• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@zzaneta to ja mam take neschopenku taky nejsem schopna nic delat jak se me mota porad hlava az je mi z toho na zvraceni...ja nespinim vubec
7. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Tak to bud rada :slight_smile: tehu nevolnosti jsou sice nic moc, ale vis ze k tomu patri, ja je mela jen dva dny a stacilo :grinning:
7. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ja je mam od zacatku tehu a nesnesu auto a autobus to jsi mela v pohode to te drzelo jen dva dny
7. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko To jo, ale mam jine potize.. kazdy to ma jinak :slight_smile:
7. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ja budu stastna kdyz bude mimco zdravy ja preziju vsechno
7. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Presne tak :slight_smile:
7. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala,mezi těhule.Já byla na krvi 2.3. a HCG 773,tak čekám na první UTZ,jestli to nebudou dvojčátka :wink: Jak vám je?Mně je dobře,až se tomu divím...
10. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu taky mezi vás? 3.3. jsme objevili // a na kontrolu jdu áááž 27.3. tak aby mi to rychleji uteklo :sunglasses: Jinak čekáme druhé, první máme skoro 3letou Kristýnku. Mám ale děsný strach, před malou jsem měla jeden zamlklý potrat, tak snad se to nebude opakovat :confused:
10. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda ahojky taky se toho desne bojim cekame prvni miminko zezacatku jsem strasne stresovala ale tim miminku nepomuzu ted v pondeli jdu na kontrolu a melo by uz jit videt prdolka :slight_smile:
10. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nj,člověk se asi tomu strachu nevyhne nikdy a až se mimi narodí, tak je ještě větší :wink:
Barusatko budu držet v pondělí pěsti, se máš, že už mimi uvidíš.Já už odškrtávám dny (s dneškem 17 :confounded:).
10. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda no ja se stresuju o psa a o pritele tak nechci videt jak se budu stresovat o prdolku dekujeme za pesticky a taky drzime at vam vsechno dobre dopadne :wink:
10. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 Mně je taky zatím celkem dobře, ale pořád sleduju co mě kde píchne a trochu se mi točí hlava. U malé se mi spustila migréna, každých 14 dní jsem trpěla...

@barusatko taky děkuju, zítra písni

Holky, jak píšete, že vám dělali ten hcg test, tak to vám dělá doktorka sama nebo si to musíte vyžádat? Mně teda doktorka nikdy nic takového nenabídla, ale celkem by mě to zajímalo :grinning:
11. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jj ozvu se doufam ze budou jen pozitivni zpravy :slight_smile:
11. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda : ahoj , ja taky cekam ... taky jsem mela revizi a pak 2x samovolne. Chapu tvoje obavy, ale nebude se to opakovat drzim ti pesti.
11. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky bych se k vám ráda přidala.Termín je asi 7.11 a k doktorovi půjdu až 6 dubna to bude už všechno jasné.Jinak doma už mám skoro 5 cácorku.
11. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda No,jde vlastně o běžný odběr krve,ze kterého lékař zjistí těhotenství před prvním UTZ.A dle hladiny (právě HCG) se dá zjistit dobré uhnízdění,předpoklad zamlklého těhotenství při nízkém HCG,při vysokém HCG pravděpodobnost dvojčat atd. Já jsem po IVF,tak proto mi tu hodnotu řekli,tak nevím,jestli to jinak gynekolog běžně sděluje.
11. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@just9 Ahojda,vítej =:o) ...tak alespoň nám předáš nějaké zkušenosti s "cácorkou" :wink:
11. bře 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chodíte do práce? Anebo jste doma? Já jsem doma po IVF a doktor se mnou ani nediskutoval,docela bych šla do práce,tak uvidíme co bude v pátek na UTZ a co na to dokor...
11. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Určitě budou :dizzy_face:

@medulen děkuju za uklidnění, ale znáš to, člověk už bude vždycky trochu pochybovat :pensive: hlavní je myslet pozitivně :grinning:

@lca180 Já jsem ještě doma na mateřské, ta mi vyprší na konci července, tak by mi to pěkně vyšlo, že bych se nemusela vracet do práce.
Do práce nespěchej, radši odpočívej, ať jste v pořádku :slight_smile: Jinak díky za odpověď s tím hcg, ono se to asi po ivf zjišťuje vždycky. Já jen že o tom čtu ve všech diskuzích, že to všem dělali, tak mě to zajímalo :sweat_smile:
11. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jj,HCG se tady hodně řeší,ale větš.ho znají holky po inseminaci anebo IVF,ale dá se to zaplatit asi za 200Kč
11. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám sek Vám. Jsem již po jedné revizi v říjnu a teď jsem objevila 2 čárky, takže uvidím jak se to bude dál vyvíjet. V každém případě se k tomu po předešlé zkušenosti ještě tak moc neupínám. Dle výpočtů jsem dnes v ukončeném 5. týdnu, takže ještě tak 2 týdny počkám a půjdu k doktorovi, akorát to čekání mě asi zabije :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahoj, úplně chápu o čem mluvíš, počítám každý den do kontroly a mám pocit, že se jí snad nedočkám. Tentokrát to ale určitě všem vyjde a za chvilku sem budeme dávat fotečky mimísků :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
O víkendu jsem tu enbyla, byli jsme na Jizerce. Jen škoda, bylo hnusně, takže jsme byli zalezlí v chatě :frowning2:

K doktorce jdu zítra odpoledne, jen asi blbý, že ještě nebude vidět srdíčko :frowning2:
Ale objednali mě tak, tak jdu a pokud ho neuvidí, tak doufám, že mě pozve znovu někdy brzo.
12. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai každá návštěva u doktora je dobrá,zase se to někam posune a víme víc a to obzvláště my nedočkavé,že ano :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: @jejda,eupha
12. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda to doufám, nejraději bych posunula čas o 14 dní dopředu :slight_smile: co se týká hcg, tak to doktor zjišťuje akorát pokud si není jistý těhotenstvím, což se mi stalo posledně. Dle MS jsem měla být v 6. týdnu, ale na ultrazvuku nebylo vidět nic, tudíž mi odebrali krev, ze které se těhotenství potvrdilo, ale bylo jasné, že normální průběh to mít nebude, což také nemělo. Byla jsem pak hospitalizovaná s podezřením na mimoděložní. Sama si můžeš na hcg zajít jako samoplátce, ale nemám zkušenost.
12. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že se to tu pěkně rozrůstá, jen tak dále :slight_smile:
Já jsem jednou byla na krvi jako samoplátce, stálo to asi 180Kc. A ted mi ji bral i doktor, akorat mu to potvrdilo tehu protoze na UTZ jeste nic nebylo, to byl ctvrty tyden.
Jinak mne se rozjely uz nevolnosti a dneska jsem si koupila tehotenska lizatka a muzu jen doporucit :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 chápu, taky bych tam nejraději naběhla hned, ale já si po tom potratu raději 14 dní počkám až bude jistá srdeční akce. Raději budu nedočkavá takhle než se pak nervovat poté co mi doktor řekne, že tam srdíčko ještě není. Navíc se za těch 14 dní může ještě leccos udát. Ty jsi zhruba v kterém týdnu?
12. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jé tu je nových tváří :slight_smile:
to snad ani není možný, kolik ženských si projde potratem, nebo zamlklým těhu :frowning2:
též už odpočítávám dny, kdy půjdu k dr. ještě devět, to bych měla být v půlce osmého......
jinak nevolnosti už se dostavily,je mi občas na zvracení, ale docela zvládám, pořád jím :astonished: :grinning: dnes ráno, než jsem šla do práce, se mi motatal hlava :unamused:
12. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 také koukám kolik je tu holek po potratu. No já se k doktorovi chystám taky až v půlce osmého týdne, což je zhruba až za 14 dní :unamused: , no musím vydržet. Co se týká příznaků tak jsem více unavená, večer jsem hodně zimomřivá a mám takovou kovovou chuť v puse jinak nic. Doufám, že nevolnosti nepřijdou :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Já jsem na začátku -6 t.t.,v pátek jdu teprve na první UTZ,ale jsem po IVF,tak o to víc se čehokoliv bojím,aby to vyšlo. No,HCG bylo dost vysoké,tak se uvidí,jaké bude překvapení,jestli nebudou dvě :wink:
12. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek