tak mám za sebou cestu vlakem z Ostravy přes Prahu na Mělník, a byla to pěkná zabíračka! dítě celkem zlobilo, všechno mu padalo, křičel, pak se pořád chtěl dívat na pohádky na notebooku. no a s kočárem mi pomáhaly ženské. je to už pěkně únavné, občas jsem měla pocit, že už usnu..
28. bře 2012 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 u Elišky nám Dr. Vlašín povedal pohlavie už v 13.tt a v 20.tt aj potvrdil. Vyšlo mu to. Teraz to určite budeme chcieť zase vedieť, tak snáď sa k nemu zase dostanem.
28. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek