• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@kamisek35 jj take rikam ze tohle je nespravedlive a nechapu jak to nekdo muze udelat takovou hnusarnu vazne to nepochopim :angry: :angry:
30. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co plány na víkend? Já se dneska válím a odpočívám, zítra mám zase noční, musím nabrat sílu.
30. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 To budeš mít zítra veselo :slight_smile:, co jim chystáš dobrého?
30. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ja mela jeden casnej potrat v 5tt a k tomu se mi hned na zacatku pridala Crohnova choroba,takze obvodacka mne nechala hned doma s tim ze doporucuje nemocenskou az do konce.. a taky tak prubezne spinim.
30. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa mne prijedou zitra rodice tak rano budu uklizet varit a pak neco upecu a copak ty
30. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak budu držet ve čtvrtek palce! Jinak já budu o víkendu asi ležet a zvracet :D :D
@maximka33 děkuji :slight_smile:
30. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 kami a jak to zvládáš s péči o první dítě?
@barusatko ty jsi taková mladá, miminko jste chtěli takhle brzo?
30. bře 2012 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky dneska jsem po kontrole manželovi vyprávěla jaká je mimi pěkná fazolka a už vymyslel dočasnou přezdívku "fazolák" :slight_smile:
30. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta tak to se máš. doufám v to samé. jsem starší a mám za sebou potrat kvůli VV. hned po 1. trimestru bych chtěla zůstat doma. navíc v práci se chystají změny, školení, tak nevidím důvod, proč bych se tím měla trápit.
30. bře 2012 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eupha Super program :grinning: :grinning: :grinning: a děkuju :slight_smile:
30. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ja uz ho chtela pred dvouma rokama hlidala jsem i kamosce rocni holcicku az do dvou let pak se odstehovala tenkrat pritel jeste nechtel a ted v prosinci se nejak zacal koukat po miminkach a porad povidal ze by chtel uz taky miminko tak jsme se zacli snazit mysleli jsme ze se zadari za rok dva necekali jsme ze se zadari tak brzo jsme byli mile prekvapeni protoze ja myslela ze ani nebudu mit moct deti mela jsem uplne rozhozenej cyklus ze jsem to nemela 3mesice a tak mi to blblo tak jsem to necekala a ani tomu nemohla uverit teprve pred trictvrte rokem se mi to srovnalo a to pred 3rokama jsem vysadila HA
30. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 ja bych radeji bezproblemove tehotenstvi :slight_smile: ale brzy bude lip takze to bude lepsi:slight_smile:
30. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barusatko Přes den odpočinek, úklid a večer do práce. Možná upeču brownies, mám chuť na něco čokoládového :slight_smile:
30. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa to ani neznam ja asi medovy rezy nebo tvarohovy uvidim jeste neco bude chut a co delas za praci jestli neva ze se ptam
30. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Pracuju ve velkém hotelu na recepci jako vedoucí směny. Proto to střídání denních a nočních. Máme plno, neustále se něco děje :wink: . Já zase neznám medový řezy :slight_smile:.

Ty jsi opravdu mlaďounká maminka :slight_smile:. Kolik let je partnerovi?
30. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta No ty si teda užíváš, Crohnovu chorobu měl bývalý přítel, tak vím, že je to pěkně naprd :confounded:
My budeme o víkendu u mamky a zítra se chystáme k nám na zahradu, tak se aspoň trochu provětrám, jestli teda nebude pršet :confused:
@aaa Hoď sem recept na brownies,prosím :grinning:
30. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi Vidíš, já říkala, že na tebe taky dojde :grinning: :sunglasses: A prej, že néééé :dizzy_face:
30. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda http://ona.idnes.cz/cokoladove-brownies-ktere-zvladne-uplne-kazdy-fqu-/recepty.aspx?c=A081010_093532_recepty_ves

Peču podle tohoto receptu, je to dobrota :wink: a většinou k tomu dělám malinovou omáčku.
30. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak to mas v celku pohodovy zamestnani je mu stejne jako mne je o 4mesice starsi nez ja :grinning: kdyz byl malej tak se staral o sestru prebaloval ji koupal tak pry ma praxi rikala tchyne :grinning: :grinning: ty medovy rezy jsou jednoduchy a mnamka dokonce tchyne v noci sla do lednicky a dala si a to se malo kdy stane pritel by se po nich uzral a mne teda nechutnali sobe je udelam bez medu :grinning:
30. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak to mě mrzí, snad se to brzy srovná... mě pořád bolí břicho, připadám si nafouklá jak balon a mám tlaky v žaludku... většinou pomůže něco sníst, ale je to jen na chvíli... na zvracení mi naštěstí zatím není... a doufám, že ani nebude...
30. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa plány na víkend? Dneska odpoledne škola, před chvílí jsem dorazila domů, najedla jsem se, vrhnu se na daně a zítra ráno vstávání a zase škola... přijedu domů tak ve dvě, ve tři a pak hned zase daně... v neděli opět daně, pro auto do opravy, připravit syna do školy, sebe do práce a trochu doma poklidit...
30. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ja si uz vcelku na ne zvykla co bych pro prcka neudelala jinak to same mam i ja jsem jak balon :grinning:
30. bře 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já z medových dezertů jím jen medovník, jinak je to na mne moc sladký. Občas dělám cheesecake, jinak sladké moc nepeču, to už mě musí hodně honit mlsná :grinning: .

Práci mám fajn, nestěžuju si, i když je to stres a občas bych ty lidi nakopala... :grinning:

Tak i mladej taťka, hezkýýý. Jsem si říkala, že bude asi starší, když tak chce mimčo a on je stejné mládě jako ty :slight_smile:
30. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda há há háááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@snazilkabara holka takovej tlak jsem měla pak doma, uplně stejný hodnoty, já mám nízkej,ale nijak mi neomezuje :slight_smile: buď ráda za nízkej :slight_smile: v těhu na léto nic moc,ale pořád lepší než mít vysokej, preklampsii a ohrozit život svůj i dítěte. S nízkým pohoda :slight_smile:)

Holky tak mě to dnes chytlo AŽ o půl 2! POprvý takhle pozdě po 14ti dnech, ale jak mi je hrozně nebudu ani popisovat :confounded:
30. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa a jakej delas cheesecake
30. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukate na vymenu manzelek minule to bal masakr jak ho chudaka vyliskala :grinning: :grinning:
30. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu dceru 19letou drzou jak opica bych vyliskala silena vychova :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:
30. bře 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barusatko Jo, já koukám, žeru to :grinning: . Koukám i na Farmář hledá ženu :grinning: . On ten chudák byl na pár facek zralej při jeho přístupu k životu. Asi bych se taky neovládla :grinning:
30. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jj on jak se rika si nechal nasrat na hlavu a na farmare taky koukam :grinning:
30. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek