• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko nj. jenže to musí být tlak prokazatelný ve 4 měření, ale ne během půl hodiny, ale za den :grinning: co to tam máš prosim tě za pipku? :grinning: taky je důležitej puls,pokud už tě takhle vystresli, tak ten si měla jakej? Bez něj tě prostě nemůžou takhle depkařit, jo,kdyby tlak byl vysokej,což tenhle fakt ještě není- je vyšší,ale v klidu a byl teda za den či týdenní měření ve 3 měřeních vysokej a puls šílenej,tak dobře, ale tohle. Já jak se pak měřila doma,tak samo hned nízkej a pak stále spíš nížší, jsou prostě stresy.
30. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 3, ne 4, mi ujela ruka :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi no ja si taky myslim merila mne to sestricka ja spis trpim na nizkej tlak
30. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám taky tak, že spíš nízkej, tož jim to musí být jasný, že se bojíme, stres atd. no sestřička je zřejmě stihomam :D
chjo já ještě nezačla uklízet :unamused: všechno lepší než jít začít něco dělat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi ahojky do kdy ti nic nebylo? mě je právě furt dobře. sem jen unavená. už si právě říkám, že je to nějaký divný... :wink: kdybych neměla potvrzeno od doktorky, tak bych ani nevěřila, že těhu jsem... :wink:
30. bře 2012 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi ja co jsem tehu tak se mi vubec nic nechce ale vubec nic jsem hrozna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte co mi teď admini poslali? Že mi byl stopnut fotoportrét, že mi není vidět ksicht. Né, asi,tak já to tady mám x let a najednou mi není vidět do ksichtu :rolling_eyes:
@pe_t_ka123 do 7tt, v 7tt přesně to začlo- doteď. Ale u Peťky mi nebylo vůbec nic, fakt nic :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi vždyt si tam měla obličej... :grinning: už jsem se právě začínala stresovat, jestli je všechno v pořádku. všechny si tu zvrací a je jim špatně a já nic... hlavně aby byl mimísek v pořádku,... :wink:
30. bře 2012 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi to jsou fakt idioti nato se nic rict neda :angry: :angry: :angry: :angry:
30. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neštvěte mě s tim že vám nic neni, mě je zle, nespim a mám strašný migrény...
30. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi závidim, já mam 90 na 55 :confounded:
30. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahojky, ja jsem si prave rikala jak to zvladnes :slight_smile: takze v pohode, to jsem rada :slight_smile: A gratuluji k prukajde :slight_smile:
Ja ji dostanu az ve 12tt :frowning2: no uz aby to bylo, to nas ceka i prvni screening :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mne je taky dost bidne, budte rady ze vam nic neni :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta přesně tak, pod to se můžu taky podepsat - pokud tam teda rovnou nenazvracím :unamused:
30. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara já mám k tomu taky ještě migrény a doktor mi dnes řekl, že raději nic na to nebrat. Včera večer mi celkem pomohl hodně studenej hadr na hlavu :slight_smile: máš nějaký fígle?
30. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já se totiž vyzvracela ráno těsně před odjezdem, takže pak jsem to už ustála :slight_smile: a nechala jsem se tam odvézt manželem,řekla hned sestře ať mi vezme krev ať můžu něco dostat do žaludku, takže to běželo jak hodinky a bylo to v pohodě :slight_smile: Taky jsem se divila, že mi už průkazku dali. Já mám screening objednaný na 13tt. Jinak říkala, že až do testu na cukrovku už nebudu muset chodit nalačno, ani na ten screening to není potřeba.
30. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha moje malá trpí obrovskýma migrénama od 2 let a jí moc pomáhají masáže. Paní používá klasickou masáž a nějaký léčivý kameny a dokonce nějakej kříž. Vůbec na takový věci nevěřím,ale je fakt,že ji to vydrží na týden,pak musí jít znovu.Pokud je třeba na prázdninách u babičky a nemůže jít na masáž,tak má takovou migrénu,že i zvrací..Možná by to stálo za zkoušku.. :grinning:
30. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Hezky jsi to zvládla :slight_smile: Já jdu na screening v ukoncemen 12tt. Ta migrena mne taky trapila ale ted mam par dni klid. Zustavas jeste doma?
30. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 já to mám s čokoládou úplně stejný, před tím jsem pořád hřešila s hořkou čokoládou a teď bych ji nemohla ani cítit a zeleninu také ne. Dávala jsem si pravidelně zeleninové saláty a teď do sebe nenacpu ani kousek. A zrovna když by to miminkům prospělo, tak mi to do žaludku neleze :( taky mi začaly hrozně vadit parfémy, moje i manželovo :slight_smile: nemůžu se vůbec navonět.
30. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 díky za tip :slight_smile: Moje kamarádka také trpěla na migrény a dost často zvracela a pak šla na akupunkturu a migrény jsou ta tam, nevěřila bych tomu, ale jí to fakt pomohlo.
30. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta jojo doma ještě zůstávám, v práci bych to nedala. Uvidím jak dlouho ty nevolnosti potrvají, ale doma mě to už celkem zabíjí. Co ty?
30. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Vůbec, já to minulý těhotenství neměla ani takhle zle mi nebylo...
30. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi :grinning: :grinning: :grinning: smát se můžu jen já, protože jsem v naprostý pohodě a nic mi není :wink: .
30. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Jééé, gratuluju k úspěšné kontrole. Ty kila nabereš, až ti bude líp, toho bych se nebála. Já první dva týdny zhubla dokonce čtyři, nemohla jsem jídlo ani vidět.
30. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Zkus ten tea tree olejíček, pokud se ti z něj taky nezvedá žaludek :wink:
30. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa děkuji. Tea tree jsem včera taky dávala, ale spíš mi pak pomohl ten mokrej hadr :slight_smile: mně z tea tree zle není, ale manžel se tady ošíval, že mu hrozně smrdí :slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ono to voní málokomu :slight_smile: . Já to mám ráda, dávám si ho i do aromalampičky, když jsem nastydlá, lépe se mi pak dýchá.
30. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa mně taky nevadí, používala jsem ho na pleť, nebo na afty, na ty je super. Kupovala jsem i zubní pastu s tea tree - Stoma, byla super, ale teď už ji nějak nemůžu nikde sehnat. Kdy že ty jdeš na tu kontrolu? někdy příští týden viď?
30. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak koukam tak zjistuju ze jsem tu snad jedina moravacka :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Tak já jsem doma min.do 24.4. s tím že doktorka doporučovala zůstat doma celou dobu.. tak uvidíme. Mne to doma nevadí, jsem ráda že jsem a nikam nemusím :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek