• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@zuzik24 být tebou,nic nepodepisuju a okamžitě změním toho gynekologa..už jsem to psala,jsou jich desítky :sunglasses:
31. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky dneska šel miláček oslavit kamarádovi narozky,tak doufám,že usnu,když jsem teď tak přecitlivělá.. Zaslouží si trochu oraz,když se tak pěkně o nás stará,ale nejraději bych ho měla doma.. :frowning2: :sunglasses:
31. bře 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravím nové těhulky, pěkně se to tady rozrůstá :slight_smile: Já beru femibion - ten mě doporučil doktor při snažení. Předtím jsem brala Mammavit, ale dr. říkal, že ten femibion je lepší. Tak jsem poslušně brala a beru stále ten :slight_smile: Ptala jsem se v lékárně, jestli k tomu brát něco jiného a prej ne. Zatím je vše v tom a pokud bude potřeba něco jiného, tak mě to doporučí doktor po výsledcích krve. Dokonce jsem si stejnou teorii ověřila ve více lékárnách. Jinak na to pálení je prý opravdu nejleší to rennie.
31. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlababa07 a jakou barvu mají ty tabletky?
31. bře 2012 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma no prokázané to není :slight_smile: já brala vitamíny a dítě mělo sotva 3 kg. a to mě chtěli kuchnout ještě dříve :slight_smile: takže já můžu zobat klidně dál. kupodivu ségra má obě holky taky takové lehčí, třeba i ty porody jsou lehčí.
31. bře 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma teda, kde jsi k tomu přišla... mně zas trápí hnusný kašel.. ale jinak jsem dnes byla hodně aktivní, tak mám radost, že čas od času zvítězím nad únavou.
31. bře 2012 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 jasne ako su to statistiky, a tym sa ne vzdy da verit :wink:.

ja som mala prvy porod uplna pohoda. od zaciatku kontrakcii po narodenie malej ubehlo 2 a pol hodky. mala mala 3,62kg a 49cm. ako trochu to bolelo ale povedala by som ze menej, nez teraz ten blby zapal.
31. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
inak holky u nas rozhodnute, pojdeme do surodeneckeho kocaru. vybrala som bud iCandy - Peach, alebo Baby Jogger City Select. no ten prvy vyjde o 10.000 draz, ten druhy som este nebola skusat. no uvidime. ak bude dobre jazdit jogger, tak urcite pojdeme do neho. hlavne preto, ze teraz potrebujem sportak a potom budem potrebovat surodenecky, tak sa mi nechce kupovat 2 kocare.
31. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaa a v jakem hotelu?
31. bře 2012 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma taky premyslim o joggrovi
31. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, v rychlosti jsem vás dočetla :slight_smile:. Jsem v práci a máme tu šrumec, nakouknu zase zítra. Krásnou dobrou noc :wink:
1. dub 2012 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara pozeram, ze mame rovnako stare mimco :wink:. Zatial vahas? Alebo uz si rozhpdnuta?
1. dub 2012 ve 03:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé tady je dnes mrtvo :slight_smile:
@eustoma ty jo, ty jsi byla dlouho vzhůru.

holky, dnes zase žádná únava, až mi to přijde divné..
1. dub 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 Ahojky, já jsem tady, ale nic se tu neděje, asi všichni užívají pohodovou neděli :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky už se těším až budu mít pohodovou neděli celodenní pocit,že je mi zle mě vyčerpává když je mi malinko líp něco málo udělám a pak zase odpadnu,doufám že to přejde :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maximka33 to ani ne, to ma v noci budila mala :wink:
1. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som tu tez, ale jak mam zapal zvukovou, teplotu a tak, snazim sa nenamahat, co pri prdolke len tak nejde.
1. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ale inak pohodova nedela :wink:
1. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma jeste zvazuji phil teds...
1. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma no Emicce ted rostou zuby takze v noci vstavame kazdych 10 minut :frowning2: jsem dost ko + to jak mi je zle....
1. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara ten sa mi nelubi ze to druhe deco je akoby v kosiku. ako vyzor mi tam nesedi.
1. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara ja som bola hore vcer bud kvoli malej, alebo ma sialene bolelo ucho, alebo manzel chrapal. no vseho vsudy som spala 2x2 hodiny. ale co uz, budu aj lepsie casy :wink:
1. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!:slight_smile: Byla jsem u babicky, odpocivat:slight_smile: Od 34. strany asi docist nezvladnu :sweat_smile: Ale jdu na to, aspon to proletet...

@katunka82 gratuluju k Vlasinovi:grinning: tak ja se asi taky brzy objednam :grinning:

@aaa jo, kdyby sis chtela pocist:slight_smile: tak napriklad zde http://nosenideti.cz/clanek.php?nazev=&popis=&obsah=&hierarchie_id=2&autor=&datum_od=&def_datum=VZNIK&datum_do=&podminka=OR&tridit=dat_zmeny&smer=DESC&pocet_na_stranku=15&volba=vyhledat_rozsirene&formular_hledani=NE /teda to je ale odkaz:grinning:)

@maximka33 odpoved trochu pozde ale merim 158cm :grinning:

ja jsem pri prvnim tehu pribrala asi 12kg od nejnizsi vahy (nejdriv jsem trochu zhubla), takze rodit jsem sla cca s 60kg, tyden po porodu jsem mela 51 a pak to teda letelo dolu
ale ty strieeeeee :cry: a ted uz mam peknej pupek, celkem se bojim, aby tam bylo jen jedno :sweat_smile: ale snad jo a to brisko vylezlo kvuli rozestupu brisnich svalu, co mi zustal...

na koupani v tehu jsem si brala kalisek a budu zas (jestli se budu koupat, ale tak snad v lete obcas jo :sweat_smile:)

@barusatko ja su taky z Moravy!!!:grinning:

strana 37 pokorena, davam pauzu :sweat_smile:
2. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ránko děvčata , zdravím Vás po víkendu..Tak si nemůžu vzpomenout-vím,že někdo tady na bolest v krku psal strepfen, tak jsem si ho koupila,ale v návodu je psané,že není vhodný v těhu,1 a2 trim se zvýšenou opatrností,ve 3 vyloučeno :sunglasses: tak nevím,máte s tím zkušenosti? :sunglasses:
2. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko ty jsi moje krevni skupina:grinning: ja jsem chtela miminko snad od 16 a stupnovalo se to :grinning: snazit jsme se zacali v mych 21 :slight_smile: a muze mam taky celkem mladyho, Zakous se narodil kdyz mu bylo celkem cerstve 24 :slight_smile:

holkyyy, cheescake bych si taky dala :dizzy_face: ale jedla bych ho sama, muj to nema rad:frowning2:

@maximka33 ja jsem taky latkarka!!!:slight_smile: tak to jsem rada, ze tu nejsem sama:slight_smile: ted uz je i siju, takze na maly si nejaky pekny usiju :dizzy_face:

docteno!:grinning:

ja jsem u Zakouse brala taky Femibioon, uz pri snazeni....a Z. mel 3100g :slight_smile: ted mam jen listovku, se priznam, ze na Femibion ted jaksi nezbyvaji finance :-P
2. dub 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aerin ahojky tak to teda koukam ze tu je i nekdo z moravy a odkud jses jestli neva ze se ptam :grinning:
2. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin @maximka33 ja tez latkujem malu. od prve tyzdna narodenia. uvidime ci bude latkovat dve naraz, ci sa mi ju podari naucit na nocnik :wink:
2. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, zdravím po víkendu. Nakonec jsme se na zahradu vyprdli, byla zima jak blázen, tak jsme aspoň pohrabali louku a pak jsem malé uháčkovala čepičku :dizzy_face:
@aerin Kalíšek mám taky. Myslíš, že je v těhu bezpečný? Jinak jsem koukala, že jsi taky z Brna, můžu se zeptat odkud? Měla bych na tebe časem velikánskou prosbu :pensive:
2. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko ja jsem rodila Brnacka a zatim stale verna :grinning:

@eustoma Z. je ted uz vesmes na papiru, doma je bez plinky, ma plinku jen na noc - papir, na denni spani - doma latka, a na ven, to jak kdy, podle toho kam jdem a na jak dlouho

@jejda ja si myslim, ze je...
IP:slight_smile:
2. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin z brna jsem mela kdysi pritele :grinning:
2. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek