• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@maximka33 přesně zatím nevím
30. bře 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Taky mi vychází až konec listopadu a kontrolu mám ve čtvrtek :slight_smile:
30. bře 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jé já mám taky ve čtvrtek:slight_smile:)
30. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 tak já to vím podle ovulace a početí, protože moje cykly jsou tak nějak hodně dlouhé (testovala jsem až 38.. den, do té doby negativní). no a vyšlo to asi 4.3., u tebe asi ještě později, že? mě bolelo okolo vaječníků, ale už je to lepší. špatně mi není a určitě ani nebude :slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 aha, no dělali mi test u dr. teď v úterý a já jsem si ho dělala ve čtvrtek a byl pozitivni snad do 3 sekund:slight_smile: no mě je občas na zvracení, ale zatím jsem ještě málo, tak nevím vůbec, co čekat dál:slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 tys dělala test u doktora nebo to bylo z krve?
30. bře 2012 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 u dr. z moči :slight_smile: byla tam slabá čárka, ale po dalších dvou dnech by ji nepřehlídl ani slepej:slight_smile:
30. bře 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: u nás se ještě vyspává, což se sice nestává často, ale mám radost, že se stihnu nasnídat v klidu, než vstane i to malé torpédo.
@kate013 @eustoma holky, gratuluji a vítejte :slight_smile:
Jinak téma pohlaví, já si ještě do nedávna říkala, že si to u druhého říct nenechám, ale jak jsem otěhotněla, najednou jsem zvědavá jako opice :grinning: Takže to asi nevydržím a budu to chtít vědět zas. Taky bych si přála holčičku, synka už doma mám, ale budu ráda hlavně za zdravé miminko, to je jasný. :wink:
Jinak jsem též z Prahy, kdo se to tu ptal. Ale manžel bydlel celé své puberťácké období na severní Moravě, takže tam máme tchánovce a tak jednou měsíčně za nimi jedeme. Krnov je nedaleko :wink:
31. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa jé ty děláš v hotelu, já před MD dělala v jedné incomingové cestovce, co lifruje klienty právě do velkých hotelů, třeba jsme spolu někdy mluvily po telefonu :grinning:
31. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nestíhám. Včera jsem byla na kontrole, jsem v desátém týdnu, všechno je v pořádku, dostala jsem i těhu průkajdu :slight_smile:) A termín porodu mi vychází na 31.10., tak snad mě nevyhodíte :grinning: :grinning: :grinning: Jinak další a vůbec ne radostná zpráva je, že mi moje dr. neschopenku nenapíše, že to do Nového roku hodně hlídají a už se jim stalo, že ji dvěma maminkám musela zrušit :frowning2: Takže přemýšlíme, co dál, v pondělí budu volat na sociálku, tak snad mi poradí.
Jinak vítám nové maminky a gratuluji jim :slight_smile: A všem přeji pohodové těhotenství a hlavně, ať kontroly dopadají výýýýborně :wink: Mně už konečně přestalo být zle, hurááááá :sunglasses:
31. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, taky vítám nové těhulky :slight_smile:
@zuzik24 Tak to je teda naprd s tou neschopenkou, co budeš dělat? Půjdeš do práce? Já teď taky řeším jak to udělám v létě, jak budou malé 3 roky (koncem července), tak jestli nastoupím na neschopenku (jestli mi ji teda vypíše) nebo do práce, kde bych nastoupila měsíc na dovolenou, protože jsem učitelka a v srpnu by pro mě nebyla ve škole práce. No a pak jestli v září učit a od října na mateřskou, nevím nevím jak to bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 ahojky, gratuluji k průkazce. s tou neschopenkou, to je teda gól... je to k zlosti... to máš nastoupit na pár měsíců? přijde mi to uhozené...
@jejda taky to máš teda zajímavé... ale řekla bych, že učitelky jsou na tom líp. jedna moje známá je od ledna podruhé těhotná a dostala rizikovku hned. přece jen učitelka nemůže v práci chvíli být a chvíli nebýt..
31. bře 2012 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 to je mi divné s tou neschopenkou u nás s tím nedělají problémy,spíš jestli je Ti opravdu zle tak bych vyměnila Dr.a to jde kdykoliv :grinning: ,před 10 lety jsem to taky udělala a nikdy nelitovala,tak o tom zkus trošku popřemýšlet. :grinning:
31. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem přemýšlela, jestli dostanu mateřskou a popřípadě z čeho se vypočítává. U prvního byla vypočítaná z posledních platů a teď, když jsem na rodičáku? Já jen jestli by se mi to nevyplatilo jít na ten měsíc do opráce, abych vůbec dostala nějaké peníze. I když upřímně řečeno se mi s břichem nechce jít mezi tu naši zvěř :rolling_eyes:
31. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko má 9 letou dceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: být hrozně chytrá.
jinak obdivuju všechny učitelky :grinning: ty dnešní děti jsou občas hodně rozmazlené :grinning:
31. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jestli můžu poradit mrkni na
http://www.penize.cz/62593-materska-dovolena
buď si to tam holky můžete přečíst,nebo vám po zaslání dotazu pošlou odpověď. Já nárok na MD nemám jelikož vzhledem k předchozímu těhu už nesplním podmínku být zaměstnaná 270 dní za poslední 2 roky..Bylo mi doporučeno,pokud to půjde být na neschopence ještě v šestinedělí a pak jít na rodičák.. :grinning:
31. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Já do práce nemůžu, protože mi 20. dubna končí rodičovská a v původní práci mi řekli, ať tam přijdu podepsat dohodu o ukončení pracovního poměru. Mají tam na moje místo někoho jiného a nechtějí o něj přijít. Mně dát výpověď nemůžou, když jsem na rodičáku. Tak se chtějí dohodnout. Navíc stejně bych nastoupit od dubna nemohla, protože nemám pro dceru hlídání :frowning2: Takže jedinou možnost je pracák, dostala bych tři odstupné platy, ale pak je na prd, že nebudu mít nárok na mateřskou a budu si muset zvolit jen čtyřletou variantu. Je to úplně na dvě věci, vůbec nevím, co s tím dělat. Zkusím zajít ještě za obvoďákem, jestli by se to nedalo nějak udělat. Ono, kdyby to bylo na tejden, tak to asi neřeší, ale já bych tu neschopenku potřebovala na půl roku :frowning2:
31. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda máš nárok na mateřskou stejnou jako při prvním dítěti - platí to do 4 let prvního dítěte, pokud tvoje pracovní místo existuje samozřejmě. s tím také počítám. sice teď pracuju, ale na částečný úvazek, takže jsem se na to ptala předem, abych se neošidila. no a je to tak. kámoška byla celkem 6 let doma a při druhém dítěti brala stejnou mateřskou jak při prvním a mezi tím v práci vůbec nebyla.
31. bře 2012 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Zuzko, letos se změnil zákon, nemusíš být doma 4 roky. na všechny tři varianty - 2, 3 a 4 roky je vypočítaná stejná částka na rodičovský příspěvek, kterou si jen rozpočítáš na počet let. takže spíš jde o tu mateřskou..
31. bře 2012 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
@kamisek35 Děkuju za odpověď. Jako bylo by to asi drsný zůstat bez peněz, už tak mám účet na 0, být samoživitelka, tak jdu pod most. Ještě, že mám po malé spoustu věcí, nic jsem neprodala, tak se mi to bude hodit. Akorát chci pořídit látkové plenky, u Kiki jsem to neřešila, ale teď bych chtěla, tak to bude asi jediné, co pořídit :sweat_smile:
31. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jéé tak my taky používali látkovky, bylo to bezva :slight_smile: a vše mi zůstane pro druhé dítě. měla jsem jen asi 4 plenky a plenkové kalhoty nové, jinak z bazaru.
31. bře 2012 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 ahojky, děkuji a gartuluji k průkajdě:slight_smile: máš nějaké tipy na to, když ti bylo špatně?? nebo vůbec všechny holky? Co zabere? jestli vůbec něco?? :confused:
31. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 Vidíš, to je docela dobře možný, že se známe :grinning: . Která cestovka? Klidně do IP :wink:
31. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Budeme si navzájem držet palce :wink:
31. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Hm, jsem zvědavá, co ti na sociálce poradí. Přece nebudeš nastupovat do práce?
31. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Holky mají pravdu, co změnit gynekologa? Jako těhotnou tě vyhodit nemůžou, pokud vím... A ani snad nemůžou po tobě chtít podepsat dohodu o ukončení.
31. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 ja mela podobnej problem meli jsme vzdycky smlouvu na mesic zrovna kdyz jsem zjistila ze jsem tehu mne koncila tak mi ji neprodlouzili nastesi jsem na neschopnce tak mi posilaji penize jen s tim ze me vyhodili a neschopenku budu mit do konce tehu tak si myslim ze ti ji dr da bez problemu a oni s tim nic nenadelaji
31. bře 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 pritel ma 14 letou sestru a ta mne stacila v 10 letech byla drza jak opica v 10 me poslala do prdele ted uz je teda lepsi ja byt ucitelkou tak asi takovy decka bych liskala od rana do vecera ja bych nato nervy nemela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa přesně :wink: na kolikátou jsi objednaná? já až na 1 kvůli práci :unamused:
31. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Já na dvanáctou :wink:
31. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek