• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aerin Já to právě taky nechápu... :grinning: , ale nemám zkušenosti, tak nechci kritizovat. Kamarádka třeba v kočárku uspávala, jinak jí malej nespal a netoleroval jí posezení, muselo se jezdit :grinning: .

Jak to, že jsi nepoužívala kočárek?
29. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa hospitalizovali mě právě v Motole, protože jsem začala krvácet a píchalo mě v podbřišku, nicméně v děloze plod neviděli, takže strašili, že je to určitě mimoděložní těhotenství. Nakonec to nebylo, takže to vyhodnotili jako spontánní potrat a šla jsem na revizi. V každém případě je potřeba počítat v tomto období se vším, ale nic si nedělej z toho, že nemáš příznaky, že ti není blbě. Já co měla kolem sebe těhotné kamarádky, kolegyně tak žádné nikdy nebylo blbě. Jen na mě to padlo :slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa malej byl od narozeni nosenej v satku, kocarek jsme pouzivali vyjimecne
ted uz se tak mesic moc nosit nechce, ale taky chce zasadne chodit jinam nez ja, takze asi povolam golfky a proste bude trochu rev, ach jo :frowning2: ale tahat se s nim na boku proste nezvladam, i kdyz ma jen 10kg
a uz se tesim az budu zase nosit maly mimusko :dizzy_face:
29. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Se zapojuju jen obcas, alepreci :slight_smile:

Dnes jsem si volala do Prenatalu, abych se zeptala kdy se mam objednat na NT 1. screaning a pani rekla, ze hned. Byla jsem prekvapena, protoze pred 3 lety jsem se mela objednavat nejdrive 14 dni pred 12tt. No tak jsem to vzala za sve, objednala se presne na 13tt (predtim budeme na dovolene) a dokonce k Mudr. Vlasinovi, tak jsu zvedava. Vsichni na neho peji chvalu, tak jsem plna ocekavani a tajne doufam, ze uvidi co ten pidisek maly schovava mezi nozkama, doufam, ze tam nic nebude!!!! :D :D :D
29. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, moc ráda bych se k vám přidala, už nějaký týden vás sleduju, ale čekala jsem na první kontrolu, vezmete mě ještě mezi sebe? :slight_smile: Mám doma skoro 17 měsíčního chlapečka narozeného v listoadu 2010 a teď to vypadá, že TP bude někde hoooodně blízko od něj :dizzy_face: Na kontrole jsem byla v pondělí, miminko měřilo 11 mm a jsem v 8.týdnu. Zatím nedávám info do pasu, před narozením synka jsem 2x měla zamklé těhu, tak abych to nezakřila :zipper_mouth: :slight_smile:
29. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha Aha, musel to být nepříjemný zážitek. Jak dlouho jsi byla v nemocnici? Já alespoň vím, že mimoděložní nemám, ta tečka byla na svém místě :slight_smile: . Já jsem nikdy v nemocnici neležela, doktory nemám ráda a chodím k nim jen s velkým sebezapřením, tak si nedovedu představit, že bych tím musela projít.
29. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 ahojky jasne vitej mezi nama a preju hodne stesticka ja jsem taky v 8+4tt s tim zamlklym tehu je mi to moc lito ale ted urco bude miminko v poradku :wink:
29. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin Jo tááák, ty šátkuješ :slight_smile: . Viděla jsem pár mamin v metru, které měly mimčo v šátku. Ono se říká, že to těm malým prospívá nebo tak nějak, že? Nevím o tom absolutně nic. S golfáčema držím palce, snad si malej zvykne.
29. bře 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 Ahoj, hurá, zase někdo z Prahy :slight_smile: . Taky jsem si nedala info do pasu, mám nahnáno... Jsi přímo z Prahy?
29. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 Mimochodem, super nick :grinning:
29. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@katunka82 Koukám, že ten Vlašín je hvězda tady na koníkovi :wink: . Co je zač, že se k němu všechny objednáváte?
29. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky díy za vřelé přijetí a doufám, že se odsud do listopadu nehnu :grinning:
@aaa jj, Praha 4 a ty? Nick jsem nemohla vůbec vymyslet, až jsem si vzpomněla na Macha a Šebestovou :grinning:
@barusatko já jsem teď 7+4, TP mi vychází kolem 11.11. :wink:
29. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 mne termin vychazi 4.11 ....25.10 mam narozky tak jsem zvedava jak nam to vyjde
29. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa Ja jsem se o nem docetla az ted pred par dny... Verim ze i ostatni Dr. jsou super, ale kdyz byla moznost se objednat k nemu, tak jsem nevahala. Potom poreferuji zazitky, jestli se shoduji s tim co se tay o nem vsude pise :slight_smile:
29. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Malej je vzhůru, tak mizím pa
29. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 Taky jsem z Prahy 4 :slight_smile:. Termín mi vychází kolem 22.11.
29. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko Třeba prcka přemluvíš a budeš ho mít k narozkám :wink:
29. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katunka82 Tak budu držet palce, abys u něj byla spokojená :slight_smile:

Jdu si dát kafčo a pomalu se chystat do práce. Hezký zbytek dne a opatrujte se :slight_smile:
29. bře 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlababa07 Ahoj, také tě u nás vítám :slight_smile:)
29. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 vítej :slight_smile: zamklé těhu? muselo to být hrozné .... obdivuji všechny maminky co to zvládli :frowning2: a já se hrozně bojím, ještě sama nemám za sebou kontrolu. Jsem z toho smutná a těším se na pondělí a modlím se ať je všechno v pořádku :frowning2:
29. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin já chvi taky 47kg !!! :grinning:
29. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a já se bojím toho, že se v těhu dostanu na 100 a to je teda moje noční můra, jak to budu shazovat..
29. bře 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@angeela já se toho děsím taky, v rodině tento příklad mám...mamka aj ségra... :unamused:
29. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale kámoška zase byla tak akční, že ihned po porodu cvičila a krásně si zpevnila celé tělo....nechápačka...
29. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis taky mám v plánu po druhém dítěti (manžel jich víc nechce) se sebou něco udělat.. po N. se mi to nepodařilo, tak teď už ale opravdu budu muset.. ale to je ještě čas.. teď si budu užívat těhu..
29. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@angeela držím palečky...ale teď budeme se budeme ještě hezky zakulacovat :wink:
29. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis těším se na bříško.. s N. jsem si to užívala, tak doufám, že to bude i tentokrát takové.. neměla jsem žádné problémy ani megabřicho, tak to šlo..
29. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak fazolka byla malinká, srdíčko ještě nebylo, takže mám přijít za tři týdny. no hlavně, že je tam, kde má :wink:
29. bře 2012 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@angeela jéééé tiše závidím a těším se na moje bříško...manželovi se zatím nechce moc věřit, že jsem těhu. a řekl, že jsem snědla arašíd...., že až budu mít břicho jako on, tak mě bude po něm hladit atd...
29. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 gratulace ke kontrole..
@andrejkonellis mě manžel dává každý večer před spaním na břicho pusu.. mi přijde, že si to teď nějak víc užívá.. snad proto, že je to naposled?
29. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek