• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aaa jo,na jógu jsem chodila 2x týdně a zas bych ráda chodila, taky to bylo jediný co mi pomohlo na záda
30. bře 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 tak to máš podobný,já jen nezvracím,ale když něco vařím,tak nemůžu ani cejtit a pořád větrám a větrám =:o)
30. bře 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 no,ještě k tomu Utrogestanu...já ho beru už víc jak měsíc 3x2 a nic po něm nepociťuju,snad jen občas nafouklé břicho a to Progesteron způsobuje,no ale zle ti může být pokud ho budeš polykat a ne zavádět
30. bře 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 klobouk dolů, jak tak čtu, tak to máš sakra těžký :frowning2: Držím palečky ať je vše v pořádku a ať zvládáš :slight_smile: a kg se netrap...krásné miminko je důležitější...pak můžeš pomalinku hubnout .... :wink:
30. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, holky, to vám nezávidím, takových léků... já se vždycky přemlouvám, abych spolkla aspoň vitamín, protože vím, že mi po něm bude ještě víc blbě :frowning2: ale chvílema si nevolnost bere dovolenou, tak snad už tam jednou zůstane a nevrátí se, už aby to bylo :slight_smile: toho plavání bych se docela bála, už jenom nastydnout a mít zánět močáku, natož nějakou infekci z vody...
30. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny nové maminky, ani nevím zda jsem dočetla vše. Chodím sem jen po ránu v práci a hned mažu historii, na hlášení je ještě brzy, to až po průkazce.

Jinak mám teda pocit že si ze mě prcek dělá legraci. Včera jsem (poprvé) zvracela a dneska se cítím tak v pohodě, že kdybych nevěděla, tak nevěřím....:slight_smile:

Nemůžu se dočkat té čtvrteční kontroly, až mi doktorka poví nějaký datumy, tak to tady doplním, u mě je to takový podivný, ale čistě teoreticky bych v době kontroly měla být 10tt, tak uvidíme....
30. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Nemáme to nikdo moc jednoduchý ,já mám zase super rodinku a ta mě drží..a bude doufám líp okolo toho 16 týdne bych to už snad mohla vysadit.. :slight_smile: :grinning: :grinning: Dneska je mi trošku líp po té včerejší masáži,tak jdu alespoň trochu uklidit :slight_smile: jinak nám tady budou za chvilku bydlet i nějaký zvířátka...
30. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@.danda. ahojky gratuluji a hodne stesticka :wink:
30. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 :grinning: my máme 2x pražského krysaříka co celý dům převrátí během hodiny vzhůru nohama, takže vím o čem mluvíš :grinning:

Každopádně držím pěsti ať si v pohodě, ať to úsilí, které vyvíjíš má ovoce :wink:
30. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus těhulky :slight_smile:

Tak já se jdu holky napráskat, aby jste se mi mohli smát :sweat_smile: jak sem tu před 14ti dny řvala,že mi nic není, že to je trapný, že budu psát, až se tu všici vyblinkají,pač mi to je blbý,že mi nic není :grinning: tak já už 14 dní nemůžu nic jak mi je blbě, celodenně, začne to cca 2n hoďky po probuzení a jede to do noci. Nemůžu nic, je mi prostě hrozně :sweat_smile:
Tak teď se mi můžete smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xsuzzi achooj mne bylo vcera taky zle jsem zas prolezela celej den tak jsem to asi vcera zakrikla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no čus, jaj co já bych dala, ale za jednodenní nevolnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož ještě, že ty se mi smát nebudeš,pač to čteš každý den :grinning: tak ať je líp a ne blbě :sweat_smile: jinak tobě taky bylo blbě nebo ne? ze začátku? Teď nevim,ale jestli jo, tak máš pocit,že už je to lepší? Na ústupu? No jestli ti blbě nebylo,tak nic no :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi no mne bylo zle jak svina ja do toho 7tt mne to drzelo denodenni nevolnosti jsem mxyslela ze bude po me nic jsem nebyla schopna delat ted se mi zda ze uz je to na ustupu :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi a jediny co jsem jedla byla cokolada z te mne blbe nebylo a pizza jinak mi bylo ze vseho zle
30. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko to je zajímavý, já zas čokoládu nemůžu ani vidět, a to jsem byla fakt závislák :slight_smile: bohužel taky nemůžu ani vidět zeleninu :frowning2:
30. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi smát rozhodně ne, mně je dost podobně, ale když se přemůžeš a něco sníš, tak to většinou pomůže, já se snažím co dvě hodiny do sebe něco natlačit, i když je to hrůza. nikdy bych si nemyslela, že budu nenávidět jídlo :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 ja zas nemohla cokoladovy jogurty cokoladu jo ale jogurty ne a hlavne jsem pila porad mliko
30. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě jediný co pomáhá jsou právě zeleninový saláty. Celej den jim ten co si ráno udělám a po něm je to lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko fuj tak mlíko já nemůžu vůbec, caro,vitakávu,nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak holka podle tebe se nedá usuzovat kdy mě to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko já bych si tak dala jogurt nebo tvaroh! jenže nemůžu laktózu :frowning2:
30. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi no ja zas nejim zeleninu takze zeleninu nevemu do huby ani kdyz nejsem tehotna natoz kdyz jsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning: vubec proto jim ten folgravid aby aspon neco melo a snazim se jist ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi já první týden jedla jen dušenou zeleninu, rizoto a tak, a pak najednou konec a už jen maso, maso... :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 jej tak to ja bych se ted po jogurtech hlavne jahodovych uzrala a aj cokoladovy uz mi chutnaji a hlavne jahodovy zmrzlinky ujizdim ted na mrozovi a jahodach a jeste bananech pizza uz mne moc ted nejede jsme ji meli vcera a snedla jsem jen 3 kousky
30. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko jo, tak ovoce je u mě to samý, jablko mě málem porazilo, zvládla jsem zatímjen pár kuliček vína, možná risknu banán
30. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 ja banany jim protoze jsem cetla ze snizuji vysokej tlak ted jak jsem byla u dr tak mne namerila 140 na80 me nechteli pustit ani domu ale bylo to podle me z nervu
30. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, vy jste to tady teda rozjely, ani to nestíhám všechno přečíst :slight_smile: Přišla jsem dnes z kontroly, zvládla jsem to nalačno v pohodě. Vše je v pořádku, mimi roste, srdíčko buší pravidelně, jsem dle UTZ i dle MS přesně 7tt+4, trefilo se to úplně přesně na den. Dostala jsem už i těhotenskou průkazku a jsem objednaná na 2. 5. na první screening. Ptala jsem se ho na nějaké ty prášky na bolení hlavy a on mi říkal, že nedoporučuje brát v prvním trimestru vůbec nic. Pokud by to bylo hodně akutní můžu paralen nebo šumivej aspirin, ale prý hodně výjimečně, že teď se to všechno vyvíjí a může se cokoliv pokazit. Další kontrola za měsíc a kvůli nevolnostem pokračuju na neschopence.
30. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se dnes vážila a jsem mínus 2 kg :(
30. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko 140/80 není vysokej tlak, máš hraniční ten první, ale druhý vůbec, tož nechápu,proč tě nechtěli pustit domů. Teď jsme minule dostali dokonce dokumenty v práci k tomu,že u mladýho člověka do 30 let se dokonce považuje vysoký tlak až od 150-160, ale tak taková všeobecná norma je 140/90 a výš a musí být hlavně prokazateknej 3x za sebou, to nevim co tě takhle plašili. Takhle jednorázově si to mohla mít ze stresu, s chuze předtim apod. :slight_smile: já měla uplně poprvé 149/95 a to po mě chtěli, abych doma měřila 14 dní tlaky, to bylo vše :grinning:
30. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha ahojky gratuluji ke kontrole my jsme objednani na screening 25 tak snad nam to dobre dopadne jinak s tou vahou ti zavidim ja jsem jak misa kulicka na vaze teda moc nepribiram ale jsem nafoukla jak balon
30. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xsuzzi no taky jsem nechapala pak mne klesl na 70 tak mne pustili prave me merila 3a nechtel jit dolu az po pul hodine ale podle me to bylo z nervu jestli je miminko v poradku a navic jsem byla ve meste
30. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek