• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
ahojik holky tak jak se tu vsechny mate ja jsem dopekla dochystala chlebicky pouklizela a ted relaxuji :slight_smile:
31. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě právě manžel odjel na fotbal, tak koukám na Hlas, dočítám a v duchu se přemlouvám ať jdu něco dělat. Na dnešek jsem spala 10 hodin a stejně se cítím strašně unavená. Jinak je mi od čtvrtka od žaludku zase dobře, vypadá to, že mi bude zle jen pondělí-čtvrtek :slight_smile:)))

Zdravím všechny na Moravu, hlavně do Zábřeha, já jsem sice z Liberecka, ale v Zábřehu máme výtečný kamarády a jezdíme tam 2x do roka. Miluju to tam u vás a hrozně mě mrzí že nejsme někde blíž...Tolik hodných lidí jako je tam u vás je málo kde...A navíc máte blízko do Loštic, ke zdroji mým teď toliko milovaným syrečkům :grinning:
31. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,

nemáte nějakej tip na nevolnost a pálení žáhy??? :frowning2:
31. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Ahoj :slight_smile: na pálení žáhy mi pomáhá Rennie
31. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 taky mi pomáhaly rennies (ale jen ty bílé) a na ty nevolnosti buď se najíst nebo ty zázvorový lízátka, mě to vždycky pomůže z nejhoršího a tak na půl hodinky se mi fakt uleví :wink:
31. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta @zlababa07 ty jo děkuji, jsem netušila, že se to může brát v těhu :slight_smile: a ty zázvorový lízatka koupím jen v lékarně viď?
31. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 obojí v lékárně, ty rennies samo můžeš i s příchutí, ale mě zabíraly jen ty obyč, poi těch barevných mě pálila ještě víc. A lízátka stojí asi 50 kč a je jich tam myslím 12. A jsou celkem dobrá, synáček na mě vždycky škemrá :grinning:
31. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 tak to je super..moc děkuji:slight_smile: dneska už se do lékárny nedostanu, ale hnd ráno jsem tam :slight_smile: heleď a bereš kyselinu listovou?
31. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Já si koupila femibion 800, zatím jedno balení. A až ho doberu, budu nějak 11.týden, tak už pak budu brát jen obyč listovku a jód, je to levnější a pak už to není tolik potřeba :wink:
31. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 Ahoj, já už mám 14. týden a z 1. trimestru mi zbylo ještě 10 tabletek Femibionu 800. Nechceš? Prodám. Pošlu. Napiš.
31. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@djn zatím ne, ale díky :wink:
31. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,co se týče kyseliny listové, taky ji beru. akorát že jsem brala víc vitamínu a teď nevím, která tabletka to je? vím že jsou dva druhy - normální a silnější. jakou máte barvičku? ta moje není bílá..
31. bře 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 a to jsou nějaké vitamíny pro těhotné nebo jen jiný název obalu pro kys.listovou? Koupila jsem si ji ještě něž jsem otěhotněla, ale bolela mě z ní hlava :unamused: tak se to snažím doháněk pestřejší stravou...moc se v tom neorientuju, takže se omlouvám za případné chyby:grinning: :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 to je směs vitamínů a kys. listové. mně se nechce utrácet, tak beru jen tu kyselinu listovou, stejně je nejdůležitější.
31. bře 2012 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 aha, tak to je super. Chci brát něco navíc, tak děkuji za info :slight_smile: to budou zítra nákupy v lékarně:grinning:
31. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzik24 doporucujem zmenit dr. ako zmenili sa trosku podmineky to ano. ale zase ne az tak.
31. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 zeptej se přímo v lékárně, určitě ti něco doporučí. Já brala i minule ten femibion ještě kvůli tomu jódu, je taky hodně důležitý v průběhu celého těhotenství a z ryb ho do sebe u nás bohužel tolik nedostanu :wink:
@maximka33 k té listovce, já mám bílou krabičku s hnědou etiketou, kys. listová 800 mg, firma Medpharma :wink:
31. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 kyselina listova je vo vsetkyhc, resp. takmer vo vsetkych tehu vitaminoch. ale da sa kupit aj samostatne. inak tehu vitaminy jedze opatrne, je preukazane, ze ten kto ich papa cele tehu, tak ma vecsie dieta pri porode. takze papt ich ale s mierov.
31. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 super, děkuju:slight_smile:
31. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jak z toho ven. Do práce stejně nastoupit nemůžu, nemám hlídání, oni mě vyhodit nemůžou, když podepíšu dohodu, nebudu mít podporu. Je to prostě začarovanej kruh a já nevím, jak z toho ven. Ještě mě napadlo zajít za obvoďákem, říct mu, jaká je situace a vzhledem k tomu, že do práce dojíždím MHD, tak prostě říct, že to nedávám, že zvracím. Nevím, jestli mi může napsat něco takovýho obvoďák. Vím, že přítel má suprovýho obvoďáka, který ho nechává doma dýl než musí. Musím to nějak vyzjistit, když půjdu na pracák, tak stejně mě do žádný práce nevezmou, když jsem těhotná, takže je to prostě neřešitelná situace a moje gyndařka je kapacita ve svým oboru, tak se mi od ní opravdu nechce odcházet, ale prostě je na prd, že nedává neschopenky :unamused:
31. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak mne na nevolnosti zaberalo pravidelne papat. cca co 2-3 hodiny, dokonca som sa na papanie budila aj v noci. som vzdy mala nieco pri posteli. teraz mi to tiez tak pomaha. ako nehovorim, prejedat sa to ne, ale papat fakt pravidelne, vzdy aspon nieco.

spomynane lyzatka su hnus, mne teda ked som ich skusial, sa chcelo po nich vracat.
31. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 nevím, jeslti to už někdo nepsal, ale k tomu odstupnému - je to vlastně 5 platů: 2 měsíce výpovědní lhůta + 3 odstupné. A k volbě rodičáku, od ledna 2012 lze čerpat rodičák i na otce dítěte, pokud řádně pracujea ty si pak můžeš zvolit, jakou variantu chceš bez omezení :wink:
Jinak ta tvoje situace je dost naprd, ale asi by bylo fakt nejlepší tu neschopenku z někoho vydyndat.
31. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Mně na nevolnosti nejvíc pomáhalo jíst každou chvíli něco malýho. Ale ono to chce fakt čas, unavená jsem teda pořád, to snad přejde taky co nejdřív :slight_smile: Ale nejvíc zle mi dělalo ovoce :frowning2:
31. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlababa07 No, mně šéfová řekla, že u nich to tak není, aby mi dali plat za dva měsíce a já byla doma. Řekla mi, kdybych chtěla, aby mi dali výpověď, tak bych opravdu musela chodit dva měsíce do práce. A protože nemám hlídání, tak to zase padá. Prostě je to na dvě věci, fakt už nevím, co dělat :frowning2:
31. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 na pracak je to fakt blba moznost. tam za ziadnych okolnosti.
31. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma jo pravidelně jím teda v noci se nebudím, naštěstí:slight_smile: no a na ty líza jsem zvedavá :slight_smile:

@zuzik24 tak já zatím nemám vychytané z čeho mi je špatně,a unavená jsem taky, vždycky to příjde jako facka :grinning:

A jinak holky jste taky tak podrážděné? dneska to teda bylo chvílema hrozné, ikdyž si to uvědomuji, tak to nejde koordinovat...chudák přítel :grinning:
31. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Jojo, přítel si se mnou taky užívá :grinning: Vždycky vylítnu jak čertík na pérku, ani nevím, kvůli čemu :frowning2:
31. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak holky jaj mam teplotu a zapal zvukovodu...fakt super kombinacia.
31. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, mají to s náma těžký :grinning: ale tak mají nás rádi, tak to musí vydržet:slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je koukám nových tváří, pěkně se rozrůstáme, vítejte :slight_smile: Co se týká listovky tak mě ji napsal doktor přímo na předpis "acidum folicum", bez receptu se koupit nedá, ale asi to bude stejné jako každá jiná listovka. Femibion jsem brala chvíli před otěhotněním, ale přišlo mi to pak zbytečné, protože spousta těch vitamínů je v běžné stravě. Jinak lízátka mi zabírala ze začátku, teď už se mi z nich také zvedá žaludek. Mně pomáhalo jíst často a trochu, pak jsem měla stav kdy nepomáhalo nic a teď už je to zase trochu lepší :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek