• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@eupha Nezvracíš z toho, jak tě bolí hlava? Já to tak u migrény mívám, bohužel...
28. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem myslela, že pohlaví se dá na 100 procent potvrdit jen z odběru plodovky. Tomu se vzhledem k věku nevyhnu a vzhledem k tomu, že nesnáším jehly a omdlívám i při odběru krve, jsem na sebe zvědavá :unamused:
28. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, no tady to teda jede :slight_smile: chodit sem jednou denně večer bude náročné dočítání :slight_smile: Jinak když tady byla řeč o jménech, tak já už po nějakých pokukovala taky, i když je ještě spousta času, ale stejně už teď vím, že všechno co se mi líbí je v listopadu nebo říjnu. A to moc nechci, aby mimčo mělo narozky a svátek v jeden měsíc a pak za měsíc Vánoce a pak celej rok nic :slight_smile: nejvíc už dlouho koukám po Nikolce, pokud by to byla holka nebo Ondra když kluk, no ale s termínem 19.11. to nevidím reálně ani na jedno :slight_smile: Nikča má svátek 20.11. a Ondra 30.11. :slight_smile: Jinak Vás holky maminy obdivuju zvládat jedno dítě v kočárku a drué v bříšku musí být pěknej záhul :slight_smile:
28. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem holky slyšela na migrénu prý zkusit hořčík - magnesium. Je později i na křeče. Ale zas mě teďka v lékárně říkali, že po samotném hořčíku může být zácpa. Tak nevím. Jinak mě včera můj doktor říkal co na migrénu - pít. Tak sjem se upřímně zasmála a on, že jedině acylpirin, ale fakt jen výjimečně, někdo říká ibalgin a jinej paralen - a pak si vyber :slight_smile: Pak jsem četla, že v 1. trimestru se paralen nesmí a ibalgin se nesmí v 3. trimestru.
28. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa a kolik ti je? na plodovku nemusíš, jen ti bude doporučena. když by NT vyšel normálně, tak bych nešla.
@duck09 řešíš to podobně jako já, nechci, ať má mimčo vše najednou. u mně je to vše také během jednoho měsíce ještě včetně mikuláše a vánoc. tomu se asi říká posedlost jménem :slight_smile:
28. bře 2012 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 Je mi 39.
28. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 :slight_smile: no ještě že na ten výběr bude ještě hoodně času :slight_smile: Hlavně po tom, až budemě vědět, co to bude. Manža to chce vědět, já stále váhám. Tak snad mě padne do oka nakonec nějaké pěkné letní jméno. Třeba ségra to vyhmátli pěkně - mají kluka v září, pak Vánoce a v březnu má malej svátek přesně po půl roce od narozenin. A ted budou mít druhé v červnu :slight_smile: si to pěkně rozvrhli :slight_smile:
28. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak za hodinku a něco mě čeká ta kontrola. to jsem už stihla odběr krve na štítnou žlázu a odvést malého do školky. jsem fakt nervozní. hlavně že pořád špiním, to neznám. ale test jsem si dělala a čárka je zase silnější. ale dálnice stejně silné to pořád nejsou.
29. bře 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 držím palce !!!!!
29. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aaa holky teď k té plodovce,mně bude v době porodu pokud to všechno dobře půjde bude 37 a půjdu na všemožné testy,ale na odběr plodovky mě vážně nikdo nedostane. Prý už jsou jiné možnosti jak tyto vady vyloučit 3D ultrazvuk a podobně,dokonce o tom kdysi byla v televizi reportáž,ještě jsem si o tom moc nezjišťovala,ale mám pár kamarádek, které na plodovce byly a nedopadlo to dobře. Nechci Vás stašit,ale kamarádka po odběru odjela domu něco jí napíchli špatně a do týdne potratila a za 14 dní jí přišly výsledky,že je děťátko naprosto zdravé. :cry: Neříkám,že se to musí stát,ale riziko je to velké.Zjistím o tom víc a pak dám vědět,nebo pokud o tom něco víte tak mě to sem napište. Jinak sousedka měla při porodu 44 a nikdo ji nedonutil.. A ta jména -mně se líbí Nikolka,Natálka,Kristýnka,Denisa,Patrik,Daniel :grinning:
29. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 držím palečky,dá Ti utrogestan a bude dobře.
29. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 Tak to mas celkem vesele :slight_smile: , ja mam doma uz 7 leteho skolaka, nekdy si rikam, ze kdyz byl mensi bylo to lepsi, je ve veku, kdy je moc chytrej :grinning:
29. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa Ahoj, plodovku jsem zazila pri prvnim tehu, byla jsem z toho uplne na nervy, ale je to v pohode. trva to jen chvilku a vubec to neboli...a kdyz to rikam ja, tak to musi byt pravda :slight_smile: , mam zvyseny prah bolesti, takze me boli i odber krve :grinning: a mela jsem tam pschyckou podporu, teta me drzela za palec u nohy :grinning: , chlap tam jit se mou nechtel :slight_smile:
29. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 ahoj, já také špinila a docela hodně. Po Utrogestanu a ležení to přestalo hned druhý den.
29. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa nevím, večer už mě ta hlava tolik nebolela a zvracela jsem zase. To bude spíš tak všechno se vším.
29. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe to jo,nejde o bolest maminky,ale hodně se bojím o mimčo.,samozřejmě,že v 90 % to může dopadnout dobře..,ale co těch 10% :cry:
29. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno! mám za sebou první kontrolu, všechno je v pořádku, mimi je asi 6 mm. Doktor říkal 6 + 2, to znamená sedmý týden?
29. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisek35 Ahoj, ja teda byla na nejake male geneticke klinice, takze ja mela pristup na plodovce super, dela se to pod ultrazvukem a nez se ta jehla pichne, vyberou takove misto, kde se neda ublizit miminku a po odberu jsem dostala magnezko. ono to asi hodne zalezi na okolnostech, ale jak jsem byla vydesena, tak to dopadlo dobre.
29. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 Te tve kamaradky je mi lito :cry: .Je fakt ze kdybych na to mela jit znova, tak si to budu hodne rozmyslet :unamused:
29. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe ono asi taky záleží kde,mám pocit,že tady co udělají nestojí za nic :frowning2:. Taky jí to dělali při UTZ a stejně to nedopadlo.
29. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 Mam pocit, ze mi pani dokrorka rikala, ze tam hrozi nejaka mala sance potratu, ale rikala mi statistiky, ze se niceho bat nemusim... kdyz jsem na to sla bylo mi 22, kdyby tam se mnou nesla moje teta, mam pocit, ze bych tam asi nevlezla, diagnoza vyvojova vada ( takze jsme se moc bala) a jeste ta jehla, tak jsme to tam strasne obulela :angry:
29. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe hlavně,že to dobře dopadlo.My,co jsme starší máme už o miminka větší strach,protože víme,že už se nám to znovu nemusí podařit..Od 20-do 30 to člověk bere tak nějak v pohodě,ale po 35 se pomalu bojí i dýchat..
29. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 gratulace ke kontrole! ano to je sedmý týden, začíná myslím od 6tt+1
@kamisek35 taky jsem byla na plodovce. riziko potratu je prý až 2%, někde píšou 1 %. musí se zvážit, které riziko je větší, zda potratu nebo nemocného dítěte... to si musí rozhodnout maminka.s tatínkem.
29. bře 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. nějak nám blbne připojení..
ad anketa.. u Niky jsme si pohlaví říct nenechali a teď asi taky nechci.. i když Nikolka je natěšená na bratříčka, tak snad nebude po porodu zklamaná.. mě je jedno, co to bude, hlavně když bude zdravé..
ad amniocentéza.. já na ní byla před potratem a teda bolelo to dost.. dobrovolně bych na ní asi nešla..
@pejtho s nočním odkojováním nám pomohl tatínek.. když se malá probudila, vzbudila jsem manžu a šel za ní on a znova jí uspal.. když jsem šla já, neměla jsem šanci.. přece jen pojízdná mlíkárna byla po ruce, tak proč nedá mlíko? z manži mlíko neteče.. chce to od chlapa trpělivost, ale u nás to trvalo necelý týden a spala krásně celou noc..
@evka2011 gratulace ke kontrole..
29. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 @angeela díky moc :slight_smile: odběry a tak mě čekají až příště, ale na plodovku asi půjdu, ne, kvůli věku? nebo se na ni chodí až když ultrazvuk vypadá divně?
29. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 no, já nevím, ale podle mne Tě nikdo nemůže nutit, ani kvůli věku.. pokud všechny testy dopadnou dobře.. ale to je jen můj názor.. nemám zkušenost.. mě je "teprve" 32..
29. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33
@barusatko
@vera_vila
@slunecko123

Děkuji holky za rady, nakonec jsem si musela lehnou a nějak to přešlo...jinak nevolnosti mám minimálně teď fakt jenom ty točáky hlavy... :frowning2:
29. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis ja to mivala od zacatku tehu skoro kazdej den bylo to sileny az me to nutilo zvracet ale nezvracela jsem ale musela jsem prospat nebo prolezet celej den ted uz to prestava spise jsem ted unavena a jen bych spala a mam sileny chute a byva mne spatne v obchodu a v aute a dlouho nevydrzim stat
29. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko ženy to mají těžké...ale i tak je to nádherné :grinning:
29. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@angeela Včera jsme přesně tohle zkoušeli. Jak přišel manžel k postýlce, začala malá úplně hystericky ječet. Když jí chtěl pochovat, tak se mu v ruce hrozně kroutila, že jí ani nemohl udržet. Jak jsem jí vzala do ruky já, tak se mi zavrtala do pyžámka a byl klid :slight_smile: Takže dnešní noc se od 20hod asi 6x probudila-pokaždé jsem uspávala asi půl hodinky. Sice bez kojení, ale zase s pochováním :slight_smile: Ale všechno postupně. Teď pro mě bude úspěch to kojení.
Každopádně díky za radu. Říkala jsem, že kdyby to fakt už nešlo, tak prostě na noc půjdu spát jinam a nechám je s manželem, aby to zvládli spolu :slight_smile:
29. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek