• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko :slight_smile: odkud jsi? můj manžel je ze severní moravy - zábřeh
30. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha to je kousek olomouc :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta a už máš upravený ty vycházky? ty jsi je měla nějaký kratší ne? mně to doma moc neba, ale dnes mi psaly kolegyně ať jsem ráda, že se u nás začíná projevovat menší krize a šéf prudí, takže doma je mi asi lépe, žádnej stres :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko jj tam jezdíváme do kina a tak když jsme u nich :slight_smile: Je to krásný město, tam by se mi líbilo bydlet. Kdybych si měla na Moravě vybrat, tak jdu bydlet tam.
30. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Mám :slight_smile: paní doktorka asi moc neví o letošních změnách a dala mi volné vycházky :slight_smile: tak jsem zvědavá na jak dlouho. Já je ale stejně zatím moc nevyužívám.
30. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eupha jj mne se tu take moc libi prijde mne to jako nejhezci mesto zadnej chaos nic proste pohodicka :slight_smile: ja treba bych nedokazala bydlet v praze na me je to desne uspechany mesto
30. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta hihi, paní doktorka by měla trochu sledovat dění :slight_smile: já jsem o tom četla nějakou diskuzi a oni pořádně ti doktoři neví jak to vykládat, nejsou si jistí jestli se to vztahuje i na těhotné. Mně řekl doktor, že se to vztahuje na všechny bez rozdílu. Mně je to taky jedno, jediná vycházka kterou zatím mám je na zahrádku, kam se jdu nadýchat čerstvého vzduchu, víc toho nedám :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko přesně tohle říkají všichni naši kamarádi co na Moravě máme :slight_smile: ono by sis časem zvykla, manžel si už tady také navykl a bere to tu jako domov. Ale je pravda, že do Zábřeha jezdíme hrozně rádi, je tam taková pohodička, přátelská atmosféra, je to relax.
30. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jj mne to staci jezdit tam s pritelem pracovne a jsem rada kdyz jsem zase zpet na morave nevim jestli bych si zvykla mozna ze jo ale trvalo by to hodne dlouho
30. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Jdu ve čtvrtek, bojím se...
Kamarádky mi donesla něco jako parfém na těhotenské nevolnosti (které nemám :grinning: ), voní to skoro jako tee tree, jen jsou v tom přidané nějaké další bylinky. Má to dovezené z UK, tady se prý nedá koupit. Stříkala si to na polšťář nebo kapesníček, když jí bylo špatně :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha No já ji nic neříkala a vyhovuje mi to, jestli zůstanu doma do konce jak by ona sama chtěla, tak bych chtěla nějaký čas trávit na chatě, v přírodě.. a takhle je to nejjednodušší. Ale jestli mi to změní, tak akorát na pár dní změním místo pobytu, to je taky možné :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já znám z Moravy jen Krnov :slight_smile:. Loni jsem tam byla na víkend fotit v Kofole, moc se mi tam líbilo. Hlavně jsem byla překvapená, že je to řecké město :grinning: . Já Řecko miluju, tak jsem si to užila :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak tam jsem teda nebyla tak nevim jak to tam vypada ale jak popisujes tak to asi bude pekne :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Líbilo se mi tam moc, celé město krásně čisté a upravené, řecké taverny, dokonce i hotel nad Krnovem, kde jsem bydleli, vlastní Řek a bylo to znát na jídelním lístku. Já řecké jídlo můžu kdykoliv a v jakémkoliv množství :grinning: . Kvůli focení nebylo moc času, ale i tak to byl moc prima víkend, na který ráda vzpomínám.
30. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak to se tam nekdy budem muset taky mrknout to jsem o tom ani nikdy neslysela ze tam neco takoveho je :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky z Moravy
jak se máte při pátku?
30. bře 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já jsm taky z Moravy,zatím budu tajit odkud,je to mo malé město a do toho nějakého rozumného týdne vzhledem ke komplikacím to nechci šířit a teda zakřiknout.. :grinning:
30. bře 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Určitě si tam udělejte někdy výlet. Na kopce nad Krnovem je krásný kostel, kousek pod ním hotel, kde jsme bydleli a z terasy je krásný výhled do údolí a na město. A dobře tam vaří :wink:
30. bře 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já jsem taky z Moravy, původem ze Zlína, teď bydlím v Brně. Zlín byl super, takové krásné, zelené maloměsto s úžasnou cukrárnou :grinning:
30. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska trochu spekulovala nad holčičím jménem a napadla mě Markéta. Manžel schválil :grinning: Mno ještě máme spoustu času...
30. bře 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Markétka je taky moc pěkný..Zrovna chystám na zítra oslavu pro mou berušku slaví 9 narozeniny,přijdou jí kamarádky a to bude zase šrumec... :grinning: :grinning: ,snad to přežiju, mám zakázanou kávu (i tak si slabou dám) a tlak už mi ani nejde změřit takže pěkný točáky hlavy :frowning2: :frowning2:
30. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ahojky mne je silene dneska blbe az chvilema na zvraceni zatim teda nezvracim a copak ty
30. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 jasne to chapu a ty jses v kolikatem tt mozna jsi to tu psala ale asi jsem prehlidla :grinning:
30. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda v brne jsem taky kdysi mela pritele ale ze bych se v brne vyznala tak to teda ne neco znam ale to je tak ctvrtka z celeho brna :grinning: :grinning: jinak pritel chtel taky marketku ale ja ji zatrhla protoze uz ma sestru marketu staci ze si vybral na chlapecka tomaska po sobe tak na holcicku vybiram ja :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha gratulace ke kontrole :slight_smile:
@barusatko taky pocházím z Moravy, ale bydlíme u Mělníka.
@zzaneta s čím přesně jsi dooma?
30. bře 2012 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak to si urcite udelame a co tam dobreho tak vari nebo co by jsi doporucila z vlastni zkusenosti :slight_smile:
30. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko 7t,ale ležet musím min. do 12-16t,před 6 lety jsem přišla o jedno a teď před necelým rokem o druhé,tak plaším.. :grinning: občas něco uklidím a hned zase zalehnu..
30. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 tak koukam ze z moravy se stehuji do cech ja zustanu tady na morave budu verna moravacka :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 jej to je mi lito tak do tretice vseho dobreho ted budes mit urcite krasny zdravy miminko :wink: ja taky porad lezim protoze jsem neustale unavena da se rict ze celej den prospim :grinning: :grinning: jinak se taky bojim aby jsme neprisly o miminko kolem sebe mam kamosky 4co prisly o miminka tak se silene bojim protoze miminko jsme si strasne moc prali a priitel je uplne hotovej ted z miminek jak vidi miminko tak se uplne rozplyva chodi semnou i koukat na vecicky pro mimnka a vzdycky rika uz aby jsme meli miminko u sebe je to fakt nadherny kdyz se tak tesi vubec jsem to necekala
30. bře 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko To máme stejný,pořád mě hlídá,masíruje a nadává,když chci něco uklidit.. :grinning: Sice je skvělej,ale třeba prach nevidí vůbec :grinning: A kolem mě potratilo asi 8 kamarádek.je to jak lavina..A některý ženský mimča hodí do záchodu,fetujou,kouří :cry: :cry: a my se tak snažíme jako hrom a kolikrát se to nepovede..
30. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek