• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko nepovidej :grinning:
2. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin no fakt ale byl to blbecek nechapu jak jsem s nim mohla byt :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
2. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko Já měla kdysi jednoho takového v Praze :angry: Doteď nechápu, že jsem to s ním vydržela 6 let :fearful:
2. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda ja jenom nastesti 1rok :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko já myslím,že to měl asi každý z nás,než najdeme toho pravého :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 tak to urcite jo jezis toho bylo :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ehm, tak ja jsem se svym muzem od svych cerstvych 16 a jeho 17,5, oba jsme byli v podstate pro druheho prvni :grinning: :grinning: (ja pred tim max vodeni za rucicky a obyc pusa)
2. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aerin tak to se vidí málokdy,to držím pěstičky..
2. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin my jsme s pritelem od 18 :grinning:
2. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisek35 tak v prosinci to bylo 8 let, tak uvidime, no :grinning:
2. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin tak to je hezky tak at vam to vydrzi naporad to se dneska opravdu malo vidi :wink:
2. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jej, pekne dlhe vztahy :wink:.
2. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme so svojim 12 rokov, ale teda pozname sa az z vysky.
2. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jééé, tady se přes víkend hezky kecalo :grinning:

Já mám za sebou první návštěvu u lékaře.... jsem 6+4tt, zatím ale srdíčko nebylo :frowning2: Tak jsem z toho taková nesvá, ale miminko je kde má být a já toho arašidka konečně viděla :slight_smile: Jsme objednaní na 14 dní...mám ale strach jestli bude všechno ok :unamused:
2. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis ahoj, třeba jsi měla ovulaci později, takže podle MS jsi 6+4tt, ale reálně můžeš být méně ;) to bude dobrý.
2. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin určitě,jen se to vážně už moc nevidí.. :grinning:
@andrejkonellis to bude v pohodě,já v 6t taky neměla až později..A taky jsem plašila.. :grinning:
2. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha díky za podporu :wink: ovulaci jsem měla 04.03., takže i dr. říkal, že je ještě brzo...ale prý je všechno "na svém místě", tak alespoň to mě potěšilo :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis jojo to je ještě brzo, příště už tam bude ;) hlavně, že tam máš vidět plod :slight_smile:
2. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. vy jste toho teda nakecaly..
@andrejkonellis gratulace k potvrzenému těhu.. a za 14 dní už bude určo srdíčko.. teď je opravdu ještě brzy..
2. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis gratuluji ke kontrole ja videla srdicko az v 8 tt :wink:
2. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dneska mě vyděsil kolega (jedinej co ví) že mám už krásný bříško...Mám z toho nějakou podivnou náladu, chci to v práci říct až tak za měsíc (po prvním screeningu), ale co když to fakt vidí? Musím doufat že kdo neví, neuvidí...jsem normálně trochen oplácaná, tak snad vypadám že jsem přibrala..doufám...

Včera u nás chumelilo a třetinu dne jsem trávila v županu a povalovala se, musím říct, že to vůbec nebylo špatné...
2. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky taky vas nekoho semtam poboliva deloha mne ted dva dny ale jen chvilkove
2. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko mě pořád a vaječníky,buď tak rychle prcek roste,nebo už mám křeče z těch prášků..
2. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@angeela
@barusatko

tak snad to bude v pořádku holky :wink:

Nevím jestli je to děloha, ale mám pocit, že mám kámen v bříšku, ale jenom takoví malý a jenom pár chvil během dne :confused:
2. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis @kamisek35 urcite jo ja se ted zas bojim screeningu myslim ze uz se bat nikdy neprestanem :wink: no ja ted v te deloze mam uplne jakoby chvilkama brneni nebo pichani ale neni to zadna ostra bolest jen vim ze se neco deje
2. dub 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko @kamisek35 mně celý minulý týden skoro v kuse pobolíval podbřišek, ale doktor říkal, že když to nejsou vyloženě křeče, tak je to v pořádku
2. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 noé to me taky poboliva podbrisek ale od vcerejska i deloha napred jsem se lekla a jen lezela v posteli ale pak jset cetla ze se natahuji vazy
2. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@barusatko hele deloha je v podbrisku, ne?:grinning: nebo co myslis ze te tam jinak boli...? ja to teda aspon mam za rozpinajici se delohu:sweat_smile:
2. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin ja vim ze tam je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nevim jak to vysvetlit abyych se nezamotala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek