• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aerin tak já s malým taky chodila na gyndu, hlídala ho sestřička. jo a kolik měříš při takové muší váze?
co se týče frekvence, taky se mi teď už toho moc nechce :wink:
29. bře 2012 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zeny po dnesni prvni knotrole, vim, ze jsem maminko,, je tam a je krasne,, roste a za 14 dni znova
29. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky, tak to nabírání mě taky děsí, nejhorší je, že nabírám hned do obličeje a rukou, takže to je hned vidět :( kamarádka má každým dnem porodit a přibrala už 19 kilo, ani si sebe nedokážu představit, hlavně aby to pak šlo dolu......Já totiž tak ráda jim :D Manžel nebyl moc velký jedlík, bylo to takový vyžle když jsem ho "našla"....skoro po osmi letech co jsme spolu přibral o 20 kilo, ale konečně vypadá normálně....vyždycky říkám, že když jsem ho viděla, jaký je to vyzáblo, musela jsem si ho nechat, abych se o něj postarala :D
29. bře 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 jéé gratulace, tak to je úžasné :slight_smile: my sme tak nejak stejne, že? ja jdu v pondělí 02.04. tak uviddíme, jestli nám bude být nebo ještě nee :slight_smile:

@angeela a můj manžel říká, že budeme mít hromadu dětí...to uvidíme jak to skrouhne po prvním :wink:
29. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunecko123 uff 19 je opravdu dost....no já jsem na začátu a ještě před zjištěním, že jsem těhu jsem pomalinku začala přibírat...nevím jestli to má s mimi co společné...ale 2 kg jsou hore za měsíc a to jím normálne, dokonce víc zdravě...sice necvičím ale chodíme na dlouhé procházky rychlou chůdzí...takže sa tak děsím :frowning2:
29. bře 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis no právě, taky jím zdravě, i do práce jsem začala chodit pešky...a mám 1,5 kg nahoře - podle mě je to zvýšené množství krve v těle, zvětšující se děloha a tak...jinak si to prostě nedokažu vysvětlit :slight_smile: jj chůze je dobrá, chtěla bych po 3 měsíci začít chodit aspon plavat, protoze mam sedave zamestnani a temer zadny pohyb :(
29. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 takže máš taky kg nahoře? To jsem se bála, že jsem sama co přibírá od prvního týdne :wink: Já mám taky sedavé zaměstnání, ale asi budu jenom chodit...bojím se, že bych dostala nějakou mykózu nebo tak :unamused:
29. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis no na jednu stranu je miminko chráněný tou hlenovou zátkou, že by se tam nemělo nic dostat, ale koukala jsem, že prodávají tampóny napuštěný nějakou čistou vazelínou, aby se dovnitř nic nedostalo, doporučuje se to na koupání v těhu...já se ještě zeptám doktorky na kontrole co si o tom myslí.
29. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis neboj budu přibírat "vesele" s tebou :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no uvidime ale bylo by to super hlavne at mame zdravoucky miminka :wink:
29. bře 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda a máš už srdíčko?
@andrejkonellis jo jsme na tom podobně. máš větší šanci, že tam už bude :wink:
holky, já taky přibírám dřív, než jsem těhu, jako pár dní před... už jsem to zjistila dřív, tak mě to teď tak nerozhodilo...
@slunecko123 no takhle na začátku je to dost. hlavně aby to nešlo tímto tempem :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ne jeste ne ale jdu za 14 dni a snad uz budou,, tak se tesime,,
29. bře 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123 :grinning: ...já jsem mužíčkovi říkala, že ho doženu :sunglasses:
29. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám zase hlad jak šílená...jedu domů a naplnit bříško....mňam...nasbírala jsem si medvědí česnek, takže dneska budeme mít kuřecí "steaky" s medvědím česnekem a kroketami :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecko123
@andrejkonellis holky,teda tohle všechno přečíst to je na dlouho,jinak jak jsem psala díky hormonům mám 20 kg navíc ještě před otěhotněním a min 20 mi řekli,že to ještě bude.Takže klid,nejste na tom tak špatně :slight_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Jinak co se " tulení s manžou " týče,tak to máme do května zakázaný úplně,pak se prý uvidí..A doufám,že je natolik v pohodě,že ví,že nejdůležitější je teď mimoušek, na sex pak budeme mít celej zbytek života.. :slight_smile:
Jinak jsem byla na masáži, moc mi to pomohlo.. :slight_smile: Taky to zkuste... :grinning:
29. bře 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoda ve spolek. Jsem v 7tt po IVF a tak nějak vás od začátku pročítám. Mohla bych se taky připojit asi jako už regulérní těhule? Jsem po úterní kontrole a se srdíčkem. :slight_smile:
29. bře 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@.danda. gratuluji a držím palečky..
29. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 taky gratuluji k prohlídce,já neměla srdíčko v 6t a teď v 7 už jo.. :slight_smile: bude tam příště,máš něco na to krvácení..
29. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejtho no me emicka noci plakavala bolelo ji brisko tak mi mudr rekl at ji misto kojeni davam na noc nutrilon anti colik tak si asi na um zvykla. Na noc davam ted 210 ml nutrilon good night a rano v 7 davam nutrilon 3, takze bez mleka taky neni, nejsem uplne presvedcena jestli se ty latky z mleka at uz umel nebo ne daji jogurtem dohnat kor u takhle malych deti. Treba bych zkusila mlecnou kasi tam mleko je a mohlo by ji to chutnat.
29. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už jsem tu dlouho nebyla,nějak to nestíhám vše číst,ale ráda se k vám zase připojím jsem 8+3 po 1.IVFa mimčo má 2 cm...jinak k vaší diskusi...plavat chci taky začít chodit,nevíte odkdy doporučují těh.plavání?Sex jsem měla od dokt.zakázaný jen 14 po ET,takže jsem jen opatrnější a nepřeháníme to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak pořád jím,spím,ale jinak mi nic není...Co vy? Jak vám je?Zvracíte,jste nafouklé,ospalé a nadšené? :wink:
29. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@slunecko123 no ja minuly rok mela 25 kg nahore a to jsem rodila o mesic driv. Sice to bylo do 3 mesicu dole ale nedoporucuji bylo to fakt moc pro telo najednou takova vaha. Tentokrat se zkusim hlidat. Jen co mi bude lip zacnu jist zase normalne a vic ovoce. Zeleninu jsem cele minule tehu nemohla a asi to bude stejny. Uvidime. Kazdopadne je to u me stejne jako minule zatim 2 mesice tehu a 3 kg nahore. Snad tentokrat max 12 kg.
29. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, jdu čučet na Ordinaci, tak budu nakukovat. Malej už je uložený, manžel na pivku, tak mám volný večer, ale stejně to dopadne tak, že za hodinu spím :grinning:
29. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@.danda. vítej, tak konečně to vyšlo po tolika pokusech, to je krásné.
@kamisek35 jo mám utrogestan, akorát jsem někam zašila ten recept, tak budu hledat. prý ráno se to má zavádět hodinu před vstáváním, taky to tak děláte? no a když to nepůjde, tak ústy..
@lca180 jsem hrozně unavená, pořád zívám, spala bych. jinak mi nic není. ale řízení mi taky nedělá úplně dobře, jako bych se nemohla pořádně soustředit. jo nadšená bych chtěla být, ale po našich zkušenostech se trochu bojím, tak to ROZJEDU až po NT.
29. bře 2012 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@.danda. ahoj a taky gratuluju ke kontrole, super, po tom, co máš za sebou :dizzy_face:
@andrejkonellis no poprvé jsem čučela jako puk, bo jsem o zamlklém těhu v životě neslyšela. Když se to pak stalo po druhé, tak jsem zas nevěřila, že má někdo takovou smůlu jako já. :pensive:
@lca180 tentokrát mi je docela dost šoufl, sem tam to holt neustojím a letím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak velká únava, nechutenství na různé věci, aktuálně přesně na to, co ten den uvařím :grinning: Přes poledne chodím spát se synkem, jinak bych to do večera nedala Při prvním mi takhle teda rozhodně nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ježíš utrogestan :confused: Já dostala v pondělí recept a úplně na něj zapomněla :confused: Takže zítra naklušu do lékárny, díky za připomenutí :wink: Jinak já ho mám dávat na noc, je po něm docela častá velká únava :wink:
29. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 asi má prcek jinou krev :slight_smile: no a já ten recept nenašla.. musela jsem ho nechat tam, ale zítra tam nejsou, tak si to vyzvednu až v pondělí, to mě mrzí... hlavně jsem ubezpečila mužíčka, že je to vyřešený. no jo...
29. bře 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, víte, na co se těším? až mi přestanou padat vlasy a budou houstnout :slight_smile: protože v těhotenství ty vlasy fakt nepadají. ony to teda po porodu zase doženou, ale těch pár měsíců to stojí za to. doteďka mi fakt celkem padají, to bude změna. ale už si vůbec nepamatuju, kdy to přijde.
29. bře 2012 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara jj 12kg by bylo super....... 25 kg nahoře to už muselo být teda náročný!!!
29. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 Plavání nevím, ale asi se ve čtvrtek zeptám. Já chci znova chodit i na jógu, protože už mě zase bolí záda a jóga je to jediné, co mi pomohlo.
29. bře 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Já mám prášků jako celá lékárna :slight_smile: Beru 6 utrogestanu denně,nejdřív jsem je zaváděla,ale to moc nepomáhalo. Teď jeden polknu a k tomu jeden zavedu,Pak jím ascorutin 3x a detravenol 3x (vše na zastavení krvácení-posílení žil) navíc vitamín C a klasické vitamíny. Někdy i přes to začnu krvácet,tak mi manža píchá 2x denně dicynone. Takže už jsem pěkně přiotrávená. :grinning: No už abych byla v 16 týdnu,to už bude snad poho..
30. bře 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek