• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko Farmář :grinning: . Dostává mě ten věřící, jak jim rozdával ty karafiáty a měl otázky napsaný na papíře :grinning:
30. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jj ten nema chybu a jak posledne chystal ty postele a sex po svatbe mazeec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa ta je uplne zrizena uz se tesi na svuj klid leharko :grinning: :grinning:
30. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Taky se u toho bavím :grinning:
30. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa @jejda@ barusatko holky já to zvládám velice dobře ležím a malá mi chystá snídani,ohřeje oběd a večeři nachystá manža..Babička uvaří na celý týden,zatím tvrdím,že mě chytly záda :cry:
Mám báječnou hodnou dcerušku,už je veliká takže pohoda..Pomáhá mi..
30. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila teda, to máš perný víkend... a co studuješ?

@aaa díky za receptíky :slight_smile:
30. bře 2012 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 tak to je super my ted dostavujem loznici a detskej pokojicek tak pritel je nato ted sam driv jsem delala vsechno ja malovala lakovala atd mne domacnost strasne bavi a ted je to pro me jak za trest jak nic nemuzu kutit :grinning: :grinning: a kolik je tvoji dcerusce
30. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 VŠE, fakultu managementu, magisterské studium
30. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, nevadi ked sa k vam pridam? mam twermin 15.11. teda predbezny termin, ale upravi sa podla prvosemestralneho screeningu. velmi sa na mimco tesim :wink:.
30. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Ahojky, vítej. Praha? :slight_smile:
30. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano zijem v prahe.
30. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
akurat riesim, ci bude potreba surodenecky kocik. mala bude mat v tej dobe 17 mesiacov. asi mozno zadovazime. budete niekto z druhomamin zvazovat dvojkocar? co som nakukla par stranok spet, tak vecsinou mate vecsii rodiel prckov.
30. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se také přidat? podle ms bych měla mít termín koncem listopadu :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 ja som sa tiez dnes pridala, dufam z eholky nas tu nechaju :wink:
30. bře 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma ..tak to jsem ráda:slight_smile:) hlavně jsem ráda, že se mohu podělit s někým, kdo je na tom stejně jako já:slight_smile:) ikdyž většina už je ve více jak 6tt, jak koukám:slight_smile: už máš fotečku?
30. bře 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jejej pozeram tiez prazanda :wink:. je tu este niekto prazsky?

priznam sa ze nemam docitanu celu diskusiu.
30. bře 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 jj mam, dnes prvu. dr. skontroloval ci je vsetko tam kde ma byt. krasne tlklo srdiecko. no paradny pocit. od stastia mi tiekli slzycky :wink:.
30. bře 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila jj tak to máme skoro podobnou školu :slight_smile: studuješ od začátku nebo jsi už byla bakalář? ty jo, na tolik let bych už nešla :slight_smile:
@eustoma ahojky, další maminka malého miminka :slight_smile:
@eustoma dvojkočár určitě. sestra má děti 2 roky od sebe a pořád ho používá. tvoje dítě toho ještě v té době moc neujde.
@kate013 ahoj, vítej tady. další konec listopadu jako já. asi tě teprve čeká kontrola u doktora že?
30. bře 2012 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak koho by to zaujimalo, tak tuna je fajn tabuka velkosti plodu:
http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehotenstvi
30. bře 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 dakujem. ja som nejako uz aj rozhodnuta pre dvojkocar, uvidime co na to draha polovicka :wink:. inak malinka ma sice len 10m, ale uz krasne sama chodi :wink:. teda ujde este len polku obyvaku, potom si sadne. predpokladam, ze v tej dobe uz chodit bude. ale i tak. aby som nebola odkazana na nosenie v saktu, bude jedneho, alebo v nositku druheho, tak radsje kocar.
30. bře 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 nastoupila jsem hned po tom, co jsem si udělala bc. na VŠ tady u nás...
30. bře 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 ahoj, děkuji za uvítání :slight_smile: byla jsem na preventivce, když jsem se to dozvěděla, dr. řekla, že mám zvětšenou dělohu a zvýšenou sliznici a raději provedli HCG test a byla tam slabá druhá čárka:slight_smile: po 2 dnech silná :slight_smile: na kontrolu jdu ve čtvrtek a už se nemůžu dočkat, až budu mít (doufám)1. fotečku:slight_smile: kdy jdeš na kontrolu ty?
30. bře 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete chciet vediet pohlavie? ja zvazujem ze to nechame az k porodu :wink:
30. bře 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já bych to k porodu teda nevydržela :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz to dnes balim. dorbu nocku vsetkym. mala vstava o6, takze musim vyuzit cas spanku kym sa da. majte sa krasne
30. bře 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 já bohužel byla teď ve čtvrtek a byla tam jen fazolka, srdíčko ještě ne. to jsem byla asi 5tt + 4. měla jsem počkat do příštího týdne. další kontrola až za 17 dní.. testovala jsem naposled ve středu, čárka už je silnější, ale ještě ne tak silná jako kontrolní. ale každovečerní pálení žáhy mně přesvědčuje, že je vše v pořádku :slight_smile: kdy máš mít termín?
30. bře 2012 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma určitě to budu chtít vědět :slight_smile:)))) i manžel. a´t si na to můžu zvyknout. strašně chci holčičku. tak ať nejsem po porodu zklamaná, ať se na to můžu připravit :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Je tu pár holek z Prahy :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jéé, tak to se máš, já už chci taky fazolku:slight_smile: jo mě taky pálí žáha,pobolívají prsa a podbřišek, takže taky si říkám, že je vše jak má být:slight_smile: termín podle ms na konec listopadu začátek prosince:slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek